Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun acil şifalar
    Ninja

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bırde bugun duydum dılıme takıldı.ceylan-kuzu dıye bı sarkı.sener senın kabadayı fılmınde oglu rolundekı cocukta soyluyodu bu sarkıyı.nette aradım yada fazla zamanım olmadıgı ıcın bulamadım.bılen goren varsa faceden bana atabılırmırmı.takıldı sımdı bulmam lazım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    videomu istiyosun abi sadece mp3 olarakmı bir bakayım ben ceylan kuzu

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Logo logo,logo,sadece bir amblem ve bu daha önce kararlaştırıldı,neredeyse 1 ay kadar oluşum evresinde arkadaşımız ter döktü,gerekli yerlere sunuldu bence uzatmaya ya da her şeyi değişip sil baştan almaya gerek yok.Zira önemli olan kişiliktir,şahsiyettir...Yinede toplandığımız ilk fırsatta bunun kararını yüzyüze veririz,ancak ben her zaman buraya yazan arkadaşlar ile bunları yüzyüze konuşmak taraftarıyım,Du hast kardeşim,güzel arkadaşım dilerse Gökhanın logosunu biraz daha proflaştırıp bize sunabilir ancak yeni bir logo bazılarınında dediği gibi bu saatten sonra asla olmamalı(Yo yo yo Logo yo Mt Bursa her yerde)...

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kent Meydanı

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki
    5-(Hadi millet kalkın oturmayamı geldik,Gökhanım hayde)?
    6-Search Coşkun
    7-(Köfteci Yusuf ve göl manzarası eşliğinde ekmek kadayıfı köfteler Hadi Salcano umarım annecin iyidir.Hayde ?
    8-.Ve bütün mahalle haydee gidelum hayde...(Bir rivayete göre Göl etrafında 270 derece dönüp dilek tutanların dileği 27 saatte gerçekleşiyor haydeee.. .)

Bu arada Bu güzel site sayesinde çok tatlı ve harika kapalı yeni bir grup oluşumunu en yakın zamanda sizlere sunucaz teşekkürler Türkiye'nin en mükemmel Motosiklet sitesi,burayıda hiçbir zaman bırakmayacağız
    Listeye eklendim. Malum havaların soğumasıyla umarım geç saatlere kalınmaz. Bu sene kanımmı çekildi ne donuyorum sanki bu havada. Çok fazla kanda vermiyorum aslında, yılda iki defa. Birde eşim pazar gecesi işe gideceğinden erken dönmem gerekiyor. Olmadı sonlara doğru ben kaçarım.

---------- Post added at 02:30 ---------- Previous post was at 02:11 ----------

Birde logo işini kanımca daha beklemenin uzatmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Zira oturalım konuşalım dedik bir önceki toplantıda, gele gele 4 yada 5 kişi geldi. Gelenler ilede uzun uzuna oturup konuştuk, yerinde yapacak olan insanları rahatsız ettik. Öyle klavyeden yazmaklada sonuca ulaşılmıyor çaba sarfetmedikten sonra. Gökhanın logo önceki sayfalarda oldukça beğeni toplamışken, yapım aşamasına gelinmişken, farklı bir logo tartışması oylaması yapmanın anlamı yok. Bunun sonuda gelmez. Hep daha iyileri çıkacaktır. Aslında iyi olan diye bişeyde yok. İnsana, gözünün alışagelmişinden farklı bir şey görmesi hep daha çekici gelir. Onun için tekrar bir oylama, tekrar bir yeni logo işi, bizi başlangıca götürüp süreci uzatmaktan başka bi işe yaramaz. Toplantılarda oturalım konuşalım işine gelincede, başlangıçta yazdığım gibi, kaç kişi geliyorda kiminle konuşucaz. Kavga çıkmadan kimse gelmiyorki Gökhan'nın logo, yapım aşamasında. Başlangıçta 30 adet basılacak. Beğenen arkadaşlar arzu ederlese alırlar, beğenmeyenede '' bu gruptansın illa alacaksın'' diyede bir dayatma söz konusu değil.
    kayariki bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Du hast in logo timsahsiz daha iyi durur gibi

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha öncede yazdım.
    Kimsenin tekerine comak sokma gibi derdim olmadı. Tamamen iyi niyetle yardımcı olmaktı amaç.
    Sizler daha önceki logoyu seçmişsiniz. Fakat olmayan seçenekler arasından seçmişsiniz.
    Ne ile karşılaştırarak seçtiniz onu anlamadım.
    Tamam beğenilir beğenilmez orası ayrı konu.
    Kısıtlı davranmakta ki amaç ne?
    Kimseye zorla beğendirme durumu yok.
    Fakat beğenilmeyen bir şeyin kabul görme olabilitesi nedir onu anlamış değilim.
    Tek seçenekli oylama yapmışsınız.
    Önünüze set çekiyorsunuz. Neyin acelesi ki bu?
    Önceki konulara bakıldığında oylama bile yapılmamış adam gibi.
    Fevri kararlar veriliyor.
    Logo konusundan daha öncelikli konular var.
    Ahmanamra ve bluesman bunu beğendiler.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    [QUOTE=DuHast;2860349]Daha öncede yazdım.
    -Kimsenin tekerine comak sokma gibi derdim olmadı. Tamamen iyi niyetle yardımcı olmaktı amaç.
    -Bizde o niyetle anladık, karşıladık
    -Sizler daha önceki logoyu seçmişsiniz. Fakat olmayan seçenekler arasından seçmişsiniz.
    -En az 7 logo çalışması vardı.
    -Ne ile karşılaştırarak seçtiniz onu anlamadım.
    -Önceki sayfalara bakmamışşın sanırım. Birçok arkadaş kendi yaptığı çalışmasını koyarak karşılaştırma yapıldı.
    -Tamam beğenilir beğenilmez orası ayrı konu.
    -Muhakkak doğrudur.
    -Kısıtlı davranmakta ki amaç ne?
    -Neyin kısıtı arkadaşım. Bir amaçta varsa burada birlik beraberlik içerisinde sonuca ulaşmak.
    -Kimseye zorla beğendirme durumu yok.
    -Emeğine sağlık. Önceki sayfalarda uğraşanlar gibi sende uğraşmışsın.
    -Fakat beğenilmeyen bir şeyin kabul görme olabilitesi nedir onu anlamış değilim.
    -Beğenilmeyen derken, yapım aşamasına gelinen logodan bahsediyorsan, oldukça beğeni topladı ve kabul gördü.
    -Tek seçenekli oylama yapmışsınız.
    -Üstteki satırlarda cevabı var. Bknz cevap2-3
    -Önünüze set çekiyorsunuz. Neyin acelesi ki bu?
    -Uzattıkça kabak tadı veriyor, onun acelesi.
    -Önceki konulara bakıldığında oylama bile yapılmamış adam gibi.
    -Bakmak ile görmek arasındaki fark.
    -Fevri kararlar veriliyor.
    -Logo konusundan daha öncelikli konular var
    -Biliyoruz öncelikli konuları ve aradan birini çıkartma telaşındayız.
    Arkadaşım;
    Şimdiye kadar bu sitede kimse ile tartışmadım. Bunuda bir tartışma olarak saymıyorum ve sorularına cevap niteliğinde yazıyorum. Herkezin yaptığı çalışmalarda seninde dahil emeğine sağlık. Seninde iyi niyetle bize yaklaştığının farkındayız. Bir çok arkadaş logonu beğendi. Bende beğendim diyemiyecem iş yerindeki pc den yazdığım için bazı içerikler yazılımdan dolayı kısıtlı olduğundan açılmıyor. Ama eminimki güzel bir çalışma olmuştur.
    Her yazılanı üzerine alınmamanı tavsiye ederim. (Ben öyle yaptığımdan hiç bir tartışmaya aktif olarak katılmadım.) Yoksa çatışmaların çıkmasına neden olmakla birlikte ve kendini yangının orta yerinde buluverirsin. Yaşım 31. Benden büyüksen kardeş, küçüksen abi tavsiyesi olarak al.
    kayariki, DEC16 ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Kimseyle tartşma gibi bir niyetim yok haddim değil zaten.
    Buradaki zıtlıklar cok fazla.
    Bana gelen özel mesajları burada yazamıyorum.
    Fakat burada soğuk rüzgarlar estiği belli.
    Bende sizlere bunun nedenini açıkça söyleyeyim. Madem yaş olayına girdik bendende kardeş tavsiyesi alın.
    Yaşım 20.
    14 Yaşımdan beri bilgisayar sektörünün içindeyim.
    Web tasarım, phptoshop, video effect ile ilgileniyorum.
    İsmini veremeyeceğim, oldukca hit ve tık alan ve ismini sizlerinde bildiği bir websitem var.
    Sizin buradaki hatanız forum düzenini tamamen oturtamamış olmanız.

Herkes benim yazdıklarımı ve forumu görüyor.
    Karar sizlerin.
    Tek sorun herkesin düşüncelerini yazmaya çekinmesi.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    telden girdiğim için eski sayfalara bakamayacağım ancak biri çok caf caflı olmasın dedi bir başkası bu logo kumaş üzerine işlenecek detaylı olmasın dedi bende elimden geldiğince işlenebilir sade yapmaya çalıştım. Şimdi sadece sticker olarak yapılabilecek bir logo yapılıyor tamam üzerinde çalışılabilirdi daha hoş bir logo çıkabilirdi ama neden herşey bittikten sonra çıkıyor bu muhabbet ben 1 kasım a kadar sürsün oylama ve çalışmalar dedim itiraz gördü tamam oylama yapıldı daha sonra toplantı yapıldı herşey bitti... Sil baştan istiyorsanız yapalım kimsenin içinde kalmasın benim için sorun yok
    search16, kayariki ve DEC16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bence kimse çekinmiyor söyleyeceklerinden site kurallarınca herkes dilediği gibi düşüncelerini ve görüşlerini net olarak açıklayabiliyor kardeşim. Benim anlam veremediğim uzun süredir takip ediyorsun iyi güzel de neden karar verilmeden arkadaşlar bende böyle bişey yaptım diye yazmıyorsun da sipariş verilmişken herşey bitmişken çıkıyorsun? Çizimin gerçekten güzel bende kendine göre yapıyorum photoshop işini ona benzer şeyler aklıma da gelmedi değil ama arkadaşlar sade bişeyler istedi bunu yaptım bu logo bile abartılı dendi...
    search16, kayariki, DEC16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    MT Yeleği

MT logosu

Devlet içinde devlet kurulmaz.
    Ahmanamra, Madv, sedici ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    burası bir forum herkesin kendi görüşü var... kendimize ait bağımsız bir grup kurabiliriz benim düşüncem... hangi bayrağa hizmet ettiği belli olmayanlara da diyecek sözüm yok...
    kayariki, n_tuncak ve search16 bunu beğendiler.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası bir forum herkesin kendi görüşü var... kendimize ait bağımsız bir grup kurabiliriz benim düşüncem... hangi bayrağa hizmet ettiği belli olmayanlara da diyecek sözüm yok...
    Gökhancım burada insanlar herhangi bir bayrağa hizmet etmek zorunda değil. Altı üstü motosiklet kulüpleri yani. Sizde bir grup kurarsınız ve bu açık bir grup olursa onlada geliriz gezmelere, mt olarak yapılan gezilerede katılabiliriz , be- bcc yede katılabiliriz. Ha ben kapalı bir grup kurar içinde hiyerarşik kurallar oluşturup öle herkesi gezilere almam , bu bayrağa hizmet beklerim diye grup açarsın ayrı mesele.

Burada konuşulması gereken şey gayet açık. Mt ailesi olarak yoluna devam etmek isteyenler ve yeni bir grubun üyesi olup kendi kuralları kendi seçimleriyle hareket etmek isteyenler tavrını belirlesin . Yeni üyeler, takip edenler bile bu başlıkta aktif olanlar arasındaki fikir ayrılıklarının farkında. Bu beni gerçekten üzüyor. Çünkü fikirler özgür bir şekilde tartışılamıyor malesef. Gereğinden fazla büyütülüp şahsileştiriliyor. Gerek yok abi.

Hepimiz teker çevirmek için burdayız. bir grup kurmak isteyenler grubunukursun. Ama bu başlık altında bunları tartışmasın.Yeni üye olanlar yahut bu kavgalardan sıkılıp uzaklaşanlar sırf bu yüzden yoklar aramızda yahut uzaklaşıyorlar.

Hepimiz olgun insanlarız. Şu oldu bu oldu sen şunu ben bunu yaptım dersek çıkamayız işin içinden. uzar gider. Bu başlık altında devam etmek isteyenler MT ailesi olarak devam edecektir elbet. Yeni bir grup kurmak isteyenlerde facebooktan bu işin çalışmalarına devam edebilir. Ne buarada hırgür çıkar ne orada.
    Hiç polemiğe girmeye gerek yok kimseyle. Benim fikrim bu ve bu konuda herhangi birinizlede tartışmaya gerek yok.
    SAygılar.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendine ait gurubunu kur ozmn git kendi bayrağına hizmet et ;)
    Madv, özcan1980, Ahmanamra ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    kıcımı yırtarak söylediğim olay bu basitlikte bişeybi benim başından beri anlatmak istediğim hem yelek hem bursa mt

DuHast kardeşim seni ateşe ben atmış gibi oldum belki ama 3-5 gün sürecinde almayan yorumları aldık herkesin fikirleri ortaya cıktı bu forum acısından sevindirici.
    çatlak varsada blok değişir piston sekman atılır yola devam beyaz duman gitti....

Tasarımın grafik olarak güzel cıktı olarak kullanılması için birkaç değişiklige ihtiyacı var bu konudaki tecrüben belli 20 yaşında yaptınsa bu gelişmeyi öncelikle taktir ve tebrik edilmen gereken nokta burası...
    Sen belki haklı olarak alındın ama herkesin atladıgı nokta (benim lafım senin tasarımına veya buradan grafiklerini paylaşmana değil KESİNLİKLE) burada tekrardan secim yapmak bir önceki arkadaşımıza saygısızlık olucak herkes oyunu gökana verse dahi.
    Bu davranış etik değil oy veren alan acısındanda

istedimki beyenen arkadaşlar var yeni bir katagoride yarışsın yapışkan şeklinde cıkartmalar var hem burda fazla renk kaybıda olmaz depo üzerindede çok hoş duruyor bizim içinde güzel bir grafik birleşim noktası olur....

özcan abi demiş devlet içinde devlet olmaz diye
    ben duygusal adamım kalbime ancak bir aşk sığar...

Bu konudaki tepkileri ilk ben ortaya koydum ben bitirmek istiyorum lütfen destek verin...

Gökan arkadaşımızın tasarımı tartışılır geliştirilir ama
    DuHast arkadaşımızın tasarımını bir şans verilsin ve yeni bir katagoride oylansın diyenleri görmek isterim ki ben bunun taraftarıyım
    Depo üstü yapıştırması olur ,ön cebe işlenmesi olur, kaskın tam arkasında çok güzel olur gibi fikirleri taşıyanlar varsa bunlar sonra tartışılır...

Ben tasarımımı yapıp değerli arkadaşların beğenisine sunduktan sonra eleştriden cok olumlu bakış vardı. En azından evet kardeşim seninki olmayabilir fakat daha güzel bir logo düşünülebilir diye.
    1 kişide çıkıp demedi ki;
    BİZ LOGOYU KARARLAŞTIRDIK SİPARİŞLERİ VERDİK (!)
    ondan ziyade, "O logo olmasın fakat bizimkini güzelleştirelim" dendi.
    Arkadaşlar söylenilen sözlerin içi dolu olsun.
    Sizin yaptığınız siparişleri verdiniz beklemek mi? Yoksa kendi beğendiğiniz logoyu güzelleştirmek mi?
    Veya danışıklı dövüş laf salatası yapmak mı?

Burada olan "MT Bursa" dışında hiç bir oluşum beni ilgilendirmez.
    Sadece istenilen "MT Bursa" için daha iyi bir çalışma seçip ortaya koyabilmekti.
    Anlaşıldı ki farklı emeller var.
    Değerli arkadaşlarında dediği gibi "Devlet içinde devlet olmaz."
    Farklı emelleri olan arkadaşlar MT'yi basamak olarak kullanmasın, yeteneklerini solo sergilesinler.
    Af edersiniz ama "YEMEK YENİLEN TABAĞA PİSLENMEZ."
    Öyle bir niyet varsa biz gidiyoruz arkamızdan gelen varsa gelsin denir ve gidilir. Yol çizilir.

Aynı anda iki farklı yoldan yürünmez.

MT her zaman var olacak. Bizim çalışmalarımızda onun için. Ondan beslenenler için değil.

Kimse lafı bir oraya bir buraya cekerek konuşmasın. Ortalığı bulandırmaya gerek yok. Yolunuzu çizin ve arkanıza bakmayın.
    "Özerklik istemeye gerek yok"

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    kimsenin burayı basamak olarak kullandığı falan yok benim anlatmak istediğim en azından gruba üye olmuşsa gezilere gelecek birileri olsun. başka grupla geziye git grup adına güzel hiç bi çaban olmasın ama foruma gir en ufak kıvılcımda ortaya çık daha çok alevlendirmeye çalış sonra bu forum herkese açık ben görüşümü bildiriyorum de... Bana bu ters geliyor Ercanım tamam başka gruba da üye olabilir insan onlarlada gezer tozar ama bu gruba üyeyse eğer iyiliği için uğraşmalı... Gezi yapılacak toplantı olacak vs. Adamlar ortada yok, bi tartışma çıkıyor hop adamlar meydanda... Bu da ister istemez can sıkıyor. Bende yol yapmak için buradayım kalabalık eğlenceli oluyor ama grupla geziyorsak belirli kurallar belirli bir düzen olmalı benim derdim bu.
    kayariki ve n_tuncak bunu beğendiler.

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    gökhanla duhast beraber calışsınlar diyenler +1
    UMT-TM bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    du hast kımdır?kudreti nedir?neler yapabilir?
    kayariki ve n_tuncak bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    du hast kımdır?kudreti nedir?neler yapabilir?
    Bir kudreti yok hocam. Allah'ın aciz kulu.
    Kudreti olanlar kadar ermedi daha.
    Fakat CV lazımsa orası başka tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler