Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar ben yıllardır ağzımın suları akarak baktığım bu motosiklet şenliklerine katılmayı çok istiyorum. yakın uzak demeden mümkün olsa hepsine giderim ama hem vekit hem de nakit konularında beklenmedik problemler yaşıyorum son dönemde.
    bu yüzden biraz seçici olmaya çalışacağım desem de henüz katılmadığım hiçbir şenlik/festival hakkında yorum yapacak halde değilim. bu mevzuyu yüzyüze görüşsek de hangisine gitmek kime daha uygun onu anlasak nasıl olur diyorum. mesela ben çanakkale'ye gidebileceğimi, sanmıyorum; hem yolu çok zorlu ve uzun hem de günübirlik diyorsunuz. bir mudanya turu beni bitirdi, nasıl yoruldum kendim bile şaştım! bu durumda çan festivaline gidip de aynı gün dönmek bana zor geliyor.
    mayıs sonundaki orhaneli şenlikleri nasıl olur? yada haziranda bir sürü yerde olacakmış; şunları bir adamakıllı öğrenip tartışalım derim.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yıllardır ağzımın suları akarak baktığım bu motosiklet şenliklerine katılmayı çok istiyorum. yakın uzak demeden mümkün olsa hepsine giderim ama hem vekit hem de nakit konularında beklenmedik problemler yaşıyorum son dönemde.
    bu yüzden biraz seçici olmaya çalışacağım desem de henüz katılmadığım hiçbir şenlik/festival hakkında yorum yapacak halde değilim. bu mevzuyu yüzyüze görüşsek de hangisine gitmek kime daha uygun onu anlasak nasıl olur diyorum. mesela ben çanakkale'ye gidebileceğimi, sanmıyorum; hem yolu çok zorlu ve uzun hem de günübirlik diyorsunuz. bir mudanya turu beni bitirdi, nasıl yoruldum kendim bile şaştım! bu durumda çan festivaline gidip de aynı gün dönmek bana zor geliyor.
    mayıs sonundaki orhaneli şenlikleri nasıl olur? yada haziranda bir sürü yerde olacakmış; şunları bir adamakıllı öğrenip tartışalım derim.
    kardesım sen pazar gunu benım le gel yarı yolda donelım dersen senle gelırım soz yeterkı yol yap ınanılmaz zevk alırsın ve motor kullanmaya daha yatkın olursun bende hız sabıtleyıcı var takarız senın motora olur bıter ıstedıgın yerdede donerım sorun deyıl

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    beyler sürekli sanal alemde yazıyosunuz daha yüzünüzü göremedık yaw bi toplanalım haftaiçi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    utanırım ben

Motosikleti
    @atmaca_35: doğru diyosun, ama grup batı yakasında yoğunlaştı son zamanlarda ben de diyorum ki, bursa şehir merkezine doğru bir toplansak nasıl olur? burada birkaç yer var motorla gidilecek, hiç olmadı dağ yolunda saklı bahçe'ye çıkılır, soner ne dersin bu konuda?
    yani ben de çağırıyorum ama kimseden ses yok, tesadüfen karşılaştıklarımı saymazsak!

@snrsimsek: abi iyi olur valla ama benim esas derdim gidip de dönmek değil kalmak isterim ben o kadar yol gitmişken; ama dersen uzun turlar yaparız beraber sadece sürüş; yol var hedef yok, o da olabilir. pazar günü aldım ben o zevki, böyle birşey olamaz. çokbilmiş kız arkadaşım daha çooook bekler arayıp da "özledim seni" n'olur dön dememi, hem zaten motor tek sele valla süper oluyo!!!

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Günaydın bursa tabi görüşemesekte nihayetinde yine kurkcu dukkanına döndüm heheh
    bakıyorum ben yokken cok fazla bir degişiklik yok neyse yaz geliyor benim içinde fgeziler başladı tabi ufak tefek aksaklıklar oldu ....
    neyseki şu anda durum amonyak olsada ben genelde buralardayım fırsat bulup kacamıyorum ihşallah yollarda ve gönüllerde görüşmek dilegiyle
    aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz.....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh tabi ya başka memleketlerde gezcek motorcu bile bulamayalım siz toplanıp gezi düzenleyin hiç şansınız yok abi inşaallah yazın sizinleyim bu hafta da geldim bursadayım bir toplantı falan olursa motorumu da yetiştirirsem inşaallah görüşmek isterim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:51 ----------

o duyguyu bende biliyorum o yüzden sattım motorumu bakalım hayırlısı
    inş o zaman en yakın zamanda olur altımızda birer tane

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ewet beyler gidiyoz mu çanakkaleye.....kimler geliyo?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ya sen git bi ybr yada cbf al.....uğraşma cbr ile yoksa sana çok pahalıya patlıcak.görünün köy kılavuz istemez pek hayırlı bi yolda değilsin..yatır yurt paranı öde ne borcun varsa ondan sonra motor al..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çan'a gitmek isteyen arkadaşların dikkatine;
    Ayrıntıları görüşmek için bugün saat 18:00 da Çelebihan'da buluşalım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım yakamda kırmızı gul olucak benı ordan tanırsın

Motosikleti
    KLE 500
    Sen onu da siyaha boyar öyle takarsın :D

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çan'a gitmicek olanlar gelemiyo mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    boyarım valla dogru soyluyosun aksam gelemesemde tellesırız ben canakkaleye gelıyorum

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çan'a gelmek veya gelmemek gibi bi plan yapmadım ama saat 18:00'de Çelebihan'a uğramayı düşünüyorum. Takılmaca yani =)

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ARKADAŞLAR DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN PAZAR GÜNKÜ GEZİMİZ HAKKINDA
    BULUŞMA NOKTASI: MİNTEKS ( izmir yolu otoban çıkışı )
    BULUŞMA SAATİ: 07:00
    arkadaşlar an itibariyle gelmeye kara veren arkadaşlar...
    atmaca_35
    özcan_1980
    snrsimsek
    atacanvet....
    artçılar ile birlikte 9 kişiyiz...irtibat tel:05315826655

Motosikleti
    ah ulan insan gibi iş bulamadık ki yıllardır. millet ne güzel saat 18:00 de buluşur biz daha saat 20:30 eve ancak gireriz. 12 saat iş, 1 saat yol günün yorgunluğu ve stresi eklenir mayhoşlaşırız, bir de yemek yeriz saat 21'den sonra mide yerlerde...
    sonra Hakan niye çıkmıyor derler.....

yok yaw benim başka iş yapmam lazım; evet evet kesinlikle...

bu arada çan gezisinde yokum, almanya'dan abim geliyor haftasonu. (o gelmese de ben gidemezdim zaten, o kadar uzun yol için hazırlığım yok çünkü) bir ara kısmet olur da görüşürsek arkadaşlar bana motorun günlük-haftalık ve aylık periyodik bakımları hakkında birşeyler anlatırsınız umarım, bir de yanımda bulunması gereken eşyalar vs. hakkında bir liste yapmam lazım, o konuda da konuşalım.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ulan insan gibi iş bulamadık ki yıllardır. millet ne güzel saat 18:00 de buluşur biz daha saat 20:30 eve ancak gireriz. 12 saat iş, 1 saat yol günün yorgunluğu ve stresi eklenir mayhoşlaşırız, bir de yemek yeriz saat 21'den sonra mide yerlerde...
    sonra Hakan niye çıkmıyor derler.....

yok yaw benim başka iş yapmam lazım; evet evet kesinlikle...

bu arada çan gezisinde yokum, almanya'dan abim geliyor haftasonu. (o gelmese de ben gidemezdim zaten, o kadar uzun yol için hazırlığım yok çünkü) bir ara kısmet olur da görüşürsek arkadaşlar bana motorun günlük-haftalık ve aylık periyodik bakımları hakkında birşeyler anlatırsınız umarım, bir de yanımda bulunması gereken eşyalar vs. hakkında bir liste yapmam lazım, o konuda da konuşalım.
    İş iştir Hakan abi, onu bulamayanlar da var. Ben şimdi işe gidicem mesela. Sabaha kadar.

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    öhöm öhöm
    herkeze iyi akşamlar...
    her ne kadar sanalda yazmasamda reel olarak çoğu zaman görüşüyoruz herkezle...

Okulun bitmesine az kalan şu dönemlerde ders vs. sınav takılıyorum... ondan çok zaman yok gezmeye

neyse sadete gelelim

23 mayıs 2010 pazar yer kültürpark bursa liseler arası müzik yarışması var toplam 19 okul katılcak tabiki bizim okulda
    bütün herkezi beklerim tabiki motorlarla gelirseniz çok güzel action ve motovasyon olur(özcan abi ve soner abi m.t ghost riderları ) şaka bi yana motorlu bukartlı herkezi beklerim bi buluşmada böyle olsun yahu

sabah 9da başlıcak olan soundchecklerin ardından 4 5 arası yarışma başlar 19 okul var biz 11. sırada çalıcaz...
    cahit berkay
    aylin aslım
    yeni türküden derya(vokal)
    yeni türküden klavyeci abimiz
    ve pinhaniden sinan jüri olcak

birde aylin aslım konseri olucak aynı akşam gece 12 gibi biter tüm actionlar

biz 11. sırada çalıcaz....
    Herkeze iyi geceler tekeriniz düz bassın
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    23 mayısta alanyadayım kusura bakma gelemicem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler