Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    İzmir-MT Kanımıza işlemiştir.Nasıl mı? Buyrun o zaman

Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    amca seni canıgönülden kutluyorum..))

Motosikleti
    İzmir-MT ailesi hepinize GÜNAYDIN. Hayırlı sabahlar hayırlı işler dilerim.Tekeriniz düz bassın.
    BİLGİ ve SEVGİ

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu resimler o kadar güzel ki gördükçe zaman hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Keşke fark etmeden zaman geçse de bende ehliyetimi ve motorumu alıp sizlerin yeni bir üyesi olabilsem.
    Herkese İyi Günler. Kazasız Belasız..

Motosikleti
    YZF-R125
    Herkese merhabalar. Adım Kerim 17 yaşındayım. Denizcilik bölümünde gemi güverte (Lise) okuyorum. Forumu takip ediyordum fakat İZMİR-MT grubuna katılmak aklıma gelmemişti. Motor camiasına yeni katıldım desem doğrudur. 9. Sınıftan beri motor tecrübem olsa da kendi tarzım olan super sport (racing) a yeni geçiş yaptım. Ailemin desteği ile YZF R-125 aldım. Bu arada İzmir / Buca da ikamet ediyorum. Bundan sonra ki buluşmalara Allahın izniyle katılmayı planlıyorum müsait oldukça. Koruma kıyafetlerim şu anda tam değil. Aslında sadece deri ceketim eksik. O konuda da yardıma ihtiyacım var. Biraz pahalı olsa da Dainese düşünüyorum fakat istediğim modeli tam bulamadım, önerilerinizi bekliyorum (ayrıca motorum siyah renkte jantları ise altın sarısı renktedir.) Ayrıca Buca da olupta beraber takılabileceğim arkadaşlar , abiler veya ablalar var ise ben her zaman hazırım
    Saygılar , Allaha emanet olun.

Motosikleti
    Alıntı CankutKaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resimler o kadar güzel ki gördükçe zaman hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Keşke fark etmeden zaman geçse de bende ehliyetimi ve motorumu alıp sizlerin yeni bir üyesi olabilsem.
    Herkese İyi Günler. Kazasız Belasız..
    Sn.Cankut; Unutmayınız ki sabır göstermek en büyük erdemlerdendir.Sabırlı olun mutlaka mükafatını alacaksınızdır.

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Alıntı Kerim. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Adım Kerim 17 yaşındayım. Denizcilik bölümünde gemi güverte (Lise) okuyorum. Forumu takip ediyordum fakat İZMİR-MT grubuna katılmak aklıma gelmemişti. Motor camiasına yeni katıldım desem doğrudur. 9. Sınıftan beri motor tecrübem olsa da kendi tarzım olan super sport (racing) a yeni geçiş yaptım. Ailemin desteği ile YZF R-125 aldım. Bu arada İzmir / Buca da ikamet ediyorum. Bundan sonra ki buluşmalara Allahın izniyle katılmayı planlıyorum müsait oldukça. Koruma kıyafetlerim şu anda tam değil. Aslında sadece deri ceketim eksik. O konuda da yardıma ihtiyacım var. Biraz pahalı olsa da Dainese düşünüyorum fakat istediğim modeli tam bulamadım, önerilerinizi bekliyorum (ayrıca motorum siyah renkte jantları ise altın sarısı renktedir.) Ayrıca Buca da olupta beraber takılabileceğim arkadaşlar , abiler veya ablalar var ise ben her zaman hazırım
    Saygılar , Allaha emanet olun.
    Sn.Kerim kardeşim hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin motorunuzu sağlıkla kazasız belasız kullanın.Bahsetmiş olduğunuz mont konusunda mutlaka arkadaşlarım size yardımcı olacaklardır.Tekrar hoş geldiniz, bizler her perşembe akşamı saat 19.00 dan sonra hava güzel ise yağış yoksa inciraltı sahilde helikopter pistinin oradaki büyük uçak maketinin altındayız bekleriz.

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

Alp_Tunay; En sonunda tekneyei macunlayabildim.Birkaç gün sonra zımpara işine başlarım
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Çok haklısınız. Bu güzel heyecanlar için sabredeceğim

Motosikleti
    Olsun biz yinede sizi bir perşembe akşamı semavere bekleriz.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi motorlarınız başında görmek çok güzel olur eminim. En yakın zamanda gelmeye çalışacağım.

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava yagışlı gözküyo ama güzel olursa bende sizlerle tanışmayı istiyorum amca saat 19:00 orda olmaya çalışıcam
    99 model BW'S 100

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    saat 20 00 gibi uçağın dibinde oluruz 23 30 a kadar ayrılmayız DUMANA bakarak bizi bulabilirsiniz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    suzuki dl 650
    Eger gelipte bulamazsanıZ inciraltı karakoluna sorun onlar bile bizim yerimizi size gösterirler Yada turkuazın otopark kapısına gelirseniz bizim motorları görürsünüz.: tüm dostları bekliyoruz yagmurda yagsa biz ordayızz.

Motosikleti
    YZF-R125
    gelmeyi çok istiyordum bu günde gözüm kesmedi pek uzak kalıyor bdiye ya :/ bu buluşma gaziemir yada buca taraflarında olmuyor mu hiç )

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep sizin olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Mutlu yıllar...................
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı sedarsad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava yagışlı gözküyo ama güzel olursa bende sizlerle tanışmayı istiyorum amca saat 19:00 orda olmaya çalışıcam
    ARAMIZA hoş geldin, yüreğinle ve motorunla herzaman bekleriz biz seni sevdik sende bizi sıcak bulduysan her zaman semaverde çayın hazır
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Hoşbulduk cengiz abi senle ve diger abilerimle tanıştıgıma çok memnun oldum bende seni ve diger abimleri çok samimi ve sıcak buldum her zaman buldukça semaverde çayınızı içmeye gelicem abi
    99 model BW'S 100

Motosikleti
    suzuki dl 650
    2012 nin ilk mesajını yeni yıl kutlamasıyla yapmak istedim. Tüm motorcu dostlarımın kazasız ve bol kilometreli bir yıl geçirmesi dileklerimle
    HERKESİN YENİ YILINI KUTLARIM.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet Türkiye yani Motosiklet.Net sitesinin facebook üzerinde bir tek grubu vardır o da " MotosikleT.NET - MT " adını taşır ve 24 bine yakın üyesi bulunmaktadır.
    Facebook üzerindeki sayfanın yöneticileri MT sitesindeki yöneticilerle aynı şahıslardır,farklı şahıs veya üyelerden yönetici bulunmamaktadır.
    Bunun haricinde burada bahsi geçen Mototerapi ya da başka bir adı taşıyan başka bir Motosiklet Türkiye forumuna ait facebook sayfası bulunmamaktadır.

Mevcut MT Yönetiminin haricinde hiç bir üye MT Facebook ya da Motosiklet.net sayfalarında yetkili değildir.
    Dolayısıyla üye olunan facebook ya da başka platformlardaki farklı grupları oluşturanlar ve bu grupların uslup,kural ve düzeni bizim müdahil olabileceğimiz bir durum değildir.

Motosiklet.net ya da facebook MT sayfası üzerinden yazılan yazılar ve gelen şikayetler değerlendirilip kurallar ışığında gereken yapılmaktadır.

Üye olacağı grubu seçme hakkı üyenin kendisine ait olduğu gibi ayrılma kararı da elbette ki kendisine aittir.
    Burada ki tek husus başka yerlerde yaşanan sorunları MT ile özdeşleştirmemektir.

Motosiklet.Net Sitesi üzerinde forum kurallarında da bahsedildiği üzere açılan başlıkta farklı konulardan bahsetmek,tartışma içerikli mesajlaşmak yasaktır.

Konu dışı mesajlaşmalar silinmiştir.
    Konunun sayfa üzerinden devam ettirilmemesi,söylenmek istenen birşey ya da bu konu hakkında bir şikayeti olan varsa özel mesajla şahsım ya da diğer yöneticilere iletilmesini rica ediyorum.

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Herkese günaydın, iyi perşembeler

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın,akşam görüşmek üzere..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler