Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar az önceye kadar gümüşpala'da henüz açılışı bilem yapılmamış ama faaliyete geçmiş bir anıta gittik, anıtın ismi dünya bariş anıtı güzel izmirim olduğu gibi ayaklar altında çok güzel bir mekan oturma alanları, banklar, kafeteryası var birkaç foto var ekliyorum fırsatı olan mutlaka gitsin görsünnn..... ben gittim gördüm onayladım "gidip görmeye değer"
    ben hergün otobandan işe gidip gelirken görüyorum o yuvarlak şeyi demek güzel bi yer haa bende bi b.ka benzetemiyodum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    CENGİİİİZZZZZZZZZZZZ AABBİİİİ NERDESİN yaaa cuma günü bekliyoruzzz.arkadaşlar cengiz abinin yakın dostları onu arayıp soruyormusunuz.nerde bu adam ne yapıyor.evini bilen varsa baskın yapalım grup olalım gruppp bizlere iyi örnek olun sevgili arkadaşlar siz eskiler böyle yaparsanız yeniler neler yapmazkii.imam duvara işerse cemat afedersiniz ..................... degilmi ?
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CENGİİİİZZZZZZZZZZZZ AABBİİİİ NERDESİN yaaa cuma günü bekliyoruzzz.arkadaşlar cengiz abinin yakın dostları onu arayıp soruyormusunuz.nerde bu adam ne yapıyor.evini bilen varsa baskın yapalım grup olalım gruppp bizlere iyi örnek olun sevgili arkadaşlar siz eskiler böyle yaparsanız yeniler neler yapmazkii.imam duvara işerse cemat afedersiniz ..................... degilmi ?
    eskilerden kim ne yapıyor anlayamadım oğuz. Toplantı topiğine de yazdım buraya da yazayım istersen ki (sanırım sende var) cengizin telini vereyim sana ara ve sor nasılmış diye. hatta istersen site üzerinden cengize PM de atabilirsin. ben bu akşam üsküdar çaycısında gördüm alp_tunay ile beraber gayet iyilerdi. İşleri çok yoğunmuş o yüzden gelemiyormuş en kısa zamanda gelicem dedi

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar,

pazar gunu kusadasi motosiklet festivaline gidecek arkadaslar varmı?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    ....................................

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    sleam dostlar .....kawasakı r5 nasıl bır makıne...bıras bılgıye ıhtıyacım var

vasco selam sanırım sende brı ara r5 almayı dusunmussun...ne dıosun bu konu hakkında..

10 numara alet alınır eşi benzeri yok o paraya parcada bol ucuz

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 numara alet alınır eşi benzeri yok o paraya parcada bol ucuz
    vasco nerde parça bol ve ucuz yaw. bir er-5 takometresi kaç para biliyor musun?

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı hypo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vasco selam sanırım sende brı ara r5 almayı dusunmussun...ne dıosun bu konu hakkında..
    gs500 gibi bi makina varken er5 e bakılır mı yaw? hele bi de sarısından bulursan tamamdır...

er5 lerin uzerinden atlar gider
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam arkadaşlar
    Umarım herkes iyidir..

Yeni gelen arkadaşlar olmuş,hoşgeldiniz arkadaşlar,hayatınızın en doğru kararlarından birini vermişsiniz gruba katılmakla

Çok sayfa ilerlemiş yine tabi,okumak için vaktim yok pek.Çarşı iznindeyim..

Özledim grubumu,sivil hayatı,İzmir'i

Herkes kendine çok iyi baksın

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    sarı gs 500 olsun camurdan olsun..ona lafım yokammaa benım rengım sıyahhh....ugly uzgunum...sımdı bı karara baglarsak bu makıne guzel mı??

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vasco nerde parça bol ve ucuz yaw. bir er-5 takometresi kaç para biliyor musun?
    benım neden ucuz bol dedıgımı anladın

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar
    Umarım herkes iyidir..

Yeni gelen arkadaşlar olmuş,hoşgeldiniz arkadaşlar,hayatınızın en doğru kararlarından birini vermişsiniz gruba katılmakla

Ah kardesim sen bizden daha çok kendıne ıyı bak dıcem ama masallah ordu evinde3 kuş sütü biilem vardır

Seni çok özledik hemen bitirde gel

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Herkese selamlar...

Tuncer bi bakıp çıkmış, çok sevindim yahu.... Kumita ayağı yanık kedi gibi geziyor oradan oraya

Yaz güzel geçecek anlaşıldı.
    Haftaya görüşürüz millet. Ben gelecek pazar-pazartesi-salı son 3 günümü geçirip marmarise kesin dönüş yapıyorum. Ekime kadar...
    ...Sergerdan...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım neden ucuz bol dedıgımı anladın
    bende, alp_tunayda, kumita45de, zardanadam da aynı makinadan var, neden ucuz ve bol dediğini anlat bizde anlayalım, bizim daha çok ihtiyacımız olabilecek bir bilgi bu ....
    May The Force Be With You

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende, alp_tunayda, kumita45de, zardanadam da aynı makinadan var, neden ucuz ve bol dediğini anlat bizde anlayalım, bizim daha çok ihtiyacımız olabilecek bir bilgi bu ....
    ben neyi anlatıcam alp abi herseyı kendı yapıo maşallah ben alırsam ınsallah siz bana anlatırsınız

not: bu arada ümmet abi benım dukkanda cay ıcıyoruz yakın olan varsa gelebilir uzak olanda gelebilir tabi

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasko onlara aksesuar denir, parça diyip zıplatma piyasayı, çıkma parça deposu adresimi biliyon diye düşündüm.
    bende de apv41, alp_tunay emeği ile oluşan bir taşıma demiri var maşallah tır bağla çek öyel bişi maşallah.
    May The Force Be With You

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasko onlara aksesuar denir, parça diyip zıplatma piyasayı, çıkma parça deposu adresimi biliyon diye düşündüm.
    bende de apv41, alp_tunay emeği ile oluşan bir taşıma demiri var maşallah tır bağla çek öyel bişi maşallah.
    haklısın el emeği göz nuru valla helal olsun cuma gunu ben oturayım şu cantana beni bir tur attır be abi

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam arkadaşlar
    Umarım herkes iyidir..

Tuncerim Hoş geldin , seni burada görünce yüzüm güldü valla ne iyi ettinde geldin. özlemiştim seni , görmüş gibi oldum saol ve kolay gelsin, ne kaldıkı şunun şurasında

Motosikleti
    Herkese selam arkadaşlar
    Umarım herkes iyidir..

ooo kasabaya şerif gelmiş. kardeşim özledik seni. Bir gece ansızın gelebiliriz haberin olsun

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir mt nin değerli elemanları,apw41,htzlıcesi,wallace,karmacoma,arap kadri ile birlikte 1.kordonda üsküdar çaycısında buluştuk vakti olan varsa buyursun.
    geldik,gördük,ÇAY içmeden geri geldik yinede teşekkürler.kaç haftadır görmediğim arkadaş ve abilerimizi gördüm iyide oldu balık tutmaya gitmiştik.kardeşim 1 adet çupra tutmuş 3 arkadaşı da kordon havası almış oldu

Alıntı hypo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim anlatmaya gerek varmı iyi makina pek sorun çıkaracagını sanmam ben (AL)derim

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskilerden kim ne yapıyor anlayamadım oğuz. Toplantı topiğine de yazdım buraya da yazayım istersen ki (sanırım sende var) cengizin telini vereyim sana ara ve sor nasılmış diye. hatta istersen site üzerinden cengize PM de atabilirsin. ben bu akşam üsküdar çaycısında gördüm alp_tunay ile beraber gayet iyilerdi. İşleri çok yoğunmuş o yüzden gelemiyormuş en kısa zamanda gelicem dedi
    ok kardeşim bende cengiz abiyi gördüm hatta ayak üstü biraz sohbette ettim dün balık tutmaya gittik tesadüfen CENGİZ abiyi gördüm herkeze selamı var ayrıca

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....................................
    kardeşim bu nedir bir taktikmi ?????
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler