Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Merhaba ben denizli mtk üyelerinden mehmet.temmuz itibariyle izmire geliyorum sizlerle tanışıp yol yapmak isterim.
    kene35, kemboo ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KAFKAS35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gun arkadasim skuter ile ceza yemis. Ustelik bu ceza da motordaki canta yuzunden. Aractaki her turlu aksesuar yasakmis. Ya ruhsata isletecek ya da 80 tl cezayi odeyecek ve bir daha da motorca canta ile dolasmiyacak.
    Bu konuda bilginiz var mi? Bu gun herkese ayni cezayi yazdi diyor alsancakta gelen gecene.
    Hangi maddeden ceza yazmışlar öğrenebilirmisin? Yani ceza tutanağında yazılı madde ne? Normalde böyle bir madde yok diye biliyorum.Eğer yazıyorlarsa (ki ben sanmıyorum)bile başka bir maddeden yazıyorlardır.Makbuza bakıp arkadaşın bize o maddeyi söylerse bizde daha detaylı bilgi sahibi olur ona göre bir değerlendirme yapar ona göre hareket ederiz.
    HER TEMAS BİR İZ BIRAKIR...

Motosikleti
    HONDA NC 750XA
    Alıntı ERTOBİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HARİKA BİR GEZİ OLDU DÜZENLEYEN , KATILAN ÖZBEK YOLLARINDA KAYBOLAN TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR...
    Erdoğan Ağabey, umarım Üzbek yollarinda, kaybolan sen diğilsindir. Fotolarda da karizmanı konuşturmuşsun. Aman nazar deymesin. :-)

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KAFKAS35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi maddeden ceza yazmışlar öğrenebilirmisin? Yani ceza tutanağında yazılı madde ne? Normalde böyle bir madde yok diye biliyorum.Eğer yazıyorlarsa (ki ben sanmıyorum)bile başka bir maddeden yazıyorlardır.Makbuza bakıp arkadaşın bize o maddeyi söylerse bizde daha detaylı bilgi sahibi olur ona göre bir değerlendirme yapar ona göre hareket ederiz.
    32. Maddeymiş.

Buradan da bakabilirsin abi.

Rica etsem trafikçi arkadaşlara sorup bunun tam olarak neymiş ne yapmamız gerekiyor öğrenip paylaşabilir misin?
    Teşekkür ederim.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    madde 32: Araç üzerinde yapılan teknik değişikliği 30 gün içinde tescil yapan kuruluşa bildirmemek

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bu ceza kalkmicakmi bu şekilde devammi edicek imza kampanyasi vs vs elimizden ne geliyorsa yapalim.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çanta yüzünden ceza kanunu nedir? bizden başka hangi ülkede vardır acaba? biz bu motorları ticari olarak mı kullanıyoruz, kaçak eşya mı taşıyoruz, vergisini alıyosun zaten, mantığına küfredicem yeminle.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    CBR 250 -Kanuni GT170
    Selamlar..ben selim kızılkaya...aranıza yeni katıldım...birdaha ki gezinizde size katılmak ve tanısmak için sabırsızlanıyorum..herkese iyi formlar
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Norvadin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..ben selim kızılkaya...aranıza yeni katıldım...birdaha ki gezinizde size katılmak ve tanısmak için sabırsızlanıyorum..herkese iyi formlar
    hoşgeldin Selim dostum, bizi takip et görüşmek üzere..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Dövletin parası bitmiş herhalde , ya da bazı birimlerinin canı sıkılmış huzursuzluk çıkarayım diyor. Taksime izin yok deyip gereksiz bir çatışmanın önünü açtıkları gibi ...
    abeciMotoru bunu beğendi.

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Arkadaşlar ben şöyle bir bilgiye ulaştım.
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Motosiklet çantaları için,"teknik değişikliğe girer" şeklinde görüş bildirmesiyle, Emniyet Genel Müdürlüğü 17.08.2012 tarih, 4954-160093 sayılı ile, 81 ildeki Trafik Müdürlüklerine bir iç genelge göndererek, "motosiklet çantalarının ruhsata işletilmesi gerektiği" talimatını vermiştir.
    http://www.motosikletforum.com/konu/arka-cantasini-topcase-ruhsata-isletmeyene-72tl.10180/

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı slameram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben şöyle bir bilgiye ulaştım.
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Motosiklet çantaları için,"teknik değişikliğe girer" şeklinde görüş bildirmesiyle, Emniyet Genel Müdürlüğü 17.08.2012 tarih, 4954-160093 sayılı ile, 81 ildeki Trafik Müdürlüklerine bir iç genelge göndererek, "motosiklet çantalarının ruhsata işletilmesi gerektiği" talimatını vermiştir.
    http://www.motosikletforum.com/konu/arka-cantasini-topcase-ruhsata-isletmeyene-72tl.10180/
    Merhaba.

Verdiginiz linkteki konu 2012nin eylül ayina aittir.

2014deyiz ve kismi değişiklikler olmus olabilir.

Umarim ayni kanun gecerli degildir.

KAFKAS35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Trafikteki polis arkadaşların dediğine göre:Ticari amaçlı kullanılan scooterlara neredeyse kendinden büyük taşıma çantaları takılarak trafiğe çıkılmakta ve bundan dolayı bizzat bu motosikleti kullanan sürücülerinin, yayaların ve diğer araçların güvenliği tehlikeye düşmekteymiş.Bu durumun önlenmesine yönelik bir çalışma ve uygulama yapılıyormuş, hususi kullanılan ve çok dikkat çekecek kadar büyük olmayan çantalarla ilgili bir durum söz konusu değilmiş...Ama yinede bir süre topcase taşımamakta fayda var diye düşünüyorum.
    kemboo ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Alıntı KAFKAS35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikteki polis arkadaşların dediğine göre:Ticari amaçlı kullanılan scooterlara neredeyse kendinden büyük taşıma çantaları takılarak trafiğe çıkılmakta ve bundan dolayı bizzat bu motosikleti kullanan sürücülerinin, yayaların ve diğer araçların güvenliği tehlikeye düşmekteymiş.Bu durumun önlenmesine yönelik bir çalışma ve uygulama yapılıyormuş, hususi kullanılan ve çok dikkat çekecek kadar büyük olmayan çantalarla ilgili bir durum söz konusu değilmiş...Ama yinede bir süre topcase taşımamakta fayda var diye düşünüyorum.
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim.
    Cezayi yiyen arkadas barsan global de calisiyor. Cok ufak tefek evraklari alsancak icinde tasiyor. Evet kendisi kurye ama cantayi sahsi kullanim icin kullaniyor. Ki canta oyle pizzaci pideci cantasi degil. Bildigimiz ufak bi canta. Motor sirkete ait degil. Arkadasin kendi uzerine kayitli. Buna ragmen cezayi yemis.
    Senin de didigi gibi belli bi sure canta kullanmasak iyi olacak. Bilgilendirme icin tesekkur ederim

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bu kampa katılacak olan var mı acaba?

https://www.facebook.com/events/552669648179099/

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Link acilmiyor bahsettigin Kampı goremedim.

Sanirim izmokdan bahsediyorsun.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    'yaza merhaba dikili çam kamping' etkinliği. Turk-mok mu izmok mu bilmiyorum. Yazmıyor etkinlikte

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    dün yaptığımız kısa gezinin raporu
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3328250

Benim motorun lastiklerini degistirmeyi duunuyorum. Sahibinden.com da on arla mişlen lastikleri 200 tl ye buldum. İzmirde nerde uygun fiyata montaj yaptira bilirim? Asa yukari kac tl ye degistiriyorlar lastikleri?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9904544/detay/

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    tuncay
    lastik konusunda buz moto bornova derim
    hepsini yapıyor sbop değişimi sökme takma balans
    bunları dışarıda 50 tl ye falan yaptırırsın
    işin olmadığı zaman seninle gidelim istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler