Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    umutcum teşekkür ederim cnm!
    emreabi sanada diyicek birşeyim yok kıçı kırıkbir enduro mobilet gibi bişeyalmışşın 50 metrede tokatlayınca havalara giriyon gel senle kütahyaya kadar kapışalım yiyiyomubu işler piknik masasının üzerine çıkıp fotoraf çekdirmeye benzemez yawwrummm
    mehmetabi relax vicdan azsabı çekme sonra...
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Yaşasın yemek YemekSlm ohh be insanın karnı doyunca topice bile bi başka bakıyo yaw
    Oğuz abi&Faruk dostum Ehliyetlerinizin şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Mehmet abi hayırdır yhauw çok kızmışın walla sakin ol abimVolkan abi sen niye adamın üstüne kırıyosun bakiim hem de 70'le hiç yapılır mı?Yapacaksan 170'le yap bişiye benzesin
    Yha abi bırakın yha.Siz neyin kavgasını etmeye çalışıonuz.biri şaka olsun diye kaska vurmuş diğeri de gelmiş önüne kırmış bi anlık şaka yapma arzusuyla.yapmayın gözünüzü seviim
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Vaybe millet iftardan önce birbirini yemek için giriyo topiğe

Ahmet bu arada 91 251MZ aldım bidaha almam demiştim hatırladınmı
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

tf cilerden eray

sözüm motorcuları adam yerine koymayan araba sürücüsü müsfetteleri 0 araba alıp hava basmakla kalmıyo bu işler biraz kullanmayı ogrenın

olay söyle ibrahim kara oglanoglu caddesınden 60 uıle gıdıyorken ıftara yetıscez ezan ztn yolda okundu bı tane doblolu 26 tf ...(0) yani yeni araba yola birden bir cıkıverdı park halındeyken uzun far ve kornayla yaklasık bı 10 mt kadar kızakladım ve bnm geldıgımı gore gore saga yıne kacmadı bende bastım yakaladım babam sakın dur kavga etme dıo ben dururmuyum nabıyon sen serefsız dıye yanastım pardon dıo ulan ezsen pardonun kıymetı kalacakmı dıe bagırdım herkes bıze bakıyo hala elını sallıyo soforo hıc oralı ddeıl yanındakıde ezıldınmı nolmus yani dedı a....a.....oldu diye bi saldırdım tam kapıya elımı attım dua etsın yesıl yandı zorla 4.5 yıllık yemınımı bozdurcaklar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Google arama motoru
    Üstad sakin ol ya bu hepimizin başına gelen ve gelecek rutin olaylardan biri
    Eskişehir trafiğinde artık biz bunları kale almıyoruz
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz iyisinizdir umarım görüşmek dileyi ile

Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı eser26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz iyisinizdir umarım görüşmek dileyi ile
    Eser abi nerlerdesin sen ya uğrasana bizim fakirhaneye
    Özlettin kendini

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ

burası turkıye

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hangisine uycaz ? öğretmediler bunu bana kursta :S

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu tabelalar foto montaj gibi

Motosikleti
    cıbır125r
    eren abi alttaki sola dönülmez işareti photoshop gibime geldi ama kusura bakma.
    bilioruz burası türkiy:p
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    tabı yauw 2 donulmez ısaretıde photoshop ama turkıye sınırları ıcınde her an karsımıza cıkabılcek turden bısı..hazırlıklı olun dıye kodum resmı:D:D

Motosikleti
    cıbır125r
    baştan solesene photoshop die.kastırıon bizi buradaaaa.
    eray bende ankarada biyere benzettim ama bilimiom neresii.en iisi erbabına soram

leeeen zibidiiiiii nerede çekildi bu foto?

isoooo ne arıon bu saatte msn de.elektrik faturalarını sen ödemion galiba.devlete zararsın valla bak.(şimdi pireler uçuşuodur gerçi)bi daha unutma bir daha kapamayı bilgisayarıı
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm ahali şu mübarek ramazan ayında bi toplansakta beraber olsak iyi olur.Uğurla msn'de konuşurken buluşma yeri olarak donası düşündük ama nerde buluşacağımız konusunda yeni alternatiflere açığız.Tarih 29-Eylül-Cumartesi
    . burdan buluşma yerini ve saatini bildirirseniz.. nasipse biz 3 tf ciler olarak buluşma yerine geleceğiz. hem tanışmış oluruz..
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    FZ6 Fazer

2 saat 20 dakika kaldı

Alıntı eser26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eser abiii,döndün mü yoksa hala gurbet ellerde misin.Seni buralarda görmeyeli baya oluyo,kendine ii bak abi hoşçakal

Bir zamanlar:
    -Bu devirde MZ motora binilirmi,benzin olmuş 3 lira,hem de 2 zamanlı. MZ'mi yerinde dursun diyen bir za-at' muhterem vardı şimdi ne demiş bakın
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet bu arada 91 251MZ aldım bidaha almam demiştim hatırladınmı
    Ne deyim abi hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin,grenajın asfaltla yakın ilişkiye girmesinİyi oldu yha bende yarış antrenmanları yapacak bi eşdeğer motor arıyodum kendime

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    geniş bi mekan olmalı bence. ev yemekelri olmalı.tek tür yemek olmamalı.mesela gökdere yemek de fena olmaz hani. sol tarafı kapatırız 5 masa filan zaten 15 kişi filan gelir ....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

evet

bıze soyle buyuk bır yer lazım 15-20 kısılık

Motosikleti
    YAMAHA XT 600E SATILMIŞTIR ARTIK MOTORU YOK
    ankara da yapılan 6 ayak enduro motosiklet şampiyonasından dönmüş bulunuyoruz.görev başında arkadaşlarımız volkan ve umut için yorucu olmasına karşın bizim içinde yorucu oldu.bitkin bir vaziyette gıtlıktan cıkmış gibi yemek yedik.cüneyt abi şiştim ben yaa.millet yarışa dursun biz araba içinde 3 kişi ii uyuduk ha.umut bende mi taksam o xt ye o eksozlardan yaaww.dağ daş inledi be.neyse ayrıntıları arkadaşlarımızdan öğreniceksiniz biz uyuduk çünkü.haa cüneyt abi sen 600 rr alıncan dimi bak benim ilerde olucam şey bu...inş diyelim
    http://www.youtube.com/watch?v=sSkg9...elated&search=

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125

yorucu ANKARA gezisi

Slm Esk mt bitkin bi halde geldik. ya ismail o 600 rr degil r6 haberin olsun yolculuk sabah 6.00 da basladı en zor ismaili kaldırmak oldu saat 9.00 da ankaraya vardık yarısdaki enduro motorlar bizi bile gaza getirdi volkanla umut hakemlik yaptı ve onların hakem paralarıyla kendimize ar kebabda bi ziyafet yaptık gelen arkadaslarla yorucu ama zevkli bi motorsuz yolculuk yaptık yalnız benim anlamadıgım o motorlar o daga nasıl çıkıp iniyor hala aklım almıyor hemde super zor bi parkur bu arada yolda bide ismail 128 le radara girdi herhalde altındakini 600 rr sandı

URL=http[://imageshack.us][/URL]
    URL=http://imageshack.us][/URL]

buda ismailini rüyalarından cıkmayan 600 rr orda rastladık

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    cüneyt abiiiiii,bu ne abi yha.Bi İsmail abimle Faruk mu vardı koca yarış parkurunda

Anaa! bu resimler 20 dakika önce yoktu beaYa bende açılmadılar heralde demin alla alla,güzel olmuş ama elinize ayağınıza sağlık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler