Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum çalındı kawasaki zx636

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba 27.06.2013 günü saat sabah 05.35 civarında çemberlitaş meydana yakın bir ara sokaktan motorum gri renk bir suziki gsr 600 ile gelen iki kişi tarafından çalındı resimlerine buradan bakabilirsiniz yardımı olan arkadaşa 3000 tl ödülüm vardır http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Geçmiş olsun .
    Bu kadar motor çalınıyor 1 tanede çalınan motorum bulundu diye haber görmüyorum.
    Polis göz mü yumuyor anlamıyorum .
    Bu kadar mı zor bunları bulmak .

Motosikleti
    GT250 Comet
    Seriat kotu diye kim demis...kesiceksin ellerini...
    amaninmb bunu beğendi.

valla motor çalındıktan 15 dakika sonra polisi aradım polis ekibi çalınan yere gönderdi sanki orada bişey kalmış gibi bulamazlar tabii

gisler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük geçmiş olsun kardeşim.. umarım yakın zaman da bulunur

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    kawasaki nin en sevdiğim serisi yazık olmuş.. geçmiş olsun.
    ama bu motor parcalanmazsa bulunabilir. çünkü bu motoru bi daha görsem kesin tanırım. resimleri facebooktan değilde. sayfaya yükle herkes görsün.
    kartal resmi akılda kalıcı ayırt edici olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

resim paylaşmayı denedim ama beceremedim malesef

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı EminYILDIRIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seriat kotu diye kim demis...kesiceksin ellerini...
    Her sefer soruyorum yine soracağım. Adamı yakaladın tamam, elini de kestin o da tamam. 2 gün sonra başkası yakalandı, meğersem hırsız buymuş, yanlış adamın eli kesilmiş.

Soru: Adamın elini geri verebilecek misin ?

Umarım modern hukukla ilkel çöl bedevilerinin dağ kanunu arasındaki fark bu basit örnekle anlaşılmıştır. Ülkemizde hukuk kanun adalet namına hiçbir şey kalmadı. Yoksa modern hukukun yetersizliği gibi birşey söz konusu değil. Avrupa'da herhangi bir yerde böyle bir suç işlediği ıspat edilen adam serbest kalamaz.

Ayrıca şunu da her sefer yazdığım gibi tekrarlayacağım: Bazı polislerin bu işlerden çok güzel avanta aldıklarını düşünüyorum. Yoksa milletvekili yakını falan olsa 2 saatte elleriyle koymuş gibi buluyolar isteyince
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    GT250 Comet
    Neye inandigini bilmiyorum dostum ancak modern hukuk ile billur gecen "pardon" filmini ac izle sen

Hee eger bir yaraticiya inancin var ise...onun koydugu kurallarin islerliginden suphen olamaz sen onun yarattigi bir "mahluk" olarak ondan iyisini yaptigini mi iddia ediyorsun ?

Carpitilmis bedevi adetleri ile benim kutsal kabul ettigim yaraticinin kanunlarini ayni kefeye koymaktan seni men ederim buda bu konu ile ilgili son yorumumdur zaten imzandan mayanin kivami belli oluyor...ne demisler feminizim.kocayi bulana kadar.komunizim parayi bulana kadar...ateizim ucak sallanana kadardir

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her sefer soruyorum yine soracağım. Adamı yakaladın tamam, elini de kestin o da tamam. 2 gün sonra başkası yakalandı, meğersem hırsız buymuş, yanlış adamın eli kesilmiş.

Soru: Adamın elini geri verebilecek misin ?

Umarım modern hukukla ilkel çöl bedevilerinin dağ kanunu arasındaki fark bu basit örnekle anlaşılmıştır.
    Islamda bir insanın bir suç işlediğinin kabul edilebilmesi için, en az iki tane güvenilir şahit bulunması gerekiyor.
    Bu durumda kimsenin eli yanlışlıkla kesilmez. Yaratıcının kanunlarına "ilkel çöl bedevilerinin kanunu" demeniz de çok nankörce.
    Insanı bu kadar nimetle donatmış olan Yaratıcı, en büyük saygıyı hakediyor. Inanmıyor olabilirsiniz ama saygı göstermek büyüklüktür.
    EminYILDIRIM bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250 Comet
    Bu avrupa hayranligina da bitiyorum...istanbul.universitesinde okuyorum o hayran oldugunuz avrupalilardan biri universitenin duvarina istiyordu malum turistik yerler beyazit vs. ..bunlarami hayran benim "zavalli insanlarim" evet tam anlamiyla zavallilik...bugun balkanlarda ki devlet ve devletciklerin buyuk kismi osmanli hasretiyle kavruluyor hani nerede modern hukuk...osmanli dedigin hükümdarlik ise seriat ile yonetiliyordu...hem turk hem islam dunyasina yuzyillarca onderlik etmesinin yegane sebebi budur.
    rs_guven bunu beğendi.

arkadaşlar konumuz çalınan motordu nerelerden muhabbet buralara geldi

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yaptığım alakasız yorum için özür dilerim.
    Geçmiş olsun. Inşallah bir an önce motosikletiniz bulunur ve hırsızlar hakettiği cezayı alır.
    EminYILDIRIM bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)