Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Bate duke 200 benimde hoşuma giden bi makina ama benim tarzım farklı bate bakarsın cumartesi yolda karşılaşırız;)
    Nisa mustafa abi gelirse senin haberdar eder meraketme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    valla alpıno o gun mustafa ağanın nobetı varmış ama bakalım arkadaşı değıştırecekmı

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neeeeeeeeee mustafa burayamı gelecen cumartesı eğer gelırsen senı bekleyecem eğer buraya gelıpte bana haber vermezsen senı avcılara kadar koşalarım bılesın haberını beklıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

mustafa aga akyazı nıreee Pamukova nıreeee hangısıne gıdeceksınız
    yahu çaktırma sakarya diceime akyazı dedik bişey olmaz anlayan anladı zaten.
    hele bi kesinleşsin haber vercem cuma akşamından şu nobet işini haletsem tam super olucak beraber takılırız pulsar hazırlanırken.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bate duke 200 benimde hoşuma giden bi makina ama benim tarzım farklı bate bakarsın cumartesi yolda karşılaşırız;)
    Nisa mustafa abi gelirse senin haberdar eder meraketme
    Alper benimde tarzım değil desem azcık yalan olur enduroya yakın am bu ss ile enduro arası bi super moto ve şehir içinde harbi çok fena kıvrak ve eğlenceli bi alet şaka maka iki haftada 3000km aydicaz yahu
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Bugun makinemin 1.000 km bakımını yaptırdım bedavaya 1.5 kg IPON Yag koyduk hava filtresi ve varyatör hava filtresi yag filitresi süzgeç temizligi İLK bakımını şahısları adına yapıcaklarının sözünü vermişlerdi ve sözlerinde durdular 4.000 km ye kadar haydıcam artıkın tutmayın beni vericem kampçıyıı

Motosikleti
    ne yazıkki pamukova işi iptal oldu.
    tam nöbeti falan hazırladık bi telefon çaktık pamukovaya ve hüsran ellerinde pulsar kalmamış
    16 haziranda gelen partiden alcakmış arkadaş inşallah ozaman gideriz..

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yazıkki pamukova işi iptal oldu.
    tam nöbeti falan hazırladık bi telefon çaktık pamukovaya ve hüsran ellerinde pulsar kalmamış
    16 haziranda gelen partiden alcakmış arkadaş inşallah ozaman gideriz..
    ıyıde mustafa abı sız sormadan nasıl yola çıkacaktınız anlamaım koru korune yola mı çıkılır bana ssorsaydınız ben sıze soylerdım motor olmadığını cunku benım arkadaşımda hazıranın 15 de gelecek olan partıyı bekliyor oda

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun makinemin 1.000 km bakımını yaptırdım bedavaya 1.5 kg IPON Yag koyduk hava filtresi ve varyatör hava filtresi yag filitresi süzgeç temizligi İLK bakımını şahısları adına yapıcaklarının sözünü vermişlerdi ve sözlerinde durdular 4.000 km ye kadar haydıcam artıkın tutmayın beni vericem kampçıyıı
    oğuz yanlışın olmasın 1300 lıtre konulması gerekiyor 250gr da şanzıman yağı olarak konuluyor hem hava fıltresı yağlı kağıt o temizlenmez sadece değıştırılır ne kadar da hava sıksan nafıle temizlenmez ccunku

Motosikleti
    yahu sorma bende arkadaş kapora yollamış zanediyodum ama yolamamış tamamına kredi kartına 9 taksit yapıyomuş orası sıfır faiz ondan .burdaki herkez 850tl faiz koyuyo anlaşmışlar yani plaka parasıda 750 diyolar öysamki plaka 400tl ye çıkıyo kendimden biliyom.
    hatta şöyle
    sigorta 200tl.benimki 193 te yuvarlak işte
    ruhsat 162 tl.iki yaprak
    ek bir ikitane 20 tl. doldurtuyosun yoksam çok uğraşırsın.
    plaka 12tl.
    tüm masraf bu oysam hıyarlar 750 diyo bide 80tl.vekalet al sana 830 bu tam bi soygun bunların cebine temizinden 350tl kalıyo vermeyin iki saat izin alın işten kendiniz haledin

Motosikleti
    mustafa abı senın sıgorta nasıl 193 tuttu yaaa benımkı 49 lıra tuttu yuh dıyorum başka bışey demiyorum ama senıde soymuşlar haberın yok

Motosikleti
    oğuz yanlışın olmasın 1300 lıtre konulması gerekiyor 250gr da şanzıman yağı olarak konuluyor hem hava fıltresı yağlı kağıt o temizlenmez sadece değıştırılır ne kadar da hava sıksan nafıle temizlenmez ccunku[/QUOTE]

1300 litre kartere 250 gr da şanzıman yagı olarak koyuldu zaten hava filtresini K&N temizleyici spreyle temizledik hava sıkmadık yani

Motosikleti
    oğuz yanlışın olmasın 1300 lıtre konulması gerekiyor 250gr da şanzıman yağı olarak konuluyor hem hava fıltresı yağlı kağıt o temizlenmez sadece değıştırılır ne kadar da hava sıksan nafıle temizlenmez ccunku

1300 litre kartere 250 gr da şanzıman yagı olarak koyuldu zaten hava filtresini K&N temizleyici spreyle temizledik hava sıkmadık yani [/QUOTE]

k&n temızleyıcı spreyımı ıyıde olum o hava fıltresı yağlı kağıttan oluşuyor oyle bırşey yapamazlar cunku k&n fılresınee sıkılır sadece o sprey cunku onun maddesı farklı ya bana bak bakkala fılan mı yaptırdın sen bu bakımı hangı servıs orası yahu ınşallah motora bı zarar geelmez o hava fıltresınden böyle bır zıhnıyet olamaz yaaa

Motosikleti
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1300 litre kartere 250 gr da şanzıman yagı olarak koyuldu zaten hava filtresini K&N temizleyici spreyle temizledik hava sıkmadık yani
    k&n temızleyıcı spreyımı ıyıde olum o hava fıltresı yağlı kağıttan oluşuyor oyle bırşey yapamazlar cunku k&n fılresınee sıkılır sadece o sprey cunku onun maddesı farklı ya bana bak bakkala fılan mı yaptırdın sen bu bakımı hangı servıs orası yahu ınşallah motora bı zarar geelmez o hava fıltresınden böyle bır zıhnıyet olamaz yaaa[/QUOTE]

sikinti yok

Motosikleti
    eyyyyy kucuk buyuk macırlar nerelerdesınız bea hadı yağmur yağmasa dıyecem bunlar hep dışarda gzıyorlar şimdı yağmurda var hıc olmazsa burda buluşup muhabbet edelım bea mustafa abı ayın 15 de yada 16 da mı gelıcenız pamukovaya ben aradığımmda 15 de gelıcekış bajaj lar

Motosikleti
    hiç bilmiyom arkadaş gidelim dedimi gidecez.
    bana kalsa cumartesi gitmek isterim ama 15 de geliceklerse pazar oluyo bakçaz bakalım bide sen oralardan geçiyosan veyat tel. mı soruyon bi sor bakalım pazar günü fatura kesip evrakları verebilcekmi bize

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Mustafa abi duk un artci durumu nasil ? Abime 125 lik duk yada bajaj pulsar bakiyoruz duk un selesini dik oldugunu coluk cocuk oturamaz diye dusunuyor arasira yengeylede binicek acemi zaten baslangic motosikleti olucak yada pulsar da olabilir suan arastirma yapiyoruz ben duk u tavsiye ediyorum tabi ktm125 olursa ikinci el olucak 7-8 lira civarinda butce var .
    Alternatif onerileriniz varsada degwrlendirilir :-)

Motosikleti
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi duk un artci durumu nasil ? Abime 125 lik duk yada bajaj pulsar bakiyoruz duk un selesini dik oldugunu coluk cocuk oturamaz diye dusunuyor arasira yengeylede binicek acemi zaten baslangic motosikleti olucak yada pulsar da olabilir suan arastirma yapiyoruz ben duk u tavsiye ediyorum tabi ktm125 olursa ikinci el olucak 7-8 lira civarinda butce var .
    halıl bana kalırsa abıne bajaj pulsar200ns yı alın neden dersen madem yengeyle gezecek pulsarın koltuğu uzun ıkısıde rahat edecek ama ktm ın koltuğu cok kısa ıkısı sıkışırlar tecrübe edılmıştır merak etme

Motosikleti
    ben artçı olarak sıkıntı çekmedim zaten bu sınıfta artçıya yer kalıyo diye duke i tercih etmiştim .
    koltuk sadece sert yoksam benim eşimle gayet rahat oturabiliyoz ama tabiki arkaya geçen 120kg.birini aldım orda biraz sıkıntı oldu
    pulsarda nerdeyse duke ile aynı oturuşu arkadaşla test etmiştik kuralkanda yani ikiside aynı sıkıntı yok tercih sizin biri ikinci el diyeri sıfır olcak.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Pulsar agır bastı sanırım Bursada bi baiyi aradım ayın 20 sinde gelicek diyor .numune bitane varmiş gidip bi yakından abimizgörücekbakalıkısmet

Motosikleti
    Pulsar agır bastı sanırım Bursada bi baiyi aradım ayın 20 sinde gelicek diyor .numune bitane varmiş gidip bi yakından abimizgörücekbakalıkısmet
    pulsara bakın ama duke gösterme çünkü hemen bu dicek biliyosun
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Bugun ne viraj yaptık halil abi bee gene tadı damagımda kaldı gece gece aklıma geldi o virajlar yazayım dedim

Motosikleti
    Bugun ne viraj yaptık halil abi bee gene tadı damagımda kaldı gece gece aklıma geldi o virajlar yazayım dedim
    oğuz vırajmı ne vıırajı ben hıc vıraj fılan gormedım ınsan cağırmazmı olum yaaa nereye gıttın gezmeye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)