Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı amras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun peki ben bu gruba nasıl üye olabilirim?
    Nüfüs kayıt örneği-itkametkah-3 adet vesikalık fotoğraf-adli sicil kâıdı-sağlık raporu (kan grubun olucak) hepsi bukadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şubata kadar düşünücem :)
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nüfüs kayıt örneği-itkametkah-3 adet vesikalık fotoğraf-adli sicil kâıdı-sağlık raporu (kan grubun olucak) hepsi bukadar...
    peki bunları kime vereceğim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 PM ----------

bide benim nüfusumda kan grubum yazıyor sağlık raporunda olurda yazmazsa sorun olmaz değil mi?
    [COLOR="Black"][B]FAST LIVE YOUNG DIE!!:wiinkk::cat:[/B][/COLOR]

peki bunları kime vereceğim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 PM ----------

bide benim nüfusumda kan grubum yazıyor sağlık raporunda olurda yazmazsa sorun olmaz değil mi?
    Yok kardeşim sağlık ocağından onaylı kaşeli olucak

Kime vereceğin konusuna gelince toplantılardan birisine gelirsin evrakları tamamlayınca orada kayıt olursun yetkili kişi mutlaka gelmiş olur...

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeşim sağlık ocağından onaylı kaşeli olucak

Kime vereceğin konusuna gelince toplantılardan birisine gelirsin evrakları tamamlayınca orada kayıt olursun yetkili kişi mutlaka gelmiş olur...
    tamamdır sağolasın.. toplantı tarihlerini ve yerlerini buradanmı takip edeceğim yoksa etkinlik bölümündenmi? biliyorum çok soru sordum ama yeniyim bu sitede kusura bakmayın

Duyurular bölümünden takip edebilrisin...

Motosikleti
    tamam sağol

amras umarım ciddiye almadın ??? şakasına takılıyorum herhangi bir evrak falan gerekmiyor toplantılara katıl ben geldim de yeterli

Motosikleti
    yaa ne bileyim öle bi heycanlandım bi an :D çok pis rezil olduğumu hissettim şuanda :/ neyse tamam ben toplantılara gelmeye çalışıcam ama malum bu sene öss senem o yüzden çok yoğunum bu sene ama elimden geleni yapıcam şubattada motorum geliyo heycandan ölmek üzereyim 4 ay kadar olmasına rağmen

yaa ne bileyim öle bi heycanlandım bi an :D çok pis rezil olduğumu hissettim şuanda :/ neyse tamam ben toplantılara gelmeye çalışıcam ama malum bu sene öss senem o yüzden çok yoğunum bu sene ama elimden geleni yapıcam şubattada motorum geliyo heycandan ölmek üzereyim 4 ay kadar olmasına rağmen
    Yok canım ne rezil olması boşluğuna geldi diyelim öss falan diyosun bence herşeyi bir tarafa bırak 1 sene sık dişini adam akıllı çalış seneye tüm yollar senin

E-10 mu aldın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 PM ----------

Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm kardeşim elimi atıyorum.. bu toplantıları cumartesiye alırsak sorun çözülür...boşluktan yararlanıyo bunlar....bende gelebilirim..
    Cumartesi konusunda bende naci abiden yanayım cumaları benim için zor oluyo çok kalamıyorum malumunuz bencede cumartesi daha iyi

NOT: Bi daha arabayla o saatte oralara girersem 2 olsun delircektim bi ara motorumun gözünü seveyim

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-10 mu aldın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 PM ----------

Cumartesi konusunda bende naci abiden yanayım cumaları benim için zor oluyo çok kalamıyorum malumunuz bencede cumartesi daha iyi

NOT: Bi daha arabayla o saatte oralara girersem 2 olsun delircektim bi ara motorumun gözünü seveyim
    e-10 u subatta alcakmış mertim okumadan mı yazıyon

bi regalci daha geliyo aramıza.toplantılara bekleriz amras hayırlı olsun motorun regal ii güzel ama ara sıra can sıkmıyo deil mertle en az üç kez yakma girişimimiz olmustur motorları hayırlı olsun tekrar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

sağolun peki ben bu gruba nasıl üye olabilirim?
    üye oldun bile hoş geldin
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e-10 u subatta alcakmış mertim okumadan mı yazıyon

bi regalci daha geliyo aramıza.toplantılara bekleriz amras hayırlı olsun motorun regal ii güzel ama ara sıra can sıkmıyo deil mertle en az üç kez yakma girişimimiz olmustur motorları hayırlı olsun tekrar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

üye oldun bile hoş geldin
    yok müdür anladım almış şubatta gelcekmiş parayı vermiş yani kurtaramadık yazık oldu

Şaka yapıyorum E-10 çok yakışıklı olmuş güle güle kullan

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    yok müdür anladım almış şubatta gelcekmiş parayı vermiş yani kurtaramadık yazık oldu

allah kurtarsın he he he ...

gözünü korkutalım birazda hoyrat davranmasın motoruna zangırdamaya baslıyo sonra motorun her yeri
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

gözünü korkutalım birazda hoyrat davranmasın motoruna zangırdamaya baslıyo sonra motorun her yeri
    kursağanda bırakcaz lan motoru adamın güle güle kullansın yine ama en fazla 10.000km gülebilicek sanırım sonrası hep aynı terane

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    topantılar c.tesiye kayarsa benim gelmem çok zor olur hoşş çok fazla katılamıyorum

bu araDA bi ybr denk getirdim bakalım peşinde koşturuyom olursa 29 ekimde aranızdayım))
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Motosikleti

kursağanda bırakcaz lan motoru adamın güle güle kullansın yine ama en fazla 10.000km gülebilicek sanırım sonrası hep aynı terane
    ya arkadaşlar ben henüz almadım ama almayı düşündüğüm motor o ama e-10la dd350e-6 arasında kaldım bu aralar.. sizce başlangıç için hangisi bu arada üyelik için teşekkürler

ya arkadaşlar ben henüz almadım ama almayı düşündüğüm motor o ama e-10la dd350e-6 arasında kaldım bu aralar.. sizce başlangıç için hangisi bu arada üyelik için teşekkürler
    Üyelik için Skulla teşekkür etmen gerekiyo

Diğer soruların içinse bi gün bi toplantımıza gel uzun uzun konuşup anlatalım herşeyi ondan sonra karar verirsin

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bu cuma nerede toplaşıoruz varmı bir önfikir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 PM ----------

bu arada varmı bugun bnm gbı yagmura yakalanan
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topantılar c.tesiye kayarsa benim gelmem çok zor olur hoşş çok fazla katılamıyorum

bu araDA bi ybr denk getirdim bakalım peşinde koşturuyom olursa 29 ekimde aranızdayım))
    Hadi hayırlısı Metin

Selam herkeze bi sorun olmazsa kortejde görüşürüz. olurda gelemezsem toplantıda görüşürüz.
    ne zamandır görüşemiyoruz gelip hasret gidereyim

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Alıntı stunt_rider_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı Metin

Selam herkeze bi sorun olmazsa kortejde görüşürüz. olurda gelemezsem toplantıda görüşürüz.
    ne zamandır görüşemiyoruz gelip hasret gidereyim
    eyw kardeşim kortejde ben,de al arkana bayrak sallarım
    cumada gel iki muhabbet edek
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler