Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARKADAŞLAR MOTORUM ÇALINDI 81 EC 064 PLAKALI HONDA TRANSALP 2010 MODEL

Motovento
    REKLAM ALANI

MOTORU ALALI 1 AY OLDU.ŞİŞLİ HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİNDE MOTORUM ÇALINDI.GÖREN DUYAN BİR FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Hocam gecmıs olsun cevre guvenlık kameralarına goz ttınızmı ?
    Güvenlik amaclı ne kullanıyordunuz ?

eyvallah sağol.
    şuan kontrol ediliyor park yerinin yanındaki bir dükkanın kamera kayıtları var.Ne kadar işe yarar bilmiyoruz.
    İnşallah bir umut bulunur.Yazık insanların emeklerini çalmak ne kadar kolay.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Hocam benımde motorum calınmıstı polis pek ugrasmadı gıttım kendım gezdım , en son kız yurdına gırdım kızlar aaaaaaa dıye cıglık cıglıvengaydı rıca ettım guvenlıkden kayıtları ızlettı fakat arkadan goruntusunu bulabıldım , bır arkadasımız onden goruntusunu bulup sabıka kaydından teshıs ettıgı oldu bu tarz olaylayda duyuyoruz tavsıyem kalkın sızde gezın dolasın ısletmecılerle konusun , guvenlık amaclı bır sey kullandınız mı saat kac sularında calındı

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Geçmiş olsun kardeşim umarım tez zamanda kavuşursun motoruna. Nasıl bırakıyordun motorunu? Ziyaretmi? yaşadığın yerdemi oldu?
    Biliyorum acın büyük ama bunları paylaşmak tüm motorculara faydalı olabilir.

inşallah sağolun.Motor evin biraz yukarısındaydı arkadaşımın motoru önünde duruyordu.Birbirine bağlıyorduk genelde motorları tekerlerden.Anahtar yanımda değildi bağlamadım.Sanırım takip ediyorlar bilemiyorum.Şehir dışına çıktım apar topar. Arkadaşlar haber verdi motor yok dediler.Gittik dün gece emniyete pek olumlu konuşmadılar görüntüleri getirin dediler.Aramaya başladıklarını söylediler.Dolapdereden gelip çalıyorlarmış birsürü kişiden bunu duydum.Birikim yapmak için aldık motoru bütün paramız böylece gitti...

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Geçmiş olsun umarım bulursun motorunu.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Hocam guvenlık guvenlık guvelık , direksiyon kılıdı bır ıse yaramıyor artık en azından motorunuz ucuz bır motorda degıl tek zıncır veyahut zıncır ve alarm kullanmanız gerekırdı ıhmal nelere sebebıyet vverıyor cok uzucu

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmiş olsun kardeşim benimde fazer 600 um gitti 3 ay oldu bi ses yok neler denemedikki yinede yok :-( inşallah bulursun bir tavsiyem var sakın haa dolap dereye yalnız gitme allah korusun harcarlar tanıdığın birisi varsa bak derim ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)