Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba akkadaşlar iş yoğunluğundan ilgilenemedim uzun süredir gecen sene gezilere bende katılmıştım da tekrar dan hafta sonları olan gezilere tekrar katılmayı düşünüyorum eğer bir gezi vb turlama vs olursa bilgilendirirseniz memnun olurum.
    Bekleriz herzaman. İsim neydi ben hatırlayamadım, yada gezilerde denk gelmedik seninle.
    eXcitinG bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleriz herzaman. İsim neydi ben hatırlayamadım, yada gezilerde denk gelmedik seninle.
    kırmızı kuba cg 150 vardı ozaman bende erdoğan ismim

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Arkadaşlar bu pazar bi etkinliğiniz var mı. Haber verirseniz sevinirim.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Manisa Salihli Motosiklet Festivalinden Kareler...Git Gel 650 km. devirdik ve harikaydı,Bu Yol sayesinde r25 e ısındım çünkü virajları müthişti...Sırada Kütahya kros yarışları var.Umarım Bu sefer vaktim olur ve önceden burayada yazıp sizleride davet edebilirim...

[![image](http://i.hizliresim.com/r9LYpm.jpg)](http://hizliresim.com/r9LYpm)

Bu Arada Bunlarda Hafta ARası Gazlama ve Toplantımızdan Kareler...

HAKANNICA bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu pazar bi etkinliğiniz var mı. Haber verirseniz sevinirim.
    Mustafa abim bu hafta sonu düşünüyoruz gezi organizasyonu. Kesinleşince yazarım buaya.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Çok Sevinirim. Mesela Manisa olayından haberim olsa idi hafta sonunu boş gecirmezdik. Havalar ısındı artık yol yapma zamanı.
    search16 ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok Sevinirim. Mesela Manisa olayından haberim olsa idi hafta sonunu boş gecirmezdik. Havalar ısındı artık yol yapma zamanı.
    Mustafa abim manisaya biz gitmedik.Daha doğrusu grup gitmedi. Bireysel gidenler yeşillik olsun diye foto paylaşmış. Grupça gittiğimiz gezilerde tek kişinin fotoğrafını koymayız biz. Mesela organize ettiğim gezilerde benim fotom ya bir ya iki karede paylaşılır. Grup ruhunu biz böyle yansıtırız. Hafta sonu hava durumuna göre gezi planı yaparım. Yanlız en son gezimizde olsaydın çok keyif alırdın emin ol. R 25 vardı sanırım en son gezide sende.Şimdi nc 750s mi var. Çok iyi makina. Bizimle fıtı fıtı gezersin artık 750 lik makinayla. Ha birde geçen yıl bize sözün vardı unutmadım, çanakkale şehitlikleri gezdirecektin bize...
    Apices, MertAksoy, linkinpark20 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Eski dostlar havaların ısınmasıyla ortaya çıkmaya başladı nihayet.
    Nerelerdesin Mustafa kardeşim? Epey bir zaman geçti görüşmeyeli.
    İnşallah yakın zamanda görüşmek nasip olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Mustafa abim manisaya biz gitmedik.Daha doğrusu grup gitmedi. Bireysel gidenler yeşillik olsun diye foto paylaşmış. Grupça gittiğimiz gezilerde tek kişinin fotoğrafını koymayız biz. Mesela organize ettiğim gezilerde benim fotom ya bir ya iki karede paylaşılır. Grup ruhunu biz böyle yansıtırız. Hafta sonu hava durumuna göre gezi planı yaparım. Yanlız en son gezimizde olsaydın çok keyif alırdın emin ol. R 25 vardı sanırım en son gezide sende.Şimdi nc 750s mi var. Çok iyi makina. Bizimle fıtı fıtı gezersin artık 750 lik makinayla. Ha birde geçen yıl bize sözün vardı unutmadım, çanakkale şehitlikleri gezdirecektin bize...
    Helalin var kaptan,olayı çok güzel özetlemişsin.
    search16, linkinpark20 ve MertAksoy bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    12 Motor Gittik ,Erkeklerde ki fesatlık ta hiç çekilmiyor daha çok bayanlarda var zannediyordum neyse bırakalım 3 günlük dünya için basit kişilikleri ve olayları Konumuza dönelim Önemli Olan Yol yapmak,etkinliklere dahil olmak ,kimlerin ne kadar aktif olduğu fotolarla zaten sabit, kimseylede çekişme yarışma işi değil bu sadece gönül işi ve motosiklet sevgisi.İsteyen yandaşlarını burda toplayabilir,bizim amacımız bu işi sevenleri bilgilendirmek ve etkinlik zevklerine göre yönlendirmek....

Arkadaşlar 18-Mayıs saat 19.00 Mudanya -Mütareke Binası Önünde Kortejimiz vardır...Ordan da Konser etkinliğie kayılabilir gelenler kendilerini tanıtıp adımı verebilir (Nevin Hoca)...

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Merhaba arkadaslar bursa da ikamet eden ev sahibi olan evi teleferik yada uludag civarinda oturan ev sahibi yuksek binasi olan arkadaslar var mi acaba

Motosikleti
    Hiç şaşırmadım nedense. Bursada hiçbir grubun kabul etmediği ego peşinde koşan insanlarla yolumuzu ayıralı iki yıl oldu. Huzur var. İşimiz gücümüz sevdamız iki teker. İşimize bakalım biz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Merhaba arkadaslar bursa da ikamet eden ev sahibi olan evi teleferik yada uludag civarinda oturan ev sahibi yuksek binasi olan arkadaslar var mi acaba
    Hayrola erdoğan neden neden sordun bunları. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor.
    eXcitinG ve kotucocuk13 bunu beğendiler.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Hiç şaşırmadım nedense. Bursada hiçbir grubun kabul etmediği ego peşinde koşan insanlarla yolumuzu ayıralı iki yıl oldu. Huzur var. İşimiz gücümüz sevdamız iki teker. İşimize bakalım biz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Hayrola erdoğan neden neden sordun bunları. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor.
    Ya öyle bir bina ev gerekiyor bana catıya anten vb network ekipmanları kuracagım kişiyede bir kaç kıyağımız olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Avatar ve profile bakarsan anlarsın zaten.

Bursada kask ve yazlık ceket alabileceğim çeşidi fazla olan bildiğiniz motosiklet mağazaları var mı?
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ya öyle bir bina ev gerekiyor bana catıya anten vb network ekipmanları kuracagım kişiyede bir kaç kıyağımız olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Avatar ve profile bakarsan anlarsın zaten.
    Haaa çekemeyene anteni takacan yani. Bana ters konumdasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Alıntı hasanyildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada kask ve yazlık ceket alabileceğim çeşidi fazla olan bildiğiniz motosiklet mağazaları var mı?
    Çeşidi bol olan neredeyse yok gibi. Kask nispeten bulursun ama mont çeşidi olarak çok yok. Birine sorduğumda mağzada internetten alıyor herkez şimdilerde ondan fazla çeşit getirmiyoruz dedi. Ama nispeten Bursa' da tekyıldız motor var çeşit bakımından en fazla ürün bulunduran. Oradan başla istersen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Pazartesi iş çıkışı manzara keyfi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Hafta içide biraz dolanalım dedik millet çalışırken. Gölyazı' da bulduk kendimizi.

Hafta içi bile ful çekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

İyileşince bu yolu tekrar gitmeye varmısın osman abi. Yanlız bu defa tamamı dolanılacak yarımadanın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Apices bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Yahu şu gezilerinizin fotoğraflarını görünce Hyoyu garajından çıkarıp, Mudanya'yı birbirine katasım geliyor. Her dönüşünde yanlayasım geliyor. İçim kıpır kıpır oluyor
    search16 ve linkinpark20 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu şu gezilerinizin fotoğraflarını görünce Hyoyu garajından çıkarıp, Mudanya'yı birbirine katasım geliyor. Her dönüşünde yanlayasım geliyor. İçim kıpır kıpır oluyor
    Tut kendini uyma şeytana... Sana kötü şeyler yaptırmak istiyor iblis...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bile dayandın bence hacı

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Haaa çekemeyene anteni takacan yani. Bana ters konumdasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Çeşidi bol olan neredeyse yok gibi. Kask nispeten bulursun ama mont çeşidi olarak çok yok. Birine sorduğumda mağzada internetten alıyor herkez şimdilerde ondan fazla çeşit getirmiyoruz dedi. Ama nispeten Bursa' da tekyıldız motor var çeşit bakımından en fazla ürün bulunduran. Oradan başla istersen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/39/...39_orginal.jpg

Pazartesi iş çıkışı manzara keyfi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Hafta içide biraz dolanalım dedik millet çalışırken. Gölyazı' da bulduk kendimizi.

http://www.hizliresimyukle.net/u/16/...16_orginal.jpg

http://www.hizliresimyukle.net/u/92/...92_orginal.jpg

Hafta içi bile ful çekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

İyileşince bu yolu tekrar gitmeye varmısın osman abi. Yanlız bu defa tamamı dolanılacak yarımadanın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/16/...16_orginal.jpg
    Beni bilirsin Coşkun.
    Sağlığım elverdiği sürece ben her zaman gezmeye hazırım.

Etrafını komple dolaşmak bence çok daha iyi olur, farklı yerler görmüş oluruz.

Allah'ın izniyle sahalara dönmeme çok az kaldı.
    Dönüşüm muhteşem olacak. Beni izlemeye yetişemeyeceksiniz.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni bilirsin Coşkun.
    Sağlığım elverdiği sürece ben her zaman gezmeye hazırım.

Etrafını komple dolaşmak bence çok daha iyi olur, farklı yerler görmüş oluruz.

Allah'ın izniyle sahalara dönmeme çok az kaldı.
    Dönüşüm muhteşem olacak. Beni izlemeye yetişemeyeceksiniz.
    Sabırsızlıkla bekliyoruz. Çok tek takılma yanlız. Daha bi dünya rota var gezilecek.
    Apices bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    kısa süre önce aldığım duke 200 abs yi çok fazla rüzgar aldığından ötürü tarzıma uygun bulmadım uygun bir fiyata satıyorum ilan https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0055546/detay/
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler