Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bir ayı yaaa, sen geleli daha 20 gün olmadı, böyle olmaz aslanım, git KONYA MT ile takıl bari

Arrkadaşşş, sen bu değilsinnnn ieyyy ieyyy ieyyyy.... Benjamin......
    Gel gööör beeeni beeni hahahhaaaa
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tuncer biraderim çok değişmişsin ya ilk gördüğümde tanıyamadım.. neyse bakalım güle güle git .. bir dahaki gelişin de haberim olsun ben de gelmeye çalışıcam..
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

süperrrrrrrrrrrr
    200 kişilik tokat koğuşu ve mercimekten sonra tuncer 10 kişilik yatakhane ve orduevi yemeğini görünce Tuncer cennete düştüğünü sanmaya başlamış.Toplam 90-100 asker eh tabi 4000-5000 kişi ye yat başka kalk başka)))))))))))))hayırlı teskereler koçum biz sen sevindikçe senden çok mutlu oluyoruz..................bu arada hepimizin başı sağolsun 2 tekerleğin de sıkıntısı bu insan 3-4 günlük bebeğini düşününce dahada kötü oluyor.Lütfen sizler dikkatli olun gençler karşınızdan neyin geleceği hiçç belli olmuyor hele bu ülkede sıhhatli günler dilerim
    :salut:o şimdi asker:salut:
    bende eh asker sayılırım cafede:queen::bounce:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı ilhamisezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süperrrrrrrrrrrr
    200 kişilik tokat koğuşu ve mercimekten sonra tuncer 10 kişilik yatakhane ve orduevi yemeğini görünce Tuncer cennete düştüğünü sanmaya başlamış.Toplam 90-100 asker eh tabi 4000-5000 kişi ye yat başka kalk başka)))))))))))))hayırlı teskereler koçum biz sen sevindikçe senden çok mutlu oluyoruz..................bu arada hepimizin başı sağolsun 2 tekerleğin de sıkıntısı bu insan 3-4 günlük bebeğini düşününce dahada kötü oluyor.Lütfen sizler dikkatli olun gençler karşınızdan neyin geleceği hiçç belli olmuyor hele bu ülkede sıhhatli günler dilerim
    ilhami abi hadi gözümüz aydın yeri güzelmiş çok sevindim tez bitirir inşallah sayılı gün çabuk bitermiş yeride yakın sayılır ziyaretinede gideriz inşallah şüyle bir iki ay geçsin bi süpriz yaparız. her şeyin hayırlısı sellamlar sevgiler

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhami abi hadi gözümüz aydın yeri güzelmiş çok sevindim tez bitirir inşallah sayılı gün çabuk bitermiş yeride yakın sayılır ziyaretinede gideriz inşallah şüyle bir iki ay geçsin bi süpriz yaparız. her şeyin hayırlısı sellamlar sevgiler

teşekkürler siz yanında olduktan sonra...................sevgi bizden

önemli olan şampiyon olmak değil şampiyon gibi durmaktır
    tüm GALATASARAYLILARI kutlarım
    :salut:o şimdi asker:salut:
    bende eh asker sayılırım cafede:queen::bounce:

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Tüm Galatasaray'lı arkadaşları Tebrik ederim.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    süperrrrrrrrrrrr

abi allah sag salim hepimize kavuştursun.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Motosikleti
    suzuki/m800
    günaydın izmir hayırlı pazarlar herkese karşıyakadan çandarlıya gitmek için birazdan yola çıkıyorum çandarlıda günün doguşunu seyrederek sıçak simit demli çayile deniz kenarında kahvaltı yapmak istiyen arkadaşlar varsa buyursun.

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    drinsu

ben ve wallace şu anda benim evin terasında gündoğumunu seyrederek pazar kahvaltısını yapıyoz

istersen boyozları al gel sende eşlik et bize

yumurta kalmadı ama çay var
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    CBF 250
    annneeeoooooowwwww Mustafa abi böyle yazılır mı yaaaa.Bi pazar günü Güneşin doğuşunu başka bi yerden izlemek lazım.Bi tane de küçük tüp :D
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    annneeeoooooowwwww Mustafa abi böyle yazılır mı yaaaa.Bi pazar günü Güneşin doğuşunu başka bi yerden izlemek lazım.Bi tane de küçük tüp :D

olm sen KENYAda deelmisin ha?

gel İZMİRe ufak bi kamp işi ayarlarız İZMİR MT olarak gider gece kamp ateşinde şamata gırgır yapar sabahın ilk ışıklarında çay keyfini süreriz yaw

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın İzmir Mt , İyi haftalar herkeze.......
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın İzmir Mt , İyi haftalar herkeze.......
    evet erhan çok haklısın
    bende katılıyorum bu düşüncene

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslnda haftanın sonu başı benım için fark etmiyoda neyse
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    şimiden hayırlı teskereler forrap a iyi yere düşmüş
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Günaydın İzmir!.... Alper ve Cengiz'den haber yok mu gelmediler mi daha

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    süperrrrrrrrrrrr
    Haber ulaştırman gerçekten çok güzel onun için teşekkürler sana İlhami kardeş
    Kardeşimizin güzel ve rahat bir yere düşmesi bizleride sevindirdi tabi olarak.....
    Askerlik kutsaldır iyi ya da kötü yer diye bir şey yok ama bizler tüm asker kardeşlerimizin sağ salim yuvalarına, sevdiklerine kavuşmasını diliyoruz!
    İnşallah Tuncer'imizde aslanlar gibi alır teskeresini ve yine aramız katılır.
    Allah kavuştursun demek kalıyor artık bu noktada

Evet hepimizin başı sağolsun Sinan kardeşimiz acı bir kayıp ama bunun da allah'ın taktiri olduğunu unutmayalım.Her yaşanan ve yaşanacakta bir hayır vardır elbette.
    Haklısın 2'teker herzaman daha tehlikeli ama bu tarif edilemez bir tutku onun için maksimum dikkat

Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın İzmir!.... Alper ve Cengiz'den haber yok mu gelmediler mi daha

Günaydın murti...
    ilk fotoları gördüm ve içim gitti gelemediğim için ve KEŞKE benim sıpaları bırakıpta gelseydim çünkü pazar günü beni ektiler
    Güzel bir yolculuk ve kamp olmuş sulu sulu tam benim sevdiğim gibi.
    Fotoların gerisini bekliyoruz ama ben Pro nun capo sunu göremedim? benmi kör oldum yuğsam
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

Dikkat Kısa Saçlılar Uyarısı

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben Pro nun capo sunu göremedim? benmi kör oldum yuğsam
    abi pro nun capo başka ellerde.artık pro xt cioldu

Arkadaşlar dikkat dikkat. Son günlerde grubun uzun saçlıları birbir saçları kısaltıyor ve biz tanımakta zorlanıyoruz. Alın size yeni bir örnek daha. Sırada sanırım ugly var.

arkadaşlar GİTTARDANDO nickli Ali arkadaşımız modaya uyup saçlarını kestirmiş. Hatta baya bir kısa kestirmiş. Tahminen benim yada aykutun saçları kadar uzunmuş.Yolda görürseniz tanımanız açısından bu bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ben kendisini görürsem tanımakta zorluk çekeceğim ama şarkı söyletmeyi düşünüyorum. Şarkı söylerken kesin tanırım kendisini

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S

Basına ve Kamuoyuna...

Abi , saçlarımı kestim, biraz saç sağlığı, biraz imaj, geri kalanı da anneme anneler günü hediyesi olarak gitti, ama iyi oldu böyle, yüzüm gözüm açıldı... Laf aramızda, en az 4 yaş gençleştim, yani yaş oldu 23

23 yaşındayım, bekarım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum...

Yıllar sonra genç olmak güzel şey...
    ...Sergerdan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Günaydın murti...
    ilk fotoları gördüm ve içim gitti gelemediğim için ve KEŞKE benim sıpaları bırakıpta gelseydim çünkü pazar günü beni ektiler
    Güzel bir yolculuk ve kamp olmuş sulu sulu tam benim sevdiğim gibi.
    Fotoların gerisini bekliyoruz ama ben Pro nun capo sunu göremedim? benmi kör oldum yuğsam
    Evet çok keyifli bir kamp oldu. İnşallah bir daha düzenleriz. Pro capo yu satalı nerdeyse 1 ay olacak şimdi XT660 a biniyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler