Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DENİZLİ MT; 2-3-4-5 Haziran Kuşadası motosiklet şenlikleri, 9-10-11-12 Haziran Fethiye dünya enduro şampiyonası var ilgili arkadaşlara duyrulur.

23-24-25-26 Haziran Marmaris motosiklet şenliği.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 ----------

Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23-24-25-26 Haziran Marmaris motosiklet festivali

evet güzel bir festival olacak gibi ama benim aklında manavgat festivali var duruma göre bakalım güntekin hocam gitmek istersen gideriz hangisi uygun olursa
    Ben mümkün olduğunca hepsine katılmaya çalışıyorum, Müsait'im. Geçen haftaki Kuşadası festivaline Denizliden arkadaşlar katıldılar, ben sınavlar nedeniyle katılamadım. Nasib olursa Perşembe Fethiye ye gitmeyi düşünüyorum.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    23-24-25-26 Haziran Marmaris motosiklet şenliği.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 ----------

Ben mümkün olduğunca hepsine katılmaya çalışıyorum, Müsait'im. Geçen haftaki Kuşadası festivaline Denizliden arkadaşlar katıldılar, ben sınavlar nedeniyle katılamadım. Nasib olursa Perşembe Fethiye ye gitmeyi düşünüyorum.
    tabiki arkadaşlar herkes gezilere katılsın katılabildiğiniz kadar lastiğiniz yere düz bassın bi ara toplancaz haftaya hazır olun

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki arkadaşlar herkes gezilere katılsın katılabildiğiniz kadar lastiğiniz yere düz bassın bi ara toplancaz haftaya hazır olun
    hazırık bekliyoruz, yarın akşam ayak basıyorum denizliye;
    toplantıda herkesin katılımıyla buluşmak dileğiyle...
    20

Motosikleti
    18-19 Haziran Honaz kiraz ve yağlı pehlivan güreşleri festivali.

hos geldin kardesim burda adam akıllı egitim veren yok ama ben yardımcı olurum güzel sürücü kursu var
    hos bulduk bn bıkac yere sordum da fıyat konusu bıras kafamı kurcaladı onerebılcegınz yerlerı özelden soleyebılırmısınz reklama gırmesın :D

Festivale katılcak olanlar var mı arkadaşlar ? Yani bi etkinlik düzenleniyormu_?

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı EsEnTurKs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Festivale katılcak olanlar var mı arkadaşlar ? Yani bi etkinlik düzenleniyormu_?
    evet festivale gidiyoruz yani ben gidiyorum gelmek istersen gideriz iyi olur

ekle hido_yigit@hotmail.com
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    toplanalı mı

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    .................. güncel+++++++++++++++++++

Motosikleti
    Kimse yoktu, gelen olmadı.

Motosikleti
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...festivali.html

23-24-25-26 Haziran 2011 Marmaris motosiklet festivali.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Kimse yoktu, gelen olmadı.
    eee hocam bizim farkımız ortaya çıkmıştır sanırım

Motosikleti
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee hocam bizim farkımız ortaya çıkmıştır sanırım
    Evet ortaya çıktı. üç kişi bir araya gelip 20 km honaza bile gidemiyorsunuz. Sakın bu sözüme alınma. Bu bir özeleştiridir. Buna kendimi de dahil ediyorum. Fakat önce de belirttim ben ailemle geziyorum. Biraz sonra da 2 motor Güney'e çıkıyoruz.

Arkadaşlar niye toplanıp gezi düzenlenilmiyorki hala .S
    Eğer honaza gitmek isteyen varsa gidelim, boştayım uzun süre Bende arkadaş yada akrabalarla gezerim genelde fakat burdan arkadşlarlada tanışıp takılmak isterim ;)

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Evet ortaya çıktı. üç kişi bir araya gelip 20 km honaza bile gidemiyorsunuz. Sakın bu sözüme alınma. Bu bir özeleştiridir. Buna kendimi de dahil ediyorum. Fakat önce de belirttim ben ailemle geziyorum. Biraz sonra da 2 motor Güney'e çıkıyoruz.
    yorum yapmıyorum ama böyle konusmalar yapmayalım
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Bir konu hakkında özeleştiri yapmak, o konu üzerindeki hataları bir daha yapmamak içindir. Mükemmellik detayda saklıdır. O yüzden özeleştiri yapmaktan korkmaktansa, değerlendirmek başarıya ulaştırır.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    3 kiş toplanıp honaza gidememek değil hocam sorun istesek denizliedn 50 motorda çıkartırız biz gerekirse 290 km yolu 2 motorda gideriz tek motor didimede giderim önemli olan herkesin uygun zamnını denk getirmek benim motorun 5000 bakımı geldi o yüzden binemeiyorum önderin işleri yoğun binemiyor hilminin işleri var ben daha yeni yeni kendime geliyorum kaan sorumluluk sınavlarına çalışıyor biz 2 motor yola çıkarken kimse arkamızda durmuyorsa ben bi yere gidilceği zamn 3. motoru eksikliğini duymam herkesin birbirine ne kadar sahip çıktığını orda yardımlarınızı harbiden esirgemediğinizi ben ve kaan biliyoruz ama sorun şu bu foruma giren herkes gezi yok mu gezi yokmu toplantı yokmu diyor yapıyoruz ya millet gelmiyor yada gelenler cc farkından dolayı ayrılıyor bizde büyük cclerle yola çıktık altımızda şimdi biz kendilerini ezikliyormuyuz hayır problem şu yaz gelince ortaya çıkan mantar motorcularla takılmıyoruz takılmıyacağızda bu yüzden bizim gezimiz az ve öz olur gelen gelir gelmeyen gelmez ....

Motosikleti
    Sizin birtek sorununuz var; 1.Herkes ortalığa konuşuyor. 2. Bir yere gidelim deniliyor fakat o gün kimse gelmiyor. Motor sevgisi muhabbeti 2 tekerle başlar bunun cc farkı hiç de önemli değil, Büyük kulüblerde her cc den motor var. Adamlar uzun yolculuklarda cc gurupları yapıyor ama yine beraberler. Kendin şahit oldun Adana gurubu; 125 cc 150 cc 250 cc 650 cc mesafe 650 km. önemli olan ağız ve gönül birliği yapabilmek. Senin Eğirdir için ne kadar çabaladığını kendini ne kadar parçaladığını biliyorum altı üstü 200 km yol. sonuç? arkana sadece bir kişi takabildin (Denizli il temsilcisi olarak)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

Eğer benim buraya yazmamdan rahatsız oluyorsanız saygı duyarım, Kimseyi de rahatsız etmem. Benim babamın yeri değil, bunu açıkça belirtebilirsiniz.

Arkadaşlar ne bu muhabbetler. Cc farkıda ne demek oluyor adamın içinde motor sevgisi varsa isterse pejoyla cıkar seizinle gezer ...Bu ithamları oldukca aşağıylayıcı buluyorum ve sizlere yakıştıramıyorum....
    Mantar motorcu da ne demek adamın kaç senedir motor sürdüğünü nerden biliyorsunuz foruma yeni kaydolup gezi yapalım tanışığ kaynaşalım diyen insanlara bumu saygınız bumu birliğiniz ve hoşgörünüz? Millet burda aynı sevda yolunda olduğu için var kim ve ne olduğu ve kaç senedirde motor kullandığı önemli mi bu kadar?

Yazıkkk gerçekten yazık...
    Üstüne alınan alıncsın lafım ortaya...

Güntekin arkadşın sölediklerine de katılıyorum ;)

İyi günler...

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Sizin birtek sorununuz var; 1.Herkes ortalığa konuşuyor. 2. Bir yere gidelim deniliyor fakat o gün kimse gelmiyor. Motor sevgisi muhabbeti 2 tekerle başlar bunun cc farkı hiç de önemli değil, Büyük kulüblerde her cc den motor var. Adamlar uzun yolculuklarda cc gurupları yapıyor ama yine beraberler. Kendin şahit oldun Adana gurubu; 125 cc 150 cc 250 cc 650 cc mesafe 650 km. önemli olan ağız ve gönül birliği yapabilmek. Senin Eğirdir için ne kadar çabaladığını kendini ne kadar parçaladığını biliyorum altı üstü 200 km yol. sonuç? arkana sadece bir kişi takabildin (Denizli il temsilcisi olarak)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

Eğer benim buraya yazmamdan rahatsız oluyorsanız saygı duyarım, Kimseyi de rahatsız etmem. Benim babamın yeri değil, bunu açıkça belirtebilirsiniz.
    yok rahatsız olmadın tabi kimsenin babasının yeri degil yaz hocam yaz bence sorun yok ama motorla ilgili olursa sevirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler