Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    wind hunter
    selam ESKİŞEHİR_MT
    bugün yarın bi ehliyet kursuna yazılıyorum...
    öncesinde kafamı kurcalayan bi kaç soru war.kurstan önce bi size danışayım dedim...
    -eskişehirde fiyat bakımından en uygun kurs hangisi?
    -son zamanlarda sürekli duydugum bi stajer surucu uygulaması warmış....
    2 kere kırmızı ısıkta gecınce ehlıyet vermıyolarmıs-ve ya 125 cc ustu motosiklete binemiyormussun gibi gibi... tabi bunların hepsini sagdan soldan esten dosttan duydum...bu konuda kesin bilgi sahibi olan war mı??
    __SoUnD Of GrEeN HiLL__
    eşşek ne biLiR zevk-i sefayı eğeR biLseydi zevk-i sefayı ömRünde 1 kez oLsun çekeRdi kafayı:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Moped
    tekrardan selamlar arkadaşlar, bugün kpss ye girdim, bi yere yerleşirsek büyük atılımlar yapmayı planlıyorum :D , bir iki sorum olacak ama saçma olabilir kusura bakmayın ,1) digital göstergeli motorlar için ne düşünüyorsunuz, yağmurda kaldığı zaman bozulma ihtimali, yada su kaçar mı, nasıl oluyor, mesela bi kaç başlık gördüm cbf 250 den şikayetçi olanlar var galiba...
    2)antalyada bi yerde kampanya varmış ( http://www.sahibinden.com/nebiogulla...XQQdisplayitem ) ne düşünürsünüz şehir dışından motor alınırmı,26 plaka falan sorun olur mu? , ayrıca xt 125r için hız ,uzun yol dayanıklılık falan fikirlerinizi alabilirmiyim ? zannedersem ybr motoru takmışlar buna.. :S

hmz abi hayırlı olsun diyeyim motoruna, kazasız belasız sürüşler dilerim şimdiden.
    Çok heybetli maşallah, üniversiteye bi girmeni tavsiye ederim,:D:D:D tüm dikkatler,hayran bakışlar sende , yani aslında motorda olur :D:D:D
    saygılar

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160-170 km hızı aprillia Rs125 yapıyor 2 zamanlı ve 29hp sonuç olarak yzf 125 in son sürayti düzde taş çatlasın egzozdu hava filitresi iridyum bujusi anca 140...

3 ün 5 in lafını yapmaya gerek yok motor 125 lık motor zaten 10-20km fazla yapmış eksik yapmış önemli deil sadece yakıt ve görüntüsü konusunda tartışılmalı bence.
    aslında doğru bu sabah nereye gidiyodun faruk sabaha karşı 6'da yenikentten inerken gördüm

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hız, yakıt, görüntü, marka fln filan düşünmek ikinci planda olması gerek.

Önemli olan motosikletin performansı, yol tutuşu, viraj kabiliyeti, denge gibi teknik kapasiteler.
    Asıl bunları test edip, aynı sınıftaki diğer motorlarla değerlendirmek lazım...
    cc'ye göre ekipman koyuluyor dimi volkan ama aynı segmentte bence R125 daha idialı gibi

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz önce YZF R125 kullanıcısı olan iki kişiyle telefonda görüştüm.Motor ile ilgili hiçbir sıkıntılarının olmadığını söylediler ve motorun 125 cc SS kategorisinde (onlara göre) en iyi motor olduğunu gönül rahatlığıyla alınıp,binilebileceğini ve performans,yakıt ve yol tutuşunun ayrıca verdiği sürüş keyfinin eşsiz olduğunu söylediler.Birisinden öğrendiğim kadarıyla virajlarda çok yetenekli bir motormuş YZF R125 ve yakıt olayıda 9-10 kuruş arasıymış yani ekonomik ve güzel bir motor tercih ettiğime inanıyorum.Kasası için söylenecek birşey yok zaten sabahtan beri bakınıyorum internete.Motovirüs sitesinde birisi motorla ilgili olarak R6'yla YZF R125'i yan yanayken görseniz gözlerinize inanamazsınız demiş.
    tercihinde en iyisini yaptın hamza hem yakıtı az bunu hemde vergiden yırttın

Alıntı yesiltepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ESKİŞEHİR_MT
    bugün yarın bi ehliyet kursuna yazılıyorum...
    öncesinde kafamı kurcalayan bi kaç soru war.kurstan önce bi size danışayım dedim...
    -eskişehirde fiyat bakımından en uygun kurs hangisi?
    -son zamanlarda sürekli duydugum bi stajer surucu uygulaması warmış....
    2 kere kırmızı ısıkta gecınce ehlıyet vermıyolarmıs-ve ya 125 cc ustu motosiklete binemiyormussun gibi gibi... tabi bunların hepsini sagdan soldan esten dosttan duydum...bu konuda kesin bilgi sahibi olan war mı??
    ben Sayın'dan kurs ücreti olarak 350 ytl karşılığında aldım o diğer duydukların da dedikodudan ibaret bana kalırsa

bi göz atın bakalım

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...a-ugradik.html

Motosikleti
    KROSS 250
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...a-ugradik.html[/QUOTE]

abi cok guzel oldu bbbeeee gezi
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    iyi günler eskişehir mt.
    motosikletimin uzun yol bakımı başaran motor salim usta tarafından yapılmıştır. Allahın izniyle cuma sabahtan yola çıkıyorum.
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...amanmaras.html

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    yenikente çıkmıştım aşainiyodum sinan abi
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    jawa
    sinan abi ben gökhan resimler güzel çıkmış.eee haftaya napıyoz

Motosikleti
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenikente çıkmıştım aşainiyodum sinan abi
    yağmur da yağıyodu biraz hatta

Alıntı AMAZON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan abi ben gökhan resimler güzel çıkmış.eee haftaya napıyoz
    nasip gökhan'ım bi çıkalım cumartesiye nasip

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=viravira26;1267054]motosikletimin uzun yol bakımı başaran motor salim usta tarafından yapılmıştır. [QUOTE]

Salim usta hayırlı işler buralarda sağlam motosiklet servisi yokseni bodruma transfer edelim abi

Motosikleti
    jawa
    eskişehir mt cümleten iyi akşamlar diliyorum .iyi sürüşler kazasız belasız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimin uzun yol bakımı başaran motor salim usta tarafından yapılmıştır.
    Allahın izniyle cuma sabahtan yola çıkıyorum.
    Bakımdan yana için rahat olsun diyelim de Allahın izniyle iyi yolculuklar içinde gidip gel

basaranmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=bbaday;1267325][QUOTE=viravira26;1267054]motosikletimin uzun yol bakımı başaran motor salim usta tarafından yapılmıştır.

Salim usta hayırlı işler buralarda sağlam motosiklet servisi yokseni bodruma transfer edelim abi
    boracım öncelikle teşekkür.bodruma gidersek eskişehirdeki motorcular isyan eder.ben bu toprakların ustasıyım.dışarı açılmayı pek düşünmüyorum.ama senin böle düşünmen yeter saolasın
    karizmatik motorcu

Motosikleti
    MZ 150

Merhaba

Selam Arkadaşlar Ben çetin 150'lik Mz'im Var.aranıza Yeni Geldim.tanışır Kaynaşırız Inşallah.biraz Acemiyim Idare Edersiniz Artık şimdiden Teşekkür Ederim

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı çetinkaya26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Ben çetin 150'lik Mz'im Var.aranıza Yeni Geldim.tanışır Kaynaşırız Inşallah.biraz Acemiyim Idare Edersiniz Artık şimdiden Teşekkür Ederim
    sen bizim aramıza gel o kafan kaşına kaşına kask takarsın hız yapmazsın güzel güzel gezeriz seninle . senin mz siyah parlak mı . hatta bugun espark ın orda duruyormuydun motorla , saçların dik bir vaziyette
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Eray insan önce bir hoşgeldin der yaw

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu gun çeşitli kendimce nedenlerden dolayı espark taki pizzahut tan istifa ettim . hamzacım ve umut sizlerede başarılar dilerim işiniz de

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray insan önce bir hoşgeldin der yaw
    aytaç bu hoşgeldin demek oluyor
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    .............
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .............
    .

Motosikleti
    Alıntı çetinkaya26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi biz seni alışltırırız taha ve ben şahsen bu görevi üstleniyoruz

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bizim aramıza gel o kafan kaşına kaşına kask takarsın hız yapmazsın güzel güzel gezeriz seninle . senin mz siyah parlak mı . hatta bugun espark ın orda duruyormuydun motorla , saçların dik bir vaziyette
    çetin abinin mz'i bu eray

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .............
    İşte bu güzeldi

:bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler