Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi napalıım ya hayt zalim serdar bak bi ne dicem denizli seni ............ sevmiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    arkanda mete abi varsa kork okaycığım.Denk bi insan değildir bu eli-ayağı-... tek durmaz bunun.

okay abartma abicim.Bu arada batu123 diye bi arkadaş bizi izlio kimdir _? hiç mesajı da yok_?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    posedıon okuyor ama cevap yazmadı beyefendi...niçınn...niçınn...niçın n...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    batu123 hadi konuş

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    batu123 ajanmısın birader..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi bak cevap yaz var oraya tıkla sonra gönder de içine de o boş olan yere ne yazarsan yaz

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    ya abi adam belki ilk mesajlardan okuyodur;yarın öbür gün denk gelir bu sayfaları okursa morarırız valla Ama yeni bi kardeşimizse kendini tabi tanıtsın bize.Ulen geyik topicinde bu kadar olmuo yaw.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi btu ısrarlı yazmıyo ya olum ilk sayfalarda senle beim ilişkimiz yazıyo lam tüüüü allahım allahım bu damı gelicekti başımıza batu bi harfe bas bari

uzaydan batu123 e ses ver

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Abi neyse biz onu bunu bırakalım da ;toplantı ne zaman yapalım _? bunu söyleyin.Çok acele bi toplantı gerekio.Sakin bi yerde konuşmalıyız.Mesela nevalelerimizi alalım yarın-yarından sonra çamlığa çıkalım falan gibi...

26 Temmuz Salı Akşamı Saat : 20,00 da toplanalım arkadaşlar.Nerede_?_?_?

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi aslında ii olur da benim motorun vizesi bitti ya

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    mrb arkadaşlar nasılsınız?çalışmalar nası gidiyo?ben acıpayamdayım şu an.size bi slm vereyim diye bi intrnt.cafe ye girdim.naptınız mosed işini.gelişmeler iyidir inşallah.hayırlısıyla kurun şu derneğide gerisi gelir zaten.hadi herkese savgılar selamlar!!!

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı sogulcan adlı üyeden alıntı
    mrb arkadaşlar nasılsınız?çalışmalar nası gidiyo?ben acıpayamdayım şu an.size bi slm vereyim diye bi intrnt.cafe ye girdim.naptınız mosed işini.gelişmeler iyidir inşallah.hayırlısıyla kurun şu derneğide gerisi gelir zaten.hadi herkese savgılar selamlar!!!
    abi keşki herkes sen gibi arayıp sorsa

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı
    abi keşki herkes sen gibi arayıp sorsa
    Nirdeeeeeeeeeee

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    arkadaşlar benim haberim vardı toplantı olduğunu biliyodum ama akşam biraz rahatsızdım eve gidip yatmak zorunda kaldım özür dilerim. Serdar yvrucuğum başkanım tosbağam bugün akşam yanına gelcem kolaları hazırlaya koy
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yawruşlar akşama bende geliyom siteye girmeyeli epey şenlenmiş burası dün bende sedarla tel konuştum kimse gelmedi diyince bende gelmedim artık akşama bende gelem bari. ama araba olmıcak ibo kardeş sen akşam eve beni bırakırsın artık şimdiden

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Mete abi abim benim canım benim yazdıklarını yeni okudum saolasın. Ben Beşiktaşta dijitürk binasındaydım. Yine gelicem 2-3 haftaya kadar bidahaki sefere yanına gelicem abi söz
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Denizli Mt.'yi bu akşam (29 Temmuz SALI) Saat : 20.00'da olağanüstü hal toplantısı için toplantıya bekliyorum.Acil görüşülmesi gereken konular var.Bu son çağrıdır.Toplantı da salt çoğunluk sağlanamaması halinde;MOSED işi yatar.BİLGİNİZE.

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    ARKADASLAR GUNAYDIN ,

Epeydır yazlıkta oldugum ıcın foruma gırme olanagım olmadı. Doner donmez soyle bır yazısmaları gozden gecırdım. Umarım hepınız ıyısınızdır. Bu arada OKAY'IN unıversıte sonucu ne oldu ? Insallah ıstedıgı bır yerı kazanıp motorsıkletıne kavusmustur.

SERDAR sanada MOSED calısmalarında basarılar dılıyorum.

GORUSMEK DILEGIYLE HERKESE IYI SURUSLER....

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Merhaba VOYAGER hocam.Uzun zamandır görüşemedik.Umarım iyisinizdir.İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Dün akşam Denizli MT toplantısında alınan kararların kısa bir özetini yazayım :

*En az 20 günlük süreş içersinde;iş bitiminden sonra tüm denizli mt MOSED çalışmalarında aktif rol alacaklar.

*3 Aylık zor dönemin atlatılabilmesi için çözüm önerileri üretilecek ve Genel Kurula sunulacaktır.

*5 Temmuz 2006 Cumartesi Akşamı yine toplantı yapılacak ve tüm Denizli Mt üyeleri toplantıya katılacaklar ve durum değerlendirmesinde bulunacaklardır.

*Resmi işlemler bitmeden önce tüm planlar yapılacak ve engeller atlatılmaya çalışılacaktır.

*31 Temmuz 2006 Pazartesi günü çalışmalara katılan arkadaşlardan cüzi miktarlarda ücretler toplanacak ve MOSED sandığına aktarılacaktır.

*İlk etap bağışları : poseidon_20 (İbrahim arkadaşımızdan) BİLGİSAYAR,Black_Ice (Okay arkadaşımızdan) reklam afişleri,Emin arkadaşımızdan Elektrik Malzemeleri ve tesisat işçiliği,Omeg@ (Barış arkadaşımızdan) su tesisatı malzemeleri vb.
    ...
    Yarından itibaren işlere devam ediyoruz arkadaşlar.Bilginize.İş bitimlerinden sonra herkesi bekliyoruz.Saygılar.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bugün çok çok yakınımdan biri arabasıyla bir motorsiklete çarptı ve adam hayatını kaybetti bende morgda ölen kişiyi gördüm kafsının içi boştu baya etkilendim ve artık 2 teker olarak trafiğe çıkmama kararı aldım artık aranızdan ayrılıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler