Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

zuhahahahaah saclarınımı kestırdı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi acı çektire çektire yapma şu işi,direkt vur baltayı.Bende kurtulam...
    Dört sene yav,dile kolay...
    Yumurta gibi bişey çıkacak alttan biliyorum Gitti karizma

hayırlısı olsun yenı ımajın

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Reklam: Perukçu Murat "Her nev'i uzun kısa "mod" peruğu temin ve tedarik edilir.Peruklarımız Öz hakiki insan saçından imal edilmiştir isteyene derisiyle birlikte verilir.Başka yerde şubemiz yoktur"

Hayıııııııııırrr.... forrap fun'ları olarak bu acıyı kaldıramayııız.Biz forrapımızı aslan yelesi saçlarıyla sevdik benimsedikk.
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Lodos görünce ne olacak ben onu düşünüyorum.Siz bile bu kadar geyik yaptınız,sonumuz hayrola ne diyim

Gerçi,henüz kestirmedim.Pazartesi bir iş görüşmem var,o iyi sonuçlanırsa (ki %99 öyle olacak) kestireceğim.Şirketin kuralları bu.. Ege bölge müdürlüğü olduğu (Sigorta firması) için biraz katı kuralları var tabi.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    hehehehhe valla çok garipseyeceğimiz kesin. bence sen bir sonraki toplantıya yalnız gelme kimse seni tanımaz. kim bu parlak yumurta derler. rivayete göre forrap bir doğduğunda kısa saçlıymış bir daha kısa gören olmamış.

rots forraptan en az 5 peruk 2 bob marley modeli çıkar.

Millet yakında topic açacağım MT izmir berber de diye. hadi bakalım izleyin sayfayı forrap ı da o zor gününde yalnız bırakmayalım. tabi bize haber verirse kestirmeden önce.

ben araştırdım izmirde o kadar uzun saçı kesebilecek 3 berber var. hepsiyle iletişimdeyim eğer forrap gelirse arayacaklar bizi

forrap valla lodos napar bilmem. sen adama otoban faresi modifiyem.com vs vs dedin durdun (hemen geçmişi hatırlatayım ki gazabı daha acı olsun) adam ne yapsa yeridir hakkıdır.

bir dönemde Duyulmaz ahmet kestirmişti saçları ki fotoğrafları bende mevcut flash belleğini bana verdiğinde kopyalamıştım şimdi de sıra sende....

MT İZMİR'e üyelik şartlarına kısa saç da mı eklesek. Uzun saçlılar giremez artık ne de olsa gireni sen banlarsın

valla bencede gıdelım forrap kardesımızı bu zor gununde yalnız bırakmayalım pazartesı gun boyu bana uyar...

Motosikleti
    şehir efsanesi
    rots forraptan en az 5 peruk 2 bob marley modeli çıkar.
    no women no cry forrap okey okeyy

Büyükşehir belediyesi diye bir takım var arkadaşlar duyanınız varmıı....
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    Cemal nerdesin duy sesimizi bak tam haber var burda. Adminin saçları gidecek bu an kaçmaz

rotsyok abi o şarkı öyle değil
    no hair no woman too much cry

bob marley faruktan sonra(gora) bob marley forrap söylemiş cover yapmış hatta

murat abı kesın gıdelım abı ben enıstemın makınayı alırım resımlerı ben cekerım an ve an goruntulerını alırım gıdelım dıyosan haber ver ayarlıyım makınayı.... eeee kolay deıl moderatorun sacları gıdıyo..

nerdesınız yav oldunuzmu aloooo....

Pazartesiden sonra netleşecek arkadaşlar.Boşa seviniyor da olabilirsiniz (Gerçi %99 olacak iş ama )
    Sırf saç olsa yine iyi,şu takım elbise olayına da fena takmış vaziyetteyim (ters abi,yıllardır kumaş pantolon gömlek görmedi bu bünye).
    Neyse hayırlısı neyse o olsun...

Cumartesi cumartesi ortam şebeği ben oldum valla,Allah sonumu hayır etsin

Motosikleti
    eee artık sen çakı gibi gezeceksin desene forrap. ütülü pantolon gömlek eee kask dizlik nasıl olacak şimdi o bünyede

of of biz böyle sardıysak sana Lodosu u düşünemiyorum

murat abı gıdıyoz dımı berber-kuafor hangısı ıse foto almaya sana ozelden attıım msjı oku nasıl fıkır???

Motosikleti
    forrap haber verirse kesin gidecez.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar neden panik yapıyosunuz

ortada olağanüstü bi hal var...duruma el koyuyorum

şimdi başladım hazırlıklara ...pazartesi akşamüstü izmir'deyim nasipse,böyle önemli bi anda mod2umun yanında olmayı borç bilirim .
    benim saçlarımı kesen meşhur sosyete berberimi aradım
    -emrin olur abi... dedi.o'nuda getiriyorum .
    kısa saç modellerinde uzman beni görüyorsunuz her toplantıya ayrı saç modeli ile geliyorum ...yaşadın tuncer'im

tabi birkaç örnek referans fotoda koymadan olmaz işte ispatı

ÖNCE...

SONRA...

Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    canımız modumuz forrapımız
    bende 3 kişiye yetecek kadar saç var
    üzme sen tatlı canını
    baktın sarmadı kısa saç hemen benden bi peruk ayarlarız sana
    kimse çakmaz walla
    zaten senn saçların uzunluğuna yakınn benimkilerde
    sadece "moda bakınn sarışın olmuş" derler o kadar
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

zuhahahahaha supersın aga tamamdır fotoğrafcı benım kesılırken ben foto cekerım sızde OLDUDA BITTI MASALLAH MAZAR DEĞMEZ INSALLAH falan dıye forrap kardesımızı tesellı edersınız

Amanınnnnn Lodossss vur dedik öldürdün yav

Eee adama otobanfaresi.com dedik,kel dedik,modifiyem.com cu dedik Olay bana patladı
    Abi amma araştırma yapmışsın ya,valla ilk fotoğraftaki baya benziyor (saç sakal baabında).

belifeless,teşekkürler düşüncen için Ama biz devamlı medyanın önündeki insanların ne yaptıkları hep belli olur...İnandıramam.

bikerboy35,amma heveslendin yahu sende İki başlığını kitledim diye mi tüm bu öfke Elinden gelse şimdi gelip kesicen saçlarımı.

Yok abi,ben kimseye haber vermem...
    Zaten buluşmada yumurta gözükür Yımırta hatta

Sıfıra kazıtmıycam bu arada arkadaşlar o kadar da uzun boylu değil Üç numara felan

yav yapma ıste caar ne olcak o anı olumsuzlestırmek ıstıyorum 5yıl dıyosun kolay deıl olumsuzlestırmek lazım ılk makas darbesını ve sacların yere dususunu.. sumocular bıle sacları kesılırken ağlıyolar olumsuzlestırıyolar saclarını saklıyolar falan fılan senınkınıde olumsuzlestırmek lazım tamam sen benı ara baskasını caarmıcam bıtek ben gelcem fotoğraf makınası ıle...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    desenize bizim moderatör bundan sonra daha karizmatik olacak yanındayım tuncerim sen ne yapsan yakışır şu takım elbise olayınıda çok kafana takma senin eskilerden zaten bol kumaşından ötürü 3 takım çıkar çekemiyorlar seni ondan böyle yapıyorlar hepsinden yakışıklı olacaksın ya ( lodos hariç )
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler