Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı ozi26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel motorla geziyodum kar başladi bendeki şansa bak
    Ben eve attım kendimi bi baktım beyaz beyaz düşüyor karlarSaat 11 civarı hava ısınır gibi olmuştu ne güzel heveslenmiştim dolaşıcam diye ama kurstan çıktığımda hava çoktan soğumuştu bile bir iki tur atıp girdim eveYaz gelsin artık

201.Saydayız
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zx-10R & today50
    hava güzel ama kar başladi kötü oldu

Motosikleti
    Yok yarında binemicez biz motoraKar hala yağıyorATV alalım en iyisi

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    ozi sen bu havada yanlış anlamadıysam zx 10r la geziyosun dimi bravo valla hem üşümediğin için hemde kaymaktan korkmadığın için sana benden tam not gazlayabildinmi bari

Motosikleti
    kymco downtown
    eee bugün birşey öğrendim ve şok oldum fuardan sonra dylan satılmayacak yerine 150 bilmemne gelcekmiş.daha açık ifadeyle mart ayından sonra sıfır dylan yok.yeni motorun resimlerine baktım dylana benzer ama baya rötuş var vede fiyatı düşük olcakmış dylandan.yani beş küsür civarı düşük dedimse üç beş kuruş yani ne bilim ben şok oldum ilk tepkim yani ben şimdi iki ay sonra motor almaya kalksam dylan yok mu ama dylan olmazsa motor bakmanın hayal kurmanın ne zevki var.nese durum böle.
    Kymco Kymco Partizani

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beytbaba; ANF 125 INNOVA modeli 124.9cc bence motor kalite sonuçta honda ama karizma sıfır gönlünü geçirmek istemem ama hindistanlı hinduların pazara gidip gelmek için kullandığı motor tipi Commuter cinsi dediğim zaman benim kafamda öyle bir manzara canlanıyor fiyatıda çok uygun sayılmaz 3.090YTL Ama geleyim asıl sözüme bendede dylan var ve motoruma doyamıyorum 154cc 4subablı su soğutmalı(fanlı) 9lt yakıt deposu geniş bagajı değil 125cc ınnava cbr125 ne kalkışta ne koparışta nede yolda arkama yetişemiyor buna 150cc motorlarda dahil ve şuan henüz açılmadı motorum 6bin kmyi göreyim dahada bir hayvanlaşacak SINIFINDA HONDA DYLAN DERİM DAŞKA BİRŞEY DEMEM ANLATILMAZ YAŞANILIR bunun fiyatıda 5.550ytl unutma sıfırı şart değil

söylemeyi unuttum ekleyim Dylan 16hp (beygir)

Gökhan abii seninle yaz gelince bi drag yapalımm merak ettim Dylan ı beygirimiz aynı sen CC farkıyla öndesinn bakalım yolda ne olur
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    Ya ben anlamıyorum bu adamların şaka anlayışınıBirgün birisi ölecek ama bu şakalar yüzünden

http://www.youtube.com/watch?v=R2Mov...eature=related

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bikeresinde bende çok mutlu bir anımda ona yakın yatırmıştım yer Osman Gazi Üniversitesinin yanındaki yolun virajı yönüm atatürk bulvarına doğruydu bilenler bilir o üninin yanındaki nizamiyenin oradaki viraj çok manyaktır korkutur ama ben oaya 90la en sol şeritte arabayla yan yana girdim 3.5 attım ama Tamamen ALLAH'a bırakmıştım ama sorunsuz yattı
    evet bazen zevkine ben de giriyorum o viraja ama diğer arkadaşlarım biraz tırsıyolar tekerlekleri dar oldukları için naked chopper fln

Alıntı ozi26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel motorla geziyodum kar başladi bendeki şansa bak
    adamım oğuz hadi 4000inci mesaj da senden oldu

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yarında binemicez biz motoraKar hala yağıyorATV alalım en iyisi
    sizi tırt moturcular sizi. kar lastiği taktırın olm binmek istiyosanız

ozi sen bu havada yanlış anlamadıysam zx 10r la geziyosun dimi bravo valla hem üşümediğin için hemde kaymaktan korkmadığın için sana benden tam not gazlayabildinmi bari
    gökhan'ım adaların orda tek racingci oğuz biner bu havada kannımca

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    her viraja girerim sinan abi. naked falan demişin ,,

girerim ama çıkarım mı bilemem , ama girerim sonuçta. artık ben bol keseden atayım nasıl olsa sezon kapalı şimdi,,,
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Püfff durup dururken canım sıkıldı,böyle bi bunalım hali çöktü üzerimeYok yok harbi motorsuz durmak motorcu adama yaramıyor evde kendi kendime motor sesleri çıkarır oldumSıyırıyorum hafif hafif

Motosikleti
    bugünde benim kurs bittiya bi acayip oldum nasıl alışmıştım,,,,,,,,,,, böle veda falan ,,
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Hepinize iyi geceler arkadaşlar biraz yatayım artık acayip derecede yorgunumBiraz da mutsuzum ama nedenini bilmiyorum üst taraflardaki yorumumda dediğim gibi sanırım sıyırmaya başladımBir şey dikkatimi çekti slow müzikler insanın moralini daha çok bozuyorVe ben bunu yazarken bile hala slow parçalar dinlemekteyimÇok güzel moral bozarım özellikle kendi moralimiYatıyımda biraz kafamı toplayayım...Neyse herkese iyi geceler...Gününüz bol güneşli,güzel ve motor sesleriyle dolu olarak geçsin

Motosikleti
    yarın yani 3 - 5 saat sonra hava güzel olursa motorla gezmeyi planlıyorummm,,,,
    ii geceler

Motosikleti
    YAMAHA XT 600E SATILMIŞTIR ARTIK MOTORU YOK
    eskişehir mt.hepiniz yazı mı bekliyorsunuz.bazılarınız motora biniyo bişi diyemem de.bazılarınız heç binemiyoo(buzulu) da ondan dedim.
    amanin ünnen gelin 954 R RI
    soysunda gitsin hıHAYRI
    954 soyamasa hıyarı
    XT YAPAR AYARI.... muhahaha
    yaz gelsede kopsak yaa...dimii

Motosikleti
    Ben diyorum da kimse inanmıyor motorsuzluk insanın başına vurur diyeValla ben iyice dengesizleştim şöyle bir binip turlamam gerek yoksa rahat edemicemAh İsmail ah yaz bi gelse yaz kopucazda coşucazda ama daha var be abi

Hepinize günaydınlar Eskişehir MT...

Kışı geçirmek için işte size iki motosiklet seçeneği;

Ben İkinciyi seçiyorum

Havalar düzelsin, çıkacam yollara...

http://www.youtube.com/watch?v=7K0JyiGE6uY

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan abii seninle yaz gelince bi drag yapalımm merak ettim Dylan ı beygirimiz aynı sen CC farkıyla öndesinn bakalım yolda ne olur
    Black J.w.a senin motorun beygirini bilmiyordum marka model neydi her türlü kapışırım 400mt 1000mt 10.000mt yeterki sen iste kardeşimdenim

Black J.w.a senin motorun beygirini bilmiyordum marka model neydi
    2 zamanlı

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı BEN adlı üyeden alıntı
    Motosikleti: Rx 115
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 zamanlı

[Yamaha] 2 zamanlıdır evett Volkan abimin de dediği gibi
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

sakın dylanı küçümsemeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler