Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Gökhanın affına sığınarak biraz ellemeler yaptım belki fikir verrir beğenirsiniz biraz donuk geldi renkler
    search16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    ben geri donuyorum arkadaslar yenicede bekliyoruz denildi geldm kimse yok yukari ciktilar dedi birı ciftlikten gectm suan krag sanirim oyle bi koydeyim burdanda geçmemisşiniz telefonlara da cevap verilmiyor.. size iyi eglenceler

e_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R (2010)
    arkadaşlar her türlü olumsuzluğa rağmen sizlerle tanışabilmek güzeldi. gezi için herkese ayrı ayrı teşekkürler. motorun eksikliklerini tamir ettirip en kısa zamanda aranızda olmak dileğiyle.
    umarım herkes sağ sağlim evine varabilmiştir.
    Madv ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Emre Erel --- Kırmızı-Siyah Hyosung GT250R (2010) --- 34 VE 7236 --- A Rh+ --- +90544 698 78 31

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı dikmeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşlerim doğrumu yaptım bilmiyorum yanlışım varsa affola, önce kendimi tanıtayım adım bülent 50 yaşındayım motorum yok ancak aldığımda turlara katılmayı isterim tabi kabul ederseniz. sizleri uzun süredir okuyorum inanın çok beğeniyorum izin verirseniz logo hakkında haddim olmayarak biriki şey yazayım logo çok güzel ancak üzerinde şehitlerimizin kanını temsil eden al bayrak olmayan bir logonun hiç bir anlamı olmaz en azindan benin nazarımda, logo bu halıyle arap bayrağından bir farkı yok ,kimseyle polemiğe girmek istemem ancak hiç kimse bu konuya değinmedi inanın çok üzüldüm eğer gurup olarak büyümek isteniyorsa bunun düşünülmesi gerekir yoksa çocukların mahalle futbol takımından bir farkınız olmaz, beni sallayıp sallamamakta özgürsünüz saygılar herkese
    Öncelikle aramıza hoşgeldin Bülent abi aramızda birlik beraberlik ve düzeni bozmayan herkese yerimiz mevcuttur tabiki. Bu logoyu yaparken cidden baya düşündüm ay yıldızı kırmızı yapmamın sebebi şehitlerimizin kanını temsilen. Ha yetersiz denirse de farklı şeyler yapılabilir grup ne derse?

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

Alıntı e_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar her türlü olumsuzluğa rağmen sizlerle tanışabilmek güzeldi. gezi için herkese ayrı ayrı teşekkürler. motorun eksikliklerini tamir ettirip en kısa zamanda aranızda olmak dileğiyle.
    umarım herkes sağ sağlim evine varabilmiştir.
    Ne gibi olumsuzluk noldu aga ben döndükten sonra?
    Dalgıç Mehmet kardeş mavi ybr sen miydin ben dönerken? Bi el kol yapsaydın keşke.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Çook güzel olmuş nasıl yaptın valla baya uğraşmış olmalısın ben saatlerce uğraştım o zincirleri yerleştireyim diye olmadıydı farklı bir program kullanıyorsun galiba.Bu arada çok şey kacırdın ekşın dolu bir gezi oldu bu seferki.Nevin hoca artık gezileri çevre yolundan ibaret yapacak herhalde...
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Zeko resimler aga

Motosikleti
    R25
    Neler oldu neler bak anlatayım tam t tt alo çekmiyor her halde alo ses gelmiyor gökhan çekmeyen bir yerdesin herhalde tuşlar çalışmıyor klavye yazmıyor şim di sen ayrıldın ya on dan son r aa aaa a ..... çekmiyor
    n_tuncak bunu beğendi.

e_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R (2010)
    abi sen aksiyonu bana sor esas tek dişi kalmış canavarımı çektim otoparka kuzu kuzu yatıyor şimdi
    n_tuncak bunu beğendi.
    Emre Erel --- Kırmızı-Siyah Hyosung GT250R (2010) --- 34 VE 7236 --- A Rh+ --- +90544 698 78 31

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    gokhan cok sey kacırdın hakkaten......cengiz ve şel-lale gunun paha bıcılmezıydı dıyebılırım.
    n_tuncak ve kayariki bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    R25
    Alıntı e_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen aksiyonu bana sor esas tek dişi kalmış canavarımı çektim otoparka kuzu kuzu yatıyor şimdi
    E olacak o kadar daha yolun başındasın genede çok iyiydin o yolda kolaymı RR kullanmak 200 kiloluk

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Gökhan tam sen ayrıldın ya ondan sonra a aa aaaa aaaa gene hat koptu tühhhh ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Sayın dalgıç gerçekten üzücü bir durum seninkisi seni anlayabiliyorum çünkü bende bir kere kaçırmıştım gurubu gökhanı arayıp durdum motorda olduğu için duymamıştı belki hatırlar geçen yıl arkadaşlar çok hızlı yakalaya bilene aşk olsun bir kere kaçırdın mı yandın 10 dakka oturup hemen yola dökülüyorlar yani dökülüyoz öyle oluyor hani nasıl toparlasak durumu da af ettirsek kendimizi bilemedim hocam açıklasın o iyi açıklar böyle durumları
    n_tuncak bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hani kalemi alır eline kağıda yazarsın,yazarsın yırtarsın bir daha yazarsın ve durmadan yırtarsın,işte o durumun klavyeye uyarlanmışını düşünün,yazamıyorum yok toparlanmıyoo...Bu grup işi ya düzenli-disiplinli-raylı olucak,yerine otuuracak ya da ben bu sevdadan vazgeçip,işime bakıp,tek takılıcam,arada da hamur açıcam...tabiiki 1. seçenek ve kahrolası savaşçı ruhum ve lanet olası insan sevgim ve bir o kadar piskopat inatçı bir ben...Neyse yinede sizlerle olmak çok güzeldi,gezinin en güzel kısmı otobanda kendimi kaybedip racing lerle aşık ataraktan kopmak ve 160 km yi görmekti(İlk defa yaptım hehe mutlu oldum,120 ile falanda virajlar aldım oh be şükür,özümü buldum,saatte 5 km hızla o kötü yola 25 kişi düştükten sonra gidip çıldırdıktan sonra nassı iyi geldi nassı)...

Alper Tunga hep bana bırakın emi böyle mesleleri,Dalgıç ne desen haklısın ama biz kaybolduk,yani kaybolundurulduk,kendimizi zor bulduk seni nerden bulalım,geç kalma emi bir daha,özür sana özür affet bizi,özür gruptanda özür,rota değişmemeliydi,herkesin sözüne uyup karar vermemeliydim (insanları tanıdıkça inşaallah) Bütün suçlu benim kabul,ama bir daha asla karar noktaları ve rota değişmeyecek.Bir daha işi sağlam kazığa oturtmadan asla hareket edilmeyecek ve bir daha asla kendim bilip inanmadığım yollara en az 5 kişinin görmüşlüğü en az 5 kişininde şahitliği ve bu esnada oturduğumuz kahvelerdeki yerli topluluğun ortaklaşa fikir beyanı dinlenmeden gidilmeyecek...
    alphertunga, e_erel, DALGIC_800 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Hocam hani gezi fotoğrafları nerede bekliyoruz ne kadar gelemesek çalışsakta ortada biraz karışıklık olmuş sanki ama olsun birbirimizi üzmeye değmez burada hiç

Tüm Türkiyenin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutluyorum. Yarın kortej hakkında bilgisi olan varmı ?
    n_tuncak bunu beğendi.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i

Ozet

Gezinin tek kelime ozeti. -KIROS SITAYLA-

e_erel, n_tuncak ve alphertunga bunu beğendiler.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    affedilcek durum yok arkadaşlar hepimiz kaybolduk demekki bende girdim çünkü o lanet olası yola sonunu getiremeden edemedim bu arada haktanın motorda oldugunu ve o yüzden açmadıgını biliyorum.çünkü bende duymadım teli bir kaç kişi aramış... kahvelerin oraya gelince yukarı dogru gittiler dediler az önce köy kahvesinden biri.. bastım yukarı, yolu görünce tekrar geri döndüm sağlam bi yol tarifi aldım ama ..aklımda hep bu grup bu yoldan nasıl gidecek diye bir kuşku yok değil) çünkü racingler de var diyorum kendi kendime... mecidiköy,esenköy,kran,çiftlik tarafı .. hepsine uğradım yağmur fırtına gidiyor tabi yukarısı kran köyünde oturdum çay içeyim dedim kahve var ama kapalıymış köyün nüfusu toplam 20 falandır herhalde.. ama aşağı inerken çok zorladı düz giden motor yatıyor kendi kendine anlayamadım.. bu arada hamza kardeşim o köpekler ne öyle ya ..bi fırladılar sürünün içinden 4ü birden gaz fren debriyaj hepsi karıştı birbirine en son kalktım ayağa öyle kontrol ettim motoru tek tek olan köpeklerden bahsetmiyorum bile motora alışmalı o veletler

Gökhan korna çaldım sana da senin egzostan duymamışsındır .. geri dönüp işe gitceğin aklıma gelince dönmedim bende geriye meydana gittim direk
    n_tuncak ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    vay arkadaş böyle bir macerayı nasıl kaçırdım ben ya çınarcık barajı iki olmuş bu gezi resmen Mehmet kardeş kulaklıklarla son ses müzik dinliyordum ondan duymamışım

Motosikleti
    kanuni cross 150
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aramıza hoşgeldin Bülent abi aramızda birlik beraberlik ve düzeni bozmayan herkese yerimiz mevcuttur tabiki. Bu logoyu yaparken cidden baya düşündüm ay yıldızı kırmızı yapmamın sebebi şehitlerimizin kanını temsilen. Ha yetersiz denirse de farklı şeyler yapılabilir grup ne derse?

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

Ne gibi olumsuzluk noldu aga ben döndükten sonra?
    Dalgıç Mehmet kardeş mavi ybr sen miydin ben dönerken? Bi el kol yapsaydın keşke.
    öncelikle herkesin cumhuriyet bayramını kutluyorum. aranızda olmak çok güzel teşekkür ederim, şimdilik dört teker takılıyorum hem benim gibi ihtiyarlar sizi yavaşlatır yinede sağol. güzel kardeşim logo yu çok beğendim ellerine sağlık çok güzel olmuş benim söylediğim eksik olması bunu daha güzel yapabileceğinize inanıyorum biraz daha gayret, kanatlara çalışabilirsin saygılar

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani kalemi alır eline kağıda yazarsın,yazarsın yırtarsın bir daha yazarsın ve durmadan yırtarsın,işte o durumun klavyeye uyarlanmışını düşünün,yazamıyorum yok toparlanmıyoo...Bu grup işi ya düzenli-disiplinli-raylı olucak,yerine otuuracak ya da ben bu sevdadan vazgeçip,işime bakıp,tek takılıcam,arada da hamur açıcam...tabiiki 1. seçenek ve kahrolası savaşçı ruhum ve lanet olası insan sevgim ve bir o kadar piskopat inatçı bir ben...Neyse yinede sizlerle olmak çok güzeldi,gezinin en güzel kısmı otobanda kendimi kaybedip racing lerle aşık ataraktan kopmak ve 160 km yi görmekti(İlk defa yaptım hehe mutlu oldum,120 ile falanda virajlar aldım oh be şükür,özümü buldum,saatte 5 km hızla o kötü yola 25 kişi düştükten sonra gidip çıldırdıktan sonra nassı iyi geldi nassı)...

Alper Tunga hep bana bırakın emi böyle mesleleri,Dalgıç ne desen haklısın ama biz kaybolduk,yani kaybolundurulduk,kendimizi zor bulduk seni nerden bulalım,geç kalma emi bir daha,özür sana özür affet bizi,özür gruptanda özür,rota değişmemeliydi,herkesin sözüne uyup karar vermemeliydim (insanları tanıdıkça inşaallah) Bütün suçlu benim kabul,ama bir daha asla karar noktaları ve rota değişmeyecek.Bir daha işi sağlam kazığa oturtmadan asla hareket edilmeyecek ve bir daha asla kendim bilip inanmadığım yollara en az 5 kişinin görmüşlüğü en az 5 kişininde şahitliği ve bu esnada oturduğumuz kahvelerdeki yerli topluluğun ortaklaşa fikir beyanı dinlenmeden gidilmeyecek...
    hocam ve dıger gezı ye katılan arkadaslar.bayram seyran demeden yollara dusen bızler cokta guzel olabılcek bı gezıyı maalesef sanırım bı cogumuzunda dusuncesı oyledır kotu demeyelımde hayal kırıklıgıyla tamamladık.(nedır abı o yol oyle)gercı kroscu arkadasların ıstemem yan cebıme koy durumu oldu ama.galıba bugun fazla kalabalıktık.konusulan plan dahlıne cıkılması,nedendır bılmem hamzayı beklememız(bu kısmı kotu algılama hamza)cengizin parlak fikri şel-lale gibi gibi gibi......bu yazıyı okuyan da dıyecekkı aga hıc mı guzel bısey olmadı...olmazmı...lıstede 11-12 motor gorunurken sayının artması ınegoldede katılan arkadasların olması bı ara 23 motorduk.kent meydanında cay ıcılmesı yenı yuzler eskımeyen dostları dunya gozuyle yenıden gormek aclıktan kan sekerı sıfırın altına dustugunde bıskuvı ıkramı ve ıcılen caylar ve tabıkıde yenılen yemek.katıldıgım gezılerdekı favorım cengız kardesım yıne bugun yaptı bombasını.şelale dedi şel-lale cıktı..ama actıvasında yıne mangal telını gormek sevındırıcıydı.aslında bu tıp karmasalar yasanmalı kı dogru yolu bulabılelım nevın hocamın dedıgı gıbı kotu yola dusmeyelım allah muhafaz bı durum olusmasın.katılan herkese tekrar tesekkurler.
    n_tuncak, Ahmanamra ve kayariki bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    arkadaşlar 29 ekim korteji saat 6 ta haraket edicektir bizde en azıdnan yarım saat ekrenden orada olmamız lazım belirlenen mekan dünki gezide bahsedilen yer beşevler karafatma heykelinin üçevler istikametine giden yoldaki taxi durağı bayraklarımızı almayı unutmayalaım
    n_tuncak bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Üstte yanlışlıkla 1. seçenek demiştim ya yanlışlık olmuş hala 2. seçenekteyim birileri bizi yıldırana kadar yola devam ve oluşumu her başarısızlıktan sonra bir daha deneyerek oturtmaya devam...

Evet Haktan'ında dediği gibi kortej olayına bu akşam giriyoruz arkadaşlar...Bu bu akşam saat 17.00 da hepimizin bildiği kavgalı KURTER kafemizde toplanıp 17.30 da kalkış yapıp MT BURSA olarak kortej alanına gidiyoruz(asla geç kalınmamalı saatlere riayet edilenecektir)...Dolayısıyla bu hafta Çarşamba toplantısı yapmıyoruz önümüzdeki hafta toplantılarımıza gününde devam ediyoruz...

Dalgıç kardeşim üzüldük umarım bundan sonra böyle aksilikler yaşanmaz,seni yine Allah korumuş...

Bu arada Gökhan'ın logosu tartışmasız çok iyi çünkü ay yıldızı var hemde şehitlerimizin kırmızı kanıyla boyanmış bir ay yıldız,İslam bayrağı ise yeşildir ve ay yıldız değil sadece 3 hilal vardır yani alakası yok,hem olsada "Vatan sevgisi imandandır""Vatansız İman,İmansız Vatan olamaz",Bizler müslüman Türkleriz Elhamdülillah,Allah'ım vatanımızı havada karada ve denizde muhafaza etsin,emperyalist işbirlikçilerden ve hainlerden uzak tutsun...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    bayraklarımızı almayı unutmayalım arkadaşlarr cafeyi bilmiyen arkadaşlar olursa daha erken saatte kent meydanından uğurlayıp beraber geçebiliriz ama mutlaka geç kalınmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler