Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    mustafa abi orda olamadım diye içim içimiyo iyiyor :( aranızda yeni yüzler gördüm..tanıyormuyuz? bir başka etkinlikte yanınızda olucam..
    mehmet abi seninde fotoları beklioruz
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa abi orda olamadım diye içim içimiyo iyiyor :( aranızda yeni yüzler gördüm..tanıyormuyuz? bir başka etkinlikte yanınızda olucam..
    mehmet abi seninde fotoları beklioruz
    mesut yeni yüzler bizim buranın elemanları beyaz tişörtlü rafet çok iyi bi arkadaş diyerleri sevginin yanındaki çorlulu tanju ve babası ama burda avcılarda oturuyolar hepsi iyi arkadaşlar seneye bulgara biraz daha fazla motor gidecez galiba.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    sen ne zaman bg y e gıtmeyı dusunuyosun mustafa abı tam olarak ve kac gun kalacaksın

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesut yeni yüzler bizim buranın elemanları beyaz tişörtlü rafet çok iyi bi arkadaş diyerleri sevginin yanındaki çorlulu tanju ve babası ama burda avcılarda oturuyolar hepsi iyi arkadaşlar seneye bulgara biraz daha fazla motor gidecez galiba.
    en büyük hayallerimden biri olan BG turu birkaç sene herhalde iptal benim için.öncelik olarak bir motorsikletim yok ve alacak bir umut ışığıda yok..her ay bana yollanan parayla birikim yapıyorum.boğazdan kesip 3-5de olsa bir kenara para ayırıyorum.bu üni biter bitmez azda olsa katkım olsun diye.4 gözle şu üniversitenin bitmesini bekliyorum.herhalde ondan sonra sizlerin aranızda ki yerimi tekrardan alıcam.fakat şimdilik hayal gibi bişey..tabi ki yazın gerçekleşen BG turuda benim için yalan

Motosikleti
    Alıntı shumenli_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne zaman bg y e gıtmeyı dusunuyosun mustafa abı tam olarak ve kac gun kalacaksın
    iso ben yine ağustosun ilk haftası stara zagora festivaline gider gelirim ve ay sonu izin alıp bizim ordaki festivale gider ve kalırım bir iki hafta orda.
    ama sizle turlayamicam heralde çünkü çocukları yalnız brakamam orda.
    gelçi siz ağustosun ilk haftası gitmeye planlıyonuz dimi.
    anca beraber gideriz festivali geçiririz ve siz turunuza devam ederken ben yine buraya dönerim.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    Herkes Gelecek Bu Sene Ben Anlamam Walla Mesut Herkes ıkı Kısımı Gıdecek Sankı Bırının Arkasında Gelırsın ıllaki

Motosikleti
    Herkes Gelecek Bu Sene Ben Anlamam Walla Mesut Herkes ıkı Kısımı Gıdecek Sankı Bırının Arkasında Gelırsın ıllaki
    bak o olabilir belki

Motosikleti
    FZ 6 FAZER S2
    Walla Mustafa Abı Bız ıkı Festıvaldede Orda Olmak ıstıyoruz Zamanımız Yeterse Tabı Aralarında Tam Kac Gun Varkı ıkı Festıvalın Yada Hangısı Daha Guzel Coskulu Gecıyosa Ona Gıderız Bıze Ayak Uyduracaksın Onu Bunu Anlamayız Walla Kusura Bakma Olmadı Paylasacaz Cocukları O Sorun Degıl Mesut Sende Geleceksen Ayarla Kendını Agustosa

Motosikleti
    Walla Mustafa Abı Bız ıkı Festıvaldede Orda Olmak ıstıyoruz Zamanımız Yeterse Tabı Aralarında Tam Kac Gun Varkı ıkı Festıvalın Yada Hangısı Daha Guzel Coskulu Gecıyosa Ona Gıderız Bıze Ayak Uyduracaksın Onu Bunu Anlamayız Walla Kusura Bakma Olmadı Paylasacaz Cocukları O Sorun Degıl Mesut Sende Geleceksen Ayarla Kendını Agustosa
    bakçaz iso o günler gelsin ve tamamen duygusala bakarak karar vericez nekadar geziceimize.
    stara zagora festivali genelde ağustosun ilk günlerinde bizim ordakide son günlerinde.
    ama sana hepsi uyar nasıl olsa iki ay izin kulanabiliyon hem bulgarcanı ilerletirsin
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    benim almanyadan kız arkadaşım gelicek temmuzun ortasında ve ağustos'un 15ine kadar felan ben yalovada onunla beraber olmam lasım.yinede bişey belli değil belki ozamana kadar ayrılırız olmazsa 15inden sonra otobüsle gelirim ozamanlar gelsin konuşuruz.şimdi çok erken herşey için

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Ahhhhhh Ahhhhhhhh nerde bizim o eski MT geceleri herkes çekilmiş kabuğuna ne yazan var ne bakan var

Motosikleti
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhhhhh Ahhhhhhhh nerde bizim o eski MT geceleri herkes çekilmiş kabuğuna ne yazan var ne bakan var
    bi senin kadar bende üzülüyorum yaşarım

Motosikleti
    ya aynen öyle yaşar kimse takılmıyo artık buralara.
    kim evle uğraşıyo kim evlenmeyle benimgibileride gezmelerde
    artık kar yamasını beklicez galiba burda buluşmak konuşmak için.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    ya aynen öyle yaşar kimse takılmıyo artık buralara.
    kim evle uğraşıyo kim evlenmeyle benimgibileride gezmelerde
    artık kar yamasını beklicez galiba burda buluşmak konuşmak için.
    ilkkez kar yağmasını dört gözle bekliyorum hiçbiriniz dışarı çıkamayın hepiniz evde oturun emi

Motosikleti
    nerde bu göçmenler nerde bu bratçetler...
    kimseler gelmez olmuş buralara düşmüşüz sayfanın en altına arar arar bulamıyosun
    bizler hafta sonu yine bi tur yaptık hemde CBF150 lerle hemide taaa kırklareli demirköy az da olsa memleket havası aldık.
    bende pek iyi resimler yok artık beklicez bizim şumenli iso atsın resimleri buraya da bakalım bizlerde.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    nerde bu göçmenler nerde bu bratçetler...
    kimseler gelmez olmuş buralara düşmüşüz sayfanın en altına arar arar bulamıyosun
    bizler hafta sonu yine bi tur yaptık hemde CBF150 lerle hemide taaa kırklareli demirköy az da olsa memleket havası aldık.
    bende pek iyi resimler yok artık beklicez bizim şumenli iso atsın resimleri buraya da bakalım bizlerde.
    valla mustafa abi sattık motoru siz çoştunuz sırf bana inat yapıyorsunuz dimi hiç haberimizde yok hani.resimleri bekliyoruz sabırsızlıkla..

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    ben geldim artık burdayım

Motosikleti
    TVS APACHE 150
    ya arkadaslar bana nıye haber vermıyorsunuz bende gelırdım benım apacheyle
    RAZGRADLI

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Yani insan buraya iki satır yazar belki bende gelirdim gerçi motor Bursa'da ama ben artık İstanbul'da çalışıyorum ok. duyduk duymadık demeyin

Motosikleti
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geldim artık burdayım
    abi özlettin kendini yaaa.artık aricaktım seni öldün mü kaldın mı diye.valla evin bitmesine senin kadar bende çok sevindim..bir an ikiz kuleleri baştan kuruyon sandım neyse burda tekrar bizlerle olman sevindirici.arada burdan geçerken uğrada bi yorgunluk çayı söylim sana..özlettin kendini
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani insan buraya iki satır yazar belki bende gelirdim gerçi motor Bursa'da ama ben artık İstanbul'da çalışıyorum ok. duyduk duymadık demeyin
    yaşarım habersiz yine neler yaptın öle bakim iş bulmana çok sevindim valla.uzun süredir arıyordun gerçekten.ist'da yaşamana bir okadar daha çok sevindim..en uzak şimdi ben mi kaldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)