Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım benım motorun elektırık tesısatı yapıldı tabı sızınde destegınızle arkadaslar gercekten buraya gelınce bı huzur doluyorum motorcu ınsanlarla dertlerı paylasmak onların cozumlerını dınlemek (tecrubeden sonra cozum bulmak)cok guzel hepınıze tekrar tesekkur edıyorum su an ıcın motorun devır saatı sorunu ve bellı bı devırden sonra gıtmemesı sorunu var onlarıda para buldukca halledecem ama cozumlere acıgım bu ara tekrardan tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşım hoşgeldin...
    kardeşim cuma bekliyoz seni kordona ne varmış bakalım.şu güzel ALSANCAK iskeleye gidelim çim saha maçımı ne varmış bende biraz oynayayım her kez oynuyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:11 AM ----------

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motorunu al da gerisi kolay, Mertte şahit ben unutsam bile o hatırlatır.Açıkcası süpriz bi gezi olur son noktayı koyar İzmirli olupta söyledigin yeri bilmeyen o kadar cok kişi vardır ki...

gezi başlıgı senden olacak,ayrıntıları oraya yazarsın,sürpriz gezinin içerigini şimdilik kendine sakla
    ne haber kardeşim görüşmeyeli balık varmı balık geziler ne zaman cesi yi göremiyorum tlf kapalı aradım kaç kere ne oldu bu çocuga para hırsımı aldı ne çok çalışıyor galiba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:14 AM ----------

Alıntı vahapaltaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım benım motorun elektırık tesısatı yapıldı tabı sızınde destegınızle arkadaslar gercekten buraya gelınce bı huzur doluyorum motorcu ınsanlarla dertlerı paylasmak onların cozumlerını dınlemek (tecrubeden sonra cozum bulmak)cok guzel hepınıze tekrar tesekkur edıyorum su an ıcın motorun devır saatı sorunu ve bellı bı devırden sonra gıtmemesı sorunu var onlarıda para buldukca halledecem ama cozumlere acıgım bu ara tekrardan tesekkurler
    hoş geldin kardeş hayırlı olsun
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

ne haber kardeşim görüşmeyeli balık varmı balık geziler ne zaman cesi yi göremiyorum tlf kapalı aradım kaç kere ne oldu bu çocuga para hırsımı aldı ne çok çalışıyor galiba[COLOR="Silver"]
    iyilik Oğuz abi haberler sende,sen gözükmüyorsun ortalıkta iyileştin mi tamamen??
    Cesur abinin keyfi yerinde bir süre aramızda olmayacak gibi ama başımız sıkışırsa rahatlıkla buluruz
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    iyilik Oğuz abi haberler sende,sen gözükmüyorsun ortalıkta iyileştin mi tamamen??
    Cesur abinin keyfi yerinde bir süre aramızda olmayacak gibi ama başımız sıkışırsa rahatlıkla buluruz
    cuma geliyormusun toplantıya cess de çagır özletti kendini.o olmayınca neşede olmuyor
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    cuma geliyormusun toplantıya cess de çagır özletti kendini.o olmayınca neşede olmuyor
    gelir muhtemelen bu toplantıyı kaçırmaz o

ben %99 gelicem Allah kısmet ederse

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    gelir muhtemelen bu toplantıyı kaçırmaz o

ben %99 gelicem Allah kısmet ederse
    ya nerlerde bu adam gelsinde bi yüzünü görelim yaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 PM ----------

oğuz abi nasılsın ?nasıl gidiyo?biraz önce davut abi aradı oda gelcek cuma günü.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    İzmir topicimiz coşmaya başladı, aman nazar degmesin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Bakalım yarın işten erken çıkabilirsem gelmek istiyorum uzun zamandır hiç gelemedim...erken çıkma şansım olmazsa 10dan önce gelemem...herkese hayırlı akşamlar...
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 PM ----------

oğuz abi nasılsın ?nasıl gidiyo?biraz önce davut abi aradı oda gelcek cuma günü.
    erken yat bu akşam sonra yarın yok uykum vardı yok aküm bitti gelemedim yok kalkamadım bak hükmen 6-0 mağlup sayarım

Motosikleti
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kayıplara karışan sensin çamur yapma

Davut abinin gelmesine de sevindim uzun zamandır göremiyorduk kendilerini aranan kan bulunmuştur taze ve etkin kan olarak bekleriz kendilerini

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erken yat bu akşam sonra yarın yok uykum vardı yok aküm bitti gelemedim yok kalkamadım bak hükmen 6-0 mağlup sayarım
    5 olur 7 olur ama bi daha 6 olmaz . bi gs li olarak belirteyim

böle konusuyon sonra 3 mars birden oluyon valla üzülüyom olum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 AM ----------

kayıplara karışan sensin çamur yapma

Davut abinin gelmesine de sevindim uzun zamandır göremiyorduk kendilerini aranan kan bulunmuştur taze ve etkin kan olarak bekleriz kendilerini
    ben hep burlardayım sen yoksun asıl ortalarda
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    bergamadan hayırlı akşamlar burada öğrenciyim max.1000 tl lik mondıal ramzey kanunı zonghsen vs... cross motor arıyorum düşük fiyata bulabileceğimi umuyorum yardımcı olursanız teşekkürler 0506 348 90 72 tarık gündüz(KARABÜK MT)
    Yamahaşk 😍

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cuma günü izmire geliyorum pazartesiye kadar ordayım etkinlik var mı?
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

slm millet.. bende skygo 200 cc kros var aranıza yeni katıldım selamlarr...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 PM ----------

ben yanlıs adrestemiyim ))

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden yanlış adrestemiyim diye soruyorsun ? Papua Yeni Gine den mi bağlanıyorsun bize ?
    İzmir den bağlanıyorsan doğru adrestesin,hoşgeldin
    Yok Papua Yeni Gine den bağlanıyorsan,bence Papua Yeni Gine MT yi kurabilirsin MT gruplarına

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    vay adamım oğuz çatal efsane geri döndü diyebilirmiyiz.... valla bu cuma toplantılarına ben zaten katılamıyorum ...işim den dolayı vekaletimi çarşı dan arkadaşlara veriyorum güzelcene toplaşın eğlenin..
    by K@d@k@L

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    yarın akşam için toplantıya gitmek için gaziemirden geçecek arkadaş varsa bende onunla gidebilirim...
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Geçen buluşmaya motorla geldim,geçerken seni de almak için o tarafa doğru geldim ama Arda optik i bulamadım Önce meydandadır diye düşünüp meydana geldim,herkes farklı bir yer söyledi,acaba ulaştırma yolundamıydı diye kafamda kaldı.Gördüm ama nerede..
    Bulamadım,sonra çıktım gittim
    Neredeydi hakikaten,aklımda kaldı ?

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen buluşmaya motorla geldim,geçerken seni de almak için o tarafa doğru geldim ama Arda optik i bulamadım Önce meydandadır diye düşünüp meydana geldim,herkes farklı bir yer söyledi,acaba ulaştırma yolundamıydı diye kafamda kaldı.Gördüm ama nerede..
    Bulamadım,sonra çıktım gittim
    Neredeydi hakikaten,aklımda kaldı ?

ulaştırma cad no1/1-e gaziemir tel:5542539241 çayımı içmeyede gelcektiniz abi içerleniyom haa haberin olsun

gazikent tıp merkizinin tam karşısı çayımı içmeyede beklerim arkadaşlarrr herzaman başımın üstünde yeriniz var biliyosunuz
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Tamam orada görmüştüm,emin olamadım..
    Da bu eczaneleri ve optikleri bulmak zor oluyor artık,yanyana yanyana yerler var.İnsan ismen hangisi neredeydi karıştırıyor işte..
    Geliriz çay içmeye,hatta bir toplantıyı orada yapar 30 kişi geliriz,ondan sonra sen bizim bütün toplantılara iş dolayısıyla katılamamazlık yapmaz,hepsine gelecek kadar boş zamanı bulursun Geriye bi iş bulmak kalır sadece..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler