Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    anam gökhan tamam len aglama
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    inciraltı çayır çimen yeri uygu cuma için.tukuazın önü deniz tarafı.cumartesi pazarı degerlendiriz diyorum.okeymi.saat 19-20 arası ne dersiniz arkadaşlar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topic olaylarını bu kadar büyütmeye gerek yok.Gökalp telefonla konuştuğumuzda topic açayım demiştin,açsaydın Aykut lar ile konuştuktan sonra direkt keşke.

İyi geceler..

Motosikleti
    VFR-800
    Arkadaslarimm günaydinnnn.. heyecanli günler içindeyim.. SAFAK = 3

bilgisayar basina gecip cvp yazicak vakit bulamadimm..

basta;
    karmacoma , chatkut , Wallace , yurtdas , bikerboy35 , aguila , sahinbirinci , forrap , vocies , wolcanovolki , nankör , VaScO1925 , hızlıcesi2 olmak üzere
    bütün dostlarima tskr ederimm..

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay bahtiyarım hayırlı olsun....
    tuncer hoşgeldin kardeşim bekliyorum muğlaya
    ee kardesim sen muglaya bekliyorsun, istersen c.ertesi sen çik gel, hem eski dostlarini görürsün, hemde nikahima gelirsin

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk

Bahtiyar şimdiden mutluluklar dilerim ..
    forrapp çok ayip ettim sana karsi, uzuunnn bir dönemi bitirdin geldin, fakat bi türlü hasret gideremedik, askerlik maceralarindan anilardan birseyler anlatamadin daha bana :( fakat dügün sonrasi söz telafi edicem

[QUOTE=wolcanovolki;1663016]bahtiyar allah mesut ve bahtiyar etsin inşallah emi[COLOR="Silver"]
    volkiii zaten bahtiyardim simdilerde hem mesut hem bahtiyar vaziyettindeyimm..
    yardimlarin için saooll.

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahtiyarcım Allah bir yastıkta kocatsın. Ömür boyu mutluluklar
    tskr ederim kardesimmm...

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahtiyayar c. tesi gürüşmek özere kardeşim yanında olacam gelmek isteyenler geleceyini söylesin kardeşimizi mutlu gönünde yanlız bırakmıyalım
    cesii gezi öncesi böyle fedakarlik yapmaniz beni çççoookkk mutlu etti, planiniza mani olmak istemem, fakat vakit ayirip karsiyakaya kadar gelmeniz çok mutlu etti hemde çoookkk.

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahtiyarım allah mesud etsin

Haftasonunu Kuşadasında geçirdik. Eski dostların bazılarını gördük. miskinlik yaptık döndük
    bugün öğlen gibi nasipse gene Bodrum'a kaçıyorum. Sercan'ı özledik hem onu görelim hem bir iki gün de orada miskinlik yapalım.

Herkese iyi haftalar izmir mt
    sercan a da söylediniz mi benim vaziyeti.. o aglichild bodrumdan buralara kadar ansizin baskin yapar giibi geliyor bana
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topic olaylarını bu kadar büyütmeye gerek yok.Gökalp telefonla konuştuğumuzda topic açayım demiştin,açsaydın Aykut lar ile konuştuktan sonra direkt keşke.

İyi geceler..
    Herkese günaydın,
    Tuncerim ben o mesajı yazdıktan sonra MT ye giremedim pc açmadı siteyi hep hata verdi noluyoruz dedim
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Bahtiyar abi allah mesud etsin tekrardan

Toplaşma içinde oy toplasak iyi olcak mekan için

ben Alsancak diyorum :p

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan a da söylediniz mi benim vaziyeti.. o aglichild bodrumdan buralara kadar ansizin baskin yapar giibi geliyor bana
    kardeşim şimdi sercanın otelden yazıyorum. birazdan kulaklarını çınlatacağız haberin olsun

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ben zaten oyumu alsancak olarak kullanmıştım, gökhan sen buraya yazılan fikirlere göre bi topic aç...Nereyi açarsan herkes oraya gelecektir, ben alsancak diyorum ama inciraltına oy birliğiyle karar verilirse oraya gelirim farketmez yani...

tuncerin de dediği gibi topiği kimin açtığı önemli değil yeterki çoğunluğun istediği yer olsun...oy kullanmayanların yeri beğenmemezlik etme şansı yok bütün oylar ampüle haydi sandık başına...

dynner (utku) kardeşim bir sonraki toplantı topiğinide istersen sen açarsın, her hafta farklı biri açsın ki herkes bir ucundan tutmuş olsun böylece grupta birlik olur diye düşünüyorum...

hadi kalın sağlıcakla

edit : topic zaten açılmış ben boşuna konuşmuşum
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    Ne ara açmışlar ya :D

aykut abi bende gırgır olsun dedim biras ondan tabikide önemli olan birlik beraberlik

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    İZMİR MT sayfasına yazılan oylama sonuçları (msn ve telefon görüşmelerini bilmiyorum):
    Alsancak : chakut,dynner,stund_rider >>> 3
    İnciraltı : Turan Çatal >>> 1

buraya yazılan oylama sonuçlarına rağmen neden inciraltı açıldı bilmiyorum ama sanırım telefon veya msn yoluyla oy birliğiyle karar verilmiştir diye düşünüyorum...cuma inciraltında görüşürüz
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800

Kuşadası kiralık motor

Merhaba arkadaşlar;

11 Temmuz - 18 Temmuz arasında sevdiceğim ile birlikte Kuşadasın da tatile gideceğim. ( Nispet yapmıyorum )

Maalesef motorumla gidemeyeceğim, o bölgede güvenilebilir motor kiralayan tanıdığınız var ise bilgi vermenizi rica ederim.

Bir hafta kadar çevreyi gezmek için scooter tarzı birşey kiralasamda bana yeterli.

Motor kronolojim:
    Regal
    Marauder 800
    Er6n

Saygılar
    Özgür
    CHOPPER "V" OLMALI

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Arkadaşlar acil kana ihtiyaç vardır bir arkadaşımın annesine BRH + kan gerekiyor kalp ameliyatı için 7 ünite kana ihtiyacı var kan vermek isteyenlerin çankaya şifa hastanesine( şenay çetinkaya ) adına kan vermeleri rica olunur ameliyat cuma günü yapılıcak arkadaşlar hepimizin günleri güzel olsun.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    TOPSPEED geçmiş olsun, benim A (+) ve daha 1 ay önce kan verdiğim için veremiyorum...

Bu arada farklı kan gruplarından kan kabul ediliyormu (takas) onu da yazarsan daha fazla kişi yardımcı olabilecektir...

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acil kana ihtiyaç vardır bir arkadaşımın annesine BRH + kan gerekiyor kalp ameliyatı için 7 ünite kana ihtiyacı var kan vermek isteyenlerin çankaya şifa hastanesine( şenay çetinkaya ) adına kan vermeleri rica olunur ameliyat cuma günü yapılıcak arkadaşlar hepimizin günleri güzel olsun.

BNM B RH -EGER gerekirse kan verebilirim tel:5542539241metin
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

kanla ilgili bi topic açarsanız daha fazla kişiye ulaşır

geçmiş olsun

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kan ihtiyacı umarım kısa sürede karşılanır..Benim kan grubum A rh- ve yaklaşık 1 ay önce kan verdim.

Chatkut,herhangi bir oylama olmadı,aç aç diyince açmış biraz karambole,sadece öyle denk geldi diyelim.Gökalp son ana kadar neresi istenirse orasını açalım diyordu yoksa.Bir daha ki toplantıdan itibaren bu işi de bir düzene sokmak lazım.Toplantılar sarsıntıya geliyor.

Bu cumartesi Bahtiyarın nikahından sonra akşam gezi için yola çıkacağız.Ona göre herkes durumunu netleştirsin..Artık herkes isimleri verse iyi olur.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    iyi akşamlar dostlar.sizi ada yollarında yalnız bırakacagım
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Geziye veya konvoya katılamasada yarın akşaki toplantıya gelmeye çalışsın herkes güzel bi toplantı yapalım

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziye veya konvoya katılamasada yarın akşaki toplantıya gelmeye çalışsın herkes güzel bi toplantı yapalım
    katılıyorum
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    oguz çok geçmiş olsun allah daha kötülerini göstermesin,hehangi birşey e ihtiyacın olursa beni ara bu aralar izmirdeyim . kendine ii bak.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler