Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    abi istanbul mt ye yazdım ama bitane adam cıkıpta demedi hoşgeldin diye valla cok üzüldüm ben boyle olacanı beklemiyordum.herkes biz degil miş anladık hayırlısı olsun.. bugun geldim buraya kar yagmıs yerler kar. bayramda yanınıza ugrayacam bi gezi planınız varmı bna haber ederseniz sevinirim hem sizleri gormek istiyorum ozledim be.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi istanbul mt ye yazdım ama bitane adam cıkıpta demedi hoşgeldin diye valla cok üzüldüm ben boyle olacanı beklemiyordum.herkes biz degil miş anladık hayırlısı olsun.. bugun geldim buraya kar yagmıs yerler kar. bayramda yanınıza ugrayacam bi gezi planınız varmı bna haber ederseniz sevinirim hem sizleri gormek istiyorum ozledim be.

ben tekirdağ mt den deer_152 bende hafta sonu buluşmasında istanbul mt den arkadaşlarla istanbul bakırköyde buluştuk buradanda tophaneye gectik güzel hoş bi sohbet oldu ve yeni üyelerle tanıstım sanırım sende bi problem oldu...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    havalar nasıl olursa olsun ressamımızın havası güzel olsun. kardeş çukurova yada erzurum yeter yaa boş ver üzülme.

osmaniye mt ye bile 4 gündür bi cevap yazmayan istanbulda nasıl milletle buluşur zaten merak konusu...

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Bende Uzak Sayılmam Hani

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar ressamımız zorunluluktan bi süre osmaniye dışında bulunduğu yerde de internet yaygın olmadığından her gün giremiyor. Hani ilgisiz zannetmeyelim cevap geç gelince.

sorun değil...

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun değil...
    dostum viceroyun dedıgı gıbı aynen.... fakat habıre savunma yapana kadar bır kusura bakma diyebıldın neyse anlasıldı senın yusunden de ıstanbula bıse dedırtme ıstersen

viceroy abı cok sagol

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    ben tekirdağ mt den deer_152 bende hafta sonu buluşmasında istanbul mt den arkadaşlarla istanbul bakırköyde buluştuk buradanda tophaneye gectik güzel hoş bi sohbet oldu ve yeni üyelerle tanıstım sanırım sende bi problem oldu...
    Başkasında sorun arayacağına kendine dön bak istersen ,adam istanbulun yabancısı seni tophanede bulup HOŞBULDUM demesinimi bekliyorsun

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ressam kardeş;
    BU talihsiz seyahatinden dolayı çok üzgünüm , herkes böyle değil eğer haberleşebilseydik ki bu da bir talihsizlikti asla bu duygularla ayrılmayacaktın , ben hemşerimi bu şakilde yollamazdım geriye .İnşallah bunu telafi edeceğiz sakın sen de istanbul için bir ön yargı oluşmasın, herkes bu şehirde AYI değildir insan gibi insanlarda var
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

@ressam ben kimsenin savunmasını yapıorum aynı konu benimde basıma geldi ama ben en azından gitiğimde tekraradan foruma girip geldiğimi haber verdim bundan sonra gelen olmazsa kabahat onların olur

inci konudan bi haber sekilde yorum yapmadan önce ilgili yazıları okumanı tavsiye ederim bundan sonra bi karar ver burada AYI dan kastın ben ve istanbul mt ise eger eywallah

ben tekirdağ mt üyesiyim ve konustugum her konu hakkında gerekeni yapmısımdır...

Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    @ressam ben kimsenin savunmasını yapıorum aynı konu benimde basıma geldi ama ben en azından gitiğimde tekraradan foruma girip geldiğimi haber verdim bundan sonra gelen olmazsa kabahat onların olur

inci konudan bi haber sekilde yorum yapmadan önce ilgili yazıları okumanı tavsiye ederim bundan sonra bi karar ver burada AYI dan kastın ben ve istanbul mt ise eger eywallah

ben tekirdağ mt üyesiyim ve konustugum her konu hakkında gerekeni yapmısımdır...
    Okumadığımı nerden biliyorsun? Sence malumatsız yazı yazarmıyım? eğer sen bilgin olmadan,(savunmaya geçip karşındakini suçladığın gibi "sende bir sorun var" diyerek) bilgilenmeden yazı yazıyorsan buna bişey diyemem ,ama herkesi kendin gibi düşünme.
    sen neyi üstüne alınmak istiyorsan alın. YARASI OLAN GOCUNUR.
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

ressam_01 mesajını attıktan sonra bir daha takipcisi olmamıs bunu sana az sonra ispatlıyım...

!!! Pazar Buluşma !!! - 15-12-2006, 09:12 AM

--------------------------------------------------------------------------------

Önce aşağıdaki hafta sonu buluşmak isteyen arkadaşların mesajlarını tekrar bir okuyalım hepbirlikte ;

Alıntı:
    ChAgLaR´isimli üyeden Alıntı
    vay be bayadır siteye giremedik ne toplantı olmuş... hemen bu h.sonu bitane daha ayarlayalım olmaz mı? Sırf benim için diil tabi bisürü gelemeyen arkadaş var gördüğüme göre

Alıntı:
    hakinen´isimli üyeden Alıntı
    HAYDI BIR PLAN DAHA ISTIYORUZ.bu hafta bence basari 100%100 olacak

Alıntı:
    ressam_01´isimli üyeden Alıntı
    arkadaşlar ben osmaniye mt... resim bolumü oldugum için rembrand'ın sergisi için su an istanbuldayım pazara kadar.. sizlerle tanısmak gorüsmek isterim benim motosikletim sl 150 numaram 0544 687 9856 müsait olan arkadaslar.... malesef zeytinburnunda ataturk yurdunda kalıyoruz okulla geldigimiz için:( byeee

Alıntı:
    ErTech´isimli üyeden Alıntı
    BU hafta gezi buluşma gibi bir plan varmıdır?

Uzun süreden sonra bir haftasonum boş ve ben değerlendirmek istiyorum

Alıntı:
    myheart´isimli üyeden Alıntı
    bencede düzenleyın de kücük bi toplantı tanıyalım birbirimizi bende haftasonu ist de olacam...

Evet dostlar görüldüğü üzere bu hafta sonu buluşup kaynaşalım, oturup dertleşelim diyen gönüldaşlar 5 kişi ! Bence başlangıç için iyi bir rakam Ohalde bir liste yapalım hemen; ama bu sefer nerede buluşulur, kaçta buluşulur bu konular hakkında fikir beyan etmiycem, öncülük etmiycem, bu sefer kuyuya taş atan deli ben olmayacağım. Saçma oluyor gibi geliyor bana, yani ben oturduğum yerden bişeyler yazıp çiziyorum, bi dünya kafa patlatıyorum, bi dünya telefon trafiği yapıyorum ve bunca emek verdiğim + katılmaktan çok da büyük keyif alacağım buluşmalara pazarları çalıştığım için katılamıyorum . Üzüntüm iki katına çıkıyor Sevgili dostum hakinen; bu org. sen sırtlanırsan çok tam süper olur

Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun; ben tekrar anlatayım belki anlarsın bu kez.
    Osmaniye'den İstanbul'a geliyor,belki güçlüklerle internete girip bir mesaj yazıyor,(Tekrar net bağlantısı bulamamış olabilir) her ihtimale karşı numarasını yazıyor, kimseden bir yakınlık görmüyor,aranmıyor. Ve buna üzüldüm dediğinde sen direkt savunmaya geçiyorsun. Senin misafirperverlikten anladığın buysa bir lafım yok. Adam yabancı yerde gelip seni mi arayacaktı? Senin onu araman gerekmiyor muydu? Ben yazılanların hepsini okudum. Okumasam da ne farkeder? Herşey ortada.

Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun; ben tekrar anlatayım belki anlarsın bu kez.
    Osmaniye'den İstanbul'a geliyor,belki güçlüklerle internete girip bir mesaj yazıyor,(Tekrar net bağlantısı bulamamış olabilir) her ihtimale karşı numarasını yazıyor, kimseden bir yakınlık görmüyor,aranmıyor. Ve buna üzüldüm dediğinde sen direkt savunmaya geçiyorsun. Senin misafirperverlikten anladığın buysa bir lafım yok. Adam yabancı yerde gelip seni mi arayacaktı? Senin onu araman gerekmiyor muydu? Ben yazılanların hepsini okudum. Okumasam da ne farkeder? Herşey ortada.

evet ortada bende sana basımdan gecen bi olayı anlatıyım baska bir sitenin yaza merhaba buluşması için tekirdagdan kakıp gecenin 01.00 de yola cıkıp 12 saatte antalyaya gittim burdaki kişiler gelecegimi biliyolardı ve ben gidergitmez buluşma yerinde ilgili arkadasları bulamayınca nete gidip msn denen kolaylıktan ve forumdan geldiğimi haber verdim yarım saat beklememe ragmen gelen olmayınca bende tekrar geri döndüm...

oysaki ressam mesajı atmıs ve buluşma gectikten sonra sadece sitem mesajı atmıs oysaki istanbulda her köşe basında bir net cafe vardır ve rahatlıkla ulasabilirdi...

ben o gün istanbulda olmam dolayısıyla bakmıstım öyle ressamın mesajından sadece sitem mesajı attıktan sonra haberim oldu

ve kontrol ettim kendisi diyorki bana kimse mesaj atmadı cevap vermedi oysaki az önce eklediğim mesajda kendi yazısından alıntı yapılarak cevap verildiği ortada benide kimse aramadı ama ben adı gecen yerlerden birine gidip bekledim gelenler oldu oldukçada çok bekledik buluşma saatinden cok sonraları bile ordaydık

Motosikleti

kardesim bak ben geldim ve istanbulu hıc bilmiyorum nere neresidir bilmem sadece ilgi bekledim inciyle konustum inci herseyi biliyor bilmedigi konu yok bu bir.. ikinci ise ben incininde dedigi gibi nete takılamadım takıldıgımda da zaten pazar gunu planlanıyordu bulusma ve ben de yazdıgıma cevap yazılmadıgı,numaramı yazmama ragmen bir arkadasın aramaması,bir hoş geldin denmemesi üzerine bişe yazmadım tekrar... anlıyormusun kardes... ve sunu bir anla ben oralı degilim benim sizi bulmam olanaksız sizin bir aramanız gerekmiyormuydu????????????? pazar donecegimi de yazmıştım oraya oraya.
    Neyse yaa uzatmayalım istersenız hersey ortada... Ben unuttum gitti insallah baska zamana... yolun düsersede beklerim buralara misafirim ol

deer152 her yere gideer152...

oralarda olacaz inşallah ama o gün o ortamın içinde bulundugum için bu kadar konunun takipçisi oldum

ben forumda aktif oldugumdan beri tekirdağa gelicem deyipte gelen bi ümmet perkitan oldu ve kendisini iyi agarladığımızı düşünüyorum ki geliboluya kadarda kendisine eşlik ettim tekirdağ gelirseniz misafirperverlik nedir anlarsınız sanırım...

Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    İnsanlar işte hatalarını art niyete böyle çeviriyorlar demek ki,iyi niyetli bir insan bu kadar uzatacağına haklıda olsa ki (dediğim gibi herşey ortada)telafi etme çabalarına girerdi ,kimse demesin ki motor kardeşliği falan hepsi yalan adama bişey olsa yolda, demek ki msn den ,yada forumdan sana ulaşmasını bekleyeceksin,parası olmuş olmamış ,misafirmiş ,istanbul"un yabancısıymış, bunlar önemsiz ,önemli olan senin MOTORCU RUHUN,hayırlı olsun arkadaşım sen yoluna devam et açık olur olmaz ,bu da beni ilgilendirmiyo sen msn den bildirirsin artık siteye .....

tek hatası olan ressam_01 dir noktayı koyuyorum olaya tarafsız bakman gerek yanlı baktıgın sürece bi şey göremezsin ve aynı mesajları atar durursun

ümmet perkitanda 35 ytl ile yola cıkıyor ama hiç yolda kalmıyor cünkü herkesle iletişimi var yazıp bırakıp gitmior...

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Ne biçim tabirler onlar öyle ayı falan??
    Ducatista:)

Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne biçim tabirler onlar öyle ayı falan??
    işinize gelmeyince silersiniz herşey sizİn kontrolünüzde beni de banlayın
    RESSAM HATALI DEĞİL İSTANBUL MT HATALIDIR
    sen de zıplamışsın oradan deer -125 istediğin kadar yaz sen bir motocu olamazsın bana göre

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler