Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    bence terminalden geleceğin otobüs firmasının şehir içi servisine bin. bütün firmaların gaziemire ücretsi servisi var.bindiğin araç şöförüne sor sarnıç a nası gidicem diye
    sana oradan kısa bi aktarma yapma konusunda fikir verir.yada oraya en yakın yerde indirir seni,bi taksiye binersin heralde en fazla 10-15 lira yazar taksi gaziemir - sarnıç arasında

bu arada sinan niye söktün bu kadar motoru yapboz gibi oynuyosun valla motorla iyi cesaret bende o cesaret yok :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    teşekkürler arkadaşlar..daha öncesinde gezmeye çıkıp metro ile dönmüştük..yollar inşaat halindeydi..çok uğraşmıştık o zaman..
    inşallah hayırlısı ile hallederiz..
    teşekkürler yinede....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Samet Can'ın dediği gibi servise bin gaziemirde in. Servis durağı sarnıç durağına yakın. Servis seni ya kendi durağına geçmeden ışıklarda tansaşın orda indirirse karşıya geçmene gerek kalmaz tansaşın girişi tarafına yönelir bankamatikleri geçip sorarsın durağı. Zaten arada 10m kalmıştır. Eğer tansaşın orda ışıklarda durmayıp u dönüşü yaparsa biraz yürümen ve karşıya geçmen lazım. Sonra gene aynı tarif. Minibüse binince yolunda 10 15 dk sürüyor zaten sonrası kolay...

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Tüm tanıştığım ve henüz tanışamadığım,İzmir mt. arkadaşlarımın en samimi duygularımla bayramını kazasız,hoş anılarla tamamlaması dileği ile

Motosikleti
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet Can'ın dediği gibi servise bin gaziemirde in. Servis durağı sarnıç durağına yakın. Servis seni ya kendi durağına geçmeden ışıklarda tansaşın orda indirirse karşıya geçmene gerek kalmaz tansaşın girişi tarafına yönelir bankamatikleri geçip sorarsın durağı. Zaten arada 10m kalmıştır. Eğer tansaşın orda ışıklarda durmayıp u dönüşü yaparsa biraz yürümen ve karşıya geçmen lazım. Sonra gene aynı tarif. Minibüse binince yolunda 10 15 dk sürüyor zaten sonrası kolay...
    durağın adı sarnıçtı ama nizamiye o durağa oldukça uzak..geçen sefer arkadaş kandırdı yankın yürürüz dedi 45 dakika sürdü...

bu sefer yalnızım...yanımda arkadaşım da yok,bilmediğim bi yerde bir başıma kurtlara kuşlara yem olmasam diyorum....

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    ama oraya gitmenin de başka alternatifi yok bildiğim kadarıyla.
    sen garajdan otobüs firmasının gaziemir ücretsiz servisine bin.ona sorarsın belki bi başka otobüs geçer oraya.olmazsa benim dediğim gibi taksiye binersin 15 lirayı geçeceğini sanmıyorum gaziemir-sarnıç arası.

Motosikleti
    Ya ben gaziemirdeyim sarnıçta oturuyorum durağını biliyorum ayrıca otobüs servisleride genelde aynı yerde duruyorlar sen diyeceksinki beni tansaşta indir. En kolay ordan olur. Adam seni tansaşta indirsin durak 5 dkka sürmüyor

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    bugün yokmu bişey arkadaşlar...ses seda yok kimseden

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    tüm izmir mt ailesinin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım .

denizli mt
    okay şen

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    @fatihkrm

Fatihcim geçen gün ben gelecektim ama geç kaldım Saat 22:00 gibi meydana geldim ama kimsecikler yoktu (ya da ben bulamadım sizi tanımadığımdan) ama diğer etkinlikte ordayım ;)

Motosikleti
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @fatihkrm

Fatihcim geçen gün ben gelecektim ama geç kaldım Saat 22:00 gibi meydana geldim ama kimsecikler yoktu (ya da ben bulamadım sizi tanımadığımdan) ama diğer etkinlikte ordayım ;)
    Arkadaşlar bu akşam buluşuyor muyuz gelebilen var mı? Ancak geç olursa iyi olur yada ben bulunduğunuz yere gelirim.

Motosikleti
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben gaziemirdeyim sarnıçta oturuyorum durağını biliyorum ayrıca otobüs servisleride genelde aynı yerde duruyorlar sen diyeceksinki beni tansaşta indir. En kolay ordan olur. Adam seni tansaşta indirsin durak 5 dkka sürmüyor
    teşekkür ederim ama hava uçak okul komutanlığının nizamiyesinin duraklarla uzaklığı hatırı sayılır gibiydi...yürüyerek tabi...arkadaşın gazına gelince akşam saati yürütmüştü bizi...
    evet tansaşı hatırladım sanırım...herhalde orada inip bir taksiyle nizamiyeye gitmem gerekecek...
    off be senelik izin dönüşünde işbaşını İzmirde yapmakta nereden çıktıki şimdi???

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim ama hava uçak okul komutanlığının nizamiyesinin duraklarla uzaklığı hatırı sayılır gibiydi...yürüyerek tabi...arkadaşın gazına gelince akşam saati yürütmüştü bizi...
    evet tansaşı hatırladım sanırım...herhalde orada inip bir taksiyle nizamiyeye gitmem gerekecek...
    off be senelik izin dönüşünde işbaşını İzmirde yapmakta nereden çıktıki şimdi???
    Minibüsten inince durakla orası arası 10 15 dkka ama genede sen bilirsin. Taksiyle rahat olur tabi çokta yazmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Arkadaşlar ben diyorum ki bu akşam 9 10 gibi konakta buluşalım ama bayram öncesi işleriniz olabilir... gelecek olan varsa plan program yapalım...

Motosikleti
    Ninja 250r
    Alıntı DaRkNeSs- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sinan niye söktün bu kadar motoru yapboz gibi oynuyosun valla motorla iyi cesaret bende o cesaret yok :D
    valla cok faydası oluyor ama herşeyi öğreniyorum, ben ufakkende böyleydim ne var ne yok sökerdim birleştiremezdim bunu birleştirebiliyorum allahtan ))
    Blackwidow bunu beğendi.

Motosikleti
    alsancakta http://www.mekan360.com/360fx_sunset...anizasyon.html orada olabilir...21.00 gibi gelecek varmı.ona göre gideriz...

Motosikleti
    Alıntı fatihkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alsancakta http://www.mekan360.com/360fx_sunset...anizasyon.html orada olabilir...21.00 gibi gelecek varmı.ona göre gideriz...
    Ben geliyorum... bir aksilik çıkarsa telden ulaşırım..

Motosikleti
    Ok.saat.21 de ordayim.

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Hayırlı Bayramlar dilerim herkeze Tuncer modum haber alıyormusun bizim eski tayfadan kimseyi göremedim

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Değerli arkadaşlarım başta Sn.Adminimiz ve Sn.Moderatörlerimiz olmak üzere İzmir-MT üyelerinin tüm MT ailesinin ve üyelerinin tüm dostlarımın ve arkadaşlarımın mübarek Şeker (Ramazan) Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.Sevgi ve Saygılarımla.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Herkezin sevdikleriyle sağlıklı,mutlu, huzurlu, motorlu, kazasız belasız nice bayramlar geçirmesini dilerim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler