Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Turuncu Hayabusa / Ciddi Para Ödüllü // Cumartesi Gecesi Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ne oldu yahu? Bulundu mu inşallah.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yanlış da bişi demek istemiyorum..
    turuncu bir hayabusa gördüm üstünde 2 keko vardı montsuz kasksız.. karaköyde ara sokaktan caddeye cıkıyorlardı. plaka yoktu..
    senin motosikletin diyemem.. ama sadece şüphelendim
    # motosikletle.blogspot

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    belli varoş bir semtte oturmuyorsunuz padon motor nereden, hangi semtten çalındı?

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı calintihaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozel mesaj attim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

ozel mesaj attim tekrar
    Varmı bir gelişme?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belli varoş bir semtte oturmuyorsunuz padon motor nereden, hangi semtten çalındı?

erenkoyden calindi.

henuz bir gelisme yok

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı calintihaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir alarmli + immobilizer + sadece 4 metre uzagimda isiklar altinda park ediyordu.. bu hirsizlar motoru cok uzun sure gozetleyerek ve ciddi planlayarak calmis olmalilar
    bence sana satanlardan da şüphe et adam alarm çaldırmadan ,immobilizeri atlatıp ,kilitleri açıp nasıl götürür,bu kadar sağlam nokta atışı nasıl olur ki?,tabiki yedek anahtarla
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alarmlı disk kilitleri 120 dB altındaysa ses geçirmez sünger, 110 dB ve altıysa sıradan havluyla bile kapatıp sesi engellemek mümkün. İmmobilizer da borularla yüklenip kamyona atan hırsızlar için hiçbir işe yaramıyor. Büyük motora kapalı garaj kesinlikle şart bence.

Bulunmasını temenni ediyorum.

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    İnşallah bulunur, allah sabır versin.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Elleri ayakları kırılsın. Allah bildiği gibi yapsın hepsini. İnşallah en yakın zamanda bulunur. Allah kimseye yaşatmasın.

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Bulunamadı mı hala ?
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

hicbir gelisme yok... motoru heryerde aradim, heryere baktim... insanin aklina gelen herseyi yaptim ama motor yok..

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Aynı berbat süreci yaşayan biri olarak geçmiş olsun diyorum,sizi üzmek istemem ama unutmaya çalışın bulunmuyor bulunsada kanıt olmayan parçaları bulduğunuzda polis birşey yapamıyor.

keşke olay daha sıcağı sıcağınayken olabilidiğince varoş semtteki it kopuklarla iletişim kurmaya çalışsaydınız... hepsi birbirinin b..k yediğini bi şekilde biliyorlar... bence peşini bırakma en azından kimin çaldığını öğrenme şansın var... dediğim gibi elinden geldiği kadar bu tarz ınsanlarla iletişim kurmaya çalış bi şekilde... büyük geçmiş olsun :(

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Öncelıkle Çok üzgün oldugumu belırtmek isterim. Uzun süredir takip ediyorum; hala bir gelişme olmaması cok canımı sıkıyor acıkcası...
    Günümüzde kamera sistemi olmayan APT ve Mobese olmayan sokak neredeyse kalmadı. Nasıl bir iz bulamadığınızı aKLım almıyor birtürlü ! Bu devlet ne işe yarıyor cok merak ediyorum ama siyasi içerikli olacak. Konusmuyorum!
    Normal bu yasadıklarımız bu ülkede !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

kameralar, mobesalar bir komedi. mobesalarin cogu duzgun kayit yapmiyor bile.. hatta bir tane yanlis ayardan dolayi butun gun duvara kayit yapan bir kamera ile bile karsilastim.

polisin hirsizi bulmasi tamamen bir bos umut. eger durumunuz bu duruma gelirse motorunuzu unutun derim..

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı c33nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yalnıs anlamada. topkapıda 2. matbacılar sitesinin arkasında araba tamircileri ve hurdacıları kaportacıları var. oraya calıntı motorsiklet araba vesaire bir sürü şey getiriyolar cok gördüm ama en fazla 1 günün var 1 gün içerisinde bulamazsan cokdan parçalara ayırmışlardır içini karartmak gibi olmasında.. ben benim srad 600 e parçaları ordan alıyorum calıntı oldunu bilerek ama yok yani parçasıda baska yerden temin edilmiyor.bi görüş derim depo tarzı biyer topkapı iş merkezi ( odin ) onun önüne gel yüzünü siteye cevir ve sağ tarafına doğru git araçların parçalandığı yerleri görüceksin ama bilmiyorum seni içeri sokarlarmı anca kapıdan istediğin parcayı söylersin getirirler. büyük geçmiş olsun.
    supersin c33nk diyecek bisey bulamiyorum
    Adamin icini karartmayim.umarim en kisa zamanda bulunur, ikinci el parca satanlara dikkat et ve sahibinden comda baska bir tanidigin hesabindan, hayabusanin .... parcalari alinacaktir diye
    ilan ver mutlaka sonuca gidecegine eminim, anahtar olayinida gozden, gecir, aldiginin kisidende supelenmek gerekir
    Para odulunde bile degilim, boyle kansizlari yakalip aracin arkasina iple baglayip,araziye cikaracan suruyecen
    Tekrardan gecmis olsun
    YAMAHA

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    cok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur .... içini karartma kardeşim arkadaşların dediğini yapman yeterli istanbulun en harebe semtlerinde sor soruştur hepsinin birbirinden haberi var zaten Allah yardımcın olsun...
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    arkadaşlar bende yardımcı olmak isterim bilmem denedinizmi ama şöyle bir yöntem geldi aklıma gerekirse gazeteye internet sitesine bulabildiğimiz heryere bu motorun parcalarını gırenajını istiyorum diyerek ilanlar versek belki parcalayıp satma niyetliyse bir şekilde ulaşır yardımcı olabiliriz... çok üzüldüm sizin adınıza işalah bulunur işallat bir yardımımız dokunur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

birde eski bir arkadaşım dostum taksim civarında sivil görev yapıyor net görselleri varsa bana ulaştırırsanız bu konuda bi yardım etmesinide rica edeyim kendisinden...

Motosikleti
    YBR125 yada CB125
    çok geçmiş olsun bu kadar pahalı motora neden gps tarzı takip cihazı vs taktırmadınız?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    1.5 ay olmuş motor alınalı adam zaten motorsikleti aldğının etkisinden cıkıp ta güvenliği düşünmek için bence 2 ay gecmesi gerek ve aklına bile gelmemiştir calınabileceği

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)