Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    hmm benim pazar günü gelmem kesinleşti gibi ama bi atraksyon olmayacak gibi. herneyse bende bi fuara girer radara biner ordan yemek yer çeşmeye döner evme gelirim ne yapayım eşim ve ben solo takılırız.

bu arada çok fena duygu sömürüsü yaparım
    GT650R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gittardando,valla gel artık Özlettin...
    Biran önce görüşmek dileğiyle

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Arkadaşlar bu cuma toplantı var galiba. Toplantının yeri ve zamanı hakkında bilgi bulamadım yada atladım. Brnde gelip tanışma faslına başlamak istiyorum.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007
    Selam motorumu aldım sonunda Nazillide oturuyorum. Hafta sonu İzmir deyim. Eğer bir etkinliğiniz olacaksa size katılmak istiyorum. İzinlerinize sunulur.
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    Güreli,ve Chopperrider ve Wallace.....

Günaydın izmir. Rahmi abicim cep numaramı özelden yolladım bilgin olsun.

arkadaşlar bu haftasonu ben evdeyim kapanıp ders çalışacağım. kimse beni dürtmesin, kanıma girmesin. sizlere iyi eğlenceler. ayın 3 ünden sonra yine yollardayım inşallah

Günaydın İzmir...

Kaptanpoyraz,buluşmalar duyurular bölümünde yer alır,oraya bakarsan bulamama gibi bir şansın yok Bu hafta ki buluşmanın linki aşağıda;
    http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/35747-%5Bizmir-mt%5D-31-agustos-cuma-%22elime-diken-batti%22-bulusmasi.html

tavsanolusu,aramıza hoşgeldin
    Hafta sonu bir etkinliğimiz yok.
    Görüşmek üzere...

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaptanpoyraz,buluşmalar duyurular bölümünde yer alır,oraya bakarsan bulamama gibi bir şansın yok Bu hafta ki buluşmanın linki aşağıda;
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html
    ..
    Forrab gerçekten haklıymışsın. verdiğin link'e tıklayınca karşıma çıktı. Anladım ki bulamama gibi bir şansım yokmuş Benimki farklı bir bulma yöntemi olsada sonuç aynı yere çıktı. Teşekkürler.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Kabtanpoyraz,duyurular bölümü var oraya baktığında mutlaka bulursun,sitemizde bütün buluşma,gezi vs. duyuruları oradan yapılır.Ben sana direkt bizim başlığın linkini verdim üstte...
    Neyse,bulduğuna göre sorun yok.Görüşmek,tanışmak üzere

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bende gelemiycem sanırım..İşim çıkmış haberim yok......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((ANLAŞILDI SANIRIM)
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rezil bir gün, özet geçicem paylaşmak istediğim sadece son kısmı çünkü.
    ailede sağlık sorunu ile ilgili bi sıkıntı varken işe gittim, bu sabah arabayı bıraktım kullanmak istemedim, akşam işden geldiğimde arabanın çepeçevre toplam 5 parçasına tekamül edecek şekilde derin bi şekilde çizildiğini gördüm, kasko ister diye hemen polis çağırdım rapor tutmak için, polis 10 dk da geldi, yerinde arabayı gördü, bizi takip edin karakolda raporu düzenleyelim dedi, karakolda arabayı yerinde gören memur ile raporu düzenledik.
    En son raporun bilgisayara kaydı için başka bi odada pc başında oturan başka polisin yanına uğramam gerektiği söylendi, önünde duran rapordaki her şeyi sora sora kaydetti, sonda hasar nerde dedi (o da raporda kabak gibi yazıyo), saydım yazdı, kağıdı bana uzatırken, ARABAYI NEREYE ÇARPTIN dedi, nasıl bi çarpmayla arabanın 5 parçası çizilir diye sordum, yüzüne uzun uzun baktım cvp vermedi döndüm çıktım.
    aradan bi kaç saat geçti, evdeki hastalık %50 beklenen bi hastalık şüphesiydi korktuğumuz gibi çıktı kader dedim kanıksadım, araba çazır cızır çizildi kasko yapar diye takmadım, ama madur durumunda bulunduğum yerde cahil birinin ithamına uğramamı halen sindiremedim, sinirim yatışmadı... e sen madur olarak gelen bir kişiye neden yalancı muamelesi yapıyosun, hem arabam var kaskom var istersem duvara vururum, sen neyi ispatlamaya çalışıyosun!!!!!!!!!!!?????????
    öfkemi yatıştırmak için en fazla kişiyle paylaşabileceğim yer burası olduğu için kafanızı şişirdim kusura bakmayın..
    mustafa abi ay sonu die işler yoğun giremedim siteye kusra bakma geç oldu
    geçmiş olsun abi arabayı çizenlere zaten söliceklerimi yazamam Allah acil şifalar versin geçmiş olsun takma kafana hayat to be contuıne ..
    [COLOR="RoyalBlue"][B][I]MOTORU[/I][/B] ve [B][I]İNSANLARI[/I][/B] SEVİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ :cat:[/COLOR]

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı quzeennn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi arabayı çizenlere zaten söliceklerimi yazamam Allah acil şifalar versin geçmiş olsun takma kafana hayat to be contuıne ..
    kuzen ne durumda motor planların...? umut sürekli çalışıyor alıver anahtarını yürüsün biraz o

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Canım sıkıldı MT izmir başlığının ilk 20 sayfasını okudum, nostalji yaptım yani... Acısı-tatlısıyla 8 ay geçmiş yahu, tatlısı çok tatlı, acısı çok acı...

Herkese tavsiye ederim, bir bakın, kurcalayın eski defterleri...

Kimler varmış, kimler kalmış, kimler gelmiş.....

Duygulandım ulen şimdi...
    ...Sergerdan...

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007

hoşbulduk

tavsanolusu,aramıza hoşgeldin
    Hafta sonu bir etkinliğimiz yok.
    Görüşmek üzere...[/QUOTE]

sağol takip ediyorum bundan sonra hafta sonları izmir etkinliklerinde bende varım. Görüşmek üzere
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

herkese slmlar ben bıraz uzak kaldım sanırsam arkadaslar bıdahakı toplantıya ınsallah katılırım 31ındekı toplantıya katılamadım aydındaydım cok gec geldım ama ınsallah bundan sonrakılerde varım... herkese ıyı geceler

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı quzeennn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen ne demek ya kusurumu olur bunun, tşkr ederim, haklısın o duygu ile söylenecek şeyler hiç bi yere yazılamaz, zaten bende gördüğüm anda dil frenini indirmişim, literatürde olmayan cümleler kurumuşum tamamen spontane, durunca aklıma geldi kandil gecesi girmişiz günaha.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Honda Beat :)
    Herkese merhaba öncelikle. İzmirli olup aranıza katılamadığım için çook üzgünüm :(

Bide dikkatimi çeken bi hususu belirtmek istiyorum. İzmirli motorcular neden hep ayvalığa gidiyor ? Arasıra çeşmeye de gelin . Biz size katılamıyoruz. Bari uzaktan görelim Eğer gelmek isterseniz ... size eski izmir çeşme yolunu öneririm. Yol üzerinde tepe kahve var. orada oturup kahvaltı yapabilirsiniz. Daha sonra alaçatıyı dolaşıp bide çeşmeye uğrarsınız. Bi gece kalıp ertesi gün dönersiniz. Eğer bi planınız olursa bana msn den uğlaşın. Kalıcak yer ayarlayabilirim...
    MSN : yelkenci2004@msn.com

( Kendi kendime gelin güvey mi oluyorum nee )
    Honda Hayat Onda ...

anilkan,aramıza hoşgeldin
    Ancak yalnışın var.Çeşme ye de gezi yapıldı.Hatta Ayvalık tan daha sonra oldu,yani uzak bi zamanda da olmadı (2 ay civarı oldu).
    Neyse,teşekkürler ilgin için.Ne zaman ne var şimdiden kestirmek imkansız.Bir şey olursa yardımını isteriz.

Görüşmek üzere...

Motosikleti
    Honda Beat :)
    forrap, ben teşekkür ederim. Demek ki ben kaçırdım. Kaçırmamın sebebide sanırım uzun zamandır siteye takılmamam :( Sizi hiç çeşmede görmediğim ve hiçbir arkadaştan öyle bi haber almadığım için biraz asi davrandım. Özür dilerim. Eğer bi programınız olursa buraya sizi ağırlamaktan şeref duyarız...

Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm benim pazar günü gelmem kesinleşti gibi ama bi atraksyon olmayacak gibi. herneyse bende bi fuara girer radara biner ordan yemek yer çeşmeye döner evme gelirim ne yapayım eşim ve ben solo takılırız.

bu arada çok fena duygu sömürüsü yaparım
    dostum sen çeşmelimisin ??
    Honda Hayat Onda ...

Anilkan,özür dileyecek bir şey yok yahu Asi felan davranmadın Sadece neden gelmiyosunuz dedin bende geldik dedim Bak aşağıdaki linke istersen,fotolara felan bakarsın.
    Çeşme gezisi - yat turu -
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-yat-turu.html

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı anilkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forrap, ben teşekkür ederim. Demek ki ben kaçırdım. Kaçırmamın sebebide sanırım uzun zamandır siteye takılmamam :( Sizi hiç çeşmede görmediğim ve hiçbir arkadaştan öyle bi haber almadığım için biraz asi davrandım. Özür dilerim. Eğer bi programınız olursa buraya sizi ağırlamaktan şeref duyarız...

dostum sen çeşmelimisin ??
    nerden çıktı o? duygu sömürüsündenmi çıktın yola??? yok ben aslen oflu olup almanyada doğup marmariste yetişmiş bir türk genciyim. ama yarı izmirliyim çünkü eşim izmirli.

ya izmir beni kabul etsende etmesende bu pazar izmirdeyim. gördüğüm her motorluya sizin isminizi sölicem birinizi yakalarım heralde izmirde.
    GT650R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler