Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oglenden sonra nekadar yer gezilebilirki.gunlerdedaha uzamamisken. erken cikip uzun gezmek tercihimdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

memduh nereden aldin gunduz farlarini guzel olmus

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

memduh nereden aldin gunduz farlarini guzel olmus
    bey motodan fakat çabuk kırılıyor bendekiler pert oldu 3 kullanımda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motorum geldi arkadaslar. Sagolsunlar bugun adliyeye kadar getirdiler. Ilk defa motora bindim. Aldigim keyifi anlatamam. Otoparkta bindim. Koruma ekipmanlarim olmadigi icin biraz korkarak surdum.
    beko12345, search16, cemolos ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum geldi arkadaslar. Sagolsunlar bugun adliyeye kadar getirdiler. Ilk defa motora bindim. Aldigim keyifi anlatamam. Otoparkta bindim. Koruma ekipmanlarim olmadigi icin biraz korkarak surdum.
    hayırlıı olsun selim abi motorun üstünde fotolarıda bekliyoruz
    linkinpark20 bunu beğendi.
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    hadi hayırlı olsun

hadi hayırlı olsun ehliyet ve ekipman önemli acele etmeye değmez hem otoparkta alışırsın sıfırdan trafiğe çıkmaktan daha iyidir

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende katılmak isterdım ama cumartesi günleri çalışıyorum :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

motruma gündüz farı ve şarj aleti taktırdım)
    bende sis farlarını aynı kelepçelerle takmıştım, koruma demirini delmek zor gelmişti aklın yolu bir

bkz.http://s1310.hizliresim.com/1g/6/t9zw1.jpg
    memduhb bunu beğendi.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Biraz anıları yâd edelim gençler iyiydik bee

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    motorumdaki ufak tefek şikayetlerim için tekyıldız ın yeni açılan servisine gittim.

motor bloğunda lekeler vardı. marş tam çevirmiyordu. burdada bahsetmiştim. aküden şüpheleniyorduk marşla ilgili. daha önceki bakımını yapan ASYA MOTOR MOTOSUN yetkili (!) servisi akünün tahliye tıpasını takmamış. ordan sıçrayan asit motor bloğonun boyasının kalkmasına sebep olmuş . ayrıca güç kaybettiği için marjıda tam çevirmiyordu. dün 20 dakika çalıştırmak için uğraştım. en son vurdurarak çalıştırdım. (orjinal aküsüde kalitesiz ve zayıflık birazda ondan kaynaklanıyor olabilir. ancak güç kaybettiği aşikar) jikle bağlı değildi, çalışmıyordu. nasıl bir yağ koydularsa daha önce vitesi dal kırar gibi değiştirirken şuan ipek gibi (tamam belki bi japon gibi olmasada eski hali 3 puan alırsa şuan 8 puan alır) oldu. motul yağ koyduk. zincir gerginliği ayarlanmamış. çok boldu.

ben motoru 600-700 km önce aldım. ve teslim almadan önce MOTOSUN servise bıraktım. bakımları yapıldı, öyle teslim aldım. okadar km dir eziyet çekiyormuşum. acemiyiz, iyisi nasıldır bilmiyoruz. o haliyle kullandım km lerce. sizleri uyarmak için paylaşıyorum bunları. bidaha ben o servisin kapısının önünden geçmem. sizlerede tavsiye etmem.

yapılan işlemler;
    yağ değişimi
    akü değişimi
    zincir ayarı, temizliği , yağlanması
    jikle ayarı
    ön fren hidroliği değişimi ve frenlerin ayarlanması

dün yarı kaldı bazı işler. akşam motoru aldım yinede ben. bugün devam edicek şeyler var. fiyat bilgisini daha sonra sizlerle paylaşıcam.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=8dsQ4lhFmlc
    başka birşey bu duygu anlayamazlar
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    yok
    vitesli motor için eğitim peşindeyim ama hala bir yol alamadım
    sıfır km sport touring olarak hangi marka ve model tavsiye edersiniz?
    yardımcı olursanız 1-2 haftaya sipariş verip aranıza katılmayı istiyorum
    saygılar

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=8dsQ4lhFmlc

İyiydi valla ya ozamanlar . Geziyoduk her hafta
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    4 gözle bekliyorum sonucu eğer iyise bende oraya giderim bundan sonra

Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumdaki ufak tefek şikayetlerim için tekyıldız ın yeni açılan servisine gittim.

motor bloğunda lekeler vardı. marş tam çevirmiyordu. burdada bahsetmiştim. aküden şüpheleniyorduk marşla ilgili. daha önceki bakımını yapan ASYA MOTOR MOTOSUN yetkili (!) servisi akünün tahliye tıpasını takmamış. ordan sıçrayan asit motor bloğonun boyasının kalkmasına sebep olmuş . ayrıca güç kaybettiği için marjıda tam çevirmiyordu. dün 20 dakika çalıştırmak için uğraştım. en son vurdurarak çalıştırdım. (orjinal aküsüde kalitesiz ve zayıflık birazda ondan kaynaklanıyor olabilir. ancak güç kaybettiği aşikar) jikle bağlı değildi, çalışmıyordu. nasıl bir yağ koydularsa daha önce vitesi dal kırar gibi değiştirirken şuan ipek gibi (tamam belki bi japon gibi olmasada eski hali 3 puan alırsa şuan 8 puan alır) oldu. motul yağ koyduk. zincir gerginliği ayarlanmamış. çok boldu.

