Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[Rize - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    RiZe liler Buyurun ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeş dediğin gibi o insanlar herhelde hiç motor kullanmamış çünkü kullan mış olsa o kişileerde bir motor aşkı olur ben kafam atsa şakır şakır yağmurun altında motor kullanırım hele o yağmurda pati çekmesi yada göt atması yok mu...... deli oluyorum ya bundan daha güzel bir zevk varmı dünyada bana göre........?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017

Şimdi bu konu mt il gruplarına uymuyor oyuzden modlar kilit atarlar söyliyim.Benim memleket meselesi biraz karısık.Baba tarafı amasyalı, anne tarafı trabzonlu,ama ben ankarada büyüdüm sonra eskişehir,şimdide istanbuldayım.Trabzonda hiç bulunmadım ama amasyaya her yaz giderim.anne tarafının çogu samsunda yasıyor yazın orayada giderim samsunluda sayılırıkSonuç olarak karadenizliyiz.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Karadeniz li ol da istersen en ucundan oL ... Yine GeL...

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    selamlar
    ortam yavaş yavaş kalabalıklaşıyor, ne güzel. iki elin sesi var hesabı , selam sohbet bir yana motorsiklet konusunda bilgi ve tecrübelerimzi paylaşarak birbirimize faydamızda olur umarım .
    ben ilk olarak eğitim konusunda bir öneride bulunmak istiyorum , honda firmasının düzenlediği eğitimler hakkında bilginiz varmı ?
    p://www.honda.com.tr/motosiklet/pages/?page=egitim adresinden bakabilirsiniz, ben 1. ve 2. aşamalara katıldım , eğitim programları mükemmel , biraz tuzlu ama fırsatınız olursa mutlaka katılın , kulaktan dolma bilgilerle motora binmenizi tavsiye etmem,
    bu arada rizede bildiğiniz yetenekli motor ustaları kimler , ben kompetan motora takılıyorum ,ismail usta var orda işini bilen biri . diğer bir kaç servisede uğramıştım ama oradaki ustaları pek beğenmedim çoğu eski bisiklet tamircisi

Alıntı nedret özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş dediğin gibi o insanlar herhelde hiç motor kullanmamış çünkü kullan mış olsa o kişileerde bir motor aşkı olur ben kafam atsa şakır şakır yağmurun altında motor kullanırım hele o yağmurda pati çekmesi yada göt atması yok mu...... deli oluyorum ya bundan daha güzel bir zevk varmı dünyada bana göre........?
    yağmurda göt atan arkaşıma en içden selamlarımı sunuyorum , sizin gibi gençleri pistlerde görmek isterük

maksat muhabbet ,forumu canlandıralım biraz
    rizede motor gezisi düzenleyen gruplar varmı , takılan varsa bizede bilgi versin , belkide kendi grubumuzu oluştururuz
    :pr:

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ortomoto

walla kardeşim rize deyim amma henüz motosiklet gezisi düzenleyen bi grup duymadm!!! zaten bildiğiniz gibi rize de çok motor yok.. 1-2 tane HoNDa 1-2tane suzuki war benm ii bildiğim..gelip gecenler oluyo tabii ki..

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    merhaba yegen, burda en yaşlı rize'li benim herhalde. (57) 27 sene trabzon, sonra ankara.. adım yaşar güneysu. hemşin liyim. çınarcık'ta ablamın yazlık evi var. oralara geldiğimde, görüşmek dileği ile , hoşça kalın..

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    aslında çokda az değil ama organizasyon yok, zamana ihtiyaç var,
    motorcular birbirini tanıdıkca organizasyonlarda yapılır, illaki bir klübün olmasıda gerekmez kendimiz de düzenleyebiliriz ,yavaş yavaş gelişir diye düşünüyorum
    tanışma ve fikir alışverişinde bulunmak için öncelikle bu forumu geliştirmek lazım ,motor kullanan tanıdıklarımızı davet edelim .

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    walla ortomoto davet etmediğim adam kalmadı ama gelen çook az...

Rize de motor un tutulması için elimden geleni yapmaya calısıyorum.. tek

eksiğim motosikletim...inşallah onu da aldıktan sonraa Rize motosiklete ayrı bi

ilgi duyacak...

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    ne zaman almayı planlıyorsun ve ne alacaksın
    ikinci el düşünüyorsan tam zamanı

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    walla 1000 YTL eksiğim war... Kredi alamıyorum..Çünkü çalışmıyorum..kimsenin üzerine de almak istemiyorum! Motor olarak cbr 125 istiyodum acaip.. ama soğudum.. şimdi APRiLia RS 125 alcam.. o da 3500 YTL felan zaten!

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    valla markalar iyi ama 125 ten çok çabuk sıkılırsın bence , en az bi 250 olsa daha iyi olur. fiyat katlanıyor ama temiz ikinci ellerede bak

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...ategoryId=0106

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Rize MT bende bir Rizeliyim daha doğrusu Kökenim rize babamlar dememler filan ben zonguldakta yasıyorum ama afyondayım su anda okul gereği. Şu ilk mesaja bi liste ekliyelim Rize-MT nin Listesi olsun bakalım kaç kişiyiz motorumu alır almaz ilk işim Karadeniz sahil turu ve sonunda Aydere çıkmak olacak hayatımda en çok istediğim seylerden biri bu...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeşim hoşgeldn.. zonguldak tan birini arıyodum bende.. ben de motoru bi aliim ilk işim zonguldak a gelmek olcak...

Hatta yaza doğru geliim beraber karadeniz e döneriz..

@ortomoto ;

Kardeşim 125 lik ten sıkılırım belki ama motosiklet sürmeyi ii öğreninceye kadar 125 lik sürmeliyim... aprilia rs 125 model olarak da tip olarak da harika bence.. tam aradığım

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    cakalaz
    fikir güzel , önce küçük hacimli makinadan başlamakta yarar var,125 r lar genelde hacimlerine göre dahada güçlendirilmiş motorlar. başlangıç ve öğrenme içinde uygun .
    ama 1-2 yıl sonra eğer motor işine devam edeceksen mutlaka daha fala tork ve güç arayacaksın ,
    bende başlangıçta aynen senin gibi düşündüm, önce küçük bir makina , sonra satıp daha güçlü bir makinaya geçerim diyordum. Tek sıkıntı elindeki makinayı satarken baya fiyat kaybı oluyor, hele sıfır makina almışsan daha fazla kayıp kaçınılmaz,. Büyük şehirlerde özellikle istanbulda ikinci el piyasası baya oturmuş durumda ama karadeniz sahilinde henüz sağlam bir ikinci el piyasası söz konusu değil.(sanayide kompetan motorda ismail ustanın elinde birkaç satılık motor gördüm) ,bu yüzden daha uzun süre elinde tutacağın bir motor almak daha ekonomik olur,
    birde rize şartlarında racing tipinden ziyade enduro-touring modeller daha verimli olmazmı ?, karadeniz sahil yolu baya güzel nerdeyse pist zemini gibi ama genede trafiğe açık yol ve 70 km nin üstü riskli, bu da racing makinanın kullanımını sınırlar, dere tepe gezmeyi planlıyorsan race işini çok zorlaştırır,
    aklını karıştırmasın, zevkler ve renkler tartışılmaz ,sadece fikir alış verişinde bulunmaya çalışıyrum , nihayetinde sen motorla ne yapmak istiyorsan ona göre bir model belirlemelisin . eğer imkanın varsa önce arkadaşlarının motorlarına bin , hatta bir süreliğine kirala ,daha sağlam karar verirsin ,

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    yok aga ben sadece asfalt ı ağlatcam geceleri.. kullanılmayan yollar war burda.. o yüsden aprilia rs 125 istiyorum en azından 1 yıl yeter bana
    snra büyütürüz zaten!!!

Cewabın için tşkkrler ....

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    rize cephesinde yeni bir şey yok anlaşılan

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aynen ölee aga.. Rize Cephesi hep sakin

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    cakalaz kardeşim valla daha motorlanamadım gidişle yaza motorlanamıyacam gibi :( artcı olarak anca gelirim sana

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler