Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendinizi bu şekilde kandırmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işinize gelmeyince silersiniz herşey sizİn kontrolünüzde beni de banlayın
    RESSAM HATALI DEĞİL İSTANBUL MT HATALIDIR
    sen de zıplamışsın oradan deer -125 istediğin kadar yaz sen bir motocu olamazsın bana göre
    Pardon ben alaka kuramadım??"İşinize gelmeyince banlayın"cümlesi ortada başka bir nefret ve problem olduğunun göstergesi gibi geldi bana.Kimse bu foruma zorla alınmıyor bildiğim kadarıyla.
    Kişileri eleştirme hakkına sahibiz ama küfür ve kaba söz içeren cümleler kurma hakkına değil, değil mi sevgili İnci??
    Bildiğim kadarıyla eğitimcisin senin daha duyarlı olman gerekiyor bu gibi konulara.
    Ducatista:)

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğitimcimi deer152 bile yazamıyor125 yazmıs mantıklı düşünemiyor duygusal cevaplar veriyor ve sanki bir panik halinde

ben motorcuyum demedim biniyorum ve geziyorum benim ne kadar motocu olup olamadıgıma zaten sen karar veremezsin!...

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    eğitim diplomamı siz vermediniz verenler karar vermişler zaten yeterli olup olmadığına bu size sorulmayacak elbette .ayrıca kimseye nefret falan dyup da yazmıyorum sorun var bir üyeniz başka bir üyeye garip ve aşağılayıcı şekilde yazılar yazıyor siz bunu görmezlikten gelip diğerilerine uyarıda bulunuyorsunuz .ben dee bunu altında başka bitşey mi aramalıyım sevgili damla,
    burada başka birine cevap vemicem, çünkü başka biri YOK cevap vereceğim
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar, her arkadaş dost olamaz ama her dost bir arkadaştır. dost ve arkadaş kavramlarını anlayışlarınıza göre şekillendirirsiniz sonuçta. Kimseye kırıcı olmaya hiç gerek yok bence duygu birliğine davet ediyorum hepinizi. sevgilerimle.

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    slm resır nasılsın kusura bakma uzun zamandır nete gıremıyorum senı unuttumuzu falan sanma kardesım sende bı an once gelde goruselım artık hasretın dayanılmaz oldu metsin sayfasına yazmıssın bayramda gorusuruz
    ressam kardesımız

ya karde s bıraz ınceledımde osmanıye sayfası baya karısık nedır sorunlar allah kolaylık versın kardesım sana

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    hemşolar noluyor burda yavvv ayda yılda bir giriyorum bakıyorum bizim hemşolar napıyor diye karışmış ortalık yapmayın böle şeyler hadı bakalım salıcakla kalın

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Ya ne adamsınız ozur dileyin olaay bitsin bu kadar uzatacak bişe yok ...... ve tekrar altını ciziyorum ben istanbulu hiç bilmiyorum ben misafir durumundayım oarada degil mi, ben demişim pazara kadar oaradayım ve siz pazar planları kuruyorsunuz veee bunuda bırak ewet basımızda hocalar oldugu için tek ayrılıpta nete cok fazla takılamadım arayacak ilgilenecek arkadaslar içinde numaramı bıraktım oraya madem bu kadar mısafir perversinde neden bır arayıp sormadın yaaaaaaaa neysee işte sonucta sizin ilgilenmeniz gerekiyordu ve ilgilenmediniz bu kadar basit hala neyi ispat etmeye calısıyorsun..sana yalan borcum yok nete giremedim ve eminönunde vapur iskelesinin onundeydik orada baya bi aradım fakat yoktu net cafe... yazdıktan bir gun sonra girdim tekrar ama kımse bişe yazmamıstı olumlu (oolur gel goruselim, tamam ararım, ilgilenirim vs. ) bende cevap yazmadım tekrar...... anladın mı şimdi deer

Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    resıt herkes mersınlı kardeslerın gıbı olamaz sen bızmı sandın elalemın adamlarını orası iatanbul adamı yerler orada ne o kustun mu bızede yazmaz oldun cevap

Motosikleti
    Alıntı yildirim_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resıt herkes mersınlı kardeslerın gıbı olamaz sen bızmı sandın elalemın adamlarını orası iatanbul adamı yerler orada ne o kustun mu bızede yazmaz oldun cevap
    baba size küsermiyim sizin gibi sandık herkesi nasılsın iyimisin ben memleketteyim bugun geldim mersine gelecem allah izin verirse gelince gorusuruz inş. kendine iyi bak herkese selamlar..
    haa birde bayramda bişeyler düşündünüzmü

butun arkadaslarımın bayramını kutluyor ve iyi yıllar diliyorum hersey gonlünüzce olsun

Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    arkadas yarın bız nezaketın yanına yanı huzur evıne gıtmeyı dusunuyoruz bayramın 2. gunu yanı gelırsen cok sevınırız senın ıcınde bıseyler ayarlarız

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sanki ben osmaniye mt de kimseyi buldumda diyarbakırdan okadar yazmıştım osmniye mt ye tanışalım diye bisikletçi tosun diyede adres vermiştim ama kimseyi bulamadım orda
    .yani olur böyle aksilikler kimse kimseye gücenmesin hakkımızda yok zaten hiç kimse kimseye güvenipte biyere gitmez.ufak şey bunlar birbirimizi kırmaya değmez.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki ben osmaniye mt de kimseyi buldumda diyarbakırdan okadar yazmıştım osmniye mt ye tanışalım diye bisikletçi tosun diyede adres vermiştim ama kimseyi bulamadım orda
    .yani olur böyle aksilikler kimse kimseye gücenmesin hakkımızda yok zaten hiç kimse kimseye güvenipte biyere gitmez.ufak şey bunlar birbirimizi kırmaya değmez.
    abicim bak sen osmanıyeye geldiginde ben burada yoktum ve zaten osmanıye yenı fazla kımse yok benden baska ilgilenen yok burası yenı gelisiyor anlastıkmı burada olsam senle ilgilenirdim hemde basımın uzerinde yerin var ben erzurumda okuyorum onun için burada yazları olabiliyorum ok... burda olupta gelmesem ve aramasam olurdu senın dedigin gibi olurdu.. zaten sanada yazmıstım kendine iyi bak saygılarımla

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

mrh

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bak sen osmanıyeye geldiginde ben burada yoktum ve zaten osmanıye yenı fazla kımse yok benden baska ilgilenen yok burası yenı gelisiyor anlastıkmı burada olsam senle ilgilenirdim hemde basımın uzerinde yerin var ben erzurumda okuyorum onun için burada yazları olabiliyorum ok... burda olupta gelmesem ve aramasam olurdu senın dedigin gibi olurdu.. zaten sanada yazmıstım kendine iyi bak saygılarımla
    sorun değil ressam kardeş sen bisikletçi tusuna selam söyle.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun değil ressam kardeş sen bisikletçi tusuna selam söyle.
    abicim ben ilcede oturuyorum ama gider gitmez senin için bulur iletirim kendine iyi davran senınle tanısmak isterdim...

Motosikleti
    mondial 125KT
    slm ben yusuf yeni üyeyim osmaniye uyanıyor merak etmeyin geliyozzzzzz
    yusufffff

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    aramıza hos geldin yussuf kardeş.saglıcakla kal
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    Alıntı yussuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben yusuf yeni üyeyim osmaniye uyanıyor merak etmeyin geliyozzzzzz
    yusuf hoş geldin nasılsın. biraz bilgi versene bize kendinle alakalı özeldende atabilirsin msjı

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    yahu ben girmeyeli bu sayfada neler olmuş
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    reso gıttın yerden yaz buralara yıne arayı soguyma

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler