Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Konya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yok daha neler dınamamı bu osman dayı ybr nın 135 gordugu nerede gorulmuş
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    alibeyhüğünün orada tarafımdan görülmüştür müdür hemide artçıylan
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

Motosikleti
    süpersın osman dayı ıbre bozuk olmasın senın motorun

Motosikleti
    05' CBR 125R
    100 ü bosnaya çıkarken gördü. İnerken 120 yaptı bugün. Usta acemiliğini at ayar çekeriz dedi. İnş. 140 falan görcek.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    100'den sonrası beni sarmıyor aya'mı çıkacaz uçacaz mı yaw

Ramazan sende milleti tahrik ediyorsun kış günü gezip tozuyon ortalıkta biz üşüyoruz burda sen geziyon
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    ÇAKTIRMA MUDUR muharrem, osman agaya gaz verıyom
    gezmesıne gezdık ama motorun halı perılşan toz camur toprak kaldık yollarda rezıl husva olduk anlayacagın banada crosss lazım osman aga bı crosta bana bul yav ybr yı boş ver getsın::::

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada crosss lazım osman aga bı crosta bana bul yav ybr yı boş ver getsın::::
    ben anladım senin canın osman aganın ybr'yi ister
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    OSman ağa ybr y i verde ğetti heralde ses yok baksana ybr iyi motorda bizim gibi şişmanları cekmez be muharrem
    banada cross lazım ybr de motormu yani;)))
    osman ağa sen ybr yak getsin yahu bedavaya alan olursa ver hemen elden cıkar benden demesi

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr 135 görüyor
    yüzü yokuşlarda geçmiyor akyokuş gibi yerlerde
    YE BE RE BULLL kanatlandırırrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:45 ----------

OSman ağa ybr y i verde ğetti heralde ses yok baksana ybr iyi motorda bizim gibi şişmanları cekmez be muharrem
    banada cross lazım ybr de motormu yani;)))
    osman ağa sen ybr yak getsin yahu bedavaya alan olursa ver hemen elden cıkar benden demesi
    Ramazan biz şişman değiliz birazcık etine dolgunuz şişman olmak biyerleri görememek bence Allaha şükür bütün uzuvlarımızı görüyoruz yanii

Motosikleti
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YE BE RE BULLL kanatlandırırrrr

Ramazan biz şişman değiliz birazcık etine dolgunuz şişman olmak biyerleri görememek bence Allaha şükür bütün uzuvlarımızı görüyoruz yanii

ya bıraz balkondan zarar gelmez degılmı canım o kadarlıkta olsun turk kası yanı

ye be bulllll kanatlandırır osman agayı

al bı ybr bın gebere gebere gunun sözü oolsun osman aga nırdesın

Motosikleti
    klx250
    vay vay vay geyik muhabbeti yürümüş gitmiş
    ..
    alırım anahtarlarınızı ha .
    ceyranlı bisikletle bile geçerim sizi

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay geyik muhabbeti yürümüş gitmiş
    ..
    alırım anahtarlarınızı ha .
    ceyranlı bisikletle bile geçerim sizi
    ne yapalım osman aga ara sıra çekiyos tekerlerinden ramazanı bilmem ben nöbetteyim bugün sardırıyoruz işte
    sen ne yaptın enduro işini gelişme var mı

Motosikleti
    YA bende nobetteyım eczanede bu gece tum haplar benden
    osman aga senın ybr ucarmı ara sıra 135 goren ybr zor bulunur satma onu osman aga)

Motosikleti
    NC750X
    YA bende nobetteyım eczanede bu gece tum haplar benden
    osman aga senın ybr ucarmı ara sıra 135 goren ybr zor bulunur satma onu osman aga)
    ramazan eczacılık varmı sende?

Motosikleti
    YOK GEYIK dedıye osman aga bende geyık yaparım muharrem anlayacagın sen bu gun sabahcısın heralde geceler uzun desene sana

Motosikleti
    NC750X
    ekmek davası işte napcan sabahçıyız bu gece

Motosikleti
    bak sabah oldu sen uyuyon heralde gece kılıdı vurdun dukkana gelen hasatalara kapalıyız dedın degılmı gece ılanı guncellemışsın

alintı""""""Bu ilanı bu motoru satmak için verdiğimi belirtmek istiyorum, yani kimileri gibi 3 liralık mala 5 lira yazıpta belki biri düşer diye bekleyecek, satılmazsa binerim şikayetim yok gibi edebiyatlara hiç girmeyeceğim, bilindiği gibi bir mal satılmazsa ondan faydalanmaya devam ederiz..
    akla gelebilecek soruların birkaçının cevabını vereyim ona göre gelin ya da arayın,
    1. 32700 MOTORUN KM'Sİ ORJİNALDİR ( aksini iddia eden ıspatla yükümlüdür)
    2. BOYA, KIRIK, ÇIKIK,EZİK, VURUK YOKTUR YAŞININ GEREĞİ BİR KAÇ ÇİZİĞİ VARDIR. (çiziksiz olanları 4400'e mal oluyo)
    3. SATIŞI BENİM ÜZERİMDEDİR DEVİR PROBLEMİ YOKTUR. (anlaşıldığı takdirde satışı hemen verilir)
    4. BEN ŞİMDİ PARAYI VEREYİM MOTORU ALAYIM RUHSATI SONRA HALLEDERİZ DİYECEKLERE ESKİ HAVA FİLTRESİ HEDİYE EDİYORUM.. (motor bana kalır)
    5.ŞURDA ŞU PARA BİLMEM ORDA BU PARAYA SATILIYORSA GİDİP UCUZA SATILANI ALMAK SERBEST. (iyi olur kimse yorulmaz)
    6. MOTORUN LASTİKLERİ ZİNCİR DİŞLİ VS YENİDİR (gelipte bakan görme özürü olmayan herkes anlayabilir)
    7. ÖDEME NAKİTTİR TOSBAA ÇİFTLİĞİYLE, KEDİ-KÖPEK GİBİ YARATIKLARLA TAKAS OLMAZ, OTOMOBİL TAKASI TEKLİF ETMEYİN İKİNCİYİ İSTEMİYORUM.
    8. KONYA İÇİ İSTEYEN OLURSA KREDİ KARTINA 10 aya kadar TAKSİT YAPTIRABİLİRİM (vade farkına karışmam.)
    9. BURADAKİ TÜM YAZILANLARA RAĞMEN KAFANIZA TAKILAN SORULAR OLURSA ARAYANA İZAH EDERİM. ORTA YAŞTA SAKİN HIZ DÜŞKÜNÜ OLMAYAN, MOTORUNUN SINIRLARINI BİLİP FAZLASINI BEKLEMEYEN KISACASI HIZ YAPTIRMAK İÇİN MOTORUN CANINI ÇIKARAN BİR KULLANICI DEĞİLİM ARABAM VAR BU YÜZDEN YAĞMURDA ÇAMURDA KULLANMIYORUM.
    Küçücük bir not: Resimler motorun son halidir motor koruma demiri ve arka çantası vardır. Tarih ayarını yapamadım.

supersın muharrem

Motosikleti
    NC750X
    bak sabah oldu sen uyuyon heralde gece kılıdı vurdun dukkana gelen hasatalara kapalıyız dedın degılmı gece ılanı guncellemışsın

alintı""""""Bu ilanı bu motoru satmak için verdiğimi belirtmek istiyorum, yani kimileri gibi 3 liralık mala 5 lira yazıpta belki biri düşer diye bekleyecek, satılmazsa binerim şikayetim yok gibi edebiyatlara hiç girmeyeceğim, bilindiği gibi bir mal satılmazsa ondan faydalanmaya devam ederiz..
    akla gelebilecek soruların birkaçının cevabını vereyim ona göre gelin ya da arayın,
    1. 32700 MOTORUN KM'Sİ ORJİNALDİR ( aksini iddia eden ıspatla yükümlüdür)
    2. BOYA, KIRIK, ÇIKIK,EZİK, VURUK YOKTUR YAŞININ GEREĞİ BİR KAÇ ÇİZİĞİ VARDIR. (çiziksiz olanları 4400'e mal oluyo)
    3. SATIŞI BENİM ÜZERİMDEDİR DEVİR PROBLEMİ YOKTUR. (anlaşıldığı takdirde satışı hemen verilir)
    4. BEN ŞİMDİ PARAYI VEREYİM MOTORU ALAYIM RUHSATI SONRA HALLEDERİZ DİYECEKLERE ESKİ HAVA FİLTRESİ HEDİYE EDİYORUM.. (motor bana kalır)
    5.ŞURDA ŞU PARA BİLMEM ORDA BU PARAYA SATILIYORSA GİDİP UCUZA SATILANI ALMAK SERBEST. (iyi olur kimse yorulmaz)
    6. MOTORUN LASTİKLERİ ZİNCİR DİŞLİ VS YENİDİR (gelipte bakan görme özürü olmayan herkes anlayabilir)
    7. ÖDEME NAKİTTİR TOSBAA ÇİFTLİĞİYLE, KEDİ-KÖPEK GİBİ YARATIKLARLA TAKAS OLMAZ, OTOMOBİL TAKASI TEKLİF ETMEYİN İKİNCİYİ İSTEMİYORUM.
    8. KONYA İÇİ İSTEYEN OLURSA KREDİ KARTINA 10 aya kadar TAKSİT YAPTIRABİLİRİM (vade farkına karışmam.)
    9. BURADAKİ TÜM YAZILANLARA RAĞMEN KAFANIZA TAKILAN SORULAR OLURSA ARAYANA İZAH EDERİM. ORTA YAŞTA SAKİN HIZ DÜŞKÜNÜ OLMAYAN, MOTORUNUN SINIRLARINI BİLİP FAZLASINI BEKLEMEYEN KISACASI HIZ YAPTIRMAK İÇİN MOTORUN CANINI ÇIKARAN BİR KULLANICI DEĞİLİM ARABAM VAR BU YÜZDEN YAĞMURDA ÇAMURDA KULLANMIYORUM.
    Küçücük bir not: Resimler motorun son halidir motor koruma demiri ve arka çantası vardır. Tarih ayarını yapamadım.

supersın muharrem

Napayım ramazan adamın biri geçenlerde mesaj yazmış ''abiii tossba çitliğim var takas edenmi'' diye bende uyuz olmadan kendimce açıklam ayaptım anlayana..

Motosikleti
    zaten bende orasına bayıldım hatta bittim gülmekten kıran geldi okuyunca süpersin muharrem ne diyelim

Motosikleti
    klx250
    tosbağa çiftliğimi ,vay bea bana denk gelmez böyle müşteri çok şanşlısın muharrem beya
    ben tosbağa değil tosbağa yumurtaasıylan bile değişirim

bu arada eczacı ramazan senin yerin nerde bozkırda yanlışlıkla ilaç almayalım hap diye ot filan verirsin
    şaka tabi,
    bahar geliyor günlerde uzamaya başlamış bi gezi yapsak diyorum ne dersiniz
    nasılsa motorlar elde kaldı canını çıkaralım bari

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler