Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250 R
    buluşma için 11:30 biraz geç değilmi. havanın erken karardığını iznik gölü çevresinde ufak çaplı bir tur olacağı ve yemek molasınıda hesaplarsak. birde 11:30 diyoruz ama çıkmamız en az 12:00 olur. aydınlık 5,5 saatimiz kalıyor. yaklaşık 200 km yol yaptığımızı düşünürsek bu 3 saat olur. 1 saat yemek,1 saatte çay,foto diğer etkinlikler olsa. bence buluşma saatini biraz daha erkene alsak 10:30 gibi. gemlik ve mudanyadan gelecek arkadaşlarla galiba adı İMAM lı bişey olması gerekiyor orada buluşabiliriz. böylece onlarda vakit kazanmış olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Her şey yüz yüze beyler,özelden mesajlaşıp dedikodu ile kimsenin şerefine laf söyletmem,burası Türkiye namus için adam öldürülen bir ülke varsa kesin deliliniz yada kim ne karıştırıyorsa sökülecek...Bu arada ister kapalı grup kurulur ister açık buraya endurodaki ne kadar yazma hakkına sahipse ya da chopper clup taki adam ve bunlar gibi ister kulüp kurulur istersede grup kurulur sizimi gerdi yaww,yeter uleynnnnnnnn teker teker ve dedikodususz gelin açık olun"......

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kurter kafe(Burası daha müsait tartışmalar için)

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki(Sen yaşıyon mu be yaaa )
    5-Gökhan cbr(men annamam sensiz olmaz)
    6-Search16 (kaçmak yok haaa)
    7-feromen(arabaylanmı gelicen kaskları taşımaya ferrari feromen )
    8-.Kirli sakal
    9-.Ahmanamra
    10-Madv
    11-Sedici
    12-Mdv
    13-Dalgıç
    14-Mehmet_Gemlik
    15-.Özcan(kesin gelmeli çünkü bu kini ancak o tanımlar)
    16-ve unuttuklarım kendilerini eklesin gelemeyenlerde çıkarsın
    buluşma için 11:30 biraz geç değilmi. havanın erken karardığını iznik gölü çevresinde ufak çaplı bir tur olacağı ve yemek molasınıda hesaplarsak. birde 11:30 diyoruz ama çıkmamız en az 12:00 olur. aydınlık 5,5 saatimiz kalıyor. yaklaşık 200 km yol yaptığımızı düşünürsek bu 3 saat olur. 1 saat yemek,1 saatte çay,foto diğer etkinlikler olsa. bence buluşma saatini biraz daha erkene alsak 10:30 gibi. gemlik ve mudanyadan gelecek arkadaşlarla galiba adı İMAM lı bişey olması gerekiyor orada buluşabiliriz. böylece onlarda vakit kazanmış olur.
    search16, kayariki ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Full çalışıyorum haftasonu. Çarşamba toplantıda görüşürüz kısmetse.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum kardeşim gezi saati ile ilgili olarak ince bir ayar yapılsa çok güzel olur.
    Madv bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Şu aralar kendimizi öyle bir kaptırdık ki, durup düşünmüyoruz "ulan biz naapıyoruz" diye söyleyenler oluyor ama duymuyoruz. Şimdi hiç kimse çıkıp ta ben demiştim demesin lütfen.

Hakkaten neyin kavgasını yapıyoruz, neyi tartışıyoruz, nereden geldik, nereye gidiyoruz?

Logo mu yapılacak? yapılsın, taşımak isteyen taşısın, istemeyene zorlama yok nasıl olsa.
    Ayrı grup mu kurulacak? kurulsun, kimse kimseye sen ayrı gruptasın buraya yazamazsın diyemez.
    Burada onlarca ayrı insan, onlarca ayrı fikir var. Kimse kimseyle harfi harfiyen anlaşamaz. Baba çocuğuyla anlaşamazken her fikirde, ayrı yaşam şartları olan insanlar nasıl anlaşabilir zaten.

Bizim burada anlaşmamızı sağlayan şey Motosiklet. Lütfen artık motosiklet gezileri, toplantıları, sohbetleri yapalım. Motosikletle ilgili bildiklerimizi paylaşalım, bilmediklerimizi soralım, problemlerimizi birlikte çözelim.

Özelden tartışmış olanlar,özelde tartışsınlar,gidip buluşsunlar konuşsunlar. Anlaşamıyorlarsa bir daha birbirlerine laf atmasınlar ama hiç birisi bu siteden ayrılmasınlar. Ayrılamazlar zaten. İllaki bi kaç gün veya hafta girmeyecek daha sonra acaba neler oluyor diye yine girip bakacak. Bursa MT ye girmese bile diğer topiklere bakacak,yazacak.

Umarım bu yazı tartışmaların son yazısı olur.Bu yazıya cevap yazmayın lütfen.

İmzamı okuyan var mı içinizde?
    Arkamızdan sevindirmeyelim hiç kimseyi.

Saygılar , sevgiler
    search16, DEC16, DALGIC_800 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    [QUOTE=hamzasimsek;2861461]Tüm arkadaşların günü aydın olsun
    Ortada bir namuzsuzluk yokken kavga eden arkadşa olursa motor ortamından dışlanması için elimden geneni yapıcam
    Ve burdan gericek ve böyle anlaşılacak herşeyi paylaşmayın,kavga etmek erdemde özürdileyip eve sağlam gittmek şerefsizlik basitlik değil.

Hocam zekoya ulaşmak zor oyüzden size yazıyım inegöl turundaki en önümüzde giden arkadaş artık kaptan sensen al şunu deyip zekonun bandanaların vermişti bende kaldı hak geçmesin kiminse geri vereyim

Geziye muhtemelen gelemem:
    ablamın bir adağı sonucu elimde 4-5 kg et olucak bugün yarın. geziye gelemezsem bunu nasıl gönderirim nasıl paylaşırım bilemiyorum...

inegöle gelmek isteyen arkadaşlar olursa altarnatif olarak arkadaşlar olursa beraber cross yapabiliriz motorunuz cross olması gerekmez güzel bir mekan var yakınına kadar asfal oraya gideriz orda benim motorla cros yaparız
    sonrasında mangal yapabiliriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

kirlisakal16, Madv arkadaşlar peki cumartesi peki cumartesi kahvaltı falan yapıp konuşulduktan sonra ne bileyim bi uludağ gibi bir rotaya gidilirmi pazar gelemem bundan sonra belki 5-6 ay gelemem görüşmüş oluruz bari.[/QUOTE
    hamza kardeşim uludağ olmaz belki ama belki başka bişiler düşünebiliriz

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hamza bandanalrın her türlü finansını ben karşılamıştım 80 tl ye falan mal oldu,Zekomda sağolsun günlerce işçiliğini uğraşını yaptı,he emeğimiz,harcadığımız alındımı asla birliğimiz sağlanamadıki alınsın,neyse feda olsun ama şunu unutmayın yıkmak,bölmek,harap etmek,çamur atmak kolay zor olansa yapmak,onarmak,birleştirmek ve kalplerde sevgi husule getirmektir.Ben ülkem adına üzülüyorum şu kadarcık yerde bile böyle kötü niyet ve yıkım,biz milletçe nereye gidiyoruz yazık yazık yazık...Allah'ım sen insanların niyetlerini halis et ve onlara öyle güzel hasletler verki ya hayır ve iyilik yapsınlar ya da hiçbir şey yapmasınlar ...

O halde gelenlerin taleplerine göre aldığımız kararlarla Gezi saatini ve yerini değişiyorum...

18/11/2012 Pazar İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 10:30 Gemlik İMAM ASLAN tesisleri

1-Muyat-Sanem(gelmeniz çok iyi oldu)
    2-Nevin Hoca-(Zeko birliği bozup ısrarla kavga çıkarmaya çalışanlardan bunalmış muhtemelen uzun süre katılmayacak)
    3-Beyaz atlı aAykut(Umarım araştırmaların bitmiştir Aykut)
    4-Kayariki(yazını çok beğendim herkes en az 3 kez okuyup özet çıkarmalı )
    5-Gökhan cbr(admine birileri ispiyon gitmiş,öğrencilerime kızardım normalde hatta onlar gerçekleri söylediği halde)
    6-Search16 (bak erken oldu işte tam istediğin gibi)
    7-feromen(bak işin çıkarsa affetmem )
    8-.
    9-.
    10-.
    search16 bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Burası fena karışmış yahu Özcan Abi yine koymuş son noktayı :D
    özcan1980 bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Full çalışıyorum haftasonu. Çarşamba toplantıda görüşürüz kısmetse.
    çarşamba toplantısı nedir?
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Her Çarşamba Beşevler Üçevler mevki Kurter kafede 19:00 da toplantılarımız oluyor ancak yinede buradaki yazılım ve katılıma göre gidin yalnız kalmayın...

"Evet havalar çok iyi gidiyor arkadaşlar bu havaları değerlendirmek adına bizde geri adım yok,tüm tartışmalara ve saldırılara inat bu gezi yapılacak.3 motor Gönen'e gitmiştik ve inanın en zevk aldığım eğlendiğim gezilerden biriydi.Diğerleriylede gerekirse çarşamba toplantılarında çözeriz birşeyleri,gerçi art niyet ve ön yargının kırılması atomun parçalanması gibidir ama hiçbir kötülük sürekli yapılan iyilik karşısında barınamaz"...

18/11/2012 Pazar İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 10:30 Gemlik İMAM ASLAN tesisleri

1-Muyat-Sanem(gelmeniz çok iyi oldu)
    2-Nevin Hoca-(Zeko birliği bozup ısrarla kavga çıkarmaya çalışanlardan bunalmış muhtemelen uzun süre katılmayacak)
    3-Beyaz atlı aAykut(Kesin olarak gelmene sevindim)
    4-Kayariki(yazını çok beğendim herkes en az 3 kez okuyup özet çıkarmalı )
    5-Gökhan cbr(Gökhan sen face te grup işini hallet bir an önce başlayalım)
    6-Search16 (bak erken oldu işte tam istediğin gibi)
    7-feromen(bak işin çıkarsa affetmem )
    8-.
    9-.
    10-.

...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hafta sonu hava yağışlı gözüküyor arkadaşlar. Gezilere gideceklere iyi yolculuklar diler ufak bir hatırlatma babında bilgilerinizi tazeliyeyim dedim
    Yağmurlu Havalarda Sürüş.
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...llanimi-3.html
    Madv, özcan1980 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    anlaşıldı hocam el emeği çok güzel oldu ben çok güzel bir hatıra olark koruyorum...

Ercen abi sayfanın ömür boyu öğrenme elcisi sensin bence senin paylaştığın sayfalardan çok şey öğrendim teşekkür ederim dünyabile dönerken bizim durmamız olmaz sürekli eğitim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Bu arada hayatımdaki bir çok şey iyi gitmesede mutlu olmaya calışıp sizleri bir bütün olarak çok seviyorum, dostluklar dikenli yollarda daha cabuk gelişir bence...

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hamzacım elçilik haddimize değilde ben dönüp dönüp okuduğumu paylaşma hatırlatma taraftarıyım artık Göz ucuylada olsa birinin bakması kafi.Ayrıca bir motosiklet sitesinin düzenlemiş olduğu bir pdf var elimde 185 sayfa. Saolsun ücretsiz paylaştılar.İsteyene atabilirim mail yoluyla.
    oguz1327 bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    honda activa
    hamza pazar günü inegöldeyim.. rotayı belırleyelım.. alaçam tarafı cazıp yada kıran.. bı oncekı gezımızın çamurları hala motorumun ustunde :

search16 abı nerde karşılaştıkya.. gerçi ben butun gun motor ustundeyım servıslere gıdıyorum.. işyerımde fsm de şaypanın karşısında.. beklerım

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı cngzmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamza pazar günü inegöldeyim.. rotayı belırleyelım.. alaçam tarafı cazıp yada kıran.. bı oncekı gezımızın çamurları hala motorumun ustunde :

search16 abı nerde karşılaştıkya.. gerçi ben butun gun motor ustundeyım servıslere gıdıyorum.. işyerımde fsm de şaypanın karşısında.. beklerım
    Geçen gün ben de gördüm seni cengiz,reser computer'den çıkıyordun.Ben arabaylaydım clio ile baktım o kadar görmedin
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    ah cengiz abi ah ben cumartesi bursadayım gel sende olmazmı, pazar karışık annemle geciricem muhtemelen öglen öğleden sonra gibi 3-4 saat en fazla kran yayla + mangal yapalım dersen buyur gel ama bu sefer sucuğu yedirmem...

Motosikleti
    KLE 500

Motosikleti
    honda activa
    hamza cumartesı ne ışın var burda ..

madv arkadaş senı gormedım dıye ıçlenmışsın.. sen dua et arabanı gormuşumde ustune çıkmamışım

yav ben onumu zor goruyom arabanın ıçındekı adamı gorcemde tanıcamda selam vercemde

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi inssan insana bunu yaparmı diye bi laf varya tam ordayım nar gibi kizarmış yöntem çok güzel yerde kaplamıyor tam benlik ya
    özcan1980 bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı cngzmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çiftehavuzlar güçlü caddede gördüm
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    iyi geziler arkadaşlar.
    n_tuncak bunu beğendi.
    FAZER 600 S 2
    KARA PANTER.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler