Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda yakaladı valla oğuz kardeşim hayırlı işiler olsun bi ara selam vermeye gelcem ama nasip

valla bugun baya bi bakım yaptık iyi oldu eray. frenler balatalar değişti, teller yağlandı. motor yağı artık castrol oldu. egzoz perçinleri değişti. orta sehpaya alıp bi gaz açtım boşta motor 95e çıktı akşam. rüzgar yoktu ondan heralde yarın da erken gidebilrisem 2 tane halojen aldım sanayiden 15liraya. onları takcaz. akü de değişcek yeni nesil jöleli miydi neydi öle akü takıyoz. hatta suyunu koyduk şuanda akü şarjda. yarın monte etcez

bende castrol yapacam yağı hakan ile , para biriktiriyorum ay sonu gıbı degıstırecem . akü bende sezon bitiminde alacam bir tane yazın akünün basmamazlık gibi bir kıllığı olmuyor . benım motor 5000 ı gectı yakıtı dustu 10 ytl benzın ıle 86 km yol yaptım ama artık yapamıycam 3130 dan alıyordum 3190 olmus lt sı, hava filtrem süngerli , sabunla ıyı bır yıkayacam ıyı nefes alsın caracalım , ilk depo doldurmamda yakıt katkısı atacam ıyı bır temızlık olsun motora , karbüratöre

etten aşkımız yok bari demirden aşkımıza bakım yapalım demi
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    İyi akşamlar Eskişehir MT...Bugün elimize mahkeme kağıdı ulaştı daha doğrusu artçıma geldi bana daha gelmedi...Artçımın yaşı tutmadığı için kamu dava açmış ve enteresan olan mahkeme Kütahya Ağır Ceza Mahkemesi'ndeymiş...Şu an artçımdan bana ulaşan bilgiler bunlar kendi mahkeme kağıdım geldiğinde daha net ve doğru bilgileri sizinle paylaşıcam...Bu arada artçım benden şikayetçi değil ama annesi davacı olacağım diye sorun çıkartıyormuş şu an artçım ve babası anneyi sakinleştirmeye çalışıolar umarım başarılı da olurlar...Bu saatten sonra artçı falan almam ben motora...Motor tek kişiylede gidiyor ikinciye ihtiyaç yok...İkinci olunca böyle işler çıkabiliyor...Allah hepinizi korusun...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Eskişehir MT...Bugün elimize mahkeme kağıdı ulaştı daha doğrusu artçıma geldi bana daha gelmedi...Artçımın yaşı tutmadığı için kamu dava açmış ve enteresan olan mahkeme Kütahya Ağır Ceza Mahkemesi'ndeymiş...Şu an artçımdan bana ulaşan bilgiler bunlar kendi mahkeme kağıdım geldiğinde daha net ve doğru bilgileri sizinle paylaşıcam...Bu arada artçım benden şikayetçi değil ama annesi davacı olacağım diye sorun çıkartıyormuş şu an artçım ve babası anneyi sakinleştirmeye çalışıolar umarım başarılı da olurlar...Bu saatten sonra artçı falan almam ben motora...Motor tek kişiylede gidiyor ikinciye ihtiyaç yok...İkinci olunca böyle işler çıkabiliyor...Allah hepinizi korusun...

dıyoruz olum olan artcıya olur ben zorunlu kalmadıkca asla artcı almam ben dükkan donusu babamı getırıyorum 30 km /h gecmıyoruz dostum kazada ölür veya yaralanırsa kanunlar baban demıyor . çağırıyor kütahyaya bundan sonra dikkat edersın inş

Hamza tekrar geçmiş olsun. Ama ben dedim di mi! Olmadık yerlerden, alakasız şeyler çıkacak diye

--- --- --- ---

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    eren tamamda o ufaklık Kim (:
    [B]dirty bike[/B]

basaranmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba ilgilenen olursa elimde ASYA T 1 var2006 model gri temiz fiyatı 1.250 ytl motor yeni bakımlı 0 222 3213195

Motosikleti
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hamza tekrar geçmiş olsun. Ama ben dedim di mi! Olmadık yerlerden, alakasız şeyler çıkacak diye
    Öncelikle herkese günaydın...Valla abi daha trafik cezaları gelmedi bile ki onları düşünemiyorum kimbilir onlardan ne çıkacak ama bu mahkeme olayı biraz baş ağrısı yapacak gibi çünkü annesinin inadı hala kırılmış değil...Umarım bu durumuda atlatırız...

Resimdeki tarih 1961 mi

Herkese Selam Arkadaşlar Bu Hafta Sonu Gezi Yaparmıyız. Yapacak Olursak Banada Haber Verin Bu Hafta Sonu Musaitim Görüşürüz

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    vallavolkanın dediği çıktı inanki şaşdım kaldım başımdan geçmediği için..

volkan'ım naptın sen yaa koptum varyaaaa sene 1961

Alıntı PeSsiMisTsTyL3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok kime benziyo uğur ? sana ipucu byf

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende castrol yapacam yağı hakan ile , para biriktiriyorum ay sonu gıbı degıstırecem . akü bende sezon bitiminde alacam bir tane yazın akünün basmamazlık gibi bir kıllığı olmuyor . benım motor 5000 ı gectı yakıtı dustu 10 ytl benzın ıle 86 km yol yaptım ama artık yapamıycam 3130 dan alıyordum 3190 olmus lt sı, hava filtrem süngerli , sabunla ıyı bır yıkayacam ıyı nefes alsın caracalım , ilk depo doldurmamda yakıt katkısı atacam ıyı bır temızlık olsun motora , karbüratöre

etten aşkımız yok bari demirden aşkımıza bakım yapalım demi
    bakımını yap işte adamım.mart karlarını da atlattıkmı gideriz biyerlere artık beraber ya da mt'cek gerçi martta da kar yağdıgını bugun gördüm. ya d görmüştüm de unuttum geçen mart kıbrıstaydım ne güzel oooh

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı PeSsiMisTsTyL3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaah uğur düşün bakalım kim o ufaklık

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun bea zaten yakışmıyou scooter fln bırak yalanya ısterse 1000 lığı olsun

Ya Millet Motorunu Satıyor Ya Ne İş
    Daha düne kadar popcorn, ondan sonra muratd nin arkasında Dylan la Bolu ya gel şimdi scooterleri kötüle .Faruk olmadı cık cık

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşim Icin Sagolun
    .

Kkardes hondadan şaşma ben aldım rahatım
    ben sanki bu resimdeki motoru biliyorumhava hastanesinin karşısında duruyo desem...aramıza hoşgeldin,umarım katılımcı olursun,yollarda grşmek dileğiyle...
    --- --- --- ---

zuhahahaa tarihe gel tariheeabi bu resmi baban mı çekmiş sen çekmiş olamazsın hani 80li yıllardan sonra olsa neyseo da faruğun büyük büyük dedesi ve diğeri de pek yabancı değil ama
    Alıntı eser26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam Arkadaşlar Bu Hafta Sonu Gezi Yaparmıyız. Yapacak Olursak Banada Haber Verin Bu Hafta Sonu Musaitim Görüşürüz
    abi sen ne zaman geldin ya benm hiç haberim yoken son gidiyorum diye yazmıştın onu hatırlıyorum ben ama neyse tekrar hoşgeldin abi
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    İyi akşamlar Eskişehir MT...Mahkeme sorunumuz hala devam etmekte Annesi şu an inat etmiş durumda ve şikayetçi olacağını dile getiriyor...Bakalım ne olacak bu işin sonu...Babasıyla görüştük çocuğun babası için rahat olsun ben halledicem dedi ama hayırlısı olsun bakalım...Eee arkadaşlar sizler neler yapıyorsunuz tam havalar ısınıyor derken bugün gökten beyaz beyaz düşmeye başladı yine kar taneleri Umarım en kısa zamanda havalar düzelir...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    İyi akşamlar Eskişehir MT...Mahkeme sorunumuz hala devam etmekte Annesi şu an inat etmiş durumda ve şikayetçi olacağını dile getiriyor...Bakalım ne olacak bu işin sonu...Babasıyla görüştük çocuğun babası için rahat olsun ben halledicem dedi ama hayırlısı olsun bakalım...Eee arkadaşlar sizler neler yapıyorsunuz tam havalar ısınıyor derken bugün gökten beyaz beyaz düşmeye başladı yine kar taneleri Umarım en kısa zamanda havalar düzelir...
    dün motora biniyordum bugun kar yagdı keske bolca yagsa , sonra gunes yıne cıkar eger yagmazsa yazın motor yıkamaya su bulamayacaz

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen ne zaman geldin ya benm hiç haberim yoken son gidiyorum diye yazmıştın onu hatırlıyorum ben ama neyse tekrar hoşgeldin abi
    Eser abi ; MT-Eskişehir 'in ilk üyelerindendir.

Ersin ile karıştırmış olabilirsin

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a

--- --- --- ---

Faruk anlaşılan 1961'lerde falan daha ergenliğe bile girmemiş Şaka biryana çok zaman olmamış belliki bu foto tahminimce 2 yıllık falan insanlar insanlar çok hızlı değişiyor yada zaman çok hızlı geçiyor

Alıntı basaranmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ilgilenen olursa elimde ASYA T 1 var2006 model gri temiz fiyatı 1.250 ytl motor yeni bakımlı 0 222 3213195
    Ustaaaaaaa ASYA deme aklıma LİMUZİN geliyo bana bişeyler oluyo anlıyon dimi ama griyi boşver benim için en asil renk SİYAH be USTA.
    [COLOR="Blue"][B][I]GÜNEŞİN BATTIĞI YERDE::gleam::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    mterayes26, viper_1
    uyan eskişehir mt 2 kişiyiz

ersin in herkese selamı var ve iyi geceler

pazartesı gece sakarya maçına gidiyorum gelecek varmı hiç

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    gecen hafta güzel gezmişsiniz gelmek ve sizinle tanışmak istediğim halde son dakika golü ile gelemedim ama kafam takıldı kaldı inşallah bir dahaki sefere....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler