Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[KKTC - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bayrambilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er-5
    merhaba arkadaşlar ben bayram lefkoşadan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

faaliyetlerden haberim olursa iştirak edeebilirim .yalnız sıkıldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ml#post2678170

ekibizmiden tuna takla attı durumu iyi bayrambilgen usta 05338686221 bu numaradan ulaşabilirmisiniz

Motosikleti
    er-5
    tamam bakayım ben durumuna

Arkadaşlar merhaba,

Ben kıbrıs odtüde okuyan, içinde motorsiklet aşkıyla yanıp tutuşan ama daha henüz elinde ne motor ehliyeti (bu yaz alacağım inşallah ) ne de motor tecrübesi olan bir öğrenciyim aklımda olan bazı soruları sizlere sormak istiyorum.
    İlk olarak kıbrısta motorsiklet kiralayan şirketler var mıdır varsa nereden kiralayabilirim, fiyatları nasıldır ?
    İkinci olarak diyelim türkiyeden motorsiklet aldık, bu motoru kıbrısa sokmak ne kadara mal olur ? Piyasada çeşitli rivayetler duyuyorum çünkü, yok 2. el motoru sokmak kıbrısa burada 0 motor fiyatına geliyormuş diye sizin gibi bilgili tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim

Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    er-5
    getirmek zahmetli olur sanırım buradan uygyn birşey alsan daha uygun kiralama yok kıbrısta henüz ,belki ileride.nasıl bir şey lazım sana bakarız buluruz sanırım.
    düşe kalka çıktım ben bu yokuşu, asfalt çok kötüydü.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PiriReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Ben kıbrıs odtüde okuyan, içinde motorsiklet aşkıyla yanıp tutuşan ama daha henüz elinde ne motor ehliyeti (bu yaz alacağım inşallah ) ne de motor tecrübesi olan bir öğrenciyim aklımda olan bazı soruları sizlere sormak istiyorum.
    İlk olarak kıbrısta motorsiklet kiralayan şirketler var mıdır varsa nereden kiralayabilirim, fiyatları nasıldır ?
    İkinci olarak diyelim türkiyeden motorsiklet aldık, bu motoru kıbrısa sokmak ne kadara mal olur ? Piyasada çeşitli rivayetler duyuyorum çünkü, yok 2. el motoru sokmak kıbrısa burada 0 motor fiyatına geliyormuş diye sizin gibi bilgili tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim

Şimdiden teşekkürler
    Birkaç kiralık plakalı motosiklet gördüm yollarda BWs 100 10 Sterlin demişti günlük fiyatına
    Okulda ilk senense 130 küsür TL sağlık raporu + 176 TL Ehliyet + Muhaceret 100 civarı patlıyor + Tr den çıkarken ayakbastı parası 36 TL di yanlış hatırlamıyorsam ödüyorsun. Buna ek olarak 100 TL feribot parasını da unutmamak lazım . Burda motosiklet çok pahalı. 2000 TL lik motosiklete 5300 TL istediklerine şahit oldum
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    er-5
    gençler naaptınız ses seda yok

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    bir ses ver ey genclik

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    arkadaslar 3 ay sonra dugunum var.balayini kibrista yapmayi dusunuyoruz.dedim simdi bizim motorcu kardeslerimiz vardir belki tavsiyede bulunur yardimci olur? neresi uygun ve guzel arkadaslar ??
    ---

Motosikleti
    er-5
    girne en güzel yerdir aslında acapulco ya bir bak
    sezginozkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı sezginozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 3 ay sonra dugunum var.balayini kibrista yapmayi dusunuyoruz.dedim simdi bizim motorcu kardeslerimiz vardir belki tavsiyede bulunur yardimci olur? neresi uygun ve guzel arkadaslar ??
    Bir bayan olarak tavsiyelerimi soyleyim, en iyisi Noah's Ark. Honeymooon paketi. Ayrica Malpas Hotel de cok iyiii

Motosikleti
    er-5
    yok yok buralarda motor tutkunu yok sanırım.

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    arkadaslar bisey soracam. turkiye'ye aracimla gitmeyi dusunuyorum. navigasyon ile seyahat edebilirmiyim rahatlikla? yoksa kabolur muyum?

Motosikleti
    er-5
    nereye gidecen ben iki defa gittim kaybolmadım .şimdi telefond bile harita var bişey olmaz.

Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    mmm iyi o zmn.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sezginozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıbrısa daha önce gelmediysenin bnim tavsiyem ege akdeniz bölgesinde bi tatil daha iyi olur sizin için..zira kıbrısta uygun yer ararken köpek bağlasanız durmayacak bi yerde balayı yapmak zorunda kalabilirsiniz..ama paranız varsa çok güzel yerler var..büyük ihtimal gine ve çevresine gidersiniz..araç kiralamanızı tavsiye ederim..taksiler pahalı ve gerek yok bi focus kiralarsın miss gibi ortalama günlük 50-70 gayme arası en az 3 gün..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'ye geldiğimizden beri KKTC MT ile ilgilenemedik kusura bakmayın. Bayram abi ses veremedik valla bir süredir yokuz
    Okay'ın okulu bittiği için artık KKTC MT den Denizli MT ye terfi etti
    Ekimden itibaren KKTC sınırları içinde olacağım.
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hadi bakalım evet tunaya bıraktım artık kktc mt yi o devam ettirecek ki kendisine güvenim sonsuzdur 2006 lı yıllarda kurduğum zamanlarda bayabi zorluk çekmiştik herşey gönlünüzce olsun her zaman hep bi arada olun birbirinize sahip çıkın ...

her zaman yanınızdayım , yanınızdayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bisey soracam. turkiye'ye aracimla gitmeyi dusunuyorum. navigasyon ile seyahat edebilirmiyim rahatlikla? yoksa kabolur muyum?
    navigasyon kullanamanız gerekebilir :D rahatlıkla kaybolmadan seyahat edeblirsiniz denizli mt ailesi :D
    mtcrss bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 600F
    Selam beyler..

bişey sormak istiyorum. Ben aslen kıbrıslıyım (önceden de bikaç post um vardı yazmışımdır belki ama yine de belirteyim ) ... yakında kıbrısa kesin dönüş yapcam, istanbuldaki cbr 600f imi çok özlüyorum. kıbrısta almak istiyorum tekrar dönünce ancak 1.si 600f hiç görmedim, ne satılık ne kullanımda olan (eski kasa). Nerden bulurum bilen var mıdır? 2.si fiyatlar inanılmaz uçuk. Geçen geldiğimde lefkoşa'daki bi honda bayisine sordum, yeni cbr 600f için 21000 sterlin fiyat verdiler, türkiye de 21000 lira. 3 katı fiyat aşağı yukarı. bunun nedeni nedir? ordaki motosiklet kullanıcıları bu fiyatlara mı alıyo motorları? ingiltereden getirme opsiyonu var mı?

ya da türkiye'den de olabilir. 3 yaşından küçük bi motosiklet alırsam türkiye'den, onu kktc plaka yapmak istersem vergi ödüyo muyum yine?

şimdi ismini vermeyim kıbrısta motor ilanları sitesi var bi tane, ordan baktım da

2009 model yzf r1 14000 sterlin
    mini cooper s 18000 sterlin..

nası fiyatlandırma anlayamadım.. 2. el fiyatlar bi de bunlar

rum tarafında hayabusa gördüm 2300 euro, 20bin km de.. ordan getirmek imkansız tabi o ayrı konu da, yine de..

biraz bilgi alabilir miyim?

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler..

bişey sormak istiyorum. Ben aslen kıbrıslıyım (önceden de bikaç post um vardı yazmışımdır belki ama yine de belirteyim ) ... yakında kıbrısa kesin dönüş yapcam, istanbuldaki cbr 600f imi çok özlüyorum. kıbrısta almak istiyorum tekrar dönünce ancak 1.si 600f hiç görmedim, ne satılık ne kullanımda olan (eski kasa). Nerden bulurum bilen var mıdır? 2.si fiyatlar inanılmaz uçuk. Geçen geldiğimde lefkoşa'daki bi honda bayisine sordum, yeni cbr 600f için 21000 sterlin fiyat verdiler, türkiye de 21000 lira. 3 katı fiyat aşağı yukarı. bunun nedeni nedir? ordaki motosiklet kullanıcıları bu fiyatlara mı alıyo motorları? ingiltereden getirme opsiyonu var mı?

ya da türkiye'den de olabilir. 3 yaşından küçük bi motosiklet alırsam türkiye'den, onu kktc plaka yapmak istersem vergi ödüyo muyum yine?

şimdi ismini vermeyim kıbrısta motor ilanları sitesi var bi tane, ordan baktım da

2009 model yzf r1 14000 sterlin
    mini cooper s 18000 sterlin..

nası fiyatlandırma anlayamadım.. 2. el fiyatlar bi de bunlar

rum tarafında hayabusa gördüm 2300 euro, 20bin km de.. ordan getirmek imkansız tabi o ayrı konu da, yine de..

biraz bilgi alabilir miyim?

1.fiyat farkı kktcnin eşsiz vergi politikası
    2.genellikle parası olan alıyor :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler