Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce okula gelirken kyk'nın orda 3-4 motorcu genç vardı, montlu kasklı eldivenli filan, motorlarda baya iyiydi.. Arabayla gectim yanlarından, ülen motoru almadım mı böyleleri cıkar karşıma :D motor olaydı altımda gidip bi tanışaydık iyiydi
    Benide görmüş olabilirsiniz belki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    az önce okula gelirken kyk'nın orda 3-4 motorcu genç vardı, montlu kasklı eldivenli filan, motorlarda baya iyiydi.. Arabayla gectim yanlarından, ülen motoru almadım mı böyleleri cıkar karşıma :D motor olaydı altımda gidip bi tanışaydık iyiydi
    öylede önemli olan sürücü değilmi :D
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    scala kusura bakma ama şunu söylemeden edemicem tanışma meraklısı olduğunu sanmıyorum. Ben de tanışma faslı olsun diye kask hakkında bilgi vermeyi bahane edip buluşma teklif ettim ancak bizi taktığın olmadı. Sen bilirsin yani... Diğer bir gün sen istersin biz oyalıyıveririz. Birdaha düşündüm de biz yine gel deriz. Biz böleyiz kardeş. A NA DO LU ÇOCUĞUYUZ BİZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!
    n se
    ScaLa bunu beğendi.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Okay abi kesinlikle haklisin, gonderdigim mesaj isin espirisi. Sadece bi grup motorcu gorunce hosuma gitti sizlerle paylasayim istedim. Seyyid abi, pazar gunu 1-2 saat kadar musaittim, okay abi ile bulusup tanistim. Size de daha oncedeen dedigim gibi, h.ici sizinle iletisime gecebilirdim, malum ogrenciyiz. Ayin 7sinde yatacak olan kredi ile alacagim kaski.
    Kimse merak etmesin tanisma meraklisi degiliz.
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar geçtiğimiz hafta güzel bir gezi yaptık. Herkesi bekleriz. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/113485-denizli-mt-salda-golu-gezisi.html#post2962178
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hilmi dedi okay tamam mt oalrak takıl ortak gezi yaptığımız zaman dedi iki site olarak ben geldim dedim ben mt yeleğii giyerim diğer sitenin logoları vs li olan fotolarına girmem kendim takılırım dedim sen demedin mi bu ekip başka ekip Motosiklet.net yeleği ile giyemez bu guruba gelmezsin diye ben ne dedim o zaman size hayırlı işler ben mt olarak varım mt olarak devam etcem demedim mi yalan sa yalan de adın gibi açık ve mert ol
    senin anlamadığın nokta orda işte kardeşim o güne kadar siteyi kurdurdun Öndere o adam her site yapışında cebinden paralar gidiyo. Bizde paylaşımımızı yaptık emek verdik. Sen bize bunları çıkarmaya başladın. Okay ben ismim gibi insanımdır bunu sen sorgulayamazsın gurupta 60 kişi var ve bir çoğu beni tanır sever. Sen en son ben yeleği giyerim demedin mi biz senle el sıkışmadık mı ayrıca kardeşim istediğin yeleği giy ama biz toplu gezi yaptığımızda onu giyme demedik mi sana bunda anormal olan birşey mi var asıl senin yağtığın anormal değil mi? 30 kişi bi yelek giyerken 1 kişinin farklı yelek giymesi. Sen neyin derdindesin arkadaşım onu anlamıyorum ben hala insanların sana durumu anlattıkları yetmedimi hala bizden icazetmi bekliyosun Okay sana da ne diyelim biz? Bizden ne istiyosun kardeşim? Paylaşımlarımıza neden karışıyosun? neden bize site kurdurup bizi sattın arkadaşım? Sen bu durumda iki yüzlü biri olmuyomusun? Bu durumda mert olan biz olmuyomuyuz? Bunların açıklamasını veremezsin arkadaşım. Uzatma istersen artık. Ne yapmak istiyosan onu yap.
    BLACK_ICE ve qld bunu beğendiler.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    bak okay orada resmen beni gecenin bir yarısı tek başıma bıraktın sırf seni solladığım için .hadi diyelimki haksızım.neden benimle yüzleşmedin benim konuşcam bişey yok dedin şimdide yüzleşirim falan filan diyorsun gel toplantımıza yüzleşelim konuşalım blader benim alnım ak.bana küfretti dedin,karaladın hiç sesimi çıkarmadım aslında o küfürler senin söylediklerinin yanında iltifat olurdu yani.okay peki bu olaydan sonra ben çektim gittim sen neden ayrıldın?? kovuldun demiyorum mesela sen gibi. çünki değer bilmiyorsun sen.
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sıkıntı yok hilmiye sorabilirsin ben adama orda küfür etmişmiyim ?

ben yüzleşmiştim birdaha da yüzleşirim ha bu saatden sonra ne değişir bilmem ama ...

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    neyse arkadaşlar konuyu değiştirelim. Arkadaşlar şu yakıt tasarruf cihazları hakkındakileri duymuşsunuzdur. Ekoplus diye bir şey. Ben bundan getirtecem. Siz de ister misiniz diye soracaktım. Nerdeyse internette gördüğünüz fiyatın yarısı. burası satış yeri felan değil biliyorum. bundan dolayı uyarılarda bulunup durmayın. zaten ben de burada bu bilgiyi paylaşarak ortak getirterek arkadaşlarımın da faydalanmasını istiyorum. mesele bundan ibaret. bunu araştırın ve bana özelden mesaj atın. Pazartesi ye kadar düşünün araştırın. Fiyatı burda vermiyorum. İsteyenler iki paket sigara fiyatına sahip olabilecekler diye umuyorum. ODTÜ belgeli felan yani. Tabii aleti size verdikten sonra başıma kakmayacaksınız. Ama takılmasında yardımcı olurum. Aylardır bunu araştırıyorum sonda ucuza birşeyler buldum.Yukarıda kullandığım kelimeyi google da aratın sitesi videosu felan herşey var. Hadi bakalım sizden haber bekliyorum. Kınıklı dayım.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse arkadaşlar konuyu değiştirelim. Arkadaşlar şu yakıt tasarruf cihazları hakkındakileri duymuşsunuzdur. Ekoplus diye bir şey. Ben bundan getirtecem. Siz de ister misiniz diye soracaktım. Nerdeyse internette gördüğünüz fiyatın yarısı. burası satış yeri felan değil biliyorum. bundan dolayı uyarılarda bulunup durmayın. zaten ben de burada bu bilgiyi paylaşarak ortak getirterek arkadaşlarımın da faydalanmasını istiyorum. mesele bundan ibaret. bunu araştırın ve bana özelden mesaj atın. Pazartesi ye kadar düşünün araştırın. Fiyatı burda vermiyorum. İsteyenler iki paket sigara fiyatına sahip olabilecekler diye umuyorum. ODTÜ belgeli felan yani. Tabii aleti size verdikten sonra başıma kakmayacaksınız. Ama takılmasında yardımcı olurum. Aylardır bunu araştırıyorum sonda ucuza birşeyler buldum.Yukarıda kullandığım kelimeyi google da aratın sitesi videosu felan herşey var. Hadi bakalım sizden haber bekliyorum. Kınıklı dayım.
    yok forumda araştırma yaparsan hiç bir işe yaramadığını içindeki manyetiğin çoğu araçda elektirik arıza beyin vs. yakmaya yol açtığını ki hatta bazı araçlarda aşırı araç yakıt tüketimine sebep olduğu anlatılıyor bunun püf noktası

1- temiz yağ her 1000 de
    2- temiz hava filitresi her 1000 de
    3- temiz benzin filitresi ve hortumlar seti 10 tl civarı her 5000
    4-uygunluğu kanıtlanmış en iyi buji , kablosu ve kafası
    5- kaliteli lastik

buları uygularsan %10 ve ileri benzin tasarrufu sende

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Merhaba ,

Ben Afyon/Dinar 'lıyım ama Antalya'da yaşıyorum.yazın senelık ızınde gelmeyı düşünüyorum.Denizli'dede akrabalarım var.Gelince beni de gezdirisiniz artık
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    selamlar arkadaşlar denizliden artık bi üye daha var...

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı garaj20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar denizliden artık bi üye daha var...
    Hoşgeldiniz .

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    merhaba arkadaşlar, yaz geliyor gezi organizasyonu düşünüyor musunuz?
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, yaz geliyor gezi organizasyonu düşünüyor musunuz?
    Mayıs ayı sonu Haziran başında festival için etkinlikler düşünülüyor. Daha paylaşılmadı net olarak belli değil yakın zamanda paylaşıcaz nasip olursa

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Şaban Zihni GÖNEN
    37 Yaşında
    Yenişehir'de Öğretmen
    Kan grubu A Rh (+)
    Fethiye doğumlu
    Mondial 150 MC-X
    En sevdiği Renk: sanırım hepsini seviyorum.

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    merhaba arkadaşlar bende denizlinin baklan ilçesinde oturuyorum motosikleti yeni aldım motorum kanuni gt 170 siyah renkli inşallah tanışırız ben daha yeniyim bu işlerde ...

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Merhaba Arkadaşlar Bende Denizli'deyim. Çınar'da Oturuyorum. Çınar Semtine Yakın 15 Mayıs Mahallesi Civarında Ikamet Etmekteyim..
    [SUP][COLOR="#ffffff"].[/COLOR][/SUP]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    donas çekti canım..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    merhaba arkadaşlar bende denizliliyim ama BAKLAN ilçesinde oturuyorum sizinle tanışmak isterim belliki güzel bir ortam var motorum kanuni gt 170 (siyah) elbisemide aldıktan sonra bi gezinizde size eşlik etmek isterim görüşmek üzere

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Merhabalar arkadaşlar. Toplantı günlerimiz çarşamba ve cumartesi 19.30-20.00 arası Belediye Meydanıdır. Oradan Çınar caminin arkasındaki Ali Babanın yerine gidip çay içiyoruz. Hepinizi bekleriz.

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:53 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donas çekti canım..
    Ramazan abi ne zaman geliyosun ısmarliyim abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler