Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ersinim allaha emanet ol. durmuş abin bu aralar yoğun biraz başka işlerle uğraşıyor.

bende yarşmaya katılmayı düşünüyorum da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KROSS 250
    hhhhhhhhhaaaaaaaa sinan abi bu sonuncuda cok komikmiş abi yav emeginesaglık agam amet bu arada senin motor cıktımı ya şeyden soruyom bizim arkadaşta senin gibi kafa kafayagirdi arabayla motorun on tarafı yok ön teker motoragirmiş arabanın radyotoru motoro sokmuş .cocukta iki cızık var aççıkte topallıyo amet sen motoru kime yaptırdın ve kaca mal oldu
    yada bu motor pert yerse kaç para verirler bilen varsa sevinirim
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    Konuyu okuyanlar

digi_boy26, slayer2694, Shape85
    burak, seninmi bu kerata kaçmış dolaşıyo ortalıkda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    vaaay bee kurban oldumun kurt u gözlerin yeter
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hhhhhhhhhaaaaaaaa sinan abi bu sonuncuda cok komikmiş abi yav emeginesaglık agam amet bu arada senin motor cıktımı ya şeyden soruyom bizim arkadaşta senin gibi kafa kafayagirdi arabayla motorun on tarafı yok ön teker motoragirmiş arabanın radyotoru motoro sokmuş .cocukta iki cızık var aççıkte topallıyo amet sen motoru kime yaptırdın ve kaca mal oldu
    yada bu motor pert yerse kaç para verirler bilen varsa sevinirim
    ne olmuş hayırdır.Kırmızı sinyalli gri MZci mi kaza yaptı yoksa Motoru büyük ihtimal perte alırlar ama benim işlemlerde ki gibi karışıklık çıkar da eksper çileden çıkarsa pert etmezİnş. kısa bir zaman içerisinde sıfırdan yola devam edeceğizArkadaşa şimdiden tekrar tekrar geçmiş olsun eğer durum aynı ise biraz uğraşıcaktır.Suç oranı belirlenmiş mi peki...orası da önemli
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurt dışından gelecek olan misafirlerin yanına borduma kinroad motosikletimle gideceğim 70-70 km. hız ile gelmek isteyenler varsa irtibata geçsinler hem tatil hem gezi hem eğlence haftaya yola çıkacağım duyrulur

Misafirlere bizden çok selam.

Kazasız, belasız hayırlı yolculuklar diyelim...

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Arkadaşlar 222 Park'tan yeri ayırttım.Karar değiştirip gelmek isteyen olursa 0536 826 49 59 nolu telefondan bana ulaşabilir.İnternete giremiyorum hattımda problem var lütfen telefondan ulaşın.222 Park'taki organizasyona katılmayıp yarınki şehir içi tura katılmak isteyen olursa

BULUŞMA YERİ: ESPARK AVM YANI KAHVE DÜNYASI

BULUŞMA SAATİ: 14:30-15:00

TARİH:17 MAYIS CUMARTESİ

BU ARADA 222 PARK'TA CLUB'A GEÇİŞ ÜCRETİ 15 YTL OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.BİLGİLERİNİZE...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak, seninmi bu kerata kaçmış dolaşıyo ortalıkda
    yok valla benim değil.benimki golden ya gayet insancıl.ben husky ve dobermanı gönderdim artık hümanist olcam :D

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışından gelecek olan misafirlerin yanına borduma kinroad motosikletimle gideceğim 70-70 km. hız ile gelmek isteyenler varsa irtibata geçsinler hem tatil hem gezi hem eğlence haftaya yola çıkacağım duyrulur
    vay bora abi. bahsetmiştin bana geçen. demek yola çıkıyon haydi hayırlı yolculuk sana. bizim baba'lar da pazar döncekler belki yolda karşılaşırsın sarı taxi accent

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok valla benim değil.benimki golden ya gayet insancıl.ben husky ve dobermanı gönderdim artık hümanist olcam :D
    o ne demek yavf ? iyi bişeymi

yarınki hamza'nın planına iştirak etcfek arkadaşlara iyi eğlenceler. ben sizin buluşma anınızda kesin bi semtte 80'le gidiyor olcam

Şehir merkezinde bi tane siyah Burgman An 400 gördüm şahane bi scooter tanıyanınız varmı tanışmam lazım scooter'cıyla

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    2009 Sezonuna anca yetişirsin bu sezonu unutabilirsin sen gel babaeskiye okey oynayalım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    valla hamza gelmeye calısacagım . bora abi 70 ıle yol bıter mı yaa , volkan daha tmf yı bılmeyenler var sayende dıger bır topıcte ogrettık .

bugun honda 929cc ye bındım bu racıng cok farklı bir olay yaa 1 vıtes azcık gaz ac kıç sallıyor

Motosikleti
    ESKİŞEHİRSPOR FİNALDE

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2008/05/16

Bank Asya 1. Lig play off ilk mücadelesinde Eskişehirspor ile Diyarbakırspor karşı karşıya geldi.

Normal süresi ve uzatma süreleri 0-0 biten mücadelede, penaltılar sonucu rakibini 6-5 yenen Eskişehirspor adını finale yazdırdı.

Maç boyunca iki takımda fazla gol pozisyonu bulamadı. Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi. Uzatmalarda da 2 takım gol bulamayınca maç penaltı atışlarına kaldı.

Karşılaşmada seri penaltı atışlarında da eşitlik devam etti. İki takımda ilk 5 penaltının hepsini gole çevirdi. Bundan sonraki ilk penaltıda Şadi Çolak topu kaleciye teslim etti. Eskişehirspor'da ise Sezgin topu ağlara yollayınca kırmızı siyahlı ekip finalde Boluspor'un rakibi oldu.

Eskişehirspor'da Doğa, Engin, Ersin, Emre Toraman, Birol ve Sezgin topu ağlara gönderirken, Diyarbakırspor'da Serkan, Ercan, Murat, Sinan, İlhan Var penaltıları gole çeviren isimler oldular.

Final karşılaşması Pazar günü saat 20:30'da BJK İnönü Stadı'nda oynanacak ve Turkcell Süper Lig'e yükselen son takım belli olacak

ESES'İME VE HERKESE HAYIRLI OLSUN. ŞİMDİ DIŞARDAN GİRDİM SAAT 01:13

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ESKİŞEHİRSPOR FİNALDE

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2008/05/16

Bank Asya 1. Lig play off ilk mücadelesinde Eskişehirspor ile Diyarbakırspor karşı karşıya geldi.

Normal süresi ve uzatma süreleri 0-0 biten mücadelede, penaltılar sonucu rakibini 6-5 yenen Eskişehirspor adını finale yazdırdı.

Maç boyunca iki takımda fazla gol pozisyonu bulamadı. Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi. Uzatmalarda da 2 takım gol bulamayınca maç penaltı atışlarına kaldı.

Karşılaşmada seri penaltı atışlarında da eşitlik devam etti. İki takımda ilk 5 penaltının hepsini gole çevirdi. Bundan sonraki ilk penaltıda Şadi Çolak topu kaleciye teslim etti. Eskişehirspor'da ise Sezgin topu ağlara yollayınca kırmızı siyahlı ekip finalde Boluspor'un rakibi oldu.

Eskişehirspor'da Doğa, Engin, Ersin, Emre Toraman, Birol ve Sezgin topu ağlara gönderirken, Diyarbakırspor'da Serkan, Ercan, Murat, Sinan, İlhan Var penaltıları gole çeviren isimler oldular.

Final karşılaşması Pazar günü saat 20:30'da BJK İnönü Stadı'nda oynanacak ve Turkcell Süper Lig'e yükselen son takım belli olacak

ESES'İME VE HERKESE HAYIRLI OLSUN. ŞİMDİ DIŞARDAN GİRDİM SAAT 01:13

spıker senın gıbı anlatamaz valla

bu gece 10- 15 tane motosiklet olarak eskısehır turu yapıp galıbıyetımızı kutladık

15 AY GERİDE KALDI VE ABİM ASKERDEN DÖNDÜ , DARISI ASKER YOLU GÖZLEYENLERE ( ENGİN ABİMİN AİLESİ)

ARTIK DÜKKANI DEVREDIYORUM PAZAR GUNLERI BENIM ICINDE GEZI DEMEK

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay bora abi. bahsetmiştin bana geçen. demek yola çıkıyon haydi hayırlı yolculuk sana. bizim baba'lar da pazar döncekler belki yolda karşılaşırsın sarı taxi accent

saol sinanım bakalım gidecez muhtemelen yollarda onlarca sarı taksi görecem artık kısmet karşılaşmamız

Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 Sezonuna anca yetişirsin bu sezonu unutabilirsin sen gel babaeskiye okey oynayalım
    kardeşim sende yenilmekden bıkmıyon hala taa tekirdağlarda kaşınıyon sabret şu yazçıksın yıl sonunda kaşıyacam seni meraklanma gelir orada bi okey yaparız senlen

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hamza gelmeye calısacagım . bora abi 70 ıle yol bıter mı yaa
    valla ümmet abi bitirdiyse ben de bitiririm acelem yok perşembe günü misafirler izmire ineceklerdaha sonra bodrum perşembe gününe orada olacak şekilde yola çıkacağım gene tek gitmemde fayda var son aldıgım kararla bodrumdan kıyı şeridi yaparak alanyaya geçicem eskisehire dönmeyeceğim

final maçına gidiyoruz gelmek isteyen katılabilir müracat beysgym

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    222 Park'taki organizasyona katılmayıp yarınki şehir içi tura katılmak isteyen olursa ...
    Bu akşam üstü ancak 8 gibi Eskişehirde olabileceğim ama misafirler
    ile pazar günü için herhangi bir etkinlik olursa katılmak isterim

Heyyy Volkannnnn pazar günü ya da pazartesi günü herhangi bir toplaşma olursa haberleşelim

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    saol sinanım bakalım gidecez muhtemelen yollarda onlarca sarı taksi görecem artık kısmet karşılaşmamız

kardeşim sende yenilmekden bıkmıyon hala taa tekirdağlarda kaşınıyon sabret şu yazçıksın yıl sonunda kaşıyacam seni meraklanma gelir orada bi okey yaparız senlen

valla ümmet abi bitirdiyse ben de bitiririm acelem yok perşembe günü misafirler izmire ineceklerdaha sonra bodrum perşembe gününe orada olacak şekilde yola çıkacağım gene tek gitmemde fayda var son aldıgım kararla bodrumdan kıyı şeridi yaparak alanyaya geçicem eskisehire dönmeyeceğim

final maçına gidiyoruz gelmek isteyen katılabilir müracat beysgym
    Sen yeterki gel heryerde varım hatta istersen taaa yunanistana hatta hatta bulgaristana gidem orda bile varrım (çaktırma ikiside uzak değil 1 saat ) ah be gelirmi geri o günler tekrar yıldızda sahur yapmak isterdim

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu kadar olur sagır dilsiz bir insanın ehliyet alması , yolda arka sol kapı acık olarak gerı gerı gelmesı ve 0 opel vectra nın boyasının mort edılmesı.....

yolda gıderken sag serıtten lap diye kapı actı saygı deger hanımefendi dedıgı kelıme su onune baksana en col guldugum gunun olayı

Motosikleti
    oğuz, bi kutu cila bitti heralde

eray sen sen ol arabalardan uzak dur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler