Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Merhaba arkadaşlar bayramda izmirdeyim. Dün karşıyakaya giderken 1 adet CBR600f ve ybr gidiyodu yanyana. Üstlerinde yeşil, yıldızlı ceketler vardı hangi grubun onlar yahu gazlayıp gittiler yanımızdan bi de bugün çeşmealtı tarafından birsürü motorlu grup ve tekli motorlar geldi bizdenmidir onlar ?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bayramda izmirdeyim. Dün karşıyakaya giderken 1 adet CBR600f ve ybr gidiyodu yanyana. Üstlerinde yeşil, yıldızlı ceketler vardı hangi grubun onlar yahu gazlayıp gittiler yanımızdan bi de bugün çeşmealtı tarafından birsürü motorlu grup ve tekli motorlar geldi bizdenmidir onlar ?
    izmirde o kadar çok motorcu ve o kadar çok grup var ki.. o yüzden o kimden bu kimden dersek çıkamıyoruz işin içinden hepsi bizden demek en güzeli

Alıntı alico96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜTÜN ARKADAŞLARIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM.SEVDİKLERİNİZLE MUTLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEKLERİYLE İYİ BAYRAMLAR....
    amin nice bayramlara hep beraber sağlık ve huzurla girmeyi nasip etsin

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    25 kasım perşembe saat 19 00 sonrası inciraltı KIRKAHVESİ nde küçük bir motor sevdalısı grupla kocaman bir tavla ve çay toplantısı yapacağız ilk çaylar ücretsiz ikinci çaylar iki katı fiyatına olacaktır ( tek çayla kaçmak yok ) işi uyanları ve ben yağmurdan korkmam diyenleri bekliyoruz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Virago XV535
    Gelmeye çalışacağım.

Tavlada iyi değilimdir ama çok iyi çay içerim

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Rakip arıyorum bende..... Tavla turnuvasının tadı olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 kasım perşembe saat 19 00 sonrası inciraltı KIRKAHVESİ nde küçük bir motor sevdalısı grupla kocaman bir tavla ve çay toplantısı yapacağız ilk çaylar ücretsiz ikinci çaylar iki katı fiyatına olacaktır ( tek çayla kaçmak yok ) işi uyanları ve ben yağmurdan korkmam diyenleri bekliyoruz
    22:30 da dersim bitiyor. eserse gelirim ama gelmeden alo derim. malum gelmem 23 ü bulur. alo derim dediysemde hanıma alo derim izin verirse gelirim. hanım beni tek başıma çay içmeye yollamıyor

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakip arıyorum bende..... Tavla turnuvasının tadı olsun...
    ya seni zar diye tutar pul diye çarparım. gelirsem hem aklını hemde dübeşini alırım göbüşü sana bırakırım

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22:30 da dersim bitiyor. eserse gelirim ama gelmeden alo derim. malum gelmem 23 ü bulur. alo derim dediysemde hanıma alo derim izin verirse gelirim. hanım beni tek başıma çay içmeye yollamıyor

ya seni zar diye tutar pul diye çarparım. gelirsem hem aklını hemde dübeşini alırım göbüşü sana bırakırım
    Ba babaaaaa.... Bekliycem seni....

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Arkadaşlar herkesin bilgisine önemle sunarım. Bu kurs ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. Motorlu eğitim değildir, sürüş yoktur.

Katılmanızı ve bilginizi arttırmanızı şiddetle öneririm.

ART Rospa Teori Kursu
    26 Kasım Cuma, İzmir Ekonomi Üniversitesi
    19:00

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:49 ----------

ART hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar burayı tıklayarak web sitesinden daha fazla bilgi alabilirler.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    YAMAHA MT 25

motorumu ararken...

İlk mesajımı buraya yazmak kısmetmiş...

"Motorumu" araken aşağıdaki ilana ulaştım. Bütçem tam da bu ilanda ki motora yetiyor. Pegaso 650 ya da F650 GS arasında alabileceğim en iyi motoru almaya çalışıyorum.

İzmir de bir arkadaş bana motor düzgündür dese (düzgünse tabii), ben de gelip alsam (Eskişehir de yaşıyorum) nasıl olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35065627/detay

İlanı vermezsem nereden bileceksiniz hangi motor olduğunu değil mi

Motosikleti
    Virago XV535
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin bilgisine önemle sunarım. Bu kurs ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır. Motorlu eğitim değildir, sürüş yoktur.

ART Rospa Teori Kursu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:49 ----------

ART hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar burayı tıklayarak web sitesinden daha fazla bilgi alabilirler.
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben İzmir Ekonomi'de çalışıyorum ve kesin katılacğım eğitime. Katılmayı düşünen arkadaşlara ev sahipliği yapabilirim

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ba babaaaaa.... Bekliycem seni....
    hava durumu müsait olursa gelmeye çalışırım. gelemezsemde ilk görüşmede tavlada ifadeni alayım

ART Rospa Teori Kursu
    daha önce iki kere bu tip eğitimlere katıldım. bildiğimiz şeyler gibi gelsede her dafasında yeni birşeyi mutlaka öğrendim yada unuttuğum bir çok şeyi hatırladım. faydalıdır öneririm.

Alıntı osmanaktuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk mesajımı buraya yazmak kısmetmiş...

"Motorumu" araken aşağıdaki ilana ulaştım. Bütçem tam da bu ilanda ki motora yetiyor. Pegaso 650 ya da F650 GS arasında alabileceğim en iyi motoru almaya çalışıyorum.

İzmir de bir arkadaş bana motor düzgündür dese (düzgünse tabii), ben de gelip alsam (Eskişehir de yaşıyorum) nasıl olur
    valla bu işlerde yorum yapmak zor. gelip kendiniz inceleseniz daha mantıklı olur bence. eğer gelirseniz sizi servis ve usta konusunda yönlendirebilirim.

Alıntı gokcenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben İzmir Ekonomi'de çalışıyorum ve kesin katılacğım eğitime. Katılmayı düşünen arkadaşlara ev sahipliği yapabilirim
    bakalım cuma hava nasıl olacak. müsait olursam gelirim

Motosikleti
    YAMAHA MT 25
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu işlerde yorum yapmak zor. gelip kendiniz inceleseniz daha mantıklı olur bence. eğer gelirseniz sizi servis ve usta konusunda yönlendirebilirim.
    Haklısın wallace yine de ilgine teşekkür ederim.

Aslında istediğim şeyin çok da kolay olmadığını empati yapınca ben de anladım ancak belki bir "motor ustası" okur ve (gerekirse bedeli karşılığı) ekspertiz yapabilir diye bir umutla yazdım...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Güncelleyelim duymayan kalmasın...

Motosikleti
    Virago XV535

ART Rospa Teori Kursu

Eğitime katıldım,

19:15 gibi başladı, saat 23:00'a kadar devam etti. Oldukça kalabalık bir izleyici kitlesi vardı. Polislerden, kuryeci arkadaşlara, tecrübelilerden yeni başlayanlara aşşağı yukarı 200'e yakın motorcu vardı. Sunum ve eğitim çok profesyonelce hazırlanmıştı. Eğitmen tüm sorulara açıklayıcı cevaplar verdi ve benim şahsen kafamda soru oluşturan pek çok konuya değindi. Bakış, görüş, sabit hız, frenleme, viraj alma, koruma kıyafetleri gibi konular hakkında bilgi verildi.

Ben motora yeni başlayan ve malesef henüz hiç bir formal eğitime katılamamış birisi olarak gerçekten çok faydalandım. Herşeyden önemlisi motor kullanmayı eğitimle öğrenmenin ne kadar önemli olduğuna tekrar tekrar ikna oldum. Bundan sonraki ilk hedef CBT ile başlayıp diğer sürüş eğitimlerine kayılmak (yavaş yavaş, para buldukça

Emeği geçen herkese içtenlikle teşekkür ediyorum.

Herkese iyi hafta sonları

Gökçen

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    İzmir'de feci kaza: 2 ölü!

İZMİR'in Bornova İlçesi'nde mıcır yüklü kamyonun altında kalan motosikleti kullanan 30 yaşındaki Selçuk Duran ile arkadaşı 24 yaşındaki Ferhat Tık öldü.
    Kaza, saat 01.30 sıralarında, Ankara Caddesi'nde meydana geldi. Bornova’dan Konak yönüne giden Selçuk Duran yönetimindeki 45 UA 2406 plakalı motosikletle, aynı yöne giden 27 yaşındaki Eray Çiçek'in kullandığı 34 VM 0248 plakalı TIR'la, ardından da 30 yaşındaki Musa Özmen yönetimindeki 35 NEC 52 plakalı kamyonla çarpıştı. Kazada, motosiklet sürücüsü ile arkasında oturan oturan Ferhat Tık ağır yaralanırken, kamyonun altında kalarak kaza yerinde öldü. hayatını kaybetti. Motosiklet sürücüsü Duran, ilk müdahalesi yapıldıktan sonra sağlık ekiplerince ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Duran, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Soruşturma sürdürülüyor.

http://haber.gazetevatan.com/izmirde...43022/1/Gundem

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Arkadaşlar sön günlerde motosiklet kazalarında artış var,sanırım bunda yağışın etkisi var,yağışlı havalarda çok daha dikkat edelim,mümkünse hiç trafiğe çıkmayalım.

Merhaba arkadaşlar. Adım Volkan ÇİMEN, uzun bir aradan sonra yeni makineme kavuştum (FZ6 Fazer) ve tadını çıkarmak istiyorum.Umarım güzel gezilerde beraber oluruz.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    şu bizim volkan değilmi bu HAYIRLI OLSUN kazasız belasız
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    şu bizim volkan değilmi bu HAYIRLI OLSUN kazasız belasız

Banada pek yabancı gelmedi ama?...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Volkan buradan da söyleyeyim,hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler