Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın mudanya toplantısına bende katılmak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsızlık vereceğim Bursa iline ziyarete gelmeyi düşünüyoruz kız arkadaşımla birlikte ama çok araştırmama rağmen sosyete pazarı tarzında bir yer bulamadım . Bizimkisi alışverişi manyağı olduğundan ucuza kapatabileceğimiz bir pazar arayışı içindeyim Siz sevgili Bursalı arkadaşlarımıza soruyorum Bursa'da var mıdır böyle bir yer ? Hani eşiniz dostunuz gidiyordur , kulak dolgunluğunuz vardır , belki semtinizdedir Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür eder rüzgarınızın bol olmasını dilerim
    dostum hoşgeliyon Valla öyle yerler pek bilmem ama bursaya geliyosan bırak alışverişi çıkın uludağa yapın sucuk ekmek gezin tozun önce sonra akşam serinliğinde çarşı pazar gezersiniz . Meridyen diye bi yer var heykelde iskenderi sor hemen arkasında . sönmez iş sarayının arkası . tek bildiğim ora benim .
    bpk bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    CBR 250 R
    kısmet olursa 20 de koruparktayım....çay yerini ayarlamak yine sana düşüyor Gökhan ))
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    o ayarlandı aga

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    dün gece için herkese teşekkürler arkadaşlar güzel muhabbet oldu iftar işini 2 hafta sonrasına ayarlamaya çalışacağım şimdiden bildireyim

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    pazar günü yaptığımız plansız kaçamaktan kareler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

bu ptt kargo çalışanlarının geri zekalılıkları yüzünden gelemedim evin önünden geçtiler bağırdım gazlayı gttiler sonra şubeyi aradım iş çıkışı bırakırız dediler 8 gibi tamam bekliorum dedim bugün oldu hala yok gelemediğim için özür dilerim

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Ercan güzel ve serin bir gezi olmuş kardeşim tekerlerinize sağlık

M.balibey kısmet artık bir dahaki sefere dostum
    Ahmanamra, M.balibey ve n_tuncak bunu beğendiler.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    hemde ne serin bi gezi bir dahakine daha planlı bişiler yapıp hepbirlikte gideriz gökhanım yaz bitmeden

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    inşallah kardeşim iftar düzenleyeceğiz 2 hafta sonra dostum
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gece için herkese teşekkürler arkadaşlar güzel muhabbet oldu iftar işini 2 hafta sonrasına ayarlamaya çalışacağım şimdiden bildireyim
    Gerçektende dün gece çok neşeli dakilar geçirdik ve kahretmesin ki yine çok güldük(heralde en kalabalık anımızda 10-12 kişi kadardık)...Oğlumu mt ailesi elemanlarının çay bahçesi içerisinde peşinde koşturmaları sonucu en uzun gezilerimizden daha fazla yorgunluk belirtileri göstermelerinden,eşimin armutu maç koltuğuymuş gibi sahiplenip karşısında futbola dair bişey bulamayınca depresyona girmesinden,Kumyaka'da Davut Emrelerin yazlığının hoşsohbet balkonunda bize çay ikram eden ana-babasına"biz açız"deyip adrenalin yaptırmamzıdan,Zekeriyanın güvenliğini yaptığı sitenin biz geldikten sonra oldukça güvensiz görünüp sakinlerinin muhtemelen paniğe kapılmarına kadar her şey çok güzeldi.

Evet birde İftar gezisi yapılır doğrusu Ramazan boş geçmesin,yine çarşamba olsun,mekan dolsun,bu arada fotoğrafları bekliyoruz.
    [/I]
    DEC16 bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Tüm MT ailesine ve islam alemine ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni eder, huzurlu ve sükünet içerisinde bayrama ermenizi yüce Allah'tan niyaz ederim.
    M.balibey ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm MT ailesine ve islam alemine ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni eder, huzurlu ve sükünet içerisinde bayrama ermenizi yüce Allah'tan niyaz ederim.
    amin hepmizin ramazanı mübarek olsun umarım bu ramazanda millet oruç tutuyor diye diğer insanlara dalaşmayı bırakır trafikte
    search16 ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hayırlı Ramazanlar dilerim hepinize.

Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsızlık vereceğim Bursa iline ziyarete gelmeyi düşünüyoruz kız arkadaşımla birlikte ama çok araştırmama rağmen sosyete pazarı tarzında bir yer bulamadım . Bizimkisi alışverişi manyağı olduğundan ucuza kapatabileceğimiz bir pazar arayışı içindeyim Siz sevgili Bursalı arkadaşlarımıza soruyorum Bursa'da var mıdır böyle bir yer ? Hani eşiniz dostunuz gidiyordur , kulak dolgunluğunuz vardır , belki semtinizdedir Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür eder rüzgarınızın bol olmasını dilerim
    sosyete pazarı dediğiniz eğer kıyafetlerin satıldığı yerse akpınar beşevler yada ihsaniye veya mudanyada oluyor ama hangi günler bilmiyorum klup üyeleri zenginler ellerinde vakko vs. torbalarıyla gidip doldurup çıkıyorlar

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    Arkadaşlar çarşamba günü yetişemedim sonra da geç oldu diye katılamadım. Nasip bir daha kine diyelim.
    bu arada birşey sormak istiyorum.
    ya arkadaşlar geçtiğimiz hafta içi uludağa çıkmıştım motorla tek kişi az bir yükle, ama paralı girişten sonra motorun verimi bir hayli düştü. sanki boğuluyor gibi gaz yemiyor. istop edince çalışmakta nazlanıyor. çekişten de düştü. Ama bursaya inince gene bir şey kalmadı. acaba ben motora tırmanış sırasında hararet mi yaptırdım? yoksa rakım çok yüksek olduğu için karbüratör yeterli oksijen alamadı mı anlamadım. bilen varsa bir açıklama beni çok mutlu eder.
    birde cbf 150 de hararet göstergesi yok ya nasıl anlarım hararet yaptıracak olsam?

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    CBF 150de radyatör olmadığından hararet gibi birsey söz konusu olamaz. Hava soğutmalı motorlar düşük süratte fazla zorlamada şişme yapar. Uludağ yoluda bu yollardan biri. Fazla sürat yapamıyorsun ve tırmanışta zorlanıyor. Bu şişme olayını uludağa çıkan iki CFB li arkadaştan daha duymuştum. Hava değişimide etkendir tabi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla benim motor bile uludağa çıkışta gişelerden sonra başlıyor saçmalamaya. güçten düşüyor hızlanamıyorsun vs. Hem küçük hacimli oluşu hemde oksijen yetersizliğinden dolayı bu olayı bir çok kişi yaşıyor.İşin komik tarafı benim motor iki kişi daha iyi çıkıyor

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    slmlar hepinize. yas 23 İnsaat mühendisiyim. Bayramdan sonra bursa ya şantiyeye çalışmaya geliyorum. İlk motorumu da orada almayı düşünüyorum hayırlısıyla. Gezilerde tanışırız inşallah görüşmek dileğiyle

selam yeni üye oldum neredeyse her gün sürüyorum. birlikte eğlencesine sürmek isteyen olursa haber verin, sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler