Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    arkadaşlar tisortler cumartesi günü elinizde bilginiz olsun
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın abi tüm emeklerin için.

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Cuma günü nerede saat kaçta buluşacağımızı ilan ediniz , gelelim alalım giyelim birlikte bir şehir turu atarak gövde gösterisi şaka tabiki gezinti yapalım...

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    9 haziran cumartesi
    Yer: Denizli Belediyesi önü
    Denizli Mt

huzurlarınızda Harli Ali

bunlardan hariç

KALE ilçemizden biraç görüntü Tarihi "eski kale"

son olarak son yavrularımızdan bi kedi
    ms90 bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    bi tane resim kalmış :D
    ms90 bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Mehmet abi eline sağlık makinaya sağlık valla güzek resimler olmuş teşekkür ediyorum

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır kardeşim
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa bu ne zaman çekildi :D çok güzel olmuş bunlar

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    t-şört ücreti alınyor mu daha ???
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    t-shirt almaktan vezgeçecek gibiyim zira motosikletim arıza yaptı param yok.iş de bulamadım sıkıntıdayım.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı gangster90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    t-şört ücreti alınyor mu daha ???
    Hilmi toplamaya devam ediyor paraları

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

Tişört Alacaklar Listesi

Zongoku- 1 Adet L beden---------->ücret alındı
    qLd- 1 Adet L beden---------------> ücret alındı
    Mustanoğlu- 1 Adet L beden
    seçkinn- 1 Adet L beden----------->ücret alındı
    mehmetmumtaz- 2 Adet XL beden---------------->ücret alındı
    sadeceo - 2 Adet S beden----------->ücret alındı
    cardoso- 2 Adet XL---------------------->ücret alındı
    sey_47- 2 Adet XL-----------------> ücret alındı
    gangster90- 2 Adet L beden
    ramazancan- 1 Adet XL beden
    muhammetcan-1 Adet XL beden------------------>ücret alındı
    Soccer- 2 Adet L beden------------------>ücret alındı
    denizlee- 2 Adet L beden----------------->ücret alındı
    Vmaxxx- 3 Adet- 1 Adet L - 2 Adet XL Beden------>Ücret alındı
    relaxis- 1 Adet- M beden-------------------------> ücret alındı
    ms90- 1 Adet- S beden------------> ücret alındı
    20fatih- 1 Adet- XL beden---------> ücret alındı
    alper 55 2 adet L
    dentekklima 1 adet L bedeN
    mdk 2 adet L beden
    bayramdenizli 2 adet xl 1 adet s beden
    okaysen 1 adet s beden----------->ücret alındı
    kuralsızlar 1 adet- m beden-------------------> ücret alındı

son durumda liste bu şekilde
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Zongoku- 1 Adet L beden---------->ücret alındı
    qLd- 1 Adet L beden---------------> ücret alındı
    Mustanoğlu- 1 Adet L beden
    seçkinn- 1 Adet L beden----------->ücret alındı
    mehmetmumtaz- 2 Adet XL beden---------------->ücret alındı
    sadeceo - 2 Adet S beden----------->ücret alındı
    cardoso- 2 Adet XL---------------------->ücret alındı
    sey_47- 2 Adet XL-----------------> ücret alındı
    gangster90- 2 Adet L beden ücret alındı
    ramazancan- 1 Adet XL beden
    muhammetcan-1 Adet XL beden------------------>ücret alındı
    Soccer- 2 Adet L beden------------------>ücret alındı
    denizlee- 2 Adet L beden----------------->ücret alındı
    Vmaxxx- 3 Adet- 1 Adet L - 2 Adet XL Beden------>Ücret alındı
    relaxis- 1 Adet- M beden-------------------------> ücret alındı
    ms90- 1 Adet- S beden------------> ücret alındı
    20fatih- 1 Adet- XL beden---------> ücret alındı
    alper 55 2 adet L 1m
    dentekklima 1 adet L bedeN
    mdk 2 adet L beden
    bayramdenizli 2 adet xl 1 adet s beden
    okaysen 1 adet s beden----------->ücret alındı
    kuralsızlar 1 adet- m beden-------------------> ücret alındı
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    yarın geliyor mu t-shirt'ler?

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir zaaaaaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "dentekklima" parasını vermemiş onun ki de gelecek mi

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benimde bilgim yok olay Hilmide. Bugün hallolcaktı ama alırız heralde akşama.

Arkadaşlar akşam 19.00 daBelediyenin önünde buluşalım. Hem tişörtleri veririz hem de Pamukkaleye gitcez ufak bi gezi yapmış oluruz.

---------- Post added at 14:44 ---------- Previous post was at 14:27 ----------

Alıntı Lütfen Tıkla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "dentekklima" parasını vermemiş onun ki de gelecek mi
    Fazladan tişört yaptırdık zaten daha sonra almak isteyen parasını verip alabilir.

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    arkadaşlar dün akşam bir kaçınızla ilk defa tanıştım ama aranızda kalamdım:( genelde cumartesi akşamları oğluma ait olduğu için. ama ilk fırsatta sizlerle bir şeyler yapmak istiyorum.daha önce tişörtler hakkında fikir beyan edemedim ama,lütfen yanlış anlamayın ama ben o tişörtleri normal şartlarda giyemem. kollarındaki ve yakasındaki siyah şerit ve kalite olarak da gerçekten çok kötü. hilmi kusura bakma:( ayrıca zaten v yaka olmamış ki, o tişörtler siyah şeritleri yüzünden güzel bir v olamaz. lütfen yanlış anlamayın ve ukalalık olarak düşünmeyin ki ben 3 tane alacaktım.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    ben bu tişört konusunda hilmi ve b.mert kardeşimin fazla demokratik hareket ettiğini düşünüyorum. tamamen iyi niyet ve kimseyi kırmamak adına çok çaba verdiniz. emeğinize sağlık.
    tişörtümü bekliyorum hilmi.
    siyah şeritlerin de tişörtü penyeden ayıran özellik olması için düşünmüşsünüz, bence güzel. grup sürüşünde giydiğimizde mutlaka farkındalık yaratacaktır.
    organize eden b.mert'e, tasarım için mehmet mümtaz'a, üretimi takip eden hilmi'ye teşekkürler.
    daha iyisini yapabileceğini iddia edecek varsa aynı organizasyona katılabilirim.
    ms90, zongoku ve cardoso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün akşam bir kaçınızla ilk defa tanıştım ama aranızda kalamdım:( genelde cumartesi akşamları oğluma ait olduğu için. ama ilk fırsatta sizlerle bir şeyler yapmak istiyorum.daha önce tişörtler hakkında fikir beyan edemedim ama,lütfen yanlış anlamayın ama ben o tişörtleri normal şartlarda giyemem. kollarındaki ve yakasındaki siyah şerit ve kalite olarak da gerçekten çok kötü. hilmi kusura bakma:( ayrıca zaten v yaka olmamış ki, o tişörtler siyah şeritleri yüzünden güzel bir v olamaz. lütfen yanlış anlamayın ve ukalalık olarak düşünmeyin ki ben 3 tane alacaktım.
    V yaka konusunda tişörtçünün hatası var kendisine V yaka dedik ama hepsini yuvarlak yaka basmış Hilmi bugün onları düzelttirmek için görüşcekti tişörtçüyle. Abi şöyle söyliyim herkesin beğendiği şeyleri yaptırmaya çalıştık fakat takdir edersin ki herkesin beğenisini de kazanamaz zaten bir tişört. Zaten bu durumda tişörtten çok çok üstün bişeyler beklememk lazım. En az maliyetle yapılabilecek en güzel tişörtü yapmaya çalıştık. Biz o kadar emek verdikten sonra sizin de daha ilk tanışmada bu şekilde bir tavır koymanız bizi üzmedi değil açık konuşmak gerekirse Ama şunu da söylememiz gerek yani tişört almak zorunda değilsiniz. Yani tişört almamanız gezilere gelemeyeceğiniz gibi anlamlara geldiğini düşünmeyin lütfen. Biz sadece beğenenlerin giymesini istediğimiz ortak bir dirişim yapmaya çalıştık. Tişörtün siyahlıkları tişörtü atlet havasından çıkarmış oldu. Baskılarıda çok güzel duruyor. Sadece yaka konusunda sıkıntı yaşadık onuda hallederiz inşallah. Umarım beni yanlış anlamazsınız. Fakat beğenmediyseniz almak zorunda da değilsiniz. Saygılar. İlginiz için teşekkürler.

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu tişört konusunda hilmi ve b.mert kardeşimin fazla demokratik hareket ettiğini düşünüyorum. tamamen iyi niyet ve kimseyi kırmamak adına çok çaba verdiniz. emeğinize sağlık.
    siyah şeritlerin de tişörtü penyeden ayıran özellik olması için düşünmüşsünüz, bence güzel. grup sürüşünde giydiğimizde mutlaka farkındalık yaratacaktır.
    organize eden b.mert'e, tasarım için mehmet mümtaz'a, üretimi takip eden hilmi'ye teşekkürler.
    daha iyisini yapabileceğini iddia edecek varsa aynı organizasyona katılabilirim.
    Ali abi teşekkür ediyoruz sizin gibi abilerimizinde anlayışlı davranması bizim içimizi rahatlattı gerçekten. Sonuçta herkes para verdi ne söylediysek onu yapmamız lazım. Valla bu yaka konusunu da bi şekilde halletcez artık hayırlısı bakalım. Ama tişörtü gördün sende gayet güzel oldu sadece yaka sıkıntımız var onu da hallederiz umarım.

Bu arada tüm arkadaşlarında bilgisi olması açısından da yaziyim. Tişörtçü hepsini V yaka yapcağına hepsini yuvarlak yaka yapmış. Bu konuda bi sıkıntımız var onu düzeltmeye çalışıyoruz arkadaşlar. Yoksa baskı ve tişörtün güzelliği açısından bir sıkıntımız yok. Hilmi bugün bu konuyla alakadar olcaktı. Kendisinden haber aldığımızda duyurcaz. Saygılar
    ms90 bunu beğendi.

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tişört konusunda bende Ali abime sonuna kadar katılıyorum. tasarım konusunda Mehmet Mümtaz abi, organizasyon konusunda Bayram Mert kardeşim, ve işlerin takibi konusunda yoğun çalışma temposuna rağmen sürekli bu işin peşinde koşan Hilmi'ye gerçekten teşekkür etmek lazım. sonuçta adamlar hiçbir çıkarları olmaksızın bu işin peşinde koştular, gerek maddi yönden gerekse zamanlarından fedakarlık yaptılar ve bunu sırf Denizli Mt olarak bi yere gittiğimizde bi birliktelik nişanemiz olsun diye yaptılar. bu adamlar minimum bütçeyle yaptırabilecekleri en güzel işi ortaya koymaya çalıştılar, ki bende canlı olarak kaç kez şahit oldum gerek pazarlıklarına gerekse çabalarına. işin özü şu ki, 15 tl gibi bi rakama, (yani herhangi bi pazardan üstünde kurtlar vadisinin dandik baskısı olan bi tişörtü bile zar zor alabileceğimiz bi meblaay) üstünde bize ait ve demokratik bi şekilde karar verilmiş desenler ve isimler yazılı olan bi tişört alıyoruz, bence verdiğimiz parayı fazlasıyla hakeden bi çalışma çıktı ortaya. kollardaki ve yakadaki siyah şerit ise tişörtü kollu fanila dan ayıran güzel bi ayrıntı olmuş fikir sahibi Hilmi ye tekrar teşekkür bu konuda. sadece v yaka O yaka konusu var ki o da bizim isteğimiz dışında yanlışlıkla olmuş birşey ve çözümü için uğraşılıyor.

velhasılkelam, ne kadar ekmek o kadar köfte derler ya, bu adamlar bize 3 kuruşa 5 liralık köfte yaptılar. ben gayet memnunum ve sabırsızlıkla bekliyorum tişörtümü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

ha bide, tişört beklediimden daha iyi olmuş, bana bi tane daha sarıverin abim ;)
    zongoku bunu beğendi.
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Motosikleti
    bayram , yarın saat 18:40'ta çınar meydanındaki her zamanki yerimize mi geleyim yoksa bugün aynı saatte gelsem de olur mu şu t-shirtlerimi almak için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler