Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    1- Zongoku-(L beden)-2 adet
    2- Sadeceo-(S beden)- duruma göre 2,3,4,5... adet
    3- Cardoso-(xxl beden)-3 adet

---------- Post added at 02:46 ---------- Previous post was at 02:44 ----------

2- Sadeceo-(S beden)- fiyata göre 2,3,4,5... adet
    4- Savatage-(S beden)-1 adet

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

heralde zaten bu kadar kişiyiz okay var uğuralp var aktif olan murat var ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    EVET ARKADAŞLAR SON HALİ BUDUR BENCE GÜZEL OLDU TAKDİR SİZİN DEDİĞİM GİBİ DİĞER RESİMLERE RENKLENDİRME YAPAMADIM...SAYGILAR

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Teşekkürler arkadaşlar , işim gereği gündüzleri cevap yazabilirim size boş vaktim oldukça ama akşamları zor , bu arada resmi eklenmiş t-shirt çok hoşuma gitti , bana da bir tane ayarlayınız lütfen , beden olarak medium istiyorum. Buluşma için ilk etapta gelemeyebilirim belki iş icabı ama bundan sonra katılımcı olmaya çalışırım , hayırlı günler hepinize...

tshirtün fiyatı bellimi

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı muzoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tshirtün fiyatı bellimi
    belli değil bugün fiyat alcaz

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:42 ----------

5-Denizlee-(M beden)-1 Adet

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

gençlik tişörtler için fiyat aldım 400 TL dediler. Bende tabi direk dalgamı geçiyosunuz siz dedim. Bunlar yapışkan gibi olmıcak biz baskı şeklinde yapıyoruz yani etiket gibi değil motor resimleri renkler iplikten olcak dediler. Bende hadi kolay gelsin dedim Eğer denizlide baskı şeklinde yapan tanıdık birileri varsa ordan fiyat alalım. Ben tekstilin birinden aldım.

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

evet arkadaşlar xenon uygulamasını takip eden arkadaşlar için benim yapacağımı anlatıyorum arkadaşlar en ucuz yollu ve uzun kısası iptal olmıcak bi şekilde şu yöntemi uygulıcam.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1181922/detay/ bu marka motorlu mercekten alıcam.
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/o...1-set-52019532 burdan da H7 6000k xenon kit alıp montajını yapacağım. Olay budur almak isteyen arkadaşlar varsa iletişime geçelim. Arkadaşlar The İmam adlı abimden aldığım bilgiler neticesinde kendisi mondial 125 kt model yuvarlak taslı motoruna bu sistemi montajlamıştır. Ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım demiştir.
    Her kafa fara uyarmı o konuda bi bilgim yok. Fakat uğraşılırsa uydurulur diye düşünüyorum. Selamlar arkadaşlar.

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    xenon için bugün devletin aldığı bir karar var , mercekli olmayan ve far ayarı bozuk olan araçlar vizeden geçmeyecek diye , yani motorlarda zaten xenon far kullanılmadığına göre sizi iş yatar gibime geliyor ya hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

bu resim olayını baskı değilde nakış olarak yapabilir miyiz ben ona bakacağım , en kısa sürede size cevap veririm , ya da yapabilirsem bir örnek alırım...hep beraber inceleriz...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon için bugün devletin aldığı bir karar var , mercekli olmayan ve far ayarı bozuk olan araçlar vizeden geçmeyecek diye , yani motorlarda zaten xenon far kullanılmadığına göre sizi iş yatar gibime geliyor ya hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

bu resim olayını baskı değilde nakış olarak yapabilir miyiz ben ona bakacağım , en kısa sürede size cevap veririm , ya da yapabilirsem bir örnek alırım...hep beraber inceleriz...
    Bende mercekli yapcam zaten bişey olmaz ya dediğim the imam adlı üye abimiz 2 senedir burdur da ben böyle vizeden geçiyorum dedi Mercekli yapcamız için sorun çıkmaz diye düşünüyorum. zaten 1 buçuk sene var daha benim vizeye
    Valla tişört işte nakışlı fiyatını aldım ben 400 Tl sadece tek tişörte fiyat çektiler inşallah ucuz bişey ayarlayabilirsin. Cumartesi akşam toplantıda detaylı konuşulur zaten heralde

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET ARKADAŞLAR SON HALİ BUDUR BENCE GÜZEL OLDU TAKDİR SİZİN DEDİĞİM GİBİ DİĞER RESİMLERE RENKLENDİRME YAPAMADIM...SAYGILAR
    http://img718.imageshack.us/img718/6...tblankcopy.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Vay kardesim sen bu resmi bana yüksek kalite at ben bir ara gider bir yerden fiyat alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

DENİZLİ MOTOSİKLET AŞIKLARI
    1black_ıce
    2bygkhn
    3sadeceo
    4 sey_47
    5 gangster90
    6 yesewi
    7savatage
    8zongoku
    9 ms90
    10 uğuralp

11 cardoso
    12 marinaclub
    13 s_t_y_c_
    14 mrt20
    15 quadro
    16 denizlee
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

belli değil bugün fiyat alcaz

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:42 ----------

5-Denizlee-(M beden)-1 Adet

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

gençlik tişörtler için fiyat aldım 400 TL dediler. Bende tabi direk dalgamı geçiyosunuz siz dedim. Bunlar yapışkan gibi olmıcak biz baskı şeklinde yapıyoruz yani etiket gibi değil motor resimleri renkler iplikten olcak dediler. Bende hadi kolay gelsin dedim Eğer denizlide baskı şeklinde yapan tanıdık birileri varsa ordan fiyat alalım. Ben tekstilin birinden aldım.

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

evet arkadaşlar xenon uygulamasını takip eden arkadaşlar için benim yapacağımı anlatıyorum arkadaşlar en ucuz yollu ve uzun kısası iptal olmıcak bi şekilde şu yöntemi uygulıcam.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1181922/detay/ bu marka motorlu mercekten alıcam.
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/o...1-set-52019532 burdan da H7 6000k xenon kit alıp montajını yapacağım. Olay budur almak isteyen arkadaşlar varsa iletişime geçelim. Arkadaşlar The İmam adlı abimden aldığım bilgiler neticesinde kendisi mondial 125 kt model yuvarlak taslı motoruna bu sistemi montajlamıştır. Ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım demiştir.
    Her kafa fara uyarmı o konuda bi bilgim yok. Fakat uğraşılırsa uydurulur diye düşünüyorum. Selamlar arkadaşlar.
    Arkadaşlar sizin istediğiniz tarzda baskılı tişörtleri serigrafi firmaları yapar. Yani iplik veya yapıştırma değil boya ile baskı yapılır. Denizli'de serigrafi firması epeyce var. Ben fiyat almanız için netten birkaç tane buldum.

http://www.ebrubaski.com/tr/index.html
    http://www.denizliport.com/Denizlipo...sp?userid=1862
    http://www.dekomat.com.tr/

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay kardesim sen bu resmi bana yüksek kalite at ben bir ara gider bir yerden fiyat alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

DENİZLİ MOTOSİKLET AŞIKLARI
    1black_ıce
    2bygkhn
    3sadeceo
    4 sey_47
    5 gangster90
    6 yesewi
    7savatage
    8zongoku
    9 ms90
    10 uğuralp

11 cardoso
    12 marinaclub
    13 s_t_y_c_
    14 mrt20
    15 quadro
    16 denizlee
    Kardeşim valla en yüksek çözünürlük bu faceden burdan kaydet sen fotoyu istersen

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

arkadaşlar ebru baskı ve dekomata e mail yolladım. tişörtün resminide yolladım bakalım ne kadar fiyat vercekler.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar Ebru baskı bana geri dönmüş bulunmaktadır. Mesajı aynen kopyalıyorum.
    MERT BEY
    FİRMAMIZ TEKSTIL BASKI YAPMIYOR SİZE ÇAGDAS BASKIYI ONEREBILIRIM
    DENİZLİ İSTİKAMETİNDEN KOÇTAS A GİDERKEN ALT GEGİTE GİRMEDEN SAGDA (ÇAGDAŞ BASKI) SULEYMAN BEY SİZE YARDIMCI OLUR SANIRIM
    SELAMLARIMLA
    BİLGEHAN KESKİNER
    http://www.cagdasbaski.com/default.aspx buda internet sitesi. Çağdaş baskıya da e mail attım bakalım ne dicekler. Saygılar.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Honda son fiyatları hakkında ne diyosunuz beyler ?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda son fiyatları hakkında ne diyosunuz beyler ?
    Alınmaz diyorum uçmuşlar diyorum yok artık höst diyorum kazık diyorum sen anla kardeşim gerisini

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alınmaz diyorum uçmuşlar diyorum yok artık höst diyorum kazık diyorum sen anla kardeşim gerisini
    er yada geç o motoru alıcam :D

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er yada geç o motoru alıcam :D
    İnşallah kardeşim Allah en iyilerini nasip etsin

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

Arkadaşlar yarına toplantı var demi bi sıkıntı yok. Hilmi kardeşim bi sıkıntı yok demi buluşma da?

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    valla kardesim bende sorun yok gelecek kısaca yazdım cogu arkadasımız sehir dısında oldugundan dolayı katılamıyor ama diger toplantılara gelecekler

1black_ıce sehir dısı
    2bygkhn sehir sıdı
    3sadeceo gelecek
    4 sey_47 sehir dısı
    5 gangster90 gelecek
    6 yesewi sehir dısı
    7savatage sehir dısı
    8zongoku gelecek
    9 ms90 gelebilir
    10 uğuralp gelebilir

11 cardoso gelecek

12 marinaclub sehir dısı
    13 s_t_y_c_ sehir dısı
    14 mrt20 sehir dısı
    15 quadro ulasılamıyor
    16 denizlee iş nedeniyle gelemiyor
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    valla kardesim bende sorun yok gelecek kısaca yazdım cogu arkadasımız sehir dısında oldugundan dolayı katılamıyor ama diger toplantılara gelecekler

1black_ıce sehir dısı
    2bygkhn sehir sıdı
    3sadeceo gelecek
    4 sey_47 sehir dısı
    5 gangster90 gelecek
    6 yesewi sehir dısı
    7savatage sehir dısı
    8zongoku gelecek
    9 ms90 gelebilir
    10 uğuralp gelebilir

11 cardoso gelecek

12 marinaclub sehir dısı
    13 s_t_y_c_ sehir dısı
    14 mrt20 sehir dısı
    15 quadro ulasılamıyor

bende şehir dışı yazıyor ülke dışı :D olması lazım

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    arkadaşlar yarınki buluşmaya bnde gelmek istiyordum ama hafta sonları çalıştığım için gelemiyorum maalesef. Eger fiyat uygun olursa bu tişörtlerden 2 tane de ben alabilirim ; )
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

1black_ıce sehir dısı
    2bygkhn sehir sıdı
    3sadeceo gelecek
    4 sey_47 sehir dısı
    5 gangster90 gelecek
    6 yesewi sehir dısı
    7savatage sehir dısı
    8zongoku gelecek
    9 ms90 gelebilir
    10 uğuralp gelebilir

11 cardoso gelecek

12 marinaclub sehir dısı
    13 s_t_y_c_ sehir dısı
    14 mrt20 sehir dısı
    15 quadro ulasılamıyor
    Tamamdır kardeşim yarın 19:00 da ben belediyenin orda olurum. Görüşürüz.

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    taman kardes görüsürüz yarın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarınki buluşmaya bnde gelmek istiyordum ama hafta sonları çalıştığım için gelemiyorum maalesef. Eger fiyat uygun olursa bu tişörtlerden 2 tane de ben alabilirim ; )
    toplantı aksama kardesim tisort işi yarın kesinlesecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Tamamdır kardeşim yarın 19:00 da ben belediyenin orda olurum. Görüşürüz.
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şehir dışı yazıyor ülke dışı :D olması lazım
    kıbrıs türkiyenin kardesim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler