Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ---------
    Duhast kardeşim yaşın çok küçük ama sana abi tavsiyesi 3 günlük üyelikle burada rating yapıp milleti birbirine düşürmek ve başkalarına çalışmak zavallıca bir davranıştır.madem bu kadar çok ilgiliydin bu gruba üye olmadan 1 senedir nasıl takip ettin hayret doğrusu!polemik yapıp yardımcı olacağım ayağına nifak sokmakta erdemsiz bir davranıştır bunu da unutma.benide admine şikayet etmeyi unutma...
    n_tuncak, beyaz atlı, search16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla üyeliğin yıllığı gülüğü olmaz. Konu gayet net ve açıktır. Bunu şahsi olarak değerlendirip kavga etmeye gerek yok. Yapılan yanlışlar gayet açık. Site yöneticileride gereğini yerine getirecektir zaten eğer bu tartışma şahsi boyutlara inerse. Mudanyalı arkadaşların birlik olma çabasını takdir ediyorum lakin bu birlik oluşunuz fevri tavır sergilemenizi gerektirmiyor.

Daha 1-2 ay önce yaptık bunun tartışmasını. Fikirlere açık olmayan bir grup var burda ve her gelipte fikrini söyleyene sebepsiz ve haksız bir tavır sergileniyor. Altında yatan niyetleri iyi olsada olmasada. Konu logolardan açıldı gruba sardı ama bu noktaya gelmesindeki en büyük sebep kemikleşmiş kadronun yeniliğe açık olmayışı ve kıdem derdine düşmesi.

Ben şahsi tavrımı sergiliyorum. Grup fikri olanlarada yol gösteriyorum. Hiç boşuna burda birlik olup fikir paylaşanlara yüklenmeyin. Kimse burda manevi olarak fikir olarak birlik olanlara veya bir birlik oluşturmak isteyenlere karşı değil .Sadece yeni katılanlara yahut kendi fikirlerini sunanlara tukaka yapmasınlar yeter.Bu forumun sahipleri belli başı belli .
    DuHast, mehmet_gemli, sedici ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duhast kardeşim yaşın çok küçük ama sana abi tavsiyesi 3 günlük üyelikle burada rating yapıp milleti birbirine düşürmek ve başkalarına çalışmak zavallıca bir davranıştır.madem bu kadar çok ilgiliydin bu gruba üye olmadan 1 senedir nasıl takip ettin hayret doğrusu!polemik yapıp yardımcı olacağım ayağına nifak sokmakta erdemsiz bir davranıştır bunu da unutma.benide admine şikayet etmeyi unutma...
    Yaş yaş yaşş... Akıl yaşta değil baştadır derler.
    Benim bu yaşımda yaptıklarımı siz yapıyor olsaydınız o zaman bana yaş tavsiyesi verebilirdiniz.

Ayrıca kime rating yapayım ?
    kimseyi birbirine düşürdüğümüz yok. Gerçekleri söylüyoruz. Yediremeyenler düşünsün.
    Sözlerinin arkasında dursun. Sözünün arkasında durmayana ne derler bilirsiniz.
    Üye olma gereği duymadım çünkü il dışında oluyorum ve ne zaman üye olacağımıda soracaktım sanırm

Biz ev hanımı değiliz şikayet edelim
    Kendi işimizi kendimiz hallederiz.

Kıdem isteyip farklı grup oluşumunda olan kişilere yol gösterilir.
    Farklı grup oluşum diye söylenip hala burda ne ararlar anlamıyorum.
    O zaman gidin!
    Argo'da asalak denir ona. Bilmem bilirmisiniz.
    Ahmanamra, sedici, poseidon71 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ---------
    Ne yapmışsın arkadaşım milleti yardım edeceğim ayarına birbirine düşürüp durmuşsun .
    gerçekler mi siz sadece mikserlik yapın bunun da akıllı bir hareket olduğunu savunun oralarda oyalanın.sizinle tartışacak kadar küçülmedim abilik dedim yanlış yerden anladınız o zaman bırakayım görüşlerinizle baş başa kalın hocam harbi komik bu adamlar.....

,
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Cahillerle tartışmayın ben hiç galip gelemedim"İmam Gazali...(sADECE MOTOSİKLET DEĞİL ÖNCE SAYGI)
    Hocam geziye benide ekleyin şöyle bir göl keyfi yapıp kendimize gelelim...
    n_tuncak bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    30 aralık 2009 dan bu yana msj atmayan sen bugün gelip bizi mikser yaptın alayımızı komik yaptın. Eyvallah .
    bizde onu diyoruz baş başa kalalım işte siz takılın keyfinize göre.
    DALGIC_800, DuHast, mehmet_gemli ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    işte bak tamda anlatmak istediğim gibi lapır lapır dökülmeye başladı yangın ekibi ellerinde körükle

Benim kesin olmamakla birlikte geziye katılma ihtimalim yüksek arkadaşlar...

Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapmışsın arkadaşım milleti yardım edeceğim ayarına birbirine düşürüp durmuşsun .
    gerçekler mi siz sadece mikserlik yapın bunun da akıllı bir hareket olduğunu savunun oralarda oyalanın.sizinle tartışacak kadar küçülmedim abilik dedim yanlış yerden anladınız o zaman bırakayım görüşlerinizle baş başa kalın hocam harbi komik bu adamlar.....
    Evet yardım amacıyla geldim.
    MT Bursa adına yapılan yardım amacıyla.
    Fakat birilerinin MT Bursa dışında grup kurma cabasında olduğunu görünce tepkimi ortaya koydum.
    MT'yi basamak olarak kullanarak.. Saçmalık.
    Sonra söylenenleri yediremeyenler saçma sapan konuşmaya başladı.
    Logomu ? Websitesi mi ? herhangi başka bir tasarımmı ? Hepsi elimin kiri..
    Fakat MT Bursa için yapılsaydı..
    Bunları kimse söylemeyip yeni üye olan birinden duyunca.. Fake üyelikte olduk, mikserde olduk.
    Ben bunları yazdıktan sonra yazdığıma hiç pişman olmadım ve ne kadar haklı olduğumu gördüm. Özel mesaj sistemi sağolsun, burda yazan kişi sayısından kat be kat fazlasıdır. Yazdıklarım sadece DuHast'ın değil. Onun gibi düşünen onlarca kişinin düşüncesidir.

Burası kimsenin babasının bahçesi değil.
    Biz burada yeni grup kuracaz vs denirse.. "De gidin ötede oynayın" derler adama..
    Ee sizde cocuk değilsiniz sonucta elalemin bahcesine girecek. İstemeyen gider, buradan birileri gider birileri gelir. Asıl olan MT'dir. Sizler yeniyi kabullenemeyenlersiniz.

Kurun grubunuzu alın websitenizi yapın logonuzu görelim
    Ama buraya uğramayın..
    Asalak derler

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 aralık 2009 dan bu yana msj atmayan sen bugün gelip bizi mikser yaptın alayımızı komik yaptın. Eyvallah .
    bizde onu diyoruz baş başa kalalım işte siz takılın keyfinize göre.
    Bunada kapak derler
    sedici ve kirlisakal16 bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kent Meydanı

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki(Sen yaşıyon mu be yaaa )
    5-Gökhan cbr(men annamam sensiz olmaz)
    6-Search16 (kaçmak yok haaa)
    7-feromen(arabaylanmı gelicen kaskları taşımaya ferrari feromen )
    8-.
    9-.
    kayariki bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    herkese iyi geceler bu guruptan uzaklaştığım ilk zamanlarda kendimle kavgalarım olmuştu kendime kızdım bile diyebilirim ama son zamanlarda sessizce sizleri takip ediyorum arkadaşlarım ve yalnış bir karar vermediğimi doğrulamak için elinizden geleni yapıyorsunuz adeta burada böyle şeyler olmazdı ne oldu sizlere ....inşallah işlerim müsade ederse pazar günkü gezinize misafir olarak katılmaya çalışacağım ama sanırım sizler artık iki teker dostluğundan uzaklaşmaya başlamışsınız böyle oluncada acaba dışlanırmıyım diye düşünmeden kendimi alamadım kısmet olursa pazar günü misafir sürücü olarak aranızda olmak dileğiyle..
    Madv, hamzasimsek, sedici ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlışlarını direkt yüzüne söylediğim zamanlar da oldu insanların, düzelmediler, kendimi çektim uzaklaşınca pasif dediler, geri gelince körüklü dediler, ne yapmak lazım bulamadım ben
    Ninja

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    amaç zaten o hamzacim .scooter olsun naked olsun chopper olsun herkesin tek bi ortak noktasi motosiklet.. yani gezi duzenlemek teker cevirmek yol yapmak birlik olmak gülmek eglenmek huzur bulmak herkes burada bunun pesinde ama oturmus bir sistemimiz yok bizim bi rota planlamasi yok mesela yada ne bileyim kemiklesmis bi yapimiz yok herkes birbirine laf sokma derdinde tamam grupta kurulur yelegimizde montumuzda bursa mt yazisi gormek te cok guzel bisey kim istemezki bunlari.. ama bunlari kapaliya cevirdigimiz an geldigimiz yeri unutmus oluruz ...gitmek isteyenler illaki var onlarada soyleyecek sozum yok zaten herkesin kendi gorusu ama bursa mt bursa mt olarak kalsin grup olarak diger gruplara misafir olalim onlar bize misafir olsun ..ileride şoyle bi geriye donuk baktigimizda ne gunlerimiz gecti bursa mt çatisi altinda neler yasadik diyebilelim burada kapali grup olusturalim sozlerı yerine resimlerimiz anilarimiz dostluklarimiz anlatsin bursa mt'de . gitmek ısteyenlerde gıder kalanlar yine burada kalir herkes ozgur sonucta burada..yanlisim varsa affola
    Madv, poseidon71, özcan1980 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Ben arkadaşların söylediğini söyleyince kötü oldum.
    Neymiş yeni üyeymiş gelip ortalığı karıştırıyormuş. Hadi ya..
    Ortalığı karıştıran kendileri, utanmadan iftira atıyorlar.
    Hey gidi hey.

Demek ki neymiş ??
    ...
    Onuda mı ben söyleyeyim bulsunlar..

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    İş LOGO'dan çıktı nerelere geldi. En son, buraya yorum yazanların çoğunun ''tamam bu olsun'' dedikten sonra, üzerine okadar koşturulup tabiri caizse imalata verildikten sonra, başka bir logonun beğenilip bu olsun denmesi, işin patlama noktası oldu. En sonki toplantıya gelen arkadaşlar ile gece imalatını yapacak olan kişileri rahatsız edip, değerli vakitlerini aldık. Bu safhada bulunanlar adına ki bende dahil üzüldüm. İllaki çoğunluğa göre hareket etmek lazım, fakat nokta konulduktan sonra aynı şeyleri yazmak...
    Bu yüzden affola, bu logo işinde ben yokum. Kim nereye yaptırır, hangisini beğenirse beğensin yaptırsın. Olduktan sonra verilirse alırız, verilmezsede... Çocuk oyuncağına döndü bu iş. Herkezin zevkleri farklı. Herkezede ayrı bir çalışma yapılamıyacağından, çoğunluğun oyladığı yapılıp dağıtılacak. İsteyen alacak, beğenmeyen almayacak. Yada bırakın logo yu falan herkeze ben keçeli kalemle isim yazayım.

Konuyu değiştirmek en iyisi sanırım.
    Ercan, ne oldu motor yardırdınmı, silindir delinmişmi.
    Mehmet Gemlik, gösterge paneli normale döndümü.
    Memo dayı, motoru satamadınmı hayla.
    Cengizi gören varmı sahi. Yolda bir mangal teli buldum, kesin onundur. Akşam üzeri, meşhur dit-dit kornasıyla kırmızı aktiva geçti yanımdan.
    n_tuncak ve kayariki bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    "Her şey yüz yüze beyler,özelden mesajlaşıp dedikodu ile kimsenin şerefine laf söyletmem,burası Türkiye namus için adam öldürülen bir ülke varsa kesin deliliniz yada kim ne karıştırıyorsa sökülecek...Bu arada ister kapalı grup kurulur ister açık buraya endurodaki ne kadar yazma hakkına sahipse ya da chopper clup taki adam ve bunlar gibi ister kulüp kurulur istersede grup kurulur sizimi gerdi yaww,yeter uleynnnnnnnn teker teker ve dedikodususz gelin açık olun"......

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kurter kafe(Burası daha müsait tartışmalar için)

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki(Sen yaşıyon mu be yaaa )
    5-Gökhan cbr(men annamam sensiz olmaz)
    6-Search16 (kaçmak yok haaa)
    7-feromen(arabaylanmı gelicen kaskları taşımaya ferrari feromen )
    8-.Kirli sakal
    9-.Ahmanamra
    10-Madv
    11-Sedici
    12-Mdv
    13-Dalgıç
    14-Mehmet_Gemlik
    15-.Özcan(kesin gelmeli çünkü bu kini ancak o tanımlar)
    16-ve unuttuklarım kendilerini eklesin gelemeyenlerde çıkarsın
    kayariki bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    evet evet gelin kuter e kesin gelin hatta herşey dökülsün ortaya kimin şerefi kimin namusu hepsi çıksın ortaya...
    kayariki ve n_tuncak bunu beğendiler.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Bursa mt olmus kindar DALLAS mt. Ben gezilere stres atmak icin katilirim, kavga dovus duello olacaksa o gezi bastan iptal edilsin. Sahsi meseleler, eskiden kalmis kinler gezi toplanmalarinda kesinlikle olmamali.
    M.balibey ve mstfdogru bunu beğendiler.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    gezi için söz vermıyorum iş durumuna bağlı ama gökhan illa denk geliriz bir yerlerde ;)

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

bu pazar sedici-batuhan izmirde işleri dolayısı ile özcan abi mesaide benımde mesaiye gidip gidememem durumum var ama konuyu konusmak isteyen arkadaşlara özelliklede gökhana cumartesi sabah işten cıkıcam ve saat 10:00 ile 11:30 civarı zafer plaza ykm nin önünde olucam konusmak isteyen arkadaşlar buyursunlar gelsinler konusalım ;)

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi için söz vermıyorum iş durumuna bağlı ama gökhan illa denk geliriz bir yerlerde ;)

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

bu pazar sedici-batuhan izmirde işleri dolayısı ile özcan abi mesaide benımde mesaiye gidip gidememem durumum var ama konuyu konusmak isteyen arkadaşlara özelliklede gökhana cumartesi sabah işten cıkıcam ve saat 10:00 ile 11:30 civarı zafer plaza ykm nin önünde olucam konusmak isteyen arkadaşlar buyursunlar gelsinler konusalım ;)
    Ben de oradayım. Geziye katılamayacağım ailemle olacağımdan dolayı fakat, cumartesi sabahı oradayım.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Tüm arkadaşların günü aydın olsun
    Ortada bir namuzsuzluk yokken kavga eden arkadşa olursa motor ortamından dışlanması için elimden geneni yapıcam
    Ve burdan gericek ve böyle anlaşılacak herşeyi paylaşmayın,kavga etmek erdemde özürdileyip eve sağlam gittmek şerefsizlik basitlik değil.

Hocam zekoya ulaşmak zor oyüzden size yazıyım inegöl turundaki en önümüzde giden arkadaş artık kaptan sensen al şunu deyip zekonun bandanaların vermişti bende kaldı hak geçmesin kiminse geri vereyim

Geziye muhtemelen gelemem:
    ablamın bir adağı sonucu elimde 4-5 kg et olucak bugün yarın. geziye gelemezsem bunu nasıl gönderirim nasıl paylaşırım bilemiyorum...

inegöle gelmek isteyen arkadaşlar olursa altarnatif olarak arkadaşlar olursa beraber cross yapabiliriz motorunuz cross olması gerekmez güzel bir mekan var yakınına kadar asfal oraya gideriz orda benim motorla cros yaparız
    sonrasında mangal yapabiliriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

kirlisakal16, Madv arkadaşlar peki cumartesi peki cumartesi kahvaltı falan yapıp konuşulduktan sonra ne bileyim bi uludağ gibi bir rotaya gidilirmi pazar gelemem bundan sonra belki 5-6 ay gelemem görüşmüş oluruz bari.

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Herkese selamlar,
    Şu hale bir bakın, bir olalım dedik, bir farkımız olsun sırtımızda logomuz olsun gururla taşıyalım dedik.
    Kaç kişi emek verdi, kaç tane logo yapıldı, sonra gittik fiyatlandırdık, siparişe geçtik.
    Dert neydi ???
    Derdimiz bir olduğumuz görülsün, bir yere gittiğimizde bu kişiler bir paylaşım içerisinde güzel bir dostlukları var denilsin.
    Ama gel gör ki sonuca bak !
    Millet kadınlar hamamında hissetti kendini, meğersem motor camiası da dedikoduya ne kadar meğilliymiş, asıl olanı terk ettik. Herkes birilerine sataşmaya başladı.
    Bursa MT nedir ???
    Burası genel bir platformdur, herkese açıktır. Ağzı olan girer fikrini yazar, vakti olan geziye gelir tanışır, beğenirse kalır. Burası herkese açıktır.
    Zaman ne gösterir ???
    O bilinmez, burada arkadaşlıklar başlar, yolda pekişir, logo ile tümleşir. Bizler ilk adımı atalım dedik, mükemmel olmasına gerek yok, oturmuş kuluplerin ki gibi olması gerekmiyor, güzel olsun bizden birşeyler olsun bize yeter dedik. Bunu herkes giyecekti, sonra karar vereceklerdi, 3 gün bizimle 5 gün başka yerlerde. Hangisi kişiliklerine zevklerine uygunsa oraya yerleşeceklerdi. Diyorsunuz ki MT üzerinden prim yapmak, yok yemek yenilen kaba .... Ne kadar basit ve küçük çaplı düşünüp konuşuyorsunuz. Bu siteyi inşa edenler bile sizin bu düşüncelerinize güler, burası sanal platform. Zaten amacı bu tanışma kaynaşma gerisi sizlere kalmış ! Dileyen aktif olur katılımcı olur dileyen sadece klavyeden izler sohbet eder, dileyen gider başka yerlere girer buraya da selam eyler, eski dostları ile konuşur. Burası zaten genel kim kimi nerden kovuyor ????
    Dileyen de burada başlattığı samimiyetini bir adım daha ileri götürür ve kendi isteği ile kendi rızası ile sırtına logo takar.
    Logo takınca ne olur ???
    Bu sayede ben burada kalıcıyım, geziyorum dostlarımlayım der. Bir şeyler yapılacağında, bir yere gidileceğinde ben de varım der.Tutupta boyu uzamaz ya da bir ayrıcalık bir kıdem kazanmaz. Peki grup içindekiler ne yaptı ??? Yok o logo olmasın bu olsunmuş yok benim fikrim dinlenmiyor birisinin dediği yapılıyormuş, e peki kardeşim sen ne yapıyorsun ??? Kimse kimseye sen Motosiklet.net e girme diyemez. kimse kimseyi buradan adam çalıyorsun diye suçlayamaz. Burada başlar dostluklar, isteyen istediğini yapar, kimseye zorla gel bizim üyemiz ol denilmez.

Bırakın artık şu it dalaşını, isteyen logo yaptırsın, isteyen bu logoyu alıp taksın, istemeyen takmasın. Kimsenin kimseyi bir yerden kovduğu, aklını çeldiği yok, hepimiz yaşını başını almış insanlarız. Hiç bir yere ihanet edildiği de yok. Hepimiz buradayız...

Pazar günü gezimizin güzel geçmesi dileği ile...
    bluesman, search16 ve n_tuncak bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler