Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

[Trabzon - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    09,07,2012 tarihinde meleketimdeyim trabzonda 34 plakayla dolasmak hoş olmasada malesef dolasacaım)) ama malesef gurup yok ve o yuzden sanırım tek tabanca takılacaım
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Nede Grup yok ? Biz neciyiz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nede Grup yok ? Biz neciyiz

size sözumyok )) ama tanısmamız yok kendı arkadaslarım yok baabın da söyledım ) inş görusuruz gezileriniz olurda bende katılırım tabi davet olursa)) hemtanışma hemmuhabbet artma acısından )
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    nerde bu trabzon ahalisi yahu.... ramazan etkinliklerine başlasak diyorum..
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Motorların işi bu hafta biterse hafta sonuna birşeyler yaparız.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ben hazırım
    Youtube: YOL AVCISI

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Merhaba Trabzonlu motorseverler...1-2 ay sonra KTÜ deyim..Allahın izniyle inşallah düzenlediğiniz gezilere düzenli şekilde katılacağım
    Hepinizin tekeri düz bassın..Birde gazınız bol , yolunuz açık olsun hepinizin
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    aaaah aah 1 ay oldu trabzondan ayrılalı.burnumda tütüyor hem memleketim,hem de motosikletim ve bu ortam.gerçi pek bi ortam yoktu ama neyse
    Batum festivaline saklıyorum kendimi

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motoru sattık; bakalım sırada ne var
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru sattık; bakalım sırada ne var
    hayırlısı olsun alırsın birtane daha ;)

bu arada trabzon mt de yaiş yok yada trabzonda mt gurubu yok 12 gundur burdayım ne bir etkınlık ne birsey

tek takılırken ufag bır kazada gecırdık ) motoru yamalı essege cevirdim zaten ) gezi falan olsada piskoloji duzeltsek ))))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili hemşerilerim bundan 20, 25 gün evvel iki motosiklet Ali kaptan ve ben Ali Erhan Yıldırım yani (motokurt) şöyle karadeniz kıyılarını ve yaylalarını sıyırarak izmirden gürcistana gidip izmire döndük sizlerle tanışmayı çok isterdik fakat olmadı. Sağ olsun vakfıkebirden Muammet, ve Alperle tanışma imkanına sahip olduk bu arkadaşların misafirperverlikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır her şey gönüllerince olsun bu gezi ile ilgili bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum iyi sehirler hoşçakalın

Uploaded with ImageShack.us

uthec bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    ben de tanıştığıma çok memnun oldum Erhan abi..size eşlik etmeyi çok isterdim buralarda ama nasip olmadı..
    inşallah bir gün ben oralara gelirim..

Motosikleti
    motokurt

Uploaded with ImageShack.usmotokurt

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

Alperciğim inşallah bi dahaki seneye bize eşlik edersin . veya sözüm söz kps imtihanını kazanırsan tainin nerye çıkarsa ister hakkariye seni ziyarete geleceğim herşey gönlünce olsun sevgili kardeşim hoşçakal Muammet e selamlar
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de tanıştığıma çok memnun oldum Erhan abi..size eşlik etmeyi çok isterdim buralarda ama nasip olmadı..
    inşallah bir gün ben oralara gelirim..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Hocam rahatsızlığımdan dolayı tanışamadım sizlerle, inşallah bu sefer ya biz geliriz ya da bir dahaki sefere 2 kat telafisini yaparız. Saygılar.
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Motosikleti
    Sevgili Ahmetciğim sağlık olsun inşallah bir dahaki sefere herşey gönlünce olsun
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rahatsızlığımdan dolayı tanışamadım sizlerle, inşallah bu sefer ya biz geliriz ya da bir dahaki sefere 2 kat telafisini yaparız. Saygılar.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Geçtiğimiz pazar günü tanıştığım Uthec'e buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sağolsun vaktini ayırdı ve almak istediğim motor konusunda sıkılmadan bunalmadan özellikleri hakkında epey anlattı ve gezdirdi. Motor almak için seçimimi netleştirdi ve cbr250r hayranı oldum. Zaten motoru o ilk görüşte.. Allahım dedim bu motor ne böyle harika bişeymiş hakkaten..
    Alper abi kazasız belasız sürüşler dilerim ve tekrar teşekkür ederim vaktini ayırdığın için para biriktirme çabaları epey hız kazandı inş. seneye benim de bi cbr ım olacak

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz pazar günü tanıştığım Uthec'e buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sağolsun vaktini ayırdı ve almak istediğim motor konusunda sıkılmadan bunalmadan özellikleri hakkında epey anlattı ve gezdirdi. Motor almak için seçimimi netleştirdi ve cbr250r hayranı oldum. Zaten motoru o ilk görüşte.. Allahım dedim bu motor ne böyle harika bişeymiş hakkaten..
    Alper abi kazasız belasız sürüşler dilerim ve tekrar teşekkür ederim vaktini ayırdığın için para biriktirme çabaları epey hız kazandı inş. seneye benim de bi cbr ım olacak
    nasipse seneye cbr 250r ını alırsın ve oda kesmez seni ertesi senyede 600rr yada f alırsın))

bu arada bu trabzon gurubu nerede ne bır etkınlık ne bır toplanma brak 20 gundur trabzondayım kımse yok boş boş duruyoruz burada be
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim Ahmetçim lafı bile olmaz..ne zaman istersen gelip görebilirsin..

Motosikleti
    Yamaha TDM900 2004, Piaggio X9 500 ABS 2006,
    Erhan abi merhaba. Kısmetse cumartesi günü uçakla İzmir'e geliyorum. Kuzenimde bir fazer var pazar günü bir aktiviteniz varsa izmir dolaylarında katılmak isterim. Trabzon'a geldiğinizde fırsat bulup tanışamamıştık. Bu sayede tanışmış oluruz.
    Bir gün 4 teker istersem bir motor daha alırım.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasipse seneye cbr 250r ını alırsın ve oda kesmez seni ertesi senyede 600rr yada f alırsın))

bu arada bu trabzon gurubu nerede ne bır etkınlık ne bır toplanma brak 20 gundur trabzondayım kımse yok boş boş duruyoruz burada be
    ) cbrde biraz kalmayı düşünüyorum hatta abartı olmasın ama 50 bini cbrde tamamlamayı hedefliyorum. Belki de daha fazlası.. Cbr şuan benim düşüncemde bu motorumdan sonra bütün isteklerime cevap olacak motor diye düşünüyorum. 600lük makinayı pek düşünmüyorum açıkçası onlar beni korkutuyor.
    O değil de hakikaten ne zaman organizasyon var ben de gezilere katılmak istiyorum artıkın tek başıma gezmekten sıkıldım )

REKLAM ALANI
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)