ben motoru 600-700 km önce aldım. ve teslim almadan önce MOTOSUN servise bıraktım. bakımları yapıldı, öyle teslim aldım. okadar km dir eziyet çekiyormuşum. acemiyiz, iyisi nasıldır bilmiyoruz. o haliyle kullandım km lerce. sizleri uyarmak için paylaşıyorum bunları. bidaha ben o servisin kapısının önünden geçmem. sizlerede tavsiye etmem.

yapılan işlemler;
    yağ değişimi
    akü değişimi
    jikle ayarı

dün yarı kaldı bazı işler. akşam motoru aldım yinede ben. bugün devam edicek şeyler var. fiyat bilgisini daha sonra sizlerle paylaşıcam.
    İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akın yeni açılan Tek Yıldız servisi nerede...?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH

yapılan işlemler;
    yağ değişimi
    akü değişimi
    jikle ayarı

Bugün tekyıldızdan prohel mafsallı dizlik aldım senin motoru gördüm baktım kimseyi göremedim.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    şimdi ordan geldim. akü yerine sığmadığı için daha incesi ile değiştirilecek. onu aldım geldim. gençosman karşısında minibüslerin döndüğü yerden girer girmez solda köşedeki dükkan. envayi çeşit parça var içerde. güler yüzlü , ilgili esnaflar. tavsiye edilir. akşama kadar kalan eksiklikleri hallederler umarım.

tekyıldızın servis dükkandan düz yukarı devam ediyorsun , solda cami var. onun altında. ustalarının adı yusuf sanırım. dün yeni motorlar geldiği için çok yoğunlar bugün. (mat mavi wolf te gelmiş , ama henüz açmamışlar)

prohel in dizliğini kayışları kırmızı olduğu için beğenmedim ben. çinden sipariş verdim yeni.kargo dahil 45 liraya filan gelicek. sj1000 aksiyon kamerada sipariş verdim. dizlik şu;

http://www.aliexpress.com/snapshot/6037473133.html

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    şimdi ordan geldim. akü yerine sığmadığı için daha incesi ile değiştirilecek. onu aldım geldim. gençosman karşısında minibüslerin döndüğü yerden girer girmez solda köşedeki dükkan. envayi çeşit parça var içerde. güler yüzlü , ilgili esnaflar. tavsiye edilir. akşama kadar kalan eksiklikleri hallederler umarım.

tekyıldızın servis dükkandan düz yukarı devam ediyorsun , solda cami var. onun altında. ustalarının adı yusuf sanırım. dün yeni motorlar geldiği için çok yoğunlar bugün. (mat mavi wolf te gelmiş , ama henüz açmamışlar)

prohel in dizliğini kayışları kırmızı olduğu için beğenmedim ben. çinden sipariş verdim yeni.kargo dahil 45 liraya filan gelicek. sj1000 aksiyon kamerada sipariş verdim. dizlik şu;

http://www.aliexpress.com/snapshot/6037473133.html
    ake merhaba. Siparişler çinden yaklaşık kaç günde geliyor? Bir de gümrüğe takılmaması için kaç dolarlık malzeme
    olaması gerekiyor acaba?

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Alıntı tolgava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesli motor için eğitim peşindeyim ama hala bir yol alamadım
    sıfır km sport touring olarak hangi marka ve model tavsiye edersiniz?
    yardımcı olursanız 1-2 haftaya sipariş verip aranıza katılmayı istiyorum
    saygılar
    size ozel mesaj attım eğitim verecek birini buldugum için geri dönüş yapmadınız kurs hocası ayarladım
    Kaskını tak yoluna bak :D

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ake merhaba. Siparişler çinden yaklaşık kaç günde geliyor? Bir de gümrüğe takılmaması için kaç dolarlık malzeme
    olaması gerekiyor acaba?
    15 20 günü buluyor kargo şanş ve ağırlık ve hacimle alakalı ben 100 dolarlık alarm aldıkm takılmadı 13 dolarlık oil catch tank takıldı açıp bakmışlar 2.60 tl açılma parası ödedim şimdide ledli spot almıştım bahçeiçin o da gümrüğe gitmiş bakalımne çıkacak genel olarak 100 dolar ve 1 kg altındaysa takılmaz diyebilirim birde alırken en 1621-1 yada en 1621-2 ibaresine bakın işiniz şansa kalmasın
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 20 günü buluyor kargo şanş ve ağırlık ve hacimle alakalı ben 100 dolarlık alarm aldıkm takılmadı 13 dolarlık oil catch tank takıldı açıp bakmışlar 2.60 tl açılma parası ödedim şimdide ledli spot almıştım bahçeiçin o da gümrüğe gitmiş bakalımne çıkacak genel olarak 100 dolar ve 1 kg altındaysa takılmaz diyebilir ön birde alırken en 1621-1 yada en 1621-2 ibaresine bakın işiniz şansa kalmasın
    Yardım için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler