Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bmw f800s sarı renkteki motorum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı NeQs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tşk ederim hepinize bmw güvenilir motor diyoruz ama hırsızlar hiçbir şey dinlemiyorlar ne kadar motorunuzun güvenliğini arttırırsınız arttırın çalmak isterlerse çalıyorlar artık gidebildiğim her yere gittim beklemekten başka çarem kalmadı=O( tüm motorcu arkadaşlara tavsiyem zincir disk kilidi fln hikaye en güzeli gps(çip) taktırmanız.bnm aklıma bu zamana kadar gelmedi illaki insanın başına birşeyler gelince akıllanıyor.bundan sonra daha temkinli olalım zar zor kazandığımız paraları bu yavrucuklara yatırıyoruz o yüzden tedbirimizi alalım.
    evet çipte mantıklı ama benim aklıma şöyle birşey geldi, şarjı çok uzun süre giden basit bir telefona hat takılıp sürekli açık bırakılabilir, motosikletin görünmeyen biryerinede koyulursa çalınma durumunda izlenebilir.
    sakinseytan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    allah göstermesin evlat acısı gibidir insanın motorunun çalınması ,umuyorum en kısa zamanda bulunur ,yapabileceğim en mümkün olan , tez zamanda bulunmasını dilemek, geçmiş olsun .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NeQs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tşk ederim hepinize bmw güvenilir motor diyoruz ama hırsızlar hiçbir şey dinlemiyorlar ne kadar motorunuzun güvenliğini arttırırsınız arttırın çalmak isterlerse çalıyorlar artık gidebildiğim her yere gittim beklemekten başka çarem kalmadı=O( tüm motorcu arkadaşlara tavsiyem zincir disk kilidi fln hikaye en güzeli gps(çip) taktırmanız.bnm aklıma bu zamana kadar gelmedi illaki insanın başına birşeyler gelince akıllanıyor.bundan sonra daha temkinli olalım zar zor kazandığımız paraları bu yavrucuklara yatırıyoruz o yüzden tedbirimizi alalım.
    Dostum inşallah çalanlar sana ulaşır ve para karşılığı geri verirler . sen de yaptırmadığın Kasko bedelini onlara öder motorunu geri alırsın.
    5.000 TL isterler 1.000 tl ye geri alabilirsin. pazarlık et.
    Dostum çalınan motorlar ne yazık ki bulunmazlar. herhangi bir ihbar olmazsa veya çevirmede yakalanmazsa bulunmaz. Çevirmede de kolay kolay yakalanmazlar.
    Kendini çok kötü hissettiğin anda Suriye de öldürülen insanları, van da düzce de sakarya depremi hatırla ve tanrıya şükür et sağlıklıyım diye.
    sağlıklıysan çalışır kazanır yine motor alırsın bunu hiçbirzaman unutma. iki derin nefes al ve unut gitsin. bunun stresi külfeti çalınmasından bile daha kötüdür.
    Farzet ki allah korusun Kaza yaptın motor pert oldu ama sen şans eseri tarlaya uçtun burnun bile kanamadı. böyleymiş gibi beynini ikna et ve kısaca unut gitsin.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun :(
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

NeQs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '03 yamaha neos100,'03 suzuki gs500
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum inşallah çalanlar sana ulaşır ve para karşılığı geri verirler . sen de yaptırmadığın Kasko bedelini onlara öder motorunu geri alırsın.
    Dostum çalınan motorlar ne yazık ki bulunmazlar. herhangi bir ihbar olmazsa veya çevirmede yakalanmazsa bulunmaz. Çevirmede de kolay kolay yakalanmazlar.
    Kendini çok kötü hissettiğin anda Suriye de öldürülen insanları, van da düzce de sakarya depremi hatırla ve tanrıya şükür et sağlıklıyım diye.
    sağlıklıysan çalışır kazanır yine motor alırsın bunu hiçbirzaman unutma. iki derin nefes al ve unut gitsin. bunun stresi külfeti çalınmasından bile daha kötüdür.
    Farzet ki allah korusun Kaza yaptın motor pert oldu ama sen şans eseri tarlaya uçtun burnun bile kanamadı. böyleymiş gibi beynini ikna et ve kısaca unut gitsin.
    zaten kendimi bu şekilde ikna ediyorum.motor gitti gözüyle bakıyorum hiç yoktan bulunmaz ise daha fazla üzülmem ama bulunursa hiç beklenmedik anda sevinmiş olurum.karakola gidip tutanakla olacak iş değil bunlar hepimiz çok iyi biliyoruz polislerinde kimlerin çaldığını gayet iyi biliyorlar ama illa ki tanıdık olmadan bakmıyorlar bile.biz neden vergi ödüyoruz onuda anlamış değilim.neyse artık bulunmasa bile elimden geleni yapmadım demem sonuçta alın teriyle kazanılmış kimse zor kazandığı şeyi kolay kolay heba etmez.ama dediğin gibi Allaha şükür elimiz ayağımız tutuyor tekrar kazanır tekrar alırız.önemli olan sağlık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet çipte mantıklı ama benim aklıma şöyle birşey geldi, şarjı çok uzun süre giden basit bir telefona hat takılıp sürekli açık bırakılabilir, motosikletin görünmeyen biryerinede koyulursa çalınma durumunda izlenebilir.
    oda olabilir ama bence en güzeli gps.araştırdığımda fazla akım tüketmiyor 5v sonuçta bi açma kapama düğmesi yaparsın motoru her parkettiğinde devreye sokarsın.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun...

disk kilidi, zincir kilit varmıydı yoksa sadece direksiyonu kilitleyerekmi bıraktınız? saat kaçtı?

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun...

disk kilidi, zincir kilit varmıydı yoksa sadece direksiyonu kilitleyerekmi bıraktınız? saat kaçtı?
    perşembe günü saat 9 da arkadaşa gitmiştim yarım saat durdum çıktığımda motor kapının önünde yoktu.disk kilidi yada zincir yoktu sadece direksiyon kilidi vardı ama hırsızlara hiçbirşey işlemez disk kilidi de olsa zincirde olsa almak istedikleri zaman alabiliyorlar.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun inş. tez zamanda bulunur dostum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    tşk dostum inş...=O(

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    dostum zor bir durum allah yardım etsin...3 kuruşluk bi mal da değil haniii

inşallah allah ellerine ayaklarına dolaştırırda yakalanırlar bir yerde....

yada arkadaşın dediğinin tam tersi kendileri pert olur motor tarlaya uçup çiziksiz atlatır kazayı...
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Öncelikle Geçmiş olsun..
    Anlamadığım şey şu:Motorunu düz kontakla çalıştırmak mümkün değil.Immobilizer olması lazım. yedek anahtarını birilerine verdinmi?
    Merak etme parçalamazlar. zira toplasan 20 tane yoktur sarı renk motorundan.Yedek parçası para etmez..Mutlaka yakında seni arayıp satmaya çalışacaklardır.
    Motorundan Az sayıda olduğundan trafiğe de çıkamazlar.Hemen bulunur.Ya çok ucuza satacaklar ya da sana geri satmaya kalkacaklar.
    Alan kişi de muhtemelen Borusandan bilgi alacaktır. Onlara da haber versen iyi olur.Kerem beyle konuş. haber ver faydası olabilir.
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F800S
    offf yaa, Allah sabır versin, canın sağolsun.
    ben de de aynı rengi var, resimlerine baktım, benimkiyle koruma demirleri hariç bire bir aynı.
    trafikte çok sık görülen bir motor değil, renginden dolayı da dikkat çekiyor, umarım bulursun.
    evet disk kilidi ve zincir hırsızları durdurmaz ama yavaşlatır, keşke takmış olsaydın.
    iyi haberlerini bekliyoruz.

Motosikleti
    Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Geçmiş olsun..
    Anlamadığım şey şu:Motorunu düz kontakla çalıştırmak mümkün değil.Immobilizer olması lazım. yedek anahtarını birilerine verdinmi?
    Merak etme parçalamazlar. zira toplasan 20 tane yoktur sarı renk motorundan.Yedek parçası para etmez..Mutlaka yakında seni arayıp satmaya çalışacaklardır.
    Motorundan Az sayıda olduğundan trafiğe de çıkamazlar.Hemen bulunur.Ya çok ucuza satacaklar ya da sana geri satmaya kalkacaklar.
    Alan kişi de muhtemelen Borusandan bilgi alacaktır. Onlara da haber versen iyi olur.Kerem beyle konuş. haber ver faydası olabilir.
    sağolun dostlarım bu motordan az olduğunu biliyorum muhakak bana geri satmaya çalışıcaklardır satsınlar ben onada razıyım.dediğin gibi parçası para etmez istinye borusanın da haberi var onlarada haber verdim artık bir şekilde bir birimize destek çıkmamız lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf yaa, Allah sabır versin, canın sağolsun.
    ben de de aynı rengi var, resimlerine baktım, benimkiyle koruma demirleri hariç bire bir aynı.
    trafikte çok sık görülen bir motor değil, renginden dolayı da dikkat çekiyor, umarım bulursun.
    evet disk kilidi ve zincir hırsızları durdurmaz ama yavaşlatır, keşke takmış olsaydın.
    iyi haberlerini bekliyoruz.
    tşk dostum Allah tüm motorları çalınan arkadaşlara sabır versin kolay değil.bnm motorda ayrıca sağ ön grenajında sürtünme olucaktı tam uç kısmında onun dışında makinede birşeyde yok inş iyi haber alırımda sizlerede iyi haberler veririm Allah tüm motorcuları bu şerefsiz hırsızlardan korusun...

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Şu çalındı haberleri hep sarsmıştır beni,geçmiş olsun umarım bulunur.
    Çalan namuzsuzları da Allaha havale ediyorum,bunlarda nasıl bir ar damarı var bilinmez.
    Tek kişi olmadığını var sayıyorum.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

polyanna terk misin arkadaşım...tamam tabi şükretsin de bunları düşünmesi hiç bi şekilde içini rahalatmaz...

Motosikleti
    birde şimdi aklıma geldi koltuğunun arka kısmında hafif sigara yanığı gibi bir yanık var...inş bir yerlerden haber çıkar=O(

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    vidyoda izledim netbook gibi bişi takıp imbolizeri egale ediyorlar direksiyon kilidini kırmak 1 dk almıyor
    marşlıyor ve gidiyor adam toplamda 2 dkyı aşmıyor bu işlem
    disk kilidi yine de en güvenilir sistem bence
    en azından ses cıkartıyor görünmeyen anlaşılmayanları var görmüştüm..
    fakat bmw motorda calınıyorsa tüm motorlar calınır
    polisle konuşmuştum söylediğin şey servislerde calışanlar takip edip calıyor diyorlar
    sonra da parcalayıp satıyorlarmış piyasaya cıkarmadan...
    gerçekten cok yazık olmuş dostum

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Yıllarca birikim yap emek ver al. Gelsin ...... biri 2 dakkada bütün emeklerini alsın götürsün. Adelet mi bu. inşallah tez zamanda güzel haberler alırsınız. Çok geçmiş olsun.
    Hondaaaaaaaa

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    benzincileri araştırmaya başla, benzinci gez bütün istanbulda, plaka ile sorgulatma yap. anlat durumu onlar yardımcı oluyor.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Cok uzuldum, gecmis olsun. İnsallah en yakin zamnda bulunur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)