Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100'lük Cup ım calındı :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Sizin motorlarınızın yanında belkı bıraz kucuk ama satıcaktım buyuk motor alıcaktım bin tl'm hazırdı bugun bursa ertugrul metro ıstasyonunun oraya motorumu park ettım sadece 20 dk lıgına gıttım geldım yoktu motor gıttım suc duyurusunda bulundum kamera goruntusu warmı dıye geldıgımde bır arkadas daha ıstıyordu goruntulerı 2:30dada onunkı calınmıs eşgal belli ama net degıl , önce gelıyor etrafa bakınıyor sonra dıreksıyon kılıdını zorlayarak kırıyor ve elıyle goturuyor allahından bulsunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Direksiyon kilidinin oraya kocaman yazaydın Motorumu çalanın ........................'!!,,,, daha daha .......

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor bulunur bi yere atılmış halde, 100'lük cub'u parçalayıp satacak değiller ya.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bu tür ufak motosikletleri genel olarak kullanım veya çok ucuza satma amaçlı çalıyorlar.
    Yinede bulunması için çevirmeye denk gelmesi lazım.
    Bende senin durumundayım. Cup motoru sattım. Kısmetse yarın mondial 100 mg prince alacağım.
    Ama eşgal belli ise o başka tabi. Gidip evinden bile alabilirler adamı.
    İnşallah bulunur da sende istediğin motosikleti alırsın...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    foto varsa koyabilirsiniz forumlara

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    foto plaka ve motorunun özelliklerini yaz. renk söyle örnegın surası cızıktı surası kırıktı gıbılerınden. görürsek haber ederiz bursalılar olarak
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foto plaka ve motorunun özelliklerini yaz. renk söyle örnegın surası cızıktı surası kırıktı gıbılerınden. görürsek haber ederiz bursalılar olarak

Sol aynası yoktur şuan Ve ön sis farı kırıktır baska ayırt edıcı ozellıgı yoktur Hocam yardımcı olursanız cok sevınırım

16 JJM 53 Plakasıdır

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    bende altınşehirde oturuyorum senin motorunun çalındığı yere yürüyerek 5 dkl ık yerdeyim hep o istikametlerde geziyorum motorumla eğer senin motoru görürsem elimden geleni yaparım gerek polis gerekirse takılırım peşine .
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende altınşehirde oturuyorum senin motorunun çalındığı yere yürüyerek 5 dkl ık yerdeyim hep o istikametlerde geziyorum motorumla eğer senin motoru görürsem elimden geleni yaparım gerek polis gerekirse takılırım peşine .
    Akuğura gidilirken kocakkente gelmeden ınsaat varya oradakilerden suphelenıyorum kardes ama sence olabilir mi ?

Motosikleti
    Alıntı Gök2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akuğura gidilirken kocakkente gelmeden ınsaat varya oradakilerden suphelenıyorum kardes ama sence olabilir mi ?

günahlarını almamak lazım ama olabilir zaten biliyosun bizim buralarda her yer inşaat. Bence ondan ziyade şu hipodromdaki atçılardan biri almıs olabilir benim bisikleti almıslardı evin bahçesinden o atçılar .. büyük ihtimal geçerken gördüyse alıp gitmiştir . Ben arkadaşlara haber salıcam görürlerse mutlaka haberdar ederim

Ben arada kız arkadasımı bıraktıkdan sonra evine dolasıyorum ama denk gelemedım metronun kamerasından gordugum adama yuzu cok net degıl ama 25 yaslarında 1.72 boylarında sakallı zayıf bıri belkı ısımıze yarayabılır

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

günahlarını almamak lazım ama olabilir zaten biliyosun bizim buralarda her yer inşaat. Bence ondan ziyade şu hipodromdaki atçılardan biri almıs olabilir benim bisikleti almıslardı evin bahçesinden o atçılar .. büyük ihtimal geçerken gördüyse alıp gitmiştir . Ben arkadaşlara haber salıcam görürlerse mutlaka haberdar ederim
    Ben arada kız arkadasımı bıraktıkdan sonra evine dolasıyorum ama denk gelemedım metronun kamerasından gordugum adama yuzu cok net degıl ama 25 yaslarında 1.72 boylarında sakallı zayıf bıri belkı ısımıze yarayabılır

Motosikleti
    Video elindeyse koyabilirsen buraya belki daha önceden gördüğüm biri çıkarsa veya en azından burdaki hipodromdan olup olmadığını anlarım zaten burda hipodromdan birisiyse bulunur motor . İçeri almıslardır motoru ozman işin kolay . O yüzden eğer resim veya video görürsem sana daha çok yardımcı olabilirim.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    cup motor sahipleri hırsızlara karşı en çok dikkat etmesi gereken grup,çünkü en çok çalınan model ne yazıkki cuplar,genelde parçalamak amacı ile çalıyorlar parçası en çok giden grup olduğu için,benimde 2010 da çalındı,gidiş o gidiş ,inşallah seninki bulunur arkadaşım geçmiş olsn
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

geçmiş olsun umarım bulunur...
    bu arada garip bir şey keşfettim kendimde...hayabudada olsa cup da olsa çalıntı motor konusu gördümmü aynı oranda moralim bozuluyor...
    elleri kırılsın inş...

Video elindeyse koyabilirsen buraya belki daha önceden gördüğüm biri çıkarsa veya en azından burdaki hipodromdan olup olmadığını anlarım zaten burda hipodromdan birisiyse bulunur motor . İçeri almıslardır motoru ozman işin kolay . O yüzden eğer resim veya video görürsem sana daha çok yardımcı olabilirim.
    Kız yurdundan ıstedım fakat vermedıler goruntuleri polis alabılırmıs polisde sagolsun ılgılnmedı kardes numaram 0538 482 60 43 bı gelısme olursa ne olur haber werıwer

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun umarım bulunur...
    bu arada garip bir şey keşfettim kendimde...hayabudada olsa cup da olsa çalıntı motor konusu gördümmü aynı oranda moralim bozuluyor...
    elleri kırılsın inş...
    Teşekkur ederm ılgılendıgın ıcın ellerı kırılsın soysuzların Tekerin düz bassın kardesm

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cup motor sahipleri hırsızlara karşı en çok dikkat etmesi gereken grup,çünkü en çok çalınan model ne yazıkki cuplar,genelde parçalamak amacı ile çalıyorlar parçası en çok giden grup olduğu için,benimde 2010 da çalındı,gidiş o gidiş ,inşallah seninki bulunur arkadaşım geçmiş olsn
    İnşallah bulunur teşekkürler :(

Motosikleti
    Merak etmeyin en ufak bir gelişmede haberdar ederim ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)