Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Stewkan Aramıza hoş geldin burada çokk güzel vakitler geçireceksin hayatın yeni bir boyut kazanacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatın yeni bir boyut kazanacak
    Gökhan ne boyutu arkadaşım yaw, uzay mekiğinde mi yaşıyoruz boyut moyut

Şaka bir yana uyum sağlayabilen herkes için Esk. MT grubu sıkı dostlukların grubudur

Stewkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stewkan Aramıza hoş geldin burada çokk güzel vakitler geçireceksin hayatın yeni bir boyut kazanacak
    Eyw gökhan saol hoşbulduk bu arada arkdaşlar adım hakan uzay mekiğinde bakalım neler warmış şu ana kadar sadece ortada toplantı dolaşıyor piknik olayları aktiviteler mevcutmu arkadaşlar?
    GS6626 Herkeze kazasız belasız güzel sürüş keyifleri diler

Konuyu Toplam 5 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    viper_1, Stewkan, ondeer, umut_utu
    @Umut nbr?

---- ----

@Stewkan; tekrar aramıza hoşgeldin.

http://picasaweb.google.com/motorize26

bu daha bişey değil. Vakit oldukça fotoların hepsini ekleyecem.
    Bu aralar biraz yoğunum zaman sorunum var...

---- ----

@ondeer; nerelerdesin? Haberlerini alıyorum. Bişeyler duydum...

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    iyi günler Eskişehir MT.
    toplantı için haftasonu birgün düşünülemezmi diye bi fikir atmıştık ortaya ''stewkan'' arkadaşla. organizatör arkadaşlardan henüz bi cevap gelmedi.

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler Eskişehir MT.
    toplantı için haftasonu birgün düşünülemezmi diye bi fikir atmıştık ortaya ''stewkan'' arkadaşla. organizatör arkadaşlardan henüz bi cevap gelmedi.
    ewet arkadaşlar lütfen bi cewap kampanyası başlatalım özellikle gececiler akşamları nette olamıyorum bu konuyu gündeme alalım gece yorumlarınızı alalım..

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    haftasonu bana uymaz gece 12 ye kadar calısıyom..cogunluga uyarsa haftasonu yapın..no problem

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu bana uymaz gece 12 ye kadar calısıyom..cogunluga uyarsa haftasonu yapın..no problem
    haftasonu olmasından ziyade gündüz olması önemli bence. gündüz gözüyle görmek iyidir herzaman. tabi buda haftasonu olur haliyle.
    tabi bizimki bi öneri bi tercih sadece.

bu gece çözüme kavuşur bu konu ancak sanırım. çünkü gördüğüm kadarıyla gece daha aktif bizim MT

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @-

@ondeer; nerelerdesin? Haberlerini alıyorum. Bişeyler duydum...
    Slm volkan ve tanıdığım tanımadığım,ve yeni katılan tüm eskişehir mt üyeleri herkese selamlar.teksanda işyerindeyim şuanda. forumu takip ediyorum ama uzun zamandır msj yazmıyorum. duyduğun şeyler ne olaki kimden ne duydun.hayatımda değişen epey bişey olduda.Hangisini duyduğunu bilmiyorum. Hayatımda değişenlerin en somut olanı 20-21 haziran da evleniyorum.
    bunun haricinde iş hayatının neredeyse tüm kazıklarını yaptığımız bir projede yedim ama sonunda teslim ettik.muhtemelen bununla ilgili bişeyler duymuşsundur.Seninle aynı bölümdeve aynı okulda okuyan ve seni tanıyan Bilal'den duymuşsundur bişeyler. ben biraz şeker tipli motorculardanım galiba. havalar soğuyunca , yerler ıslanınca motor garajdan çıkmıyo.malum lastikler sakura olunca ıslak yollar buz etkisi yapıyo benim motora.motor 2005 model ve daha 7500 bile olmadı.ama bikaç gündür ara ara biniyorum. cumartesileride çalıştığım için bu motor bu sene 10000 km yi görmez gibime geliyo. umarım yaptığınız buluşmalardan birine fırsat bulup gelebilirim. normalde 6 da işten çıkıyorum. teksandan eve gidiş 6buçuk oluyo. çarşıya gelmem ise en erken 7 gibi olur.

herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. görüşebilmek dileğiyle.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm volkan ve tanıdığım tanımadığım,ve yeni katılan tüm eskişehir mt üyeleri herkese selamlar.teksanda işyerindeyim şuanda. forumu takip ediyorum ama uzun zamandır msj yazmıyorum. duyduğun şeyler ne olaki kimden ne duydun.hayatımda değişen epey bişey olduda.Hangisini duyduğunu bilmiyorum. Hayatımda değişenlerin en somut olanı 20-21 haziran da evleniyorum.
    bunun haricinde iş hayatının neredeyse tüm kazıklarını yaptığımız bir projede yedim ama sonunda teslim ettik.muhtemelen bununla ilgili bişeyler duymuşsundur.Seninle aynı bölümdeve aynı okulda okuyan ve seni tanıyan Bilal'den duymuşsundur bişeyler. ben biraz şeker tipli motorculardanım galiba. havalar soğuyunca , yerler ıslanınca motor garajdan çıkmıyo.malum lastikler sakura olunca ıslak yollar buz etkisi yapıyo benim motora.motor 2005 model ve daha 7500 bile olmadı.ama bikaç gündür ara ara biniyorum. cumartesileride çalıştığım için bu motor bu sene 10000 km yi görmez gibime geliyo. umarım yaptığınız buluşmalardan birine fırsat bulup gelebilirim. normalde 6 da işten çıkıyorum. teksandan eve gidiş 6buçuk oluyo. çarşıya gelmem ise en erken 7 gibi olur.

evlilik haberini duyunca tebrik etmemek olmaz. tanımasamda seni Tebrik eder ve mutluluklar dilerim... ondeer

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)

önder hayırlı olsun bizim biraderde haziranda dünya ewine giriyor mutluluklar dilerim benim hatunda geçen sene arabayı şimdide motoru kıskanıyor benden daha fazla ilgileniyosun durumları oluyor sendede olmasın benim başımda war ama motorda ne hobidir nede hoşlantı bizdeki hastalık seni tanımıyorum ama dünya ewinde allah mutlu mesut etsin..

Motosikleti
    evlilik haberini duyunca tebrik etmemek olmaz. tanımasamda seni Tebrik eder ve mutluluklar dilerim... ondeer

Alıntı Stewkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önder hayırlı olsun bizim biraderde haziranda dünya ewine giriyor mutluluklar dilerim benim hatunda geçen sene arabayı şimdide motoru kıskanıyor benden daha fazla ilgileniyosun durumları oluyor sendede olmasın benim başımda war ama motorda ne hobidir nede hoşlantı bizdeki hastalık seni tanımıyorum ama dünya ewinde allah mutlu mesut etsin..
    Teşekkür ederim. Darısı bekar olupta , evlenip yuva kurmayı düşünen arkadaşlara.
    umarım en kısa zamanda tanışırız.Valla hanım motoru kıskanırsa eğer , biner arkasına oda gezer.değilse rüzgara karşı sürmenin aşkı başka bişey.tatmayan bilemiyo.

Kazığı, projeyi bilmiyorum da. Evlilik olayını duydum. Şimdiden hayırlı olsun! Allah mutlu, mesut etsin...

Davetiye isterim... Gelecem...

Motosikleti
    Kazığı, projeyi bilmiyorum da. Evlilik olayını duydum. Şimdiden hayırlı olsun! Allah mutlu, mesut etsin...

Ne demek Volkan'cım davet etmemek olurmu hiç.Tüm arkadaşlar davetlidir.Hepinizin başımın üstünde yeri var.
    Davetiyeyi gerekirse tarayıp foruma bile koyarım.

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    Teşekkür ederim. Darısı bekar olupta , evlenip yuva kurmayı düşünen arkadaşlara.
    umarım en kısa zamanda tanışırız.Valla hanım motoru kıskanırsa eğer , biner arkasına oda gezer.değilse rüzgara karşı sürmenin aşkı başka bişey.tatmayan bilemiyo.
    haklısın kıskanan biner senle yol yapar. benim hanım dün akşam işten eve gidiyorduk motorla. böyle olmuyor hemen varıyoruz eve Ankarada daha güzeldi binmek dedi. (tabi ankarada binmek güzel olur ozaman evli değildik paso rüzgarda sörf yapıyorduk)

ne mutlu bana. ne kadar otomobil istesede motora binince onun zevkinden anlayan bi eşim var
    bunu dedi ya bana haftasonu Sarıcakaya taraflarına doğru yol yapmayı düşünüyorum hanımla. ödül olarak. tabi bu bütün haftanın yorgunluğundan sonra banada ödül olacak

Motosikleti
    Arkadaşlar forumda mesaj yolladığım saat ile gerçek saat uymuyor. daha önce fark edeniniz oldumu. forumdaki saate göre ben mesajı yaklaşık 90 dakika sonra yollamış gözüküyorum. neden olaki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    bu daha bişey değil.
    Evet evet bunlar daha bişi değil

iyi günler Eskişehir MT.
    ewet arkadaşlar lütfen bi cewap kampanyası başlatalım özellikle gececiler akşamları nette olamıyorum bu konuyu gündeme alalım gece yorumlarınızı alalım..
    Arkadaşlar bu seferki toplaşma pazartesi olsun, daha sonrakiler için bir şeyler ayarlanır.
    Sizler de haklısınız ama şimdi herkes pazartesi diye biliyor o bakımdan yani

Bana bakar mısınız ya, taaaa buradan toplaşmaya karışıyorum Eeee ne de olsa ben de sizdenim dimi

Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ay ay ay no problem diyor bi de ya kıyamam. Hani sen grubu özlemiştin, yalan mıydı yoksa

Hayatımda değişenlerin en somut olanı 20-21 haziran da evleniyorum. bunun haricinde iş hayatının neredeyse tüm kazıklarını yaptığımız bir projede yedim ama sonunda teslim ettik.
    Yediğin kazık için bir şey diyemeyeceğim ama projeyi teslim etmenize de sevindim

Ama ilk haber daha çok dikkatimi çekti İtiraf ediyorum ve hayırlı olsun diyorum

Valla hanım motoru kıskanırsa eğer , biner arkasına oda gezer.değilse rüzgara karşı sürmenin aşkı başka bişey.tatmayan bilemiyo.
    Ne güzel işte yaw, ben bayan motosiklet sever arıyorum sen de rüzgar diyorsun çok ayıp

Ben de ben de Davetiye düğün dediniz de, benim oynayasım geldi bak şimcik

Arkadaşlar forumda mesaj yolladığım saat ile gerçek saat uymuyor. daha önce fark edeniniz oldumu. forumdaki saate göre ben mesajı yaklaşık 90 dakika sonra yollamış gözüküyorum. neden olaki
    Önder kırk yıl sonra mesaj yazıyorsun, dikkat ede ede saate dikkat ediyorsun ya helal olsun

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    haklısın kıskanan biner senle yol yapar. benim hanım dün akşam işten eve gidiyorduk motorla. böyle olmuyor hemen varıyoruz eve Ankarada daha güzeldi binmek dedi. (tabi ankarada binmek güzel olur ozaman evli değildik paso rüzgarda sörf yapıyorduk)

ne mutlu bana. ne kadar otomobil istesede motora binince onun zevkinden anlayan bi eşim var
    bunu dedi ya bana haftasonu Sarıcakaya taraflarına doğru yol yapmayı düşünüyorum hanımla. ödül olarak. tabi bu bütün haftanın yorgunluğundan sonra banada ödül olacak
    sen sanşlıymışsın bizim hatun arkada keyifli ewe gidince weya ben işe giderken motor sakat sen arabaya geri dön diyor oda haklıda motorun keyfide abicim hiç bişeyde yok özellikle uzun yolda kalabalıksan haksızmıyım beyler..

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    sen sanşlıymışsın bizim hatun arkada keyifli ewe gidince weya ben işe giderken motor sakat sen arabaya geri dön diyor oda haklıda motorun keyfide abicim hiç bişeyde yok özellikle uzun yolda kalabalıksan haksızmıyım beyler..
    evet haklısın. benimkide evle işyeri arasındaki mesafenin kısa oluşundan şikayetçi aynı işyerinde çalışıyoruz.

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senın kanuni scooter duruyormu yoksa yayanmı takılacaksın
    ben yatar eskişehir mt iyi geceler
    Duruyo eray Ama Sadece Duruyo Ondan Zevk Alamıyorumya Dükkanda Sağa Sola İyi Oluyor Sadece...

Aytaç Abla Saol ama Bitdi Gibi gÖzüküyo Allah Sana SW ler Nasip etsin İnşallah

Murat Abi bidaha Peşin Para Çalışcam Ya Olmuyo Böyle...

Önder abicim Tebrik Ederim Seni Allah Mutlu Etsin..
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler