Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhabalar

İstanbul -Pendik te ikamet ediyorum,1878 osmanlı rus harbinde Bulgaristan Razgrat(doğru yazdımmı bilmiyorum) şehrinin orhaneli köyünden Çanakkale Biga ya göç etmiş bizim dedelerimiz,en nihayetinde en eski bulgaristan göçmenlerinden oluyorum bu durumda...Ayrıca Tekirdağ dan evliyim 3-5 olayı yani... 2004 Vstrom DL 650 kullanıyorum yaşım 37... 25 senedir motosiklet kullanırım olursa bi etkinlik falan, tanışmak, görüşmek üzere,herkeze selamlar sevgiler

Evet sana katılıyorum,Japon kullananlara bir örnek olarak,Allah yardımcımız olsun
    arkadaşım aramıza hoş geldin.
    birgün buluşursak şu meşur Vsromra bi tur atmak isterim bakalım nekadar güzelmiş
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    playboy_77, bırçet sen kanuni'nin parçalarına pahalı diyorsan, japon malı kullananlar ne yapsın?
    arkadaşlarım kanuni'nin parçalarına sözüm yok.çin malından fazla bir miktar değil parçaları fakat deer 152'nin parçaları ucuz.kanuni'yi ayıran özellik bence deer 152.diğer kanunilerden çok farklı bir tasarım ve kalite konusunda fazla cimrilik yapılmamış bir motor.deer 152 kanuni malı diye herkes hor görebilir.sıfırına 5000 ytl hayatta vermem diyorsunuz biliyorum fakat deer 152 sınıfına göre çok kaliteli.mühendislik diğerlerine göre çok çok iyi.göze çarpan ilk mühendislik harikası ise sağlam(çelik) bir şaseye sağlam.bunun gibi birden fazla diğerlerinden ayıran özellikleri var.bu yüzden parçalarıda pahalı.japon parçaları kadar var.2 ay önce göbeğini değiştireyim dedim.çekişi felan yükselir diye.bir kayış ve göbeğin dişlileri felan toplam 400 ytl geldi bana.çin malı kayışlarından çok daha kaliteli bir kayışı var.çin malı kayışta koymuştum bir ara 1 km ilerde kopardı sıfır kayışı.kullanan bilir deer 152'yi.uzun yolda hiç boğulma-şişme yapmıyor.benzin koy bana ben giderim diyor.kıvraklığı felan bir harika.deer 152 mükemmel-süper demiyorum ama sınıfında iyi yerlerde.alırken şüpheliydim fakat kullandıkça iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum.kullanınca anlıyorsunuz motoru.bu motor isveç mi? norveç mi? neydi onların tasarımı ve italyan yapımı.(özellikle benim ki italyadan geldi) daha sonra deer'ın projesini kanuni alıyor ve tuzlada üretilmeye başlıyor.kapsamlı bir araştırma yaparsanız öğrenirsiniz...ne çok konuştum be
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım kanuni'nin parçalarına sözüm yok.çin malından fazla bir miktar değil parçaları fakat deer 152'nin parçaları ucuz.kanuni'yi ayıran özellik bence deer 152.diğer kanunilerden çok farklı bir tasarım ve kalite konusunda fazla cimrilik yapılmamış bir motor.deer 152 kanuni malı diye herkes hor görebilir.sıfırına 5000 ytl hayatta vermem diyorsunuz biliyorum fakat deer 152 sınıfına göre çok kaliteli.mühendislik diğerlerine göre çok çok iyi.göze çarpan ilk mühendislik harikası ise sağlam(çelik) bir şaseye sağlam.bunun gibi birden fazla diğerlerinden ayıran özellikleri var.bu yüzden parçalarıda pahalı.japon parçaları kadar var.2 ay önce göbeğini değiştireyim dedim.çekişi felan yükselir diye.bir kayış ve göbeğin dişlileri felan toplam 400 ytl geldi bana.çin malı kayışlarından çok daha kaliteli bir kayışı var.çin malı kayışta koymuştum bir ara 1 km ilerde kopardı sıfır kayışı.kullanan bilir deer 152'yi.uzun yolda hiç boğulma-şişme yapmıyor.benzin koy bana ben giderim diyor.kıvraklığı felan bir harika.deer 152 mükemmel-süper demiyorum ama sınıfında iyi yerlerde.alırken şüpheliydim fakat kullandıkça iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum.kullanınca anlıyorsunuz motoru.bu motor isveç mi? norveç mi? neydi onların tasarımı ve italyan yapımı.(özellikle benim ki italyadan geldi) daha sonra deer'ın projesini kanuni alıyor ve tuzlada üretilmeye başlıyor.kapsamlı bir araştırma yaparsanız öğrenirsiniz...ne çok konuştum be
    vay gratski parçalamışsın ama sen genede bir an önce kurtul ondan.
    daha iyi bişey al bence.kanuni fena deil ama sonuçta çinlinin kötülerinin en iyisi deyebiliriz.bendede seyhan 125 vardı ilk başta elektrik sorunu vardı tesisatı komple deiştirdim ve 75.000km.yaptım hiç motoru açılmadı ve sattım.
    sende kurtul bence fazla bekleme.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay gratski parçalamışsın ama sen genede bir an önce kurtul ondan.
    daha iyi bişey al bence.kanuni fena deil ama sonuçta çinlinin kötülerinin en iyisi deyebiliriz.bendede seyhan 125 vardı ilk başta elektrik sorunu vardı tesisatı komple deiştirdim ve 75.000km.yaptım hiç motoru açılmadı ve sattım.
    sende kurtul bence fazla bekleme.
    ya bende övmüyorum ama fena değil.tabi bende daha büyük bir motor istiyorum ama kısmet.bakıcaz artık.ailemde araba al diye ısrar ediyor.kararsız kaldım.

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    slm gratskiler nasılsın uçan teneke uzun zaman oldu vala foruma girmeyeli bakıyorumda bizim gratskiler baya baya çogalmış

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alpino, sen nerensin bırçet?

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    o bırçet sen haskovo nerendisensin ben akbunardan

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    alpino hoşgeldin aramıza
    özgür adam:

Motosikleti
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gratskiler nasılsın uçan teneke uzun zaman oldu vala foruma girmeyeli bakıyorumda bizim gratskiler baya baya çogalmış
    vay brato sen gelirmiidin buralara valla ben sizi sildim listeden beyav.
    bak bursalı bratlar daha sağalam sizden.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    yaa arkadaşlar 1 gün belirleyelim ortak bir yerde hepimiz buluşalım ne dersiniz.haftaya hava güzel olursa pazar günü buluşalım.ortak yerde bursa iyi bence.ağırlık olarak çoğumuz bursada zaten.bende yalovadan atlar gelirim.?????

o bırçet sen haskovo nerendisensin ben akbunardan
    Bate ben Harmanli'den. Akbunar dedigin yer "akpınar" olmasın?

playboy_77, dostum cok iyi olur ama ben katılamam cünkü Edirnedeyim, ayrıca motorum su an baska yerde Bence bu dedigin havalar biraz daha ısınmaya baslayınca olacak birsey

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar 1 gün belirleyelim ortak bir yerde hepimiz buluşalım ne dersiniz.haftaya hava güzel olursa pazar günü buluşalım.ortak yerde bursa iyi bence.ağırlık olarak çoğumuz bursada zaten.bende yalovadan atlar gelirim.?????

dostum bursa oldu bembeyaz nisan mayıs aylarında olur dedi in buluşma

bursanın son hali bembeyaz
    özgür adam:

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay brato sen gelirmiidin buralara valla ben sizi sildim listeden beyav.
    bak bursalı bratlar daha sağalam sizden.
    brat işten zaman kalmıyor vala bir gün buluşup takılalım ama zaman kalmıyor artık havalar ısınınca yapıcaz bi gezi hoşbulduk şumesko

Motosikleti
    brat işten zaman kalmıyor vala bir gün buluşup takılalım ama zaman kalmıyor artık havalar ısınınca yapıcaz bi gezi hoşbulduk şumesko
    brat bukadar çalışıp zengin olursun sonra bizi temelli unutursun.
    hep işlerle ilgilenirken bizi boşver de kendini de kaybetme bak.
    çok çalışıpta bir gün bakınınca yalnız olduğunu farkedince nabıcan bakalım
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    ya kar yağdı diye hergün böle mi gitcek havalar.çarşamba günü havalar düzelicek dediler.pazar günüde havaya bakarız..az biraz soğuk olur illa ki mağlum kış mevsimi ama beni soğuk felan durdurmaz motora binilcek kadar bir hava olursa bir yer belirleyelim..bütün kış otur otur küflendik ya.biraz heyecan lazım ;)..ne dersiniz?

Tüm yurtta kar var, heryer bembeyaz Edirne'de yok

Motosikleti
    yok mu :S oda ilginç fakat diğer arkadaşlar pazar günü hava güzel olursa toplanalım bursada?

Motosikleti
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm yurtta kar var, heryer bembeyaz Edirne'de yok
    bratçet biliyon kar sadece ordan yani kapukuleden giriyo ve malüm otobandan kapattımı tam gaz doğuru istanbul ve bundan sonra trafik sıkışık olduğundan döke döke gidiyo
    otoban olmasaydı oralarada yaardı kesin.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    pek niyetli arkadaşlar göremiyorum..nasıl motorcusunuz soğuk size dokunur mu beee..hele bursalılar siz, en fazla yarım saat motor üstünde yolculuk yapcaksınız ya ben ne diyim daha yalovadan gelicem..yok mu arttıran

ucanteneke5, bratcet, soguk hava akımı bu sefer kapıkuleden diil, cherno moreden gelmis, undan Edirne'ye kar bırakmamıs.

playboy_77, aga, dedigin gibi cok istekli yok ama biliyorsun zaten sayımız cok az, forumu adam akıllı takip eden Bursadan bildigim kadarıyla sadece sumensko arkadasımız var.
    Sayımız biraz ta artsın, havalar da ısınsın, o zaman görüsürüz

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)