Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günaydınlar.Bulgaristan Mt. İstanbuldan sevgiler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşlar maalesef yine bir üzücü haber vericem bizim arkadaş ismail yani şumenli iso dün akşam 08.07.2009 da akşam saatlerinde bitane az tanıdığı yunus yani polis bizim burda avcılarda bir tur istemiş fazer la ismailde vermiş sokaan başından dönmek şartıyla ama polis laf dinlermi fazer i varadero sanmış heralde ki baya bi asılmış sadece ikinci vitesteymiş hesapta ama çok kötü çakmış nereye vurduğunuda tam söylemiyo ama maalesef fazer pert tam da BG ye gezmeye gitmenin planlarını yaparken allahtan polise bişey olmamış.
    ayrıntıları ve resimleri ismailden bekliyom sizede aktarırım.

bu arada korkut 250 arkadaşım aramıza hoş geldin umarım bi selam veripte kaçmasın..
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar maalesef yine bir üzücü haber vericem bizim arkadaş ismail yani şumenli iso dün akşam 08.07.2009 da akşam saatlerinde bitane az tanıdığı yunus yani polis bizim burda avcılarda bir tur istemiş fazer la ismailde vermiş sokaan başından dönmek şartıyla ama polis laf dinlermi fazer i varadero sanmış heralde ki baya bi asılmış sadece ikinci vitesteymiş hesapta ama çok kötü çakmış nereye vurduğunuda tam söylemiyo ama maalesef fazer pert tam da BG ye gezmeye gitmenin planlarını yaparken allahtan polise bişey olmamış.

bu arada korkut 250 arkadaşım aramıza hoş geldin umarım bi selam veripte kaçmasın..
    off be abi avcılardan hep kötü haberler alıyoruz peki polis arkasında duruyor mu? masrafı karşılayacak mı gelişmelerden haberdar edin pls
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    transalp konusunda mustafa abiye katlıyorum..transalp hakkında ilk sölenen söz
    yakıtıdır zaten.rahatlık konfor ve denge konusunda ise transalp sadece 15 dk kullandım...bir racing makine hastası olarak enduroda zorlanmıştım.virajlarda güven alamıyordum.super tenerede kullandım.(ucanteneke bilir..yalovalı ömür abinin) sanki 40 yıldır super tenere kullanıcı gibi kullandım.asfalta çıktığımda ise
    sanki bütün yollar benimdi.serilik ve denge oldukça iyiydi..

hatta geçen sene adapazarı poyrazlar festivaline gitmiştim.dönüşte transalp ile otobanda tatlı bir mücadeleye girdik..altımda hyo gt 250r olmasına rağmen yer yer onu geçmeyi becermiştim.kalkıştada nanay oldu.gerçi sen konfor aricaksın.hızla işim yok diceksin ama dediğim gibi konfor ve dengede süper olduğunu denilemez...!

yinede kötülemek istemem ama sen bilirsin.biraz daha araştır düşün derim

bu arada hoşgeldin
    hoş bulduk arkadaşım bende bundan sonra muhhabetinize ortak olmaya çalışıcam benim kaçmak gibi bi niyetim yok , transalp bende hastalık oldu kısmetse alıcaz ama ne zaman bende bilemiyorum madiyattan dolayı beni tanıyanlar bilir zaten ben hız hastası değilim uzun yolda beni üzmesin yeter 150 cc den seri olduğuda kesin zaten tenere nasıldır kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim transalp muhhabeti de sıktı kusura bakmayın heves işte. bu arada şumenli ismail arkadaşımıza motorunun başına gelen üzücü olaydan geçmiş olsun dileklerimi iletirim inşallah polis yamuk yapıp masrafları ödemekten kaçmaz parçaları pahalı çünki üzücü bi olay.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    saolun arkadaslar hıc yapmam dedıgım seyı yaptım bakalım yaptırcak ama benımıstedıgım kosullar dogrultusunda olsun ıstıyorum bıraz bır kurus bıle zarar etmek ıstemıyorum acıkcası sızınde kulagınıza kupe olur bu benım yasadıgım olay ıkı gun mrb deyıpte ucuncu gun motorunuzu vermeyın soylemesem neyse varederoya benzemez dedım yavas gazı cevır dedım bınmeden once yok ben ona oyle dememısım sankı asıl asılabıldıgın kadar bı yokla bakalım 2 vıteste ne kadar yapacak demısım gıbı adam motorumun ıcıne etti neyse bu konu buyumeden olsun bıtsın ıtıyorum yeterı kadar canım sıkıldı zaten bı kac sıtedede yazıp cızılmıs motorumla ılgılı senaryolar kımse bısey yazmasın arkadaslar olay bı hallolsun sonra bakarız ıcabına ok keyıflı surusler hepınıze
    mustafa abı vaktım olunca ugrayacam yanına

pata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Alıntı shumenli_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaslar hıc yapmam dedıgım seyı yaptım bakalım yaptırcak ama benımıstedıgım kosullar dogrultusunda olsun ıstıyorum bıraz bır kurus bıle zarar etmek ıstemıyorum acıkcası sızınde kulagınıza kupe olur bu benım yasadıgım olay ıkı gun mrb deyıpte ucuncu gun motorunuzu vermeyın soylemesem neyse varederoya benzemez dedım yavas gazı cevır dedım bınmeden once yok ben ona oyle dememısım sankı asıl asılabıldıgın kadar bı yokla bakalım 2 vıteste ne kadar yapacak demısım gıbı adam motorumun ıcıne etti neyse bu konu buyumeden olsun bıtsın ıtıyorum yeterı kadar canım sıkıldı zaten bı kac sıtedede yazıp cızılmıs motorumla ılgılı senaryolar kımse bısey yazmasın arkadaslar olay bı hallolsun sonra bakarız ıcabına ok keyıflı surusler hepınıze
    mustafa abı vaktım olunca ugrayacam yanına
    Geçmiş olsun
    Malesef insanları bazen kıramıyorsun versen bir türlü vermesen bir türlü(motoru) Yazın ortasında motorsuz kaldığınamı üzülürsün yoksa darbeden dolayı motorun değerinin düştüğünemi. Neyseki ucuz atlatmışsın Seneryo daha farklı olabilirdi Polis arkadaş ölebilirdi. Neyseki bu kötü durum meydana gelmemiş Tekrardan geçmiş olsun.

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    Alıntı pata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    malesef insanları bazen kıramıyorsun versen bir türlü vermesen bir türlü(motoru) yazın ortasında motorsuz kaldığınamı üzülürsün yoksa darbeden dolayı motorun değerinin düştüğünemi. Neyseki ucuz atlatmışsın seneryo daha farklı olabilirdi polis arkadaş ölebilirdi. Neyseki bu kötü durum meydana gelmemiş tekrardan geçmiş olsun.
    saol arkadasım ne kadar dusunsem artık bos bı kere olan olmus gerı getıremeyız

Motosikleti
    isoo 3-5 resim koyda bi görelim bakalım durum ne kadar ciddi

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    selamlar
    ağustosta bulgaristana gidicem bana yardımcı olabilecek biri varmı güncel tarifeleri ve ne yapılması gerektiğini. sayfa sayfa bakamadım açıkçası kesin bir yerde yazıyordur ama fazla da zamanım yok şu anda.

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isoo 3-5 resim koyda bi görelim bakalım durum ne kadar ciddi
    gerek yok mesut ne kendimi ne motorumu reklam etmeme luzum yok zaten bilebile koymadım zaten ben msn den yollarım sana bi ara hatırlatırsın

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    [QUOTE=qwertyu;1681366]selamlar
    ağustosta bulgaristana gidicem bana yardımcı olabilecek biri varmı güncel tarifeleri ve ne yapılması gerektiğini. sayfa sayfa bakamadım açıkçası kesin bir yerde yazıyordur ama fazla da zamanım yok şu anda.[/QUOTE

temuz 31 de kısmetse bende gidiyom ama bu sene hamzabeyliden gidecem bakalım orası nasıl artık hiç bi dert kalmamış kapıda triptik yok sigorta tam mecburi değil galiba tam emin değilim ama isteselerde 5 evroya iş tamam ama türk pasoportun olması gerekiyo sadece 15 lira harç yatırıyosun okadar kapıdan çıkmadan önce depoyu doldurma 20km.benzinin olsun yeter çünkü bulgarda benzin 2 lira.sadece motorunla ilgili sıkıntı yaşayabilecein parçalar al yanına en önemlisi yedek lastik tamir anahtarları pompa şambrel yama falan çünkü bulgarda her yerde tamirciyi brak benzinliklerde hava basmak için kompresör bile yok
    zanedersem motorunda çin inşalah problem çıkarmaz yolda.
    benden bukadar bilgi olarak sana hayırlı yolculuklar şimdiden 15 ağustosa kadar stara zagora tarafına gelirsen ben pavel banyada olucam oraya uğrarsan görüşürüz.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Alıntı shumenli_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek yok mesut ne kendimi ne motorumu reklam etmeme luzum yok zaten bilebile koymadım zaten ben msn den yollarım sana bi ara hatırlatırsın
    tmm iso titretirim seni

SUNAYBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    Gercekten sınırda artık trıptık zelena sıgorta ıstemıyolar mı?

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu iso dediğin arkadaşın kardeşinin adı mahmutmu bende avcılar tayfasındanım sahildekonser alanının orada buluşuyoduk kırmızı gri li bir fazer devil egzozuda vardı ama bulgaristana gidiceğinden çıkardı çantaları taktığı için.. bizim mahmut abini fazer dı diyebiliyorum ve hala dahada parayı alamıyorlarmış polislerden?

Görkem Hyosung GT250R gri/siyah
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    EDİT :olay hallolduktan sonra bilgi paylaşımının yapılmasını istemiş ismail abim kusura bakmayın konu ile ilgili bilgiler olay hallolduktan sonra verilicektir.öyle uygun görmüş ismail abim herkeze keyifli sürüşler

shumenli_iso motorumla ılgılı senaryolar kımse bısey yazmasın arkadaslar olay bı hallolsun sonra bakarız ıcabına ok keyıflı surusler hepınıze
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

herkeze merhabalar arkadaşlar sizlere bazı konularda danışmak istiyorum
    öncelikle kendimi tanıtayım adım serkan istanbulda oturuyorum ama işim gereği sürekli sofyaya gidip geliyorum açıkcası motorlada gitmeye çok niyetlendim hatta bulgar göçmeni olan eşimde benle beraber gelip oraları görmek istiyor (dedesi gelmiş oradan) ama yollardaki bazi saldırılar oluyor TR plakayla sakın gelem buralara gibi sözler yüzünden fazlaca gözüm korktu
    ilk sorum budur siz nedersiniz bu konuda .
    bir diğer konuda aranızda sofyada yaşıyan veya tanıdıkları olanlar varsa orada aldığımız yani bir proje için pazartesi günü ev tutmaya gidicem hemen arkasından elektrik konusunda tecrübeli firmayla anlaşma yapıp orada bir ekip kuracam bu konuda tanıdıklarınız veya beni uyaracagınız konular varmı dikkat etmem gerekenler konusunda
    şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Hudeybi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhabalar arkadaşlar sizlere bazı konularda danışmak istiyorum
    öncelikle kendimi tanıtayım adım serkan istanbulda oturuyorum ama işim gereği sürekli sofyaya gidip geliyorum açıkcası motorlada gitmeye çok niyetlendim hatta bulgar göçmeni olan eşimde benle beraber gelip oraları görmek istiyor (dedesi gelmiş oradan) ama yollardaki bazi saldırılar oluyor TR plakayla sakın gelem buralara gibi sözler yüzünden fazlaca gözüm korktu
    ilk sorum budur siz nedersiniz bu konuda .
    bir diğer konuda aranızda sofyada yaşıyan veya tanıdıkları olanlar varsa orada aldığımız yani bir proje için pazartesi günü ev tutmaya gidicem hemen arkasından elektrik konusunda tecrübeli firmayla anlaşma yapıp orada bir ekip kuracam bu konuda tanıdıklarınız veya beni uyaracagınız konular varmı dikkat etmem gerekenler konusunda
    şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
    merhaba serkan(abi) iş konusunda bişey diyemicem ama şu türk plaka ile bulgaristana gelme muhabbeti yalan..eskiden bir ara böle birşey vardı yok değil.fakat 2 senedir böle bişey yok.gönül rahatlığı ile gidebilirsin..en basit örnek ben kendi aracımla gidiyorum...herkes öyle diyor.eskidendi o şimdi yok böle bişey diyorlar.arabamı en işlek yerede koyuyorum en ıssız yerede ama çalma söz konusu yok artık

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar size bi konuda danışmak istiyom.
    bizim türk ehliyetleri ne kadar BG de geçerli? yani 2 yıl önce felan arkdaşlar türk ehliyetinin tercümesini yaptırık noterden tastiklettiği zaman BG plakalı araçlara biniyorlardı.
    benim bildiğim ise sadece türk plakı araç kullanıla bilir. haftaya bg ye gidecem bi haftalığına orda ben araç kullana bilirmiyim? bilginiz var mı bu konuda
    teşekkürler
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar size bi konuda danışmak istiyom.
    bizim türk ehliyetleri ne kadar BG de geçerli? yani 2 yıl önce felan arkdaşlar türk ehliyetinin tercümesini yaptırık noterden tastiklettiği zaman BG plakalı araçlara biniyorlardı.
    benim bildiğim ise sadece türk plakı araç kullanıla bilir. haftaya bg ye gidecem bi haftalığına orda ben araç kullana bilirmiyim? bilginiz var mı bu konuda
    teşekkürler
    aldığım bilgilere göre türk ehliyetiyle sadece türk plakalı araç kullanabilirsin
    oradaki bir aracı kullanıcağın zaman ehliyetine 251 lira daha eklersin uluslararası ehliyet çıkartırsın

Motosikleti
    nexus 250i
    Zdraveyte ,
    Nyamali nikoy ot nas be , kolko vreme çeta tozi mesaj i gledam nikoy nişto ne pişe kıde ste be
    hayde çakam vi tuka
    Her söylenene verilecek cevabım varda önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)