Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F
    9-11 eylül tarihlerinde Fethiye Çalış mevkiinde lösemili çocuklar yararına dövme festivali var arkadaşlar gerekli bilgileri festival başlığında bulabilirsiniz hepinizi beklerizzzzz.
    carpe diem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar denizlide scooter satan nur motor gibi büyük dükkan bilenler söyleye bilirmi.Birde kask gübü aksesuar satan yer nerede var.Son olarak salcano nova scooter hakkında görüşleriniz neler.

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    sevgili muzoman denizlide nur motordan büyük motorcu yok ne yazıkki ama turex otobüslerinin duragının altında nur motorun üstünde eski adı moto murat yeni adı moto ismail ve ticaret lisesinin üstünde ökkanlar motor bayi ve sanayide eski halkbankın oldugu yerde bir motrscu var ama ismi aklıma gelmiyor oto ışıgın yanında var istersen bir gez bana sororsan ne kadar motor bayi varsa gez fiyat al uygun birşeyler bulabilirsin aksesuar konusunda ise ben ibternetten alışveriş yapıyorum hesaplı oluyor http://www.hudsonderi.com adresi indirimleri uygun geliyor yardımcı olabildiysem sana şimdiden kolaygelsin umarım kendine uygun motoru hemen bulman diilegimle
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı zuzu_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili muzoman denizlide nur motordan büyük motorcu yok ne yazıkki ama turex otobüslerinin duragının altında nur motorun üstünde eski adı moto murat yeni adı moto ismail ve ticaret lisesinin üstünde ökkanlar motor bayi ve sanayide eski halkbankın oldugu yerde bir motrscu var ama ismi aklıma gelmiyor oto ışıgın yanında var istersen bir gez bana sororsan ne kadar motor bayi varsa gez fiyat al uygun birşeyler bulabilirsin aksesuar konusunda ise ben ibternetten alışveriş yapıyorum hesaplı oluyor http://www.hudsonderi.com adresi indirimleri uygun geliyor yardımcı olabildiysem sana şimdiden kolaygelsin umarım kendine uygun motoru hemen bulman diilegimle

moto murat artık DOGAN MOTOR olmadı mı ??? sanki öyle okudum
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Beyler Yarın 18.09.2011 babadağ keşkek gününe gidiyorum; gelmek isteyen gelebilir;
    Yarın sabah saat 9 gibi bereketli pekdemir avm (tedaşın üstünde) den çıkacağım, öğleye doğruda babadağdan geri yola çıkacağım öğlen 2-3 e kadar yol biter.
    tel:5077776004
    20

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    evet arakadaşlar kış yavaş yavaş yaklaşıyor latik değiştircekler varmı aramızda yada kışlık bakım yapmayı planlıyablar varmı ?

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    denizli etrafında nereler gezilir

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizli etrafında nereler gezilir
    pamukkale
    honaz dağı
    babadağ
    kaklık mağrası
    kısacası sen gel beni ara :D

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pamukkale
    honaz dağı
    babadağ
    kaklık mağrası
    kısacası sen gel beni ara :D
    biz arkadaşla iki yıldır burda okuyoruz ama bu yıl geldik motorlarla , bende cbr125 var onda cbf150 . bu haftasonu biraz cıkalım dolasalım diyoruz , nerelere gidilir trafik nasıldır mesafeler nasıldır yol durumu nasıldır pek bilmiyoruz , biraz anlatırsanız çok sevinirim

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    biz arkadaşla iki yıldır burda okuyoruz ama bu yıl geldik motorlarla , bende cbr125 var onda cbf150 . bu haftasonu biraz cıkalım dolasalım diyoruz , nerelere gidilir trafik nasıldır mesafeler nasıldır yol durumu nasıldır pek bilmiyoruz , biraz anlatırsanız çok sevinirim
    hocam anlatılmaz yaşanır :D siz yarın akşam ayarlayın kendizi benim cep 05327640897 yarın akşam kampüs tarafındaki kafelerin birinde toplanıp konuşalım bu konuyu

akşamcıyım maalesef bu aralar okul dışında pek zaman bulamıyorum ama buluşuruz inşallah bi ara sizde ne var motor olarak , sık sık gezi düzenliyo musunuz ?

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Bende mondial zn 125 var biz genellikle geziyoruz babadağ-pamukkale -kefe yaylası-marmaris-kuşadası-ısparta eğirdir- didim -menderes çayı

denizlide güzel çok motor görüyorum ama burdan pek insan yok galiba

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    denizlide güzel çok motor görüyorum ama burdan pek insan yok galiba
    ya aslıda var fakat yüksek cc ise gördüklerin olar özel derneklere kayıtlılar ve en düşük 500cc olması lazım taban walla işte netten takılıyoruz bazen toplandığımız zamanda şehir içi veya dışı kesinlikle biyerlere gidiyoruz .Toplanmazsak büyüyemeyiz

Arkadaşlar bu sitede ilan bölümü var mı, yardımcı olurmusunuz? Satılık cup motorum var sahibinden.com 'da ilan no: 60710271

ya aslıda var fakat yüksek cc ise gördüklerin olar özel derneklere kayıtlılar ve en düşük 500cc olması lazım taban walla işte netten takılıyoruz bazen toplandığımız zamanda şehir içi veya dışı kesinlikle biyerlere gidiyoruz .Toplanmazsak büyüyemeyiz
    anlıyorum . ama burda motorculuğu azaltan şeylerden biri de trafik bence , denizlinin trafiği iğrenç , ne zaman şehir merkezine gitsem çınara bayramyerine gerek kıbrıs şehitlerden gerek bursa cadddesinden gerek anayoldan hergün ölüm tehlikesi yaşıyorum . kasap gibi herkes sağa sola cart curt direksiyonu kırıyorlar ne sinyal var ne aynadan kontrol falan , yollar geniş diye yarışmaya kalkıyo herkes birbiriyle , dolmuş şoförleri de ayrı bi olay !! yayalar motorları hiç umursamıyo , kaç kere kafasız insanlar yüzünden arka lastiği yanıma aldım frenlemeyle Allah dan hiç kazam olmadı ama denizli resmen motordan soğutuyo .

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    sızde utanarak soyluyorum aama araclara tekme atmaya yesıl yandıgı halde sız motoru surerken suru halınde onunuzden gecen yayalra bagırmaya tekme atmaya alıscaksınız

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    sızde utanarak soyluyorum aama araclara tekme atmaya yesıl yandıgı halde sız motoru surerken suru halınde onunuzden gecen yayalra bagırmaya tekme atmaya alıscaksınız
    Arkadaşımız motosiklet üzerinde iken su geçirmez botları ile belediye otobüsüne tekme attı otobüs durağa girdi bi ara

dediğiniz gibi tekme olayı çok cezbedici ama artık hava koşullarının da etkisiyle motoru memlekette bıraktım artık bahara kaldı tekmeler :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam arkadaşlar nasılsınız... 18 10 2011 günü denizli merkez 11 topçu tugayına geliyorum..... 14 ay aranızdayım.. çarşı izininde tüm mt dostlarıyla görüşmek isterim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler