Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

34 NB 914 MOTORUM FORUM AVM DEN ÇALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250(ABS)'14
    Motor çalındığında üzerinde kilit varmıydı???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zaradam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum dün akşamı ile bulundu esenlerde hırsızlar yakalandı herkese teşekkür ederim.. motoru çalinanlar tavsiyem trafik polisinin topladığı otoparklara baksınlar çok motor var..
    Nerde nasil ne zaman kim buldu. Ayrinti lutfen

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorum dün akşamı ile bulundu esenlerde hırsızlar yakalandı herkese teşekkür ederim.. motoru çalinanlar tavsiyem trafik polisinin topladığı otoparklara baksınlar çok motor var..
    Ayrıntı alabilir miyiz? Bu detaylar bizim de güvenlik önlemlerimizi almamız açısından çok önemli. Motorda kilit var mıydı, nasıl bulundu vs..

powerm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorumuda 17 nisanda çaldılar Muhtemelen aynı hırsızlar geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Zaradam sana özelden tel bıraktım söylediğim gibi benim motorumu da foruma yakın bi yerden çaldılar telefonuma çağrı atar yada bana ulaşırsan çok sevinirim.Bu arada Allah bi daha yaşatmasın. İnşallah biz de motorumuzu buluruz saygılar

AntonChigurh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaş şu yüzden almaktan vazgeçeceğim, yahu yok mu bu işin çözümü, koskoca şirketler bunu engellemek için bir çözüm bulamıyor mu yahu?

lentini75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X CR 2015
    Gözünüz aydın...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı AntonChigurh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş şu yüzden almaktan vazgeçeceğim, yahu yok mu bu işin çözümü, koskoca şirketler bunu engellemek için bir çözüm bulamıyor mu yahu?
    güvenli bir sitede oturmuyorsanız bir garajda bekleteceksiniz, gittiğiniz yerlerde paralı otopark yoksa (adamın gözünün önüne bırakamadığınız) Allah'a emanet bir durum var, aynı forum avm de devre kesici benim motorun çalınmasını önlemişti, sadece benzin çekmişlerdi, devre kesici alarmdan daha etkili, özellikle aracınız scotter ise bagaj altına yaptırın, akü ile sistemin bağlantısını koparıyor, anahtarı da sizde oluyor ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    CBR 250R
    Bence alışveriş merkezlerine gitmek riskli ancak mecbur kaldığımız anlar oluyor. Ara sıra hırsızlığın çok olduğu yerlere grup halinde gidip yakalamak gerek pusuya yatmalı en güzel çözüm..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)