Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı gatha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik konusunda problem yokta... :D ben 2 yıldır araba kullanıyorum. ve bunun yanında 10 yıldırda bisiklet ile yola çıkıyorum(evet aynı şeyleri bisikletlilerede yapıyorlar son 1 haftada 6 arkadaşımız bu sürücüler yüzünden öldü malesef) trafikteki sürücüleri falan iyi tanıyorum yani. ama asıl problem motosiklet... :D ağır olması çok şeyi değiştiriyor cidden. güç ayrı bi dert. tamam kullandığım makine 8 beygir ama 2 bacağa göre çok güçlü :D yatırmamak için elimden geleni yapıyorum ama zor be :D pratik için önereceğiniz bişey var mı? zaten trafiğe kapalı alanda dur kalk yapıyorum slalom, slow race falan yapıyorum ama daha nasıl pratik yapmam gerekir... mesela viraj mevzusu canımı sıkıyor...
    Ustam kapalı alanlardaki yapılabilecek her eğitimi kendince her fırsatta yenile. Viraj içinde ben hep dağ yolunu kullandım ama hafta içi gece geç saatlerde çatraktan yukarsını. Aşşada malum bi dünya şahinci tüplü ve öfkeli modunda sürüyor araçlarını. Birde yine sakin saatlerde orhaneli yolu viraj için bulunmaz nimet
    M.balibey ve gatha bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speynirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750
    hoşbulduk biliyorsun ki inegölde motorcu çok ama buralara girip gönülden ve aktif bir şekilde bu işi yapacak insan yok.sezon kapanmadan bu yılı iyi değerlendirmek istiyorum.artık tek değilsin emre
    MrMaydec bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Dün ertuğrul shell de lastikleri şişirirken yan yatırdım motoru . Öyle güzel düştüki en ufak çiziği dahi yok ... İstesem elimdle düşürsem bukadar olmaz yani. Kırılıcak yerler tam çukurlara denk geldi

Bu sene geçti zaten artık , bundan sonra sınavlarım var fakat , eğer kabul derseniz seneye gezilerde genç kardeşiniz olarak bulunmak isterim
    Ahmanamra, M.balibey, memduhb ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    haftasonları çalışma stresini yorgunluğunu atmak içinde dahil olabilirsin sitede yeniyim bakalım nasıl bir şeyler olacak etkinlik falan merak içerisindeyim.
    memduhb bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı speynirci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk biliyorsun ki inegölde motorcu çok ama buralara girip gönülden ve aktif bir şekilde bu işi yapacak insan yok.sezon kapanmadan bu yılı iyi değerlendirmek istiyorum.artık tek değilsin emre
    evet abi büyük cc leri hep görüyorum selam veriyorum karşılık bile vermiyorlar küçük görüyorlar beni bende katılalı baya oldu ama daha hiç etkinliklere katılamadım
    Hayat boş gazla çoş

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi büyük cc leri hep görüyorum selam veriyorum karşılık bile vermiyorlar küçük görüyorlar beni bende katılalı baya oldu ama daha hiç etkinliklere katılamadım
    endurocular ve bazı chopperlar hariç selam verdiğim kimse takmadı
    MrMaydec bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün sanayi çıkışındaki üstten geçen yolun çıkışında motosiklet kazası olmuştu burada mı ki acaba kask sayesinde bişey olmamış sanırım

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    [QUOTE=beko12345;3134080]Dün ertuğrul shell de lastikleri şişirirken yan yatırdım motoru . Öyle güzel düştüki en ufak çiziği dahi yok ... İstesem elimdle düşürsem bukadar olmaz yani. Kırılıcak yerler tam çukurlara denk geldi

Bu sene geçti zaten artık , bundan sonra sınavlarım var fakat , eğer kabul derseniz seneye gezilerde genç kardeşiniz olarak bulunmak isterim [
    geçmiş olsun .bursaya yalovaya oradan izmir mugla antalya düşünüyorum. bursadan geçersem haberleşelim berkut

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

[QUOTE=beko12345;3134080]Dün ertuğrul shell de lastikleri şişirirken yan yatırdım motoru . Öyle güzel düştüki en ufak çiziği dahi yok ... İstesem elimdle düşürsem bukadar olmaz yani. Kırılıcak yerler tam çukurlara denk geldi

geçmiş olsun .bursaya yalovaya oradan izmir mugla antalya düşünüyorum. bursadan geçersem haberleşelim berkut

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    [QUOTE=barodi;3134778]
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün ertuğrul shell de lastikleri şişirirken yan yatırdım motoru . Öyle güzel düştüki en ufak çiziği dahi yok ... İstesem elimdle düşürsem bukadar olmaz yani. Kırılıcak yerler tam çukurlara denk geldi

Bu sene geçti zaten artık , bundan sonra sınavlarım var fakat , eğer kabul derseniz seneye gezilerde genç kardeşiniz olarak bulunmak isterim [
    Tamamdır abi , pazar tatile gidiyorum 1 hafta yokum , sonra sınavlarım başlıyor ... Eğer tam boşluğa denk gelirse çok iyi olur ...

Motosikleti
    CRF250L
    Alıntı emre1159 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa motorluları dikkat. Bursada uygulma başlatıldı tüm motorsikletler durdurulup evrak kontrolü yapılıyo ehliyeti olmayana af yok motor bağlanıyo 800 ytl gibi cezası var. Kask kullanmayanlar ceza yiyor lütfen dikkat.
    Valla çok sevindim.. Kuryeleride , paket servisçileride umarım tek tek çevirip kontrol ederler.. Genç arkadaşlar kendi hayatlarını pisi pisine tehlikeye atıyorlar. Oyle kuryeler görüyorumki ,adamın o sürüşle yaşaması mucize..
    Darısı egsozları aşırı ses çıkaran , deli gibi makas atan , aşırı yüksek müzik sesi açan , trafik kuralarını hiçe sayan apaçi araç sürücülerine..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Haydaa , ilk sayfadaki mesajı yeni sanıp alıntı yapmışım :D

Yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun
    Ahmanamra bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Cumartesi bi uludag yapasım var. Yoksa su uctumu yapsm. Gelen olurmu benle gezmaa ...

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

05549073383 numaram. Saat 11 _ 12 gibi cıkarım gibime geliii
    memduhb ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    CRF250L
    Çoşkun Abi geçen haftasonu Uludağdan

Fakat Uludağ yolunda çok trafik oluyor. Ramazan'dan sonra etini alan Uludağ koşuyor haftasonları galiba
    memduhb, Ahmanamra ve hassankar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Aboovv bune
    memduhb bunu beğendi.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    uludağ çok gittim buraları hiç görmedım buralar nıre aceb.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi bi uludag yapasım var. Yoksa su uctumu yapsm. Gelen olurmu benle gezmaa ...

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

05549073383 numaram. Saat 11 _ 12 gibi cıkarım gibime geliii
    coşkun uludağ işi ne oldu gıdecekmısın?
    evdeyım boş boş oturuyoırum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

arkadaşlar 30 ağustosta kortej olucakmı bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    evdeyim çıkalımmı memduh

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Yarın için hiç bir program yokmu şimdi sezon bitti bitecek, spinerci abimin pesine takilir gelirdik

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    beyler motor pazartesi gidiyor artık suziki inazuma ile aranıza tekrar merhaba demek istiyorum yakın zamanda :D
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Emre kardeşim kimse etkinlik yapmıyor galiba anlaşılan biz bize gideceğiz. Özelden haberleşelim
    MrMaydec bunu beğendi.

Motosikleti

Asalete bah hele Bakacağa kadar gittim tek tabanca. Memduh bana ben memduha yazdım bi denk gelemedik. Birimiz gölyazıya birimiz Uludağ'a. Kültürpark shelde depoyu fulledim, dağdan inince tofaş fabrikanın oradaki opette tekrar fulledim 7 tl ye tekrar doldu. Yani 7 tl ye bakacağa gittim geldim. Arada sarıalan kirazlı yayla falanda gezdim.
    Ahmanamra, memduhb ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı speynirci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre kardeşim kimse etkinlik yapmıyor galiba anlaşılan biz bize gideceğiz. Özelden haberleşelim
    Tamam abi bana uyar valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler