Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    slm arkadaşlar bursadan aldığım motorumu izmire fiyatı en uygun nakliye ile getirmeyi düşünüyorum. acil önerilerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bursadan aldığım motorumu izmire fiyatı en uygun nakliye ile getirmeyi düşünüyorum. acil önerilerinizi bekliyorum
    Ne motoru bu. Marka model ne. Bazı ebattaki motorları otobüs firmaları bagajda taşıyabiliyor. Araştırabilirsen en uygunu bu.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    cruiser lifan-roadstar 250 cc t gidon. sağol dostum bi fiyat araştırması yapayım. umarım 100 lirayı geçmez bagaj ücreti.

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    cruiser lifan-roadstar 250 cc t gidon. sağol dostum bi fiyat araştırması yapayım. umarım 100 lirayı geçmez bagaj ücreti.
    Bursa İzmir arası nakliye kamyonlarına bak derim bursadan boş gidenler oluyor, boş gitmemek için ucuza götürüyorlar.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

bluesman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Modenas Kriss I
    Merhaba Teks, pazartesi erken saatte Manisa'ya kamyonetle mal teslimatı yapacağım..
    Bilgin olsun..

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    sağol bluesman kardeşim sabah saatine yetişemem muhtemelen noter işleri falan var daha. eğer sonra tekrar gidecek olursan haber verirsen çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

oda olabilir UMT-TM peki bu dediğin nakliyecilere nasıl ulaşırım?

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Teks bende oraya kadar biliyorum :( nette bi araştırsan çıkar sanırım
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    eywallah kardeşim sağol

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    ewet yağmura aldanış etmeden bişielr yemeye içmeye devam edıyoruz kent meydanında saat 7 ile 7 :30 arası bulusup bişiler yiyip nargile keyfi yapmayyı düşünüyorum ümit arkadaşımla beraber kendıne güvenen asi şöförlere seyrediyorum buyursunlar orada olacağım ;)

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

sonradan gelmek ısteyen arkadaşlara tel numaram 05395088249 ulassınlar yer bildirimi yaparım
    UMT-TM ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaşlar bujiyi değiştirdim motor çalışmıyor. Ateşleme var elektirik geliyor bujiye ama ateşlemiyor çalışmıyor motor. vurduruncada çalışcak gibi olup çalışmıyor. Acaba soğuk havanın etkisinden midir yoksa yanlış olan bişimi yaptık.

Sibop ayarını falan mı bozduk acaba . Çünkü önce uzun buji taktık elle çevirdik motoru tam turu atmadığı yerde bıraktık zorlamadığımız halde bujiye değdiği yerde çat diye ses geldi :( sonra bujiyi çıkardık kısa yeniyi taktik . Acaba içinde bişimi kırdık
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nakliye kamyonlarina erikliden ulasirsin teks58 ama saglam sarman lazim bide kamyondaki diger mallarin da saglam sarilmis olmasina dikkat et motorun uzerine devrilmesin, ukalalik yaptirmazlar uzlasmazlar pek ugrasilacak tipler degil ayrica sıkı pazarlik yapmazsan duduklemeye kalkarlar Bursa Izmir arasi calisiyorum ordan biliyorum

Haktaaan fotograflardaki siyah lask nedir agacim
    Ninja

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    "Kasımda yas başkadır",her zaman yaslıyız ama kasımda bir başkayız ve yeniden böyle bir Önderin gelmesini gerektirecek emperyalist oyun ve tuzaklarıyla karşı karşıyayız umuyorumki Türk milleti uyanık olacak iç savaş ve ayaklanmalara müsade vermeden medeni bir şekilde,birlik ve beraberlik içerisinde her türlü engeli aşacaktır."Muhtaç Olduğumuz Kudret Damarlarımızdaki Asil Kanda Mevcuttur"...Allah'ım Atamızı yattığı yerde dinlendirsin Peygamber,evliya ve şehitlerimizle birlikte haşretsin...
    gökhans16cbr, search16, DEC16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bujiyi değiştirdim motor çalışmıyor. Ateşleme var elektirik geliyor bujiye ama ateşlemiyor çalışmıyor motor. vurduruncada çalışcak gibi olup çalışmıyor. Acaba soğuk havanın etkisinden midir yoksa yanlış olan bişimi yaptık.

Sibop ayarını falan mı bozduk acaba . Çünkü önce uzun buji taktık elle çevirdik motoru tam turu atmadığı yerde bıraktık zorlamadığımız halde bujiye değdiği yerde çat diye ses geldi :( sonra bujiyi çıkardık kısa yeniyi taktik . Acaba içinde bişimi kırdık
    Naaaap tın. Uzun Buji takılırmı yaaa. Pistonun üst tarafınıda deldin galiba. Hayırlı olsun. Yada sekmanları kırdın komresör yapmadığı için çalışmıyor. Ah Ercan Ah. Yedin motoru.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    güzel bi akşam sefası oldu tüm haftanın stresını attım ağmurda ıslanmakta bi okdr güzeldi bmk kulubunden bize eşlik eden arkadaşlarımızada çok tşk ederim
    UMT-TM ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naaaap tın. Uzun Buji takılırmı yaaa. Pistonun üst tarafınıda deldin galiba. Hayırlı olsun. Yada sekmanları kırdın komresör yapmadığı için çalışmıyor. Ah Ercan Ah. Yedin motoru.
    Abi valla ne bilim uyduk işi bildiğini sandığımız birine dedik deneyelim YArın açıp bakacaz artık neyi kırmışız. Kompresör var abi motorda ya sibopları kırdık ya ayarı feci kaçtı . Kompresör olmasa egsozdan hava ve çiğ benzin atmazdı herhalde diye düşünüyorum birde vurdurmaya çalıştığımızda çalışcak gibi oluyor.Kompresör olmasa ellede çevrildiğinde hissedilirdi sanırım.
    Uzun bujiyi takıp elle çevirdik değdiği yerde bıraktık bujiyi çıkartmak için çevirdiğimizde çat diye ses geldi. Ucunda yanlarda kesik şeklinde ezikler vardı.Yani piston değdiği yerde ucunu yamultmuş ama ucu dışında yukarıdan aşağıya doğru çapaklar var. Muhtemelen sibop başları takıldı yada sıkıştırdı diye düşünüyoruz. BAkalım yarın ne halt ettiğimiz çıkıcak ortaya :(
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    sağol bluesman kardeşim sabah saatine yetişemem muhtemelen noter işleri falan var daha. eğer sonra tekrar gidecek olursan haber verirsen çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

oda olabilir UMT-TM peki bu dediğin nakliyecilere nasıl ulaşırım?
    http://www.bursaitimat.com/iletisim.asp
    burdan ulasabilirsin ben calisiyorum yeri geldikce guvenilir insanlar ege ulasimin acentesi .adresleri var googlemaps ten bak simdiden yeri anla.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    herkese merhaba. ismim harun. 2011 model cbf 150 model motorum var. 70-80 ile giderken düz yolda sanki tümsekten geçiyormuşum gibi hareketler oluyor. sehpaya alıp 3. vitesde gaz verdiğimde de motor sarsılıyor bursa da nerede balans ayarı yaptırabilirim. şimdiden tşk.
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    eywallah alphertunga. araştırıyorum hemen. bide yurt içi kargo 100 tl hesap çıkardı. motora herhangi bi sıkıntı gelirmi dersinin. sana teşşür ettim sedici kardeşim
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bursaitimat.com/iletisim.asp
    burdan ulasabilirsin ben calisiyorum yeri geldikce guvenilir insanlar ege ulasimin acentesi .adresleri var googlemaps ten bak simdiden yeri anla.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. ismim harun. 2011 model cbf 150 model motorum var. 70-80 ile giderken düz yolda sanki tümsekten geçiyormuşum gibi hareketler oluyor. sehpaya alıp 3. vitesde gaz verdiğimde de motor sarsılıyor bursa da nerede balans ayarı yaptırabilirim. şimdiden tşk.
    mudanya yolunda Esentepe metro istasyonunun orada sağ daki yan yolda lastikci DUNLOP bayiisi var orada yaptırabilirsin.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında sürerek getirsen daha ucuz olur yani 20 kuruş yaksa 350 km 70 liraya burdasın, ama kesin nakliye tercih edeceksen 100 lira güzel rakam sanki, tabi kargoya sağlam sarıp sarmalayıp yerleştirebileceksen
    Ninja

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler