Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun çok sinir bozucu bir durum .
    teşekkür ederim öyle abi başında bir 10 dk uğraştım bulana kadar aklıma hiç gelmedi hortum kesileceği
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Arkadaşlar yurt dışındayım gelemiyorum korteje benim yerime'de bir bayrak takın motorunuza

Mehmet sanada geçmiş olsun :(
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    abilerim ablalarım dün iyiki geziye katılmamışım çünkü günün ortasında birden ağrı başladı ve 2 gün içinde apandist ameliyatı oluvam belki şuan bursa dörtçelik hastanesine doğru gidiyoruz benim için dua etseniz yeter eğer sizinle gelseydim geziniz zehir olurdu :(

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim ablalarım dün iyiki geziye katılmamışım çünkü günün ortasında birden ağrı başladı ve 2 gün içinde apandist ameliyatı oluvam belki şuan bursa dörtçelik hastanesine doğru gidiyoruz benim için dua etseniz yeter eğer sizinle gelseydim geziniz zehir olurdu :(
    aaa geçmiş olsun

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Çok geçmiş olsun. Acil şifalar versin yaradanım. Affına sığınıyorumda Dörtçelik neden.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    çok sağolun yaşım 17 olduğu için oraya gönderdiler, özele gittik birşey anlayamadılar

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani kalemi alır eline kağıda yazarsın,yazarsın yırtarsın bir daha yazarsın ve durmadan yırtarsın,işte o durumun klavyeye uyarlanmışını düşünün,yazamıyorum yok toparlanmıyoo...Bu grup işi ya düzenli-disiplinli-raylı olucak,yerine otuuracak ya da ben bu sevdadan vazgeçip,işime bakıp,tek takılıcam,arada da hamur açıcam...tabiiki 1. seçenek ve kahrolası savaşçı ruhum ve lanet olası insan sevgim ve bir o kadar piskopat inatçı bir ben...Neyse yinede sizlerle olmak çok güzeldi,gezinin en güzel kısmı otobanda kendimi kaybedip racing lerle aşık ataraktan kopmak ve 160 km yi görmekti(İlk defa yaptım hehe mutlu oldum,120 ile falanda virajlar aldım oh be şükür,özümü buldum,saatte 5 km hızla o kötü yola 25 kişi düştükten sonra gidip çıldırdıktan sonra nassı iyi geldi nassı)...

Alper Tunga hep bana bırakın emi böyle mesleleri,Dalgıç ne desen haklısın ama biz kaybolduk,yani kaybolundurulduk,kendimizi zor bulduk seni nerden bulalım,geç kalma emi bir daha,özür sana özür affet bizi,özür gruptanda özür,rota değişmemeliydi,herkesin sözüne uyup karar vermemeliydim (insanları tanıdıkça inşaallah) Bütün suçlu benim kabul,ama bir daha asla karar noktaları ve rota değişmeyecek.Bir daha işi sağlam kazığa oturtmadan asla hareket edilmeyecek ve bir daha asla kendim bilip inanmadığım yollara en az 5 kişinin görmüşlüğü en az 5 kişininde şahitliği ve bu esnada oturduğumuz kahvelerdeki yerli topluluğun ortaklaşa fikir beyanı dinlenmeden gidilmeyecek...
    hocam en az 5 kişinin görmüşlüğü derken. üzerimize alındık valla. bazen hesapsız şeyler. hesaplı olandan daha çok keyif verebilir.diyorum. 100.cc.lik çinçon cupla...150.cc.lik çinçon malı scoterle. yumurta büyüklüğünde hareketli taşları eze eze uludağ yedigöllere tırmanmış. nacizane motorcular olarak. mustafa abim ben ve arkadaşlarım. olumsuz durumlarda 7göller maceramızda motor konturolü olarak tecrübe kazanıp, ve başarmış olmaktan büyük haz duyduk.. bu hayıflandığınız şikayet ettiğiniz. yol bize londra asvaltı gibi geldi.. (biz o yollardan çooook geçtik. tabi racingleri tenzi ediyorum. bardağın yarısı dolu.gözüyle bakalım lütfen...! yine nacizane şahsi düşüncem tur.a katılan arkadaşlarımdan hiç kimsenin tırnagı bile kanamadan. yuvalarına sevdiklerine sağ salim kavuştuğu her gezi güzeldir diyorum. (disiplin ve organize konusunda sizi desdekliyorum)... hee birde hocam babasultanda bir ayran dahi bulamayınca. ki halinizden eyvah dedim şimdi köylülere dalacak. bu sebepten lütfen
    bu yorumlarıma tok karnına cevap vermenizi rica edecem.
    n_tuncak bunu beğendi.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

Motosikleti
    Kanuni TİGER
    Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin kardeşim
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    çok geçmiş olsun kardeşim. acil şifalar dilerim. ALLAHA. emanet ol....
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah acil sifalar versin...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı DEC16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin kardeşim
    kardesım gecmıs olsun .davut emre sen nasıl oldun ayagın ne durumda.dıkkat et sende kendıne tedavı surecınde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

gokhan sanırım sen korteje katıldın.nasıl gectı.karacabeyde aksam saatlerınde baslayan yagmur hala devam edıyor.bursada yagmur varmı?yada etkıledımı kortejı.foto varsa onlarıda gormek lazım bence.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Geçmiş olsun dostum.

Ben korteje topluluk fsm ye girerken katıldım yinede çok eğlendim.Yüzlerce insanın meraklı bakışları ve tv kameraları altında motor surmek harbiden harikaydı.İnsanlar meşaleleriyle bize koridor açtılar falan 250 den fazla motor vardı sanırım.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    kanuni cross 150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstte yanlışlıkla 1. seçenek demiştim ya yanlışlık olmuş hala 2. seçenekteyim birileri bizi yıldırana kadar yola devam ve oluşumu her başarısızlıktan sonra bir daha deneyerek oturtmaya devam...

Evet Haktan'ında dediği gibi kortej olayına bu akşam giriyoruz arkadaşlar...Bu bu akşam saat 17.00 da hepimizin bildiği kavgalı KURTER kafemizde toplanıp 17.30 da kalkış yapıp MT BURSA olarak kortej alanına gidiyoruz(asla geç kalınmamalı saatlere riayet edilenecektir)...Dolayısıyla bu hafta Çarşamba toplantısı yapmıyoruz önümüzdeki hafta toplantılarımıza gününde devam ediyoruz...

Dalgıç kardeşim üzüldük umarım bundan sonra böyle aksilikler yaşanmaz,seni yine Allah korumuş...

Bu arada Gökhan'ın logosu tartışmasız çok iyi çünkü ay yıldızı var hemde şehitlerimizin kırmızı kanıyla boyanmış bir ay yıldız,İslam bayrağı ise yeşildir ve ay yıldız değil sadece 3 hilal vardır yani alakası yok,hem olsada "Vatan sevgisi imandandır""Vatansız İman,İmansız Vatan olamaz",Bizler müslüman Türkleriz Elhamdülillah,Allah'ım vatanımızı havada karada ve denizde muhafaza etsin,emperyalist işbirlikçilerden ve hainlerden uzak tutsun...
    özür dilerim bir daha karışmam demekki çatlak ses kabul görmüyor
    Madv ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    burak sen nerelerdesın be kardesım.mert te gozukmuyor yok pıyasada.ulen yenı yengemı yaptınız yarabantlarını sokup

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun kardeş. Acil şifalar dilerim.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak sen nerelerdesın be kardesım.mert te gozukmuyor yok pıyasada.ulen yenı yengemı yaptınız yarabantlarını sokup
    Bu sıra biraz yoğunum,arada takılıyorum abi buralarda.Merti bende pek göremiyorum.

Yook o bant çıkmaaz namustur o alın yazımızdır
    Korkarak yaşayamazsın!

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125

Çok çok geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı dikmeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özür dilerim bir daha karışmam demekki çatlak ses kabul görmüyor
    Yok öyle birşey dostum herkes özgürce ifade edebilir fikirlerini forum hepimizin.
    memo06 bunu beğendi.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    SYM GTS 250
    MrMaydec Nickli Üyeden Alıntı

Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

29 Ekim korteşinden kimsede resim yokmu FSM ye kadar olan kısım çok güzeldide benim motor şu kaynatınca benim için sonrası işkenceye döndü mecburen bekledim ondan sonrada yol mol kalmadı insan selinin içinde kaldım gıdım gıdım çıkim derken ihsaniyedede kaybolunca ayyy kabus gibiydi ama çok şey öğrendim en baştada motor hararet yapınca su al denildiğinde onu motora koymak gerekiyormuş ben kendim içince pek bi faydası olmadı
    n_tuncak bunu beğendi.
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

29 Ekim korteşinden kimsede resim yokmu FSM ye kadar olan kısım çok güzeldide benim motor şu kaynatınca benim için sonrası işkenceye döndü mecburen bekledim ondan sonrada yol mol kalmadı insan selinin içinde kaldım gıdım gıdım çıkim derken ihsaniyedede kaybolunca ayyy kabus gibiydi ama çok şey öğrendim en baştada motor hararet yapınca su al denildiğinde onu motora koymak gerekiyormuş ben kendim içince pek bi faydası olmadı
    pınar abla sanada gecmıs olsun ozaman.aynı durum m.kemelpasa tumbuldek gezısındde nevın hocanında basına gelmıstı.onun motorunada zekerıya su koymamıstı.neysekı trafık yoktu ve halledılmıstı.bunlar yasanmalıkı tecrube olsun...ogrenmenın yası yok malumunuz.
    desparadox bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